Football Odds

Futbal, alebo v Severnej Amerike známy ako futbal, je celosvetovo najpopulárnejší šport. Vzhľadom na to je futbal najobľúbenejší aj pri športových stávkach. Medzinárodné turnaje ako FIFA World Cup, Euro, Copa America a UEFA Champions League patria medzi najsledovanejšie športové podujatia na svete, čo ich robí veľmi atraktívnymi pre športové stávkovanie.

To isté platí pre anglickú Premier League, nemeckú Bundesligu, taliansku Serie A, španielsku La Ligu a francúzsku Ligue One, ktoré sú považované za päť najlepších líg v Európe.

Ako čítať futbalové stávkové kurzy?

Ako čítať futbalové stávkové kurzy?

Futbal je jedným z mála športov, kde sa hra môže skončiť bez víťaza, pokiaľ nejde o vyraďovaciu fázu na veľkých turnajoch, ako je napr Majstrovstvá sveta vo futbale. To znamená, že na futbalový zápas existujú tri peňažné kurzy – tím 1 vyhrá, remíza a tím 2 vyhrá.

Futbalové kurzy sa uvádzajú na riadny hrací čas hry a vo vyraďovacích turnajoch, ako je FA Cup alebo vyraďovacia fáza turnaja, ako je Majstrovstvá sveta vo futbale, existujú aj kurzy na víťaza zápasu, ktorý postúpi. ďalej.

Ako čítať futbalové stávkové kurzy?
Všetko o futbalových kurzoch, stávkových radoch a spreadoch

Všetko o futbalových kurzoch, stávkových radoch a spreadoch

Jeden z základné pravidlá futbalovej hry je, že je rozdelený do dvoch 45-minútových polčasov. To znamená, že bežný futbalový zápas trvá 90 minút plus prestávka, ktorú rozhodca v prípade potreby určí.

Ak ide o vyraďovaciu fázu turnaja alebo vyraďovací turnaj a zápas sa skončí nerozhodne, hrajú sa dve 15-minútové predĺženia. Ak je skóre stále nerozhodné, o víťazovi zápasu rozhoduje penaltový rozstrel.

Futbalové šance

Futbalové kurzy sú uvedené na riadny hrací čas 90 minút. Na rozdiel od väčšiny športov sa futbalové peňažné kurzy skladajú z troch možností – tím 1 vyhrá, remíza a tím 2 vyhrá.

Ak je jeden z tímov jasným favoritom na základe kvality tímu, výhody domáceho ihriska, nedávnej formy, správy o zranení a ďalších faktorov, pravdepodobnosť výhry tohto tímu je oveľa nižšia ako u druhého. V týchto prípadoch je kurz na remízu niekde medzi kurzom pre dva tímy.

V prípadoch, keď sú tímy blízko vzhľadom na ich kvalitu a iné faktory, sú šance na víťazstvo každého tímu veľmi blízke. V tomto prípade je kurz na remízu vyšší ako kurz na výhru ktoréhokoľvek tímu.

Všetko o futbalových kurzoch, stávkových radoch a spreadoch
Futbal sa šíri

Futbal sa šíri

Vzhľadom na to, že futbal je hra s nízkym skóre, stávkovanie na futbalové spready alebo handicapy je menej populárne ako stávkovanie na peniaze. Stále však existujú možnosti stávkovania so spreadmi, ktoré sú väčšinou medzi 0,5 a 2,5.

Ak teda chcete staviť na konkrétny tím, aby vyhral o -1,5, znamená to, že ak chcete vyhrať túto stávku, tím, ktorý ste podporili, bude musieť vyhrať aspoň s rozdielom dvoch gólov. Ak ste stavili na +1,5 pre tím, tento tím musí vyhrať alebo neprehrať o viac ako jeden gól, aby bola vaša stávka víťazná.

V prípade, že ste vsadili na -1 pre tím a tento tím vyhrá presne s rozdielom jedného gólu, vaša stávka bude zrušená a vy dostanete späť vložené peniaze.

Poznanie všetkých týchto detailov vám poskytne viac možností, na ktoré môžete staviť, a rozhodne viac zábavy pri sledovaní hry.

Futbal sa šíri
Vysvetlenie futbalových stávkových línií

Vysvetlenie futbalových stávkových línií

Futbal je šport, v ktorom je medzi stávkujúcimi najpopulárnejší moneyline alebo tipovanie víťaza v danej hre.

Okrem peňažnej hranice je medzi stávkovateľmi, ktorí uprednostňujú futbalové stávkovanie online, ďalšia najpopulárnejšia cieľová čiara alebo nad/pod. Futbal je šport s nízkym skóre, a preto každý strelený gól znamená veľký rozdiel.

Základná bránková čiara vo futbale je nastavená na 2,5 gólu a hráči si môžu vybrať z možností nad a pod. Najlepšie futbalové online stávkové kancelárie tiež ponúkajú veľa rôznych gólových línií, ktoré sa zdajú rozumné. Preto môžete vidieť možnosti pre akúkoľvek maržu od 0,5 do 7,5.

Ďalším špecifickým faktom pre futbalové stávkovanie, pokiaľ ide o bránkovú čiaru, je, že online stávkovanie na futbal ponúka množstvo gólových línií, ktoré vám umožňujú predpovedať minimálny aj maximálny počet strelených gólov v danej hre. Tieto možnosti zahŕňajú góly 0-1, 0-3, 0-4, 1-3, 2-3, 2-4, 2-5, 3-5, 3-6, 4-6 atď.

Poznanie všetkých týchto detailov vám dá šancu vybrať si najlepšiu možnosť, najmä ak sa neviete rozhodnúť, ktorý tím je bližšie k víťazstvu.

Vysvetlenie futbalových stávkových línií
Ako nájsť najlepšie futbalové stávkové kurzy

Ako nájsť najlepšie futbalové stávkové kurzy

Dobrá vec, ak dávate prednosť stávkovaniu na futbalové zápasy, je fakt, že množstvo hier je doslova každý deň. Futbal sa hrá po celom svete a zápasy sú naplánované 24 hodín denne.

Ak premýšľate, ako staviť na futbal a ako umiestniť svoje stávky na najlepšie možné futbalové stávkové rady, musíte porovnať daný kurz na líniu, na ktorú chcete staviť.

Väčšina futbalových stávkových kancelárií online ponúka takmer všetky ligy na svete a pri porovnávaní kurzov je dosť dôležité skontrolovať si kurzy stávkových kancelárií z krajiny, v ktorej sa daná hra hrá, najmä ak ide o súťaž nižšej úrovne.

Čo sa týka futbalu, miestne stávkové kancelárie väčšinou poznajú fakty, ktoré môžu výrazne ovplyvniť daný kurz, čo však hneď neovplyvní kurzy futbalovej online stávkovej stávky. Je dôležité porovnať kurzy na konkrétnu hru od viacerých bookmakerov, pretože kurzy sa môžu líšiť a budete mať možnosť vybrať si tú, ktorá je pre vás najlepšia.

Ako nájsť najlepšie futbalové stávkové kurzy
Najlepšie online stávkové stránky pre futbalové kurzy

Najlepšie online stávkové stránky pre futbalové kurzy

Neexistuje doslova žiadna online stávková kancelária, ktorá by neponúkala futbalové kurzy, a preto si musíte vybrať tú najlepšiu pre vás, ktorá ponúka najlepšie futbalové stávkové kurzy. Porovnanie kurzov a línií má určite vplyv na pravdepodobnosť, že vaša stávka bude výherná, ako aj na množstvo peňazí, ktoré by ste za svoju výhru dostali.

Dôrazne odporúčame pozrieť si futbalové stávkové kurzy u 1xBet, Betwinner, 22bet, Gunsbet a ďalších najlepších online stávkových kancelárií.

Porovnanie kurzov pre možnosť, na ktorú chcete staviť, je nevyhnutné pre podanie najvyššej možnej stávky. Ďalším dôležitým detailom, ktorému musíte venovať pozornosť pred podaním stávky, je smer pohybu určitých kurzov u konkrétnej stávkovej kancelárie.

Niektoré z futbalových stávkových kancelárií online označia smer, ktorým idú určité futbalové kurzy, šípkou nahor alebo nadol alebo zelenou a červenou farbou, pričom zelená znamená, že kurzy klesajú a červená znamená, že stúpajú.

Keď porovnáte peňažné kurzy na víťaza konkrétnej hry, rozdiel nemusí byť dostatočne veľký na to, aby predstavoval významný rozdiel. Ale pokiaľ ide o nad/pod čiary, môžu existovať kurzy, ktoré sú veľmi odlišné.

Najlepšie online stávkové stránky pre futbalové kurzy
Tipy a triky pre futbalové stávkové kurzy

Tipy a triky pre futbalové stávkové kurzy

Kurzy, ktoré upútajú oči väčšiny futbalových stávkarov, sú nízke pre favoritov, ktorí nie sú príliš nízke na to, aby sa o nich dalo hrať. Väčšina stávkarov uzatvára stávky prednostnými stávkami s 3-8 hrami s nízkymi kurzami na favorita na výhru.

Keď začnete so športovými stávkami, zdá sa to ako výherná možnosť, ale keď túto stratégiu vyskúšate, zistíte, že nie všetky nízke kurzy sú v skutočnosti tie výherné.

Hľadanie kurzov, ktoré nie sú nízke, a tímu, na ktorý chcete staviť, je stále pravdepodobne lepší. Pravdepodobnosť výhry stávky alebo prednosti je v podstate rovnaká ako najnižší kurz, ale prípadná výhra by bola vyššia.

Ak ste stávkar, ktorý chce staviť na slabých, potom je porovnanie futbalových kurzov ešte dôležitejšie. Existujú online stávkové kancelárie ktorých šance na výhru smoliarovi sú vysoké, ale obmedzené a sú aj také, kde sú kurzy na výhru smoliara vysoké.

Porovnanie týchto kurzov sa dôrazne odporúča, pretože to predstavuje veľký rozdiel v potenciálnej výhernej sume.

Tipy a triky pre futbalové stávkové kurzy