Biathlon Odds

Hoci ide stále o šport, na ktorý vsádza len malý počet hráčov, biatlon sa v praxi skutočne ukázal ako vynikajúci na hromadenie výherných tiketov s množstvom rôznych príležitostí na zarábanie. Rovnako ako v každom individuálnom športe si vyberiete športovca, na ktorého vsadíte, a on alebo ona sa stane vaším obľúbeným, kým sa preteky neskončia.

Práve preto prinášame podrobný rozbor všetkého, čo súvisí so stávkovaním na jednu z naj atraktívne súťaže všetkých zimných olympijských hier, aby bolo pre hráčov jednoduchšie zostaviť sľubný tiket.

Všetko o biatlonových kurzoch, stávkových líniách a spreadoch

Všetko o biatlonových kurzoch, stávkových líniách a spreadoch

Hoci je biatlon širokej verejnosti známy len nedávno, v Nórsku sa objavil už v 18. storočí a v severných častiach Európy je už po stáročia dôležitou súčasťou výcviku vojakov. Od pretekárov to vyžaduje dve veci: čo najrýchlejšie zvládnutie bežkárskej trate a presnú streľbu na strelnici.

Existuje päť druhov rás. V klasickom preteku jednotlivcov bežia muži 20 kilometrov, ženy 15 kilometrov. Nechýba ani dostihový beh, šprint, hromadný štart a štafetový beh.

Jednotlivec sa od ostatných líši tým, že za každé vynechanie sa do konečného výsledku pripočítava celá minúta času, kým v iných pretekoch doplácajú biatlonisti za neúspech na strelnici trestnými kolami, ktoré musia odlyžovať.

V súťaži jednotlivcov a hromadných súťaží sa strieľa štyrikrát, dvakrát v stoji, dvakrát v ľahu, v ostatných sa strieľa raz v každej polohe. Cieľ je vzdialený 50 metrov a v ľahu dvojnásobná vzdialenosť.

Všetko o biatlonových kurzoch, stávkových líniách a spreadoch
Biatlonové peňažné kurzy a ako staviť na biatlon

Biatlonové peňažné kurzy a ako staviť na biatlon

Ako v každej inej forme pretekov, základ stávka v biatlonovom stávkovaní online je uhádnuť, kto dosiahne najlepší čas v pretekoch, teda prvý prejde cieľom. V biatlone môžete získať skutočne obrovské kurzy na jednotlivých pretekárov, najmä ak nie sú prvým alebo druhým favoritom pretekov.

Je to neistý šport, v ktorom sa všetko zmení v sekunde, pretože aj na strelnici môžu padať snehové pokrývky a môžu sa vyskytnúť rôzne problémy, preto sa odporúča hrať na viac ako jedného potenciálneho víťaza, aby sa maximalizovala šanca na výhru. .

Kurz biatlonovej štafety

V biatlone súťažia športovci nielen individuálne, ale aj ako tímy. Sú tam mužské a ženské štafety, ale aj zmiešané štafety. Ide o veľmi obľúbený typ súťaže medzi stávkarmi, pretože je jasnejšie, kto sú favoriti a kto outsideri, vzhľadom na to, že veľmoci ako Nórsko, Nemecko, Rusko či Francúzsko majú širší káder a je ľahšie dosiahnuť vysoké umiestnenia.

Aj preto mnohí radšej tipujú umiestnenie štafety, ale aj duelov jednotlivých reprezentácií na základe aktuálnej formy najväčších hviezd každého tímu.

Biatlonové peňažné kurzy a ako staviť na biatlon
Vysvetlenie stávkových línií na biatlon

Vysvetlenie stávkových línií na biatlon

Okrem toho základná peňažná linka, existuje mnoho ďalších možností, na ktoré môžete staviť.

Biatlonový súboj

Vo väčšine prípadov je to najlepšia stávka, ktorú môžete na svoj tiket vložiť. Ide o hádanie, ktorý z dvoch ponúkaných pretekárov dosiahne lepšie umiestnenie v pretekoch. Aj keď váš favorit skončí 15., ak druhý skončí za ním, vaša stávka vyhráva.

Stávkové kancelárie sa snažia ponúknuť rovnako zdatným biatlonistom, no tí často robia chyby, a tak najjednoduchšia cesta k víťazstvu v biatlone spočíva práve v číhaní takých nesprávne umiestnených duelov, v ktorých je kurz na jedného pretekára oveľa vyšší, ako by mal byť.

Umiestnenie medzi top 3

Biatlon je šport, v ktorom môžu mnohí dosiahnuť vysoké umiestnenie v závislosti od aktuálnej formy, vlastností trate a strelnice a poveternostných podmienok.

Preto je oveľa lepšie staviť na umiestnenie pretekára na stupňoch víťazov a nie na jasné víťazstvo, pretože kurz je stále vysoký, od 2,50 do viac pri platení za umiestnenie medzi prvými 3, a šance že takúto stávku úspešne predpovedáte sú oveľa vyššie.

Vysvetlenie stávkových línií na biatlon
Ako nájsť najlepšie stávkové kurzy na biatlon

Ako nájsť najlepšie stávkové kurzy na biatlon

Pokiaľ ide o online stávkovanie na biatlon, možnosti sú v porovnaní s iné športy. Biatlon si stále hľadá svoje miesto medzi vrcholovými športmi a neustále si buduje svoje renomé.

Ochota dostať sa do biatlonových stávkových kurzov od vás bude vyžadovať, aby ste hľadali najlepšie možné možnosti a sledovali vylepšenia, ktoré robí každá biatlonová stávková kancelária online.

Aj keď existujú obmedzené možnosti stávkovania na tento šport, výskumu a porovnávanie šancí je stále povinné, ak to myslíte naozaj vážne so snahou dosiahnuť víťaznú stávku. Keďže biatlon je na trhoch stávkových kancelárií obmedzený, rozdiely medzi danými kurzami sú pravdepodobnejšie.

Stávkovanie na individuálny výkon od športovcov, ktorí v podstate súťažia v dvoch zručnostiach súčasne, si vyžaduje veľa šťastia, no akonáhle trafíte správnu voľbu, bude veľký rozdiel, ak ste predtým zvolili najvyšší možný kurz pre konkrétnu stávku.

Každopádne, ako šport rastie, rastú aj stávkové rady a stávkové kancelárie, ktoré poskytujú biatlonové rady.

Ako nájsť najlepšie stávkové kurzy na biatlon
Najlepšie online stávkové stránky pre biatlonové kurzy

Najlepšie online stávkové stránky pre biatlonové kurzy

Ako sme už uviedli, biatlon je dynamický šport, v ktorom sa všetko zmení v sekunde, čo ho robí ideálnym pre live stávkovanie, pretože to znamená, že na niekoho, kto neuspel po prvom výstrele, sa zvyšuje kurz a má veľmi dobrú šancu dosiahnutie vysokého umiestnenia až do konca podujatia.

Biatlon je skôr maratón ako preteky, pretože skorý náskok alebo pomalý štart ešte nemusí nič znamenať. Existujú dve samostatné zložky, ktoré sú pre konečné poradie rovnako dôležité.

Žiaľ, live stávky na tento vzrušujúci zimný šport sú v ponuke online stávkových kancelárií naozaj ojedinelé a keď sa objavia, možnosti vkladu tiketov sú dosť slabé. Iba pri zimné olympijské hry získate viac príležitostí pre live stávky, ale je to ďaleko od mnohých iných športov, kde sa takmer celá pozornosť organizátorov hazardných hier sústreďuje na live stávky.

Našťastie niektoré z najlepšie online stávkové kancelárie ako sú Melbet, 10bet a 22bet, ktorí majú biatlon pravidelne vo svojej ponuke, takže stávkujúci, ktorých tento šport zaujme, môžu skúsiť šťastie.

Najlepšie online stávkové stránky pre biatlonové kurzy
Tipy a triky pre biatlonové stávkové kurzy

Tipy a triky pre biatlonové stávkové kurzy

Tí, čo sa biatlonu venujú, majú naozaj možnosť pretaviť svoje športové znalosti do zisku, pretože stávkové kancelárie tento zimný šport podceňujú a niekedy dávajú výborné kurzy na stávky, ktorých výsledok je dosť pravdepodobný.

Kto chce stávkovaním na biatlon profitovať, určite musí sledovať formu pretekárov, ale poznať aj charakteristiku jednotlivých lyžiarskych stredísk a výsledky z minulosti. Je skvelé, že sa počas jedného víkendu koná viacero pretekov na rovnakej trati, čo vám dáva možnosť spoznať pomer síl medzi biatlonistami.

Či už využívate biatlonové stávkové aplikácie alebo hráte na počítači, určite vám odporúčame staviť na súboj dvoch pretekárov, ako najjednoduchší spôsob výhry. Na jednom tikete môžete hrať dva alebo dokonca tri takéto duely s celkovým kurzom od 2 do 3.

Pridajte si k tomu občasnú stávku na víťaza pretekov alebo umiestnenie v top 3, ak si myslíte, že je niekto vo fantastickej forme. Zmysel majú aj stávky na celkového víťaza Svetového pohára, pretože je ľahšie uhádnuť ako jednotlivé preteky.

Tipy a triky pre biatlonové stávkové kurzy