Ice Hockey Odds

Ako v každom športe, aj tu existujú určité rozdiely, keď sa pozrieme na ligy a poháre, ktoré sa hrajú. Platí to najmä pre tipovanie hokeja a o akú ligu ide, hoci ich nie je veľa.

Majstrovstvá sveta v hokeji lákajú 16 najlepších národných tímov sveta a po boku klubov často vidíme najväčšie hviezdy tohto športu.

Jednou z hlavných atrakcií v zimné olympijské hry je to urcite hokej. Pravidelne sa zúčastňujú reprezentácie Ameriky, Kanady, Švédska, Fínska, Švajčiarska, Ruska a ďalších krajín, ktoré sa môžu pochváliť svojimi úspechmi.

Všetko o kurzoch na ľadový hokej, stávkových radoch a spreadoch

Všetko o kurzoch na ľadový hokej, stávkových radoch a spreadoch

Ľadový hokej je asi najdynamickejší šport na svete, pretože hráči doslova nikdy neprestanú korčuľovať na ľade. Čo robí tento šport veľmi vzrušujúcim, je to, že tímy, pokiaľ nie sú prikrátke, neustále útočia na súperovu bránu, čo napríklad nie je prípad futbalu.

Hokejové zápasy sa hrajú na tri časti po 20 minút alebo spolu 60 minút, a to v prípade, ak sa zápas neskončí nerozhodne. Ak sa tak stane, hrá sa ďalšie päťminútové predĺženie a ak stále nie je rozhodnuté o víťazovi, nasleduje penaltový rozstrel.

Detaily, ktoré robia ľadový hokej jedinečným, sú mnohé. Jedným z nich sú letmé striedania. V ľadovom hokeji je tempo hry také rýchle, že neexistujú žiadne prestávky na striedanie, ako je to vo futbale alebo basketbale.

Existujú aj trestné minúty, ktoré sú väčšinou 2 minúty, ale niekedy aj päť. Pokutové kopy sa nevykonávajú z konkrétneho miesta, ako napríklad vo futbale, ale útočný hráč dostane balík na stred ľadu a potom zaútočí na brankára.

Po vypadnutí puku sa všetko deje neuveriteľnou rýchlosťou. Sledujte zápasy naživo a buďte pripravení reagovať dobrou stávkou.

Všetko o kurzoch na ľadový hokej, stávkových radoch a spreadoch
Peniaze na ľadový hokej a ako staviť na ľadový hokej

Peniaze na ľadový hokej a ako staviť na ľadový hokej

Toto je základný spôsob stávkovania na ľadový hokej, pri ktorom si musíte vybrať tím, ktorý vyhrá. Musíte urobiť rozdiel medzi 2-cestnou peňažnou líniou a 3-cestnou peňažnou líniou. Napríklad, ak vyberiete víťaza v 3-way peňažná linka a hra skončí nerozhodne po riadnych 60 minútach, prehrali ste svoju stávku, aj keď váš tím vyhrá v predĺžení alebo po penaltovom rozstrele.

Priame stávkovanie na víťaza ligy/pohára

Typ stávkovania, pri ktorom musíte byť trpezlivejší, pretože stávka sa odvíja od toho, kto vyhrá súťaž na konci sezóny. V NHLOkrem Stanleyho pohára, ktorý vyhráva víťaz ligy, existujú Západná konferencia a Východná konferencia ako samostatné súťaže a každá má na konci sezóny svoju vlastnú trofej.

Môžete si tiež staviť na to, ktorý tím získa najviac bodov v celej sezóne – „Presidents Trophy“

Peniaze na ľadový hokej a ako staviť na ľadový hokej
Vysvetlenie stávkových línií na ľadový hokej

Vysvetlenie stávkových línií na ľadový hokej

Rozšíril sa ľadový hokej

Hokejová nátierka predstavuje gólový rozdiel medzi oboma tímami na konci zápasu ako v každom inom športe. V ľadovom hokeji je tento limit zvyčajne -1,5, čo znamená, že ak vsadíte na domáci tím, bude musieť vyhrať rozdielom dvoch gólov, aby ste stávku vyhrali. Zároveň, ak vsadíte na +1,5 pre hosťujúci tím, nebude musieť vyhrať alebo prehrať o viac ako jeden gól.

Bránka na ľadový hokej

Začiatočníci v stávkovaní na hokej sa často rozhodnú pre túto líniu, pretože je ľahko zrozumiteľná a nevyberáte si strany. Stávkové kancelárie dávajú v priemere 5,5 alebo 6,5 gólu na zápas. Ste tu, aby ste si vsadili na to, či oba tímy strelia viac alebo menej gólov v porovnaní s ponúkaným počtom alebo predpoveďou stávkovej kancelárie.

Ako nájsť najlepšie stávkové kurzy na ľadový hokej

Ako v každom inom športe, aj hokejové stávkové tipy sú niekedy skutočným umením. Je totiž potrebné vedieť, na ktoré ligy a tímy sa zamerať, ako aj to, aké investície mať pri stávkovaní na ľadový hokej.

Je mimoriadne dôležité poznať všetky trhy, ako aj to, akú hodnotu predstavujú určité kvóty vo vzťahu k určitej platbe. Hovorí sa tomu vyhodnotenie stávky, ktoré môže byť kľúčové pri uzatváraní stávok, ale aj pri určovaní, na ktoré tímy vsadiť. Veríme, že toto je jedna z hlavných vedomostí, ktoré musíte mať, aby ste boli ziskoví športové stávkovanie.

Musíte tiež porovnávať nielen stávkové kurzy na ľadový hokej, ale aj dané stávkové rady na ľadový hokej, pretože medzi najlepšími online stávkovými kanceláriami a ostatnými môžu byť veľké rozdiely.

Mnohí stávkujúci uprednostňujú stávkovanie na bránkovej čiare a nevedia, že existuje veľa online stávkových kancelárií na ľadový hokej, ktoré ponúkajú aj stávky na individuálny celkový počet strelených gólov určitého tímu.

Ďalším rozdielom je, že niektoré stávkové kancelárie ponúkajú iba 3-cestnú peňažnú linku, zatiaľ čo sú takí, ktorí ponúkajú 2-cestnú peňažnú linku.

Vysvetlenie stávkových línií na ľadový hokej
Najlepšie online stávkové stránky pre kurzy na ľadový hokej

Najlepšie online stávkové stránky pre kurzy na ľadový hokej

Ľadový hokej je a zimný šport ktorý sa nehrá na každom mieste na svete, ale prilákal stávkarov z celého sveta, dokonca aj v krajinách, kde tento šport neexistuje. S toľkými fanúšikmi je pochopiteľné, že stávkovanie na ľadový hokej online sa stalo tak populárnym.

Medzi stávkovými kanceláriami patrí medzi top športy. Pri výbere toho správneho ľadového hokeja musíte zvážiť rôzne aspekty najlepšia online stávková kancelária.

Ak ste všeobecným fanúšikom stávkových línií na ľadový hokej, mali by ste sa pozrieť oveľa ďalej ako len do NHL. Je veľa krajín, ktoré majú veľmi kvalitné ligy ako Rusko, Švédsko, Fínsko, Dánsko, Česko a Nemecko.

Nie každá online stávková kancelária ponúka všetky tieto súťaže, ale určite ich nájdete na 1xBet, Betwinner, 22bet a Megapari.

Okrem súťaží sa musíte uistiť, že stávková kancelária na ľadový hokej online ponúka všetky linky, ktoré potrebujete. Určite nájdete viac ako jednu gólovú čiaru na zápas alebo rozpätie, ktoré zahŕňa viac ako -1,5 alebo -2,5 možností.

Najlepšie online stávkové stránky pre kurzy na ľadový hokej
Tipy a triky pre stávkové kurzy na ľadový hokej

Tipy a triky pre stávkové kurzy na ľadový hokej

Bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo máte skúsenosti so stávkovaním, hokej je v mnohých oblastiach prehliadaným športom. Špecifiká tohto športu a stávkovanie naň by ale nemali chýbať. Stačí trocha zvedavosti, čítania a oboznámenia sa s pojmami.

Mnohé výskumy ukázali, že obľúbenci sú v hokeji dôležitejší ako v iných športoch. Len 41,2 % smoliarov vyhralo, na rozdiel napríklad od bejzbalu, kde vyhrali 42,5 %. Znie to ako malý rozdiel, ale tento rozdiel 1,3% je veľkým rozdielom vo výhre tiketov.

Zaujímavé je aj to, že hokej neprikladá taký význam tomu, či tímy hrajú na „domácom ľade“, ako je to v iných športoch. Súvisí to so štadiónmi, pretože hokejisti sú na rozdiel od iných športov dosť izolovaní od davu a majú menej rušivých vplyvov. V NHL je pomer výhier domácich 54,9 % a pomer výhier hostí 45,1 %.

Dôležitosť brankára

Brankári v ľadovom hokeji majú často deň voľna, najmä ak ich tím má za sebou sériu úspešných zápasov. Aj keď na tom pravdepodobne nezáleží tak ako na štartovacom nadhadzovačovi v bejzbale alebo na štarte rozohrávača v americkom futbale, rozdiel medzi začínajúcim brankárom tímu a zálohou môže byť značný.

Preto je dôležité venovať pozornosť tomu, ktorý brankár nastúpi na zápas skôr, ako vložíte peniaze do stávky.

Tipy a triky pre stávkové kurzy na ľadový hokej