1xBet Sports Betting Recenzia 2022

Age Limit
1xBet
1xBet is not available in your country. Please try:
Mo┼żnosti vkladu
SkrillTrustlyVisaPaysafe CardNetellerMasterCard
Trusted by
Curacao

O

1xBet funguje od roku 2007. Za─Źala ako v├Żchodoeur├│pska st├ívkov├í webov├í str├ínka a r├Żchlo si z├şskala popularitu. Odvtedy kas├şno v├Żrazne roz┼í├şrilo svoje online st├ívkovanie.

1xBet m├í vo svojom portf├│liu ve─ża hier. Hr├í─Źi m├┤┼żu n├íjs┼ą e-┼íporty, kas├şnov├ę hry a mnoho ─Ćal┼í├şch. Pon├║kaj├║ nieko─żko r├┤znych st├ívkov├Żch ┼íportov vr├ítane futbalu, basketbalu a tenisu.

Kas├şno m├í na v├Żber ┼íirok├║ ┼ík├ílu platobn├Żch met├│d, ako napr├şklad online st├ívkovanie cez PayPal. Mo┼żnosti hr├í─Źov odli┼íuj├║ 1xBet od nieko─żk├Żch jej konkurentov. Online st├ívkovanie 1xBet je najlep┼í├ş sp├┤sob, ako uzatv├íra┼ą st├ívky, ak chcete st├ívkova┼ą z pohodlia domova.

Vlastn├şk a licen─Źn├ę ─Ź├şslo

Kas├şno 1xBet, ktor├ę vlastn├ş 1XCorp NV a s├şdli na Cypre, m├í hern├║ licenciu Curacao (─Ź├şslo 1668/JAZ).

1xBet sa roz┼í├şril do nieko─żk├Żch eur├│pskych kraj├şn. ─îoskoro sa pl├ínuje otvori┼ą aj na ├ízijsk├Żch trhoch.

Pre─Źo hra┼ą na 1xBet?

 • Dobre zaveden├í str├ínka ┼íportov├Żch st├ívok: 1xBet, ktor├Ż funguje u┼ż takmer 15 rokov, je d├┤veryhodn├í st├ívkov├í webov├í str├ínka.
 • Jednoduch├í registr├ícia: Zjednodu┼íen├í registr├ícia a overovanie umo┼ż┼łuje hr├í─Źom r├Żchlo a jednoducho prejs┼ą k hr├ím.
 • Mno┼żstvo hier, ktor├ę si m├┤┼żete zahra┼ą: Hr├í─Źi si m├┤┼żu vybra┼ą z mno┼żstva r├┤znych hier a typov st├ívok.
 • Mo┼żnosti jednoduch├ęho vkladu: 1xBet zjednodu┼íuje vklady, aby hr├í─Źi mohli bezpe─Źne previes┼ą prostriedky a za─Źa┼ą hra┼ą.
 • Spo─żahliv├ę v├Żbery: Priame v├Żbery v├Żhier s├║ bezpe─Źn├ę, bezpe─Źn├ę a r├Żchle. Hr├í─Źi potvrdia nieko─żko podrobnost├ş a potom si m├┤┼żu vybra┼ą pohodln├Ż sp├┤sob prevodu prostriedkov.
 • Skvel├ę bonusy: 1xBet pon├║ka nieko─żko bonusov pre hr├í─Źov. Patria sem z├ípasy za registr├íciu, vernostn├ę bonusy a ─Ćal┼íie.

Hry

Jednou z hlavn├Żch v├Żhod 1xBet je ┼íirok├í ┼ík├íla dostupn├Żch online ┼íportov├Żch st├ívok. Str├ínka tie┼ż prin├í┼ía spr├ívy o ┼íportov├Żch st├ívkach, aby ste dr┼żali krok so v┼íetk├Żmi aktu├ílnymi udalos┼ąami.

St├ívkovanie 24/7 znamen├í, ┼że z├íkazn├şci si m├┤┼żu vybra┼ą, ako bud├║ hra┼ą. Hr├í─Źi si m├┤┼żu vybra┼ą st├ívkovanie priamo v hre alebo predz├ípas v z├ívislosti od svojich preferenci├ş.

T├íto recenzia sa pozrie na nieko─żko najpopul├írnej┼í├şch dostupn├Żch ┼íportov├Żch st├ívok. Ale toto je len mal├Ż poh─żad na ve─żmi ve─żk├ę mno┼żstvo ┼íportov a in├Żch mo┼żnost├ş hry. Hr├í─Źi by si mali pozrie┼ą ├║pln├Ż zoznam ┼íportov, aby zistili, ─Źo ich bav├ş.

Zobrazi┼ą V┼íetky Hry Si M├┤┼żete Zahra┼ą Na 1xBet

V├Żbery

Hr├í─Źi, ktor├ş sa u┼ż zaregistruj├║ a overia svoje ├║─Źty, sa kvalifikuj├║ na v├Żber svojich v├Żhier. Vo v┼íeobecnosti sa v├Żbery uskuto─Ź┼łuj├║ rovnak├Żm sp├┤sobom ako vklady. To znamen├í, ┼że hr├í─Źi zvy─Źajne pou┼ż├şvaj├║ rovnak├Ż sp├┤sob v├Żberu ako pri vkladoch.

Vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov m├┤┼żu hr├í─Źi vidie┼ą, ┼że v├Żbery zasiahnu ich ├║─Źty ve─żmi r├Żchlo. V├Żber sa zvy─Źajne dokon─Ź├ş do 15 min├║t od potvrdenia.

Predpisy o odst├║pen├ş od zmluvy sa m├┤┼żu l├ş┼íi┼ą v z├ívislosti od krajiny pobytu. Hr├í─Źi by si mali n├íjs┼ą ─Źas na pre─Ź├ştanie zmluvn├Żch podmienok 1xBet pre konkr├ętne krajiny.

Niektor├ę finan─Źn├ę spolo─Źnosti m├┤┼żu ma┼ą tie┼ż r├┤zne predpisy pre v├Żbery, ktor├ę sa l├ş┼íia v z├ívislosti od krajiny. Op├Ą┼ą plat├ş, ┼że hr├í─Źi si musia n├íjs┼ą ─Źas na pochopenie t├Żchto pravidiel, aby sa vyhli ak├Żmko─żvek nejasnostiam.

Bonusy

1xBet odme┼łuje svojich ─Źlenov mno┼żstvom r├┤znych st├ívkov├Żch bonusov. Toto je sp├┤sob, ako uk├íza┼ą hr├í─Źom ur─Źit├ę uznanie za v├Żber 1xBet. Pri v┼íetkej konkurencii, bonusy pom├íhaj├║ da┼ą hr├í─Źom e┼íte viac, na ─Źo sa te┼íi┼ą.

Prv├Żm krokom k z├şskaniu bonusov je registr├ícia ├║─Źtu. Odtia─ż si hr├í─Źi musia overi┼ą svoj ├║─Źet pod─ża toho, ak├Ż typ platobn├ęho pr├şstupu je nastaven├Ż.

Hr├í─Źi uskuto─Źnia svoj prv├Ż vklad s minim├ílne 1 dol├írom. Niektor├ę z online st├ívkov├Żch bonusov, ako napr├şklad z├ípasov├Ż bonus, sa automaticky prip├ş┼íu na ├║─Źet po tomto prvom vklade. ─Äal┼íie bonusy zo st├ívkov├Żch str├ínok s├║ dostupn├ę na z├íklade nieko─żk├Żch po┼żiadaviek na sp├┤sobilos┼ą.

Mobiln├ę

Inovat├şvna platforma 1xBet sp├íja pou┼ż├şvate─żov z cel├ęho sveta. Spr├şstup┼łuje tie┼ż svoju str├ínku online st├ívkovania na r├┤znych zariadeniach, form├ítoch a syst├ęmoch.

1xBet je k dispoz├şcii vo form├íte mobiln├Żch webov├Żch str├ínok pre zariadenia so syst├ęmom Android aj iOS. Str├ínka je naform├ítovan├í pre pohodln├ę a pou┼ż├şvate─żsky intuit├şvne zobrazenie.

Spolo─Źnos┼ą pon├║ka aj mobiln├║ aplik├íciu 1xBet, v─Ćaka ktorej je ┼íportov├ę st├ívkovanie e┼íte lep┼íie. Hr├í─Źi si m├┤┼żu stiahnu┼ą aplik├íciu z pr├şslu┼ín├ęho obchodu s aplik├íciami. Potom sa m├┤┼żu zaregistrova┼ą alebo prihl├ísi┼ą do svojich ├║─Źtov ÔÇô a m├┤┼żu za─Źa┼ą st├ívkova┼ą.

 • Po─Ź├şta─Ź pr├şstupn├Ż
 • Priate─żsk├ę k mobiln├ęmu prehliadaniu (Android a iOS)
 • Kompatibiln├ę s tabletom
 • K dispoz├şcii mobiln├í aplik├ícia

Jazyky

Jazyk je d├┤le┼żit├Żm aspektom 1xBet. Str├ínka so ┼íportov├Żmi st├ívkami online na─Ćalej roz┼íiruje svoje dostupn├ę jazyky. To umo┼ż┼łuje hra┼ą ─żu─Ćom, ktor├ş hovoria mnoh├Żmi r├┤znymi jazykmi po celom svete.

Viacer├ş hr├í─Źi z cel├ęho sveta znamenaj├║ viac st├ívok na str├ínke 1xBet. To zvy┼íuje po─Źet ─żud├ş, ktor├ş vs├ídzaj├║ na dan├║ hru. Viac hr├í─Źov tie┼ż vytv├íra viac vzru┼íenia pre ┼íportov├ę st├ívky. Anglick├í str├ínka 1xBet je samozrejme najv├Ą─Ź┼íia a z├írove┼ł najpopul├írnej┼íia na celom svete.

Ni┼ż┼íie je uveden├Ż zoznam v┼íetk├Żch aktu├ílnych jazykov, ktor├ę 1xBet pon├║ka. Str├ínka pokra─Źuje v roz┼íirovan├ş svojej dostupnosti do ─Ćal┼í├şch lokal├şt. Preto by sa hr├í─Źi, ktor├Żch jazyk nie je pr├ştomn├Ż, mali pravidelne kontrolova┼ą.

Krajiny

1xBet si od svojho zalo┼żenia v roku 2007 na─Ćalej z├şskava na celom svete popularitu. ─îas┼ą tohto ├║spechu poch├ídza zo zamerania sa na funk─Źn├║ platformu a dostupnos┼ą pre mnoh├Żch ─żud├ş.

V├Ą─Ź┼íia popularita roz┼í├şrila 1xBet do nieko─żk├Żch kraj├şn. Zna─Źn├Ż po─Źet kraj├şn je otvoren├Żch na pou┼ż├şvanie 1xBet. Existuje v┼íak nieko─żko kraj├şn, kde miestne z├íkony br├ínia pr├şstupu na str├ínku.

1xBet pokra─Źuje v pr├íci na celom svete na zv├Ż┼íen├ş pr├şstupu k svojim st├ívkov├Żm webom. Z├íkony a predpisy sa ─Źasto menia. Hr├í─Źi by si mali pravidelne kontrolova┼ą z├íkony/predpisy svojej krajiny a miestnych predpisov, aby potvrdili z├íkonnos┼ą online st├ívkovania.

Vklady

1xBet zjednodu┼íuje proces vkladu. Str├ínka sa zameriava na jednoduchos┼ą pou┼żitia v tom, ako tento proces funguje. Takto sa hr├í─Źi dostan├║ k st├ívkovaniu r├Żchlej┼íie.

Pre nov├ę online ┼íportov├ę st├ívkovanie nie je ni─Ź hor┼íie ako oneskorenie v za─Źiatkoch. Probl├ęmy s vkladmi m├┤┼żu spomali┼ą proces. Pre─Źo by niekto chcel zn├í┼ía┼ą tieto oneskorenia?

To je miesto, kde 1xBet ┼żiari v porovnan├ş s niektor├Żmi svojimi konkurentmi. Hr├í─Źi m├┤┼żu za─Źa┼ą r├Żchlo a jednoducho. Maj├║ viacero dostupn├Żch mo┼żnost├ş, ako vklada┼ą peniaze na platformu.

Jednoduchos┼ą, pohodlie a dostupnos┼ą s├║ hnacou silou vkladov s 1xBet.

Zodpovedn├ę Hranie

Online ┼íportov├ę st├ívkovanie je vo svojej podstate o z├íbave. Aktivitu treba v┼żdy pova┼żova┼ą za formu z├íbavy. Nikdy by sa to nemalo pova┼żova┼ą za potenci├ílny zdroj pr├şjmu.

Z├ívislos┼ą na hazardn├Żch hr├ích je v├í┼żny probl├ęm, ktor├Ż m├┤┼że ma┼ą zni─Źuj├║ce ├║─Źinky, ak sa nelie─Źi. Sp├íja sa s nieko─żk├Żmi ─Ćal┼í├şmi probl├ęmami du┼íevn├ęho zdravia, ako je depresia a ├║zkos┼ą. V├í┼żna z├ívislos┼ą m├┤┼że vies┼ą k obrovsk├ęmu mno┼żstvu negat├şvnych ┼żivotn├Żch n├ísledkov.

1xBet berie zodpovedn├ę hranie mimoriadne v├í┼żne. Je nevyhnutn├ę, aby hr├í─Źi rozpoznali aj potenci├ílne varovn├ę sign├íly. To by mohlo pom├┤c┼ą zabr├íni┼ą tomu, aby sa z men┼íieho probl├ęmu stala oslabuj├║ca z├ívislos┼ą.

Podpora

Jednou z oblast├ş, kde sa 1xBet odli┼íuje od ostatn├Żch, s├║ v├Żnimo─Źn├ę slu┼żby z├íkazn├şkom. Spolo─Źnos┼ą je odhodlan├í zabezpe─Źi┼ą, aby boli v┼íetci hr├í─Źi plne spokojn├ş. V─Ćaka tomuto ├║siliu nastavila vysok├║ zn├ímku pre online st├ívkov├ę kancel├írie.

Schopnos┼ą reagova┼ą je k─ż├║─Źom k efekt├şvnemu z├íkazn├şckemu servisu. Hr├í─Źi m├┤┼żu o─Źak├íva┼ą, ┼że sa jednoducho spoja so z├íkazn├şckym servisom 1xBet v pr├şpade ak├ęhoko─żvek probl├ęmu, s ktor├Żm sa stretn├║.

Platforma je navrhnut├í pre jednoduch├ę pou┼żitie a jednoduchos┼ą pri vkladan├ş, hran├ş a vyberan├ş. Niekedy sa v┼íak hr├í─Ź m├┤┼że po─Źas cesty stretn├║┼ą s nejak├Żm probl├ęmom.

1xBet spolupracuje so svojimi hr├í─Źmi na ─Źo najr├Żchlej┼íom a priate─żskom rie┼íen├ş probl├ęmov. Hr├í─Źi sa tak m├┤┼żu vr├íti┼ą k st├ívkovaniu e┼íte r├Żchlej┼íie.

├Ü─Źet

Otvorenie a registr├ícia ├║─Źtu u 1xBet je jednoduch├í. Prv├í vec, ktor├║ musia hr├í─Źi urobi┼ą, je vst├║pi┼ą na str├ínku 1xBet cez prehliada─Ź alebo mobiln├║ aplik├íciu. Odtia─ż m├┤┼żu hr├í─Źi r├Żchlo nastavi┼ą a overi┼ą svoj ├║─Źet a potom vlo┼żi┼ą prostriedky.

Hr├í─Źi zvy─Źajne potvrdia registr├íciu pomocou telef├│nneho ─Ź├şsla z bezpe─Źnostn├Żch d├┤vodov. Niektor├ş hr├í─Źi m├┤┼żu tie┼ż potrebova┼ą potvrdi┼ą podrobnosti, ako je overenie toto┼żnosti alebo pasu. Presn├ę po┼żiadavky sa l├ş┼íia v z├ívislosti od krajiny p├┤vodu.

1xBet je otvoren├Ż a dostupn├Ż vo viacer├Żch krajin├ích. Hr├í─Źi bud├║ presmerovan├ş na konkr├ętne str├ínky st├ívkov├Żch kancel├íri├ş, aby sa lok├ílne zaregistrovali. Overenie trv├í len nieko─żko dn├ş, k├Żm sa potvrd├ş a dostanete sa k st├ívkovaniu.

Zabezpe─Źenia

1xBet kladie ve─żk├Ż d├┤raz na bezpe─Źnos┼ą pre v┼íetk├Żch hr├í─Źov. Spolo─Źnos┼ą si uvedomuje potrebu, aby sa z├íkazn├şci na svojich internetov├Żch str├ínkach so ┼íportov├Żmi st├ívkami c├ştili absol├║tne bezpe─Źne. M├í licencie a bezpe─Źnostn├ę z├ísady, ktor├ę odr├í┼żaj├║ tento z├ív├Ązok.

 • Ofici├ílne licencovan├ę s Curacao Gaming Authority
 • Licencia BCLB (Betting Control and Licensing Board) pre Ke┼łu
 • ─îak├í sa na licenciu s Alderney Gaming Control Commission
 • Plne ┼íifrovan├í webov├í str├ínka pre bezpe─Źn├ę transakcie (SSL)
 • S├║lad so ┼ítandardmi stanoven├Żmi v┼íeobecn├Żm nariaden├şm o ochrane ├║dajov (GDPR)

Tipy A Triky

1xBet sp├íja ┼íirok├║ ┼ík├ílu ┼íportov├Żch st├ívok, stolov├Żch hier a typov st├ívok.

Pre t├Żch, ktor├ş s├║ v online kas├şnach nov├ş, m├┤┼że by┼ą za─Źiatok niekedy zdrvuj├║ci. Pou┼żite tieto tipy a triky, aby ste vyu┼żili v┼íetko, ─Źo 1xBet hr├í─Źom pon├║ka.

Faq

Ni┼ż┼íie s├║ uveden├ę odpovede na niektor├ę z naj─Źastej┼í├şch ot├ízok o tom, ako 1xBet funguje. Tu n├íjdete d├┤le┼żit├ę inform├ície potrebn├ę na z├şskanie odpoved├ş ÔÇô a na st├ívkovanie.

Partnersk├Ż Program

1xBet pon├║ka pridru┼żen├Ż program, ktor├Ż odme┼łuje z├íkazn├şkov za pozvanie in├Żch hr├í─Źov, aby si u┼żili online st├ívkov├║ platformu. Ke─Ć sa pozvan├ş ─żudia zaregistruj├║ a vsadia za skuto─Źn├ę peniaze, hr├í─Źi dostan├║ pridru┼żen├║ odmenu.

Tento program funguje rovnak├Żm sp├┤sobom pre v┼íetky kas├şna spojen├ę s 1xBet. Hr├í─Źi m├┤┼żu vytv├íra┼ą pridru┼żen├ę programy r├┤znymi sp├┤sobmi. ─î├şm viac pridru┼żen├Żch spolo─Źnost├ş sa pripoj├ş k 1xBet, t├Żm v├Ą─Ź┼íia odmena.

Total score9.2
Pros
+ Epic Sportbook Live Chat 24/7

R├Żchle fakty o kas├şnach

Year foundedYear founded: 2011
BonusyBonusy (10)
Bonus za dobitie
Bonus za registráciu
Bonus za zápas
Bonusov├ę k├│dyFree Bets
Free Money Bonus
Free Spins Bonus
High-Roller bonus
Uv├ştac├ş bonusVkladov├Ż bonus
HryHry (76)
American FootballAussie Rules
Baccarat
Badminton
BaseballBasketballBiathlon
Bingo
Blackjack
Boat Race
Boxing
CS:GO
Caribbean Stud
Casino Holdem
ChessCricketCurlingCyclingDarts
Dota 2
Dragon Tiger
Dream Catcher
EsportsEurovision
FIFA
FloorballFootball
Football Betting
Formula 1
French Roulette Gold
FutsalGaelic FootballGolfGreyhoundsHandballHorse racingHurlingIce Hockey
Injustice 2
Keno
Kocky
League of Legends
Live Fashion Punto Banco
Live Grand Roulette
Live Multiplayer Poker
Live Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsports
Pai Gow
Poker
Politics
Punto Banco
Roulette
Rugby
Scratch Cards
Sic Bo
Skiing
Slots
SnookerSports
Sports Betting
Street Fighter
Table Tennis
Tekken
TelevisionTennis
Texas Holdem
Three Card Poker
TrottingUFC
Video Poker
VolleyballWater Polo
JazykyJazyky (29)
angli─Źtina
bieloruština
bulhar─Źina
d├ín─Źina
est├│n─Źina
gr├ę─Źtina
hebrej─Źina
holand─Źina
indon├ęz┼ítina
japon─Źina
k├│rej─Źina
litov─Źina
ma─Ćar─Źina
nem─Źina
portugal─Źina
po─ż┼ítina
rumun─Źina
ruština
sloven─Źina
srb─Źina
talian─Źina
thaj─Źina
ture─Źtina
vietnam─Źina
├şr─Źina
─Źe┼ítina
─Ź├şn┼ítina
┼ípaniel─Źina
┼ív├ęd─Źina
KrajinyKrajiny (185)
Afganistan
Albánsko
Al┼ż├şrsko
Andorra
Angola
Anguilla
Argent├şna
Arm├ęnsko
Aruba
Austrália
Azerbajd┼żan
Bahamy
Bahrajn
Banglad├ę┼í
Barbados
Belgicko
Belize
Benin
Bermudy
Bhután
Bielorusko
Bol├şvia
Bosna a Hercegovina
Bouvetov ostrov
Braz├şlia
Britsk├ę Panensk├ę ostrovy
Britsk├ę indickooce├ínske ├║zemie
Brunej
Bulharsko
Burkina Faso
Burundi
Chorvátsko
Cocos [Keeling] Islands
Cookove ostrovy
Dominika
Dominikánska republika
D┼żibutsko
Egypt
Ekvádor
Eritrea
Est├│nsko
Eti├│pia
Filip├şny
Franc├║zsko
F├şnsko
Gabon
Gambia
Ghana
Grenada
Gruz├şnsko
Gr├│nsko
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Holandsko
Honduras
Hongkong ÔÇô OAO ─î├şny
India
Indon├ęzia
Irak
Irán
Island
Izrael
Jamajka
Japonsko
Jemen
Jordánsko
Ju┼żn├í Afrika
Ju┼żn├í K├│rea
Ju┼żn├Ż Sud├ín
Kajmanie ostrovy
Kambod┼ża
Kamerun
Kanada
Kapverdy
Katar
Kazachstan
Ke┼ła
Kirgizsko
Kiribati
Kolumbia
Komory
Kon┼żsk├í demokratick├í republika
Kostarika
Kuvajt
Laos
Lesotho
Libanon
Lib├ęria
Lichtenštajnsko
Litva
Luxembursko
L├şbya
Macao ÔÇô OAO ─î├şny
Madagaskar
Malajzia
Malawi
Maldivy
Mali
Maroko
Marshallove ostrovy
Mauritánia
Maur├şcius
Ma─Ćarsko
Mexiko
Mjanmarsko
Moldavsko
Monako
Mongolsko
Mozambik
Nam├şbia
Nauru
Nepál
Netherlands Antilles
Niger
Nig├ęria
Nikaragua
Niue
Norfolk
Nová Kaledónia
Nov├Ż Z├ęland
N├│rsko
Omán
Pakistan
Palau
Palest├şnske ├║zemia
Panama
Papua-Nová Guinea
Paraguaj
Peru
Pitcairnove ostrovy
Pobre┼żie Slonoviny
Portugalsko
Rak├║sko
Rumunsko
Rusko
Rwanda
Salvádor
Samoa
San Mar├şno
Saudská Arábia
Severn├ę Maced├│nsko
Seychely
Sierra Leone
Singapur
Slovensko
Somálsko
Spojen├ę arabsk├ę emir├íty
Srbsko
Sr├ş Lanka
Stredoafrická republika
Sudán
Surinam
Svazijsko
S├Żria
Tad┼żikistan
Taiwan
Tanzánia
Thajsko
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad a Tobago
Tunisko
Turecko
Turkm├ęnsko
Uganda
Ukrajina
Uruguaj
Uzbekistan
Vanuatu
Venezuela
Viano─Źn├Ż ostrov
Vietnam
Zambia
Zimbabwe
├Źrsko
─îad
─îierna Hora
─îile
─î├şna
Šalamúnove ostrovy
┼ávaj─Źiarsko
MenyMeny (78)
South African Rand
Uzbekistan som
Venezuelan bol├şvars
Zambian kwachas
albánskych lekov
al┼ż├şrskych din├írov
americk├Żch dol├írov
angolsk├Żch kw├ínz
argent├şnskych pesos
arm├ęnskych dramov
austrálskych dolárov
azerbajd┼żansk├Żch manatov
bahrajnsk├Żch din├írov
banglad├ę┼ískych t├ík
bielorusk├Żch rub─żov
bol├şvijsk├Żch bolivian
bosniansko-hercegovinsk├Żch konvertibiln├Żch mariek
braz├şlskych realov
britsk├Żch libier
bulharsk├Żch leva
burundsk├Żch frankov
chorvátskych kún
dánskych korún
egyptsk├Żch libier
eti├│pskych birrov
eur
filip├şnskych pesos
ghansk├Żch cedi
gruz├şnskych lari
hongkonsk├Żch dol├írov
indick├Żch rupi├ş
indon├ęzskych rupi├ş
iránskych rialov
islandsk├Żch kor├║n
izraelsk├Żch ┼íekelov
japonsk├Żch jenov
jordánskych dinárov
juhok├│rejsk├Żch wonov
kanadsk├Żch dol├írov
katarsk├Żch rialov
kaza┼ísk├Żch tenge
kensk├Żch ┼íilingov
kolumbijsk├Żch pesos
kon┼żsk├Żch frankov
kuvajtsk├Żch din├írov
macedónskych denárov
malajzijsk├Żch ringgitov
marock├Żch dirhamov
ma─Ćarsk├Żch forintov
mexick├Żch pesos
moldavsk├Żch lei
mozambick├Żch meticalov
nig├ęrijsk├Żch nair
novoz├ęlandsk├Żch dol├írov
nov├Żch taiwansk├Żch dol├írov
n├│rskych kor├║n
ománskych rialov
paraguajsk├Żch guaran├ş
peruánskych solov
po─żsk├Żch zlot├Żch
rumunsk├Żch lei
saudskoarabsk├Żch rialov
singapursk├Żch dol├írov
srbsk├Żch din├írov
sudánskych libier
tanzánskych šilingov
thajsk├Żch bahtov
tunisk├Żch din├írov
tureck├Żch l├şr
ugandsk├Żch ┼íilingov
ukrajinsk├Żch hrivien
uruguajsk├Żch pesos
vietnamsk├Żch dongov
─Źeskoslovensk├Żch kor├║n
─Źilsk├Żch pesos
─Ź├şnskych j├╝anov
┼ívaj─Źiarskych frankov
┼ív├ędskych kor├║n
Mo┼żnosti v├ŻberuMo┼żnosti v├Żberu (31)
ATM Online
AstroPay Card
BPay
Beeline
Bitcoin
ECOBANQ
EasyPay
EcoPayz
Help2Pay
LifeCell
MasterCard
Megafon
Moneta.ru
Neteller
Otopay
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Privat24
QIWI
Sepa
Skrill
Tele2
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
Visa
Wallet One
WebMoney
Yandex Money
Softv├ęrSoftv├ęr (27)
Amatic Industries
Aristocrat
Betgames
Betsoft
Booongo Gaming
Endorphina
Euro Games Technology
Evolution Gaming
Ezugi
Future Gaming Solutions
GameArt
Igrosoft
Inbet Games
Inspired
LuckyStreak
Microgaming
NetEnt
Novomatic
Play'n GO
Playtech
Pragmatic Play
Red Rake Gaming
TVBET
Tom Horn Enterprise
Topgame
XPro Gaming
ZEUS PLAY