Betsson Sports Betting Recenzia 2022

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Možnosti vkladu
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Prečo hrať na Betsson?

Betsson je švédska spoločnosť zaoberajúca sa hazardnými hrami, ktorá v poslednej dobe dramaticky expandovala, najmä vďaka akvizíciám konkurenčných Betsafe a NetPlay.

Betsson sa stal jednou z najlepších online stávkových kancelárií v Európe vďaka týmto agresívnym iniciatívam, ktoré spoločnosti umožnili rozšíriť svoje možnosti športového stávkovania.

Vo všeobecnosti sme s webovou stránkou spokojní. V našej komplexnej recenzii stávkovej kancelárie Betsson rozoberáme rôzne možnosti stávkovania, športovú aplikáciu Betsson, úroveň zabezpečenia, bankové metódy a ďalšie.

Bet Builder, Cashout a Live Streaming sú len niektoré z funkcií dostupných na interne vytvorenej stávkovej platforme. Stávková kancelária ponúka stávky na viac ako 35 športov a mnoho ďalších stávok a platobných možností po celom svete.

Domovská stránka webu má zjednodušený štýl, ktorý uľahčuje vyhľadávanie športov a trhov. Všetky športy a ďalšie kategórie sú uvedené v abecednom poradí na ľavej strane webovej stránky. Karty v hornej časti obrazovky vedú k témam vrátane stávok naživo, skóre naživo a tipov na stávkovanie. Trhy so živými a štandardnými stávkami sú výrazne zobrazené na domovskej stránke, čo uľahčuje vyhľadávanie a uzatváranie stávok na najobľúbenejšie udalosti.

V sekcii živého stávkovania Betsson je každý deň približne 600 udalostí, na ktoré sa dá staviť, vrátane šípok, volejbalu a stolného tenisu. Futbalové ligy na vrchole budú vyplácané na úrovni 94 percent alebo viac.

O

Športová kancelária Betsson bola prvýkrát založená v roku 2001 a prevádzkuje svoju činnosť online športové stávkové kasíno už viac ako dve desaťročia. V roku 2003 ju kúpila švédska spoločnosť Cherry AB. Táto druhá spoločnosť začala svoju činnosť v roku 1963 a udržiava si silnú offline prítomnosť v celej Škandinávii. 

Neskôr bola spoločnosť premenovaná na Betsson AB a teraz sa obchoduje na burze cenných papierov v Štokholme pod novým názvom. Betsson.com vlastní licencie na prevádzku vo Švédsku a na Malte, kde je aj sídlo spoločnosti.

 Známa stávková kancelária vychádza v ústrety najmä zákazníkom v severských krajinách. Svoje pôsobenie však rozšírila aj do krajín Latinskej Ameriky, ako sú Peru a Čile.

Betsson si dokázal udržať náskok pred konkurenciou a jej prítomnosť v biznise už niekoľko desaťročí hovorí veľa o jej spoľahlivosti. Chvályhodné je aj to, že svoju cestu na výslnie nepredstierala. 

Bonusy sú konkurencieschopné, obmedzenia stávkovania sú primerané a počet hráčov, ktorí hovoria, že kasíno má v úmysle „dojiť vás bez vyplatenia vašich výhier“, je oveľa menší ako v niektorých nových kasínach. 

Nazvať akékoľvek kasíno „najlepším online kasínom, aké existuje“, môže byť zdĺhavé, ale jedna vec je istá: Betsson je legitímna, bezpečná stránka s online hazardom, ktorú by ste určite mali vyskúšať.

Hry

Betsson ponúka jeden z najširších výberov športových stávok online. Na stránke si môžete vybrať zo širokej škály medzinárodných turnajov a podujatí vrátane trhov s populárnymi kanadskými športmi, ako je americký futbal, hokej, bejzbal a basketbal.

Globálne športy ako futbal, tenis, Formula 1 a dokonca aj e-športy sú k dispozícii, takže budete mať veľa možností. A ak sa cítite dobrodružne, môžete šport vymeniť za rôzne trhy, ako sú televízne podujatia, politika alebo podnikanie.

Pre tých, ktorí chcú urobiť svoju ideálnu stávku, bola obzvlášť užitočná oblasť stránky „Tvorca stávok“. Začiatočníci ocenia jednoduchosť, s akou si môžu vybrať rozvrh a potom zadať kurzy z niekoľkých trhov, pričom sa im budú klásť otázky typu „Kto vyhrá?“ "Kto dá gól?" a 'Koľko gólov?' usmerňovať ich rozhodnutia.

Zobraziť Všetky Hry Si Môžete Zahrať Na Betsson

Výbery

Športy sú zaujímavé, pretože je zábavné ich sledovať, stávkovať a vyhrávať. Akonáhle ste stavili, riskovali vklad a získali nejaké peniaze na svoj účet, potom je čas vybrať peniaze. 

Mnoho ľudí, ktorí práve začali používať Betsson, nevie, ako okamžite dostať svoje peniaze zo stránky. Dostať peniaze z Betssonu je rovnako jednoduché ako urobiť stávku.

Bonusy

Stránka Akcie na Betsson obsahuje každý týždeň nové a zaujímavé akcie. V online kasíne aj v stávkovej kancelárii sú k dispozícii propagačné akcie. Ak ste novým používateľom, môžete získať bonus len za registráciu. Toto je miesto, kam prísť, ak máte záujem zúčastniť sa turnajov alebo získať bonusy.

Je spravodlivé odmeňovať hráčov, ktorí sú lojálni aj aktívni. Z tohto dôvodu je každý hráč na Betsson automaticky zaradený do svojho bezplatného programu Betsson Points, vernostného programu, ktorý udeľuje body za pokračovanie v hre. Čím väčší počet bodov získate, tým lepšie výhody získate.

Účet

Pred prístupom na webovú stránku Betsson si musia tipujúci najprv vytvoriť účet. Jednou z najčastejších otázok potenciálnych zákazníkov Betsson je, ako sa pripojiť.

Toto je prvý krok pre každú webovú stránku, ktorá poskytuje športové stávkovanie. Postup je jednoduchý a pozostáva z niekoľkých krokov, ktoré musia tipujúci splniť.

Väčšina hráčov môže mať aj niekoľko ďalších problémov alebo otázok týkajúcich sa ich účtov. To je zvyčajne zdrojom najväčších obáv medzi hráčmi. Postupy na registráciu účtu a akékoľvek ďalšie otázky týkajúce sa účtu sú podrobne uvedené tu. Každá je jednoduchá a jej dokončenie zaberie len pár minút.

Jazyky

Jazyková podpora na stránke športových stávok je pravdepodobne jednou z najdôležitejších vecí, na ktoré musia stávkujúci myslieť. Napriek tomu je to tiež jedna z najčastejšie zabudnutých vecí.

Fair play tvrdí, že stávkujúci by nemali byť nútení používať webovú stránku v jazyku, ktorému nerozumejú. To je dôvod, prečo dobrá stránka pre športové stávkovanie ponúka viac ako jeden jazyk.

Stávkujúci nemusia rozumieť pravidlám stávkovania alebo tomu, ako získať pomoc. Čo je ešte horšie, mohli by náhodne porušiť zmluvné podmienky, čo by spôsobilo zatvorenie ich účtov a stratu finančných prostriedkov. Je to preto, že nie sú k dispozícii žiadne iné jazyky.

Z tohto dôvodu je veľmi dôležité vybrať si webovú stránku pre športové stávkovanie, ktorá vám umožní hrať v jazyku, ktorý už poznáte.

Krajiny

Betsson je magnetom pre hazardných hráčov z celého sveta. Má dobre zavedenú povesť dôveryhodnosti a poskytuje zákazníkom širokú dostupnosť trhu pre najzaujímavejšie stávkové aktivity v športe.

Hoci má Betsson rozsiahlu zákaznícku základňu, ktorá je rozmiestnená po celom svete, obyvatelia nie všetkých krajín majú oprávnenie využívať služby ponúkané webovou stránkou športových stávok. Koniec koncov, Betsson môže byť veľmi prísny pri implementácii svojich predpisov na obranu firmy a oddanej klientskej základne, ktorú má.

Mobilné

Skúsenosti Betsson s mobilným stávkovaním sú porovnateľné s ich skúsenosťami s počítačom. Všetko v mobilnej verzii je bezchybné: responzívne a užívateľsky prívetivé. Keď navštívite mobilnú stránku Betsson, vľavo hore uvidíte trojriadkovú ponuku. Táto ponuka poskytuje tipujúcim prístup na všetky stránky týchto lokalít. Ak chcete získať prístup ku všetkým športovým ligám a populárnym udalostiam, jednoducho sa dotknite tlačidla „AZ“ v ľavom hornom rohu obrazovky.

Stávkovanie na mobilnej stránke Betsson je jednoduché. Keď nájdete svoju športovú udalosť, v spodnej časti obrazovky sa zobrazí karta stávkového tiketu. Ak si chcete prečítať celý stávkový tiket, jednoducho stlačte na príslušnú záložku. Táto skúsenosť je dosť podobná tomu, čo poskytuje stránka pre počítače, a pre niektorých jednotlivcov je ovládanie jednoduchšie, pretože všetko je v ich rukách.

Pokiaľ ide o mobilné aplikácie, všetko sa jednoducho používa a poskytuje vynikajúci stávkový zážitok. Ak si stiahnete mobilnú aplikáciu, môžete zažiť úžasné vizuálne prvky a sofistikované funkcie. Môžete si napríklad uložiť niektoré športy alebo udalosti do zoznamu „Obľúbené“.

Mobilná aplikácia Betsson je k dispozícii na 

 • iOS cez App Store
 • Android prostredníctvom webovej stránky Betsson

Tipy A Triky

Športové stávkovanie môže byť zábavné, ale ešte zábavnejšie, bezpečnejšie a užitočnejšie, keď to robíte so spoločnosťou Betsson. Tieto tipy a triky pomôžu ľuďom, ktorí vsádzajú na šport v Betssone, vyťažiť maximum zo svojho času.

Zodpovedné Hranie

Len málokto dokáže urobiť kariéru profesionálneho gamblera. Nemalo by sa to považovať za zdroj príjmu pre mnohých ľudí. Jediným rizikom peňazí je, že si môžete dovoliť stratiť. Nikdy nehazardujte s peniazmi, ktoré potrebujete na nájom, účty, jedlo alebo iné náležitosti.

Problémy s hazardnými hrami sú často spôsobené osobami, ktoré očakávajú alebo vyžadujú výhru. Keď prehrajú, môžu byť frustrovaní alebo znepokojení a riskujú ešte viac peňazí, aby sa im straty vrátili. To môže spustiť strašnú reťazovú reakciu, ktorá sa rýchlo vymkne kontrole.

Je podstatne menej pravdepodobné, že sa dostanete do rovnakej pasce, ak predpokladáte stratu. Hazardné hry môžu byť príjemné, aj keď prehráte, pokiaľ ste na svoje prehry plne pripravení a nevadí vám míňať peniaze na zábavu. Keď čakáte, že prehráte, výhra je oveľa príjemnejšia.

Podpora

Našli sme Betssonov 24-hodinový možnosti zákazníckej podpory pohotový a personál profesionálny a nápomocný počas nášho testovania. Na naše otázky o spôsoboch vkladu a vyplácaní bonusov odpovedali rýchlymi odpoveďami a bez problémov – skutočne vedia, čo uvádzajú na trh, na rozdiel od mnohých iných stávkových stránok, ktoré svojim podporným pracovníkom nedali toľko práce. 

Live chat Betsson na mieste potreboval asi 30 sekúnd, aby nás spojil so zástupcom; v priebehu niekoľkých minút sme sa však spojili s osobou prostredníctvom e-mailu a jej telefonickej linky pomoci.

Zamestnanci starostlivosti o zákazníkov v Betsson už predtým získali ocenenie za najlepšiu podporu na EGR Nordics Awards 2016, čo ilustruje značné množstvo práce, ktorá bola venovaná uspokojovaniu potrieb klientely Betssonu.

Čítaj viac

Ako môžem kontaktovať Betsson?

Tu sú spôsoby, ako môžu stávkujúci kontaktovať spoločnosť Betsson, ak by mali nejaké otázky alebo obavy. 

Podpora jazykov

 • Angličtina
 • nórsky
 • švédsky
 • fínsky
 • nemecký
 • poľský
 • španielčina
 • portugalčina

Vklady

Uskutočňovanie vkladov a výberov peňazí v Betsson je tak jednoduché a bezpečné, ako je to len možné, rovnako ako v akejkoľvek inej špičkovej kasínovej značke. Všetky dostupné bankové možnosti sú v súlade s PCI a schválené, takže sa nemusíte obávať o bezpečnosť svojich peňazí.

Na druhej strane, čas, kedy sa výbery zobrazia na vašom účte, sa môže pohybovať od jedného dňa do piatich dní v závislosti od vašej metódy. Kasíno vynaloží maximálne úsilie na spracovanie žiadostí hráčov o výplatu do dvadsiatich štyroch hodín.

Zabezpečenia

Vzhľadom na to, že Betsson je taká renomovaná stránka, nemalo by byť prekvapením, že využíva špičkové bezpečnostné opatrenia.

 • Technológia šifrovania Verisign SSL zaisťuje, že informácie o vašej banke a kreditnej karte sú v bezpečí pred neoprávneným prístupom a krádežou.
 • Betsson je tiež kompatibilný s PCI a dodržiava prísne požiadavky na bezpečnosť platieb, dokonca aj v aplikácii Betsson.
 • Betsson používa generátor náhodných čísel na zabezpečenie férovosti hier (RNG). Dve uznávané testovacie agentúry, Technical Systems Testing v Kanade a Národné laboratórium forenzných vied vo Švédsku, nezávisle skúmali RNG. Ich testovanie ukazuje, že skutočné peniaze a bezplatné hry Betsson sú spravodlivé.
 • Kasíno Betsson je regulované prísnym maltským herným úradom, ktorý zaisťuje, že pri ich hraní nedochádza k žiadnej nečestnej hre.
 • Zistili sme, že Betsson má niekoľko opatrení na pomoc problémovým hráčom pri riešení ich závislosti od hazardných hier. Nastavenie rozpočtu na hry, čas mimo herného účtu, deaktivácia hier ako poker a vykonanie testu Gamtest sú niektoré svojpomocné možnosti dostupné pre tých, ktorí ich potrebujú.
 • Betsson je akreditovaný organizáciou Global Gambling Guidance Group (G4) a jej pracovníci absolvovali potrebné školenia v oblasti zodpovedného hazardu.

Faq

Stávkujúci v Betsson často kladú tieto otázky pred, počas a po uzavretí stávok.

Partnerský Program

Sieť Betsson Group Affiliate je jednou z najlepších internetových stávok, ktoré návštevníkom poskytujú mnoho bezpečných alternatív stávkovania. Kasína skupiny Betsson sú zastúpené týmto pridruženým programom podporovaným verejne obchodovanou spoločnosťou Betsson AB, ktorá má viac ako 40 rokov skúseností v tomto odvetví. Softvérová platforma NetEnt poháňa väčšinu kasín skupiny Betsson.

Total score7.9
Pros
+ Fantastická športová sekcia Neobmedzené výbery

Rýchle fakty o kasínach

Year foundedYear founded: 2001
BonusyBonusy (10)
Bonus za registráciu
Bonus za zápas
Bonus za žiadny vkladBonusové kódyFree Bets
Free Spins Bonus
High-Roller bonus
Loyalty BonusUvítací bonusVkladový bonus
HryHry (47)
Live 3 Card Brag
American Football
Baccarat
BadmintonBaseballBasketball
Blackjack
Boxing
CS:GO
ChessCricketCyclingDarts
Dota 2
EsportsEurovisionFloorballFootball
Football Betting
Formula 1GolfHandballHorse racingIce Hockey
League of Legends
MMA
Mahjong
Motorsports
Online stávkovanie
Pai Gow
Poker
Politics
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Roulette
Rugby
Scratch Cards
Slots
SnookerSports
Sports Betting
Table TennisTelevisionTennisUFC
Video Poker
Volleyball
JazykyJazyky (11)
angličtina
fínčina
gréčtina
islandčina
nemčina
nórčina
poľština
srbčina
taliančina
španielčina
švédčina
KrajinyKrajiny (14)
Argentína
Bolívia
Brazília
Kanada
Nórsko
Paraguaj
Peru
PoľskoSpojené kráľovstvo
Uruguaj
Venezuela
Čile
Španielsko
Švédsko
MenyMeny (9)
amerických dolárov
brazílskych realov
eur
kanadských dolárov
nórskych korún
peruánskych solov
poľských zlotých
čilských pesos
švédskych korún
Možnosti výberuMožnosti výberu (8)
Bankový prevod
InterAc
MasterCard
Neteller
PayPal
Skrill
Trustly
Visa
SoftvérSoftvér (41)
AG software
BB Games
Blueprint Gaming
Bulletproof Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
Fuga Gaming
GameBurger Studios
Gamevy
GreenTube
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Jadestone
Kalamba Games
Leander Games
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet