Free Bets

Môže byť ťažké nájsť online stávkové stránky, ktoré neponúkajú nejaké bezplatné stávky. Stávka zadarmo sa zároveň môže týkať mnohých ďalších akcií, takže môže byť niekedy mätúca, najmä ak je stávkujúci nováčik. Bezplatné stávky sú dôležitou reklamou, ktorú treba hľadať na stránkach s online stávkovaním. Samozrejme, že tieto akcie prichádzajú s podmienkami, ale ich získanie je skvelý spôsob, ako zvýšiť peňaženku každého stávkujúceho.

Tu je niekoľko tipov a faktov o bezplatných stávkach, ktoré musia mať stávkujúci na pamäti, keď sa zaregistrujú na stránke s online stávkovaním alebo ak potrebujú porovnať bezplatné stávky medzi stránkami so stávkovaním.

Free Bets
Čo sú bezplatné stávky

Čo sú bezplatné stávky

Bezplatné stávky sú veľmi zaujímavé. Niektorí začínajúci stávkujúci môžu byť dokonca skeptickí. Ako však fungujú bezplatné stávky? Stávkové stránky využívajú bezplatné stávky na pritiahnutie stávkarov, aby sa zaregistrovali na ich webové stránky a vložili vklad na svoje účty. Stávkové kancelárie dúfajú, že hráči budú nielen vsádzať s ich službami, ale že ich budú stávkovať aj dlhodobo tým, že budú stávkarom poskytovať výhodu vopred.

Bezplatné stávky sú jednoduchým bonusom. Stávkujúci zvyčajne získajú určitú sumu na stávku, keď sú splnené podmienky na uplatnenie bezplatnej stávky. Tento bonus však takmer vždy nie je možné vyplatiť v hotovosti. Existujú aj iné typy stávkové bonusy ponúkajú stávkové kancelárie. Nezabudnite si ich pozrieť, aby ste mali najlepší stávkový zážitok.

Napríklad, ak má stávka zadarmo hodnotu 5 USD a tipujúci ju prehrá, táto suma v dolároch je okamžite preč. Ak tipujúci vsadia stávku zadarmo 5 USD a vyhrajú 5 USD, získajú si len 5 USD, ktoré vyhrali, ako vyberateľnú sumu.

Čo sú bezplatné stávky
Požiadavky na stávkovanie zadarmo

Požiadavky na stávkovanie zadarmo

Predpokladajme, že tipujúci vidia webovú stránku, ktorá poskytuje online stávkovanie s bezplatnými stávkami. V takom prípade zvyčajne existujú podmienky a požiadavky, ktoré je potrebné splniť, aby ste si ju mohli uplatniť.

Keďže však cieľom bezplatných stávok je prilákať nových stávkarov a udržať v hre dlhodobých tipujúcich, stávkové stránky zvyčajne uľahčujú získanie bezplatných stávok. Tu je niekoľko spôsobov, ako stávkové stránky s bezplatnými stávkami umožňujú hráčom uplatniť si ich.

Stávkujúci si možno bude musieť vytvoriť účet na stránke online športových stávok. Niektoré webové stránky so stávkovými kanceláriami môžu od stávkarov vyžadovať, aby podstúpili a dokončili proces KYC (Know-Your-Customer), kde hráči budú musieť poskytnúť dokumenty, ktoré overia ich osobné údaje.

Zaregistrujte sa a platný spôsob platby a dokončite prvý vklad na účet stávkujúceho.

Niektoré stávkové stránky môžu od hráčov vyžadovať, aby vložili svoju prvú stávku. Hodnota tejto prvej stávky môže rozhodnúť o výške bezplatnej stávky, ktorú stávková stránka rozdá.

Niektoré online stávkové stránky s bezplatnými stávkami môžu stávkarom zakázať používať ich bezplatné stávky na stávkovanie na kurzy v rámci párnych zápasov, aby zabránili tipujúcim v podpore niečoho, čo vyzerá ako istý víťaz.

Množstvo veľkých športových stávkových stránok má tiež bezplatné stávkové ponuky, ktoré môžu získať existujúci používatelia. Tieto bezplatné stávky vyžadujú, aby stávkujúci vsadili určitú sumu alebo sa presadili na určitý výsledok, aby dostali stávku zadarmo.

Požiadavky na stávkovanie zadarmo
Premeňte bezplatné stávky na skutočné peniaze

Premeňte bezplatné stávky na skutočné peniaze

Otáčanie najlepších bezplatných stávok online je celkom jednoduché. Po uplatnení bezplatnej stávky môžu tipujúci jednoducho staviť ako zvyčajne. Pred použitím bezplatnej stávky si však musia tipujúci dôkladne prečítať drobné písmo a dávať si pozor na veci, ako sú geografické obmedzenia a požiadavky na priebeh hry.

Geografické obmedzenia

Zistiť, či geografická poloha oprávňuje tipujúceho na použitie bezplatnej stávky, je pomerne jednoduché. Stránky online stávkovania zvyčajne uvádzajú krajinu alebo krajiny, kde je možné uplatniť stávku zadarmo, v podmienkach uvedenej bezplatnej stávky.

Ak nie sú uvedené žiadne geografické obmedzenia, je bezpečné predpokladať, že bezplatná stávka platí medzinárodne.

Požiadavky na prehratie

Na druhej strane, požiadavky na prehrávanie bývajú komplikovanejšie. Požiadavky na priebeh hry zvyčajne znamenajú, že stávkujúci musia umiestniť konkrétny počet alebo hodnotu stávok, než budú môcť vyplatiť výhry z bezplatnej stávky.

Najjednoduchší spôsob, ako zistiť hodnotu voľnej stávky s požiadavkami na priebeh hry, je vynásobiť bezplatnú stávku počtom požadovaných obratov alebo staviť jej celkovú hodnotu z vlastných prostriedkov tipujúceho.

Predpokladajme, že stávková stránka ponúka bezplatnú stávku v hodnote 100 USD. Ak je požiadavkou prehratia otočiť ju trikrát, stávkujúci potom musia staviť 300 $, kým budú vyplatené akékoľvek výhry z bezplatnej stávky. Je však dôležité mať na pamäti, že rôzne stránky športových bookmakerov môžu mať rôzne požiadavky na priebeh hry.

Premeňte bezplatné stávky na skutočné peniaze
Stratégia bezplatných stávok na stávkových stránkach

Stratégia bezplatných stávok na stávkových stránkach

Tipujúci môžu maximalizovať najlepšie voľné stávky zdvojnásobením bankrollu, hedgingovými stávkami alebo zodpovedajúcimi stávkami. Tieto metódy sú niektoré zo spôsobov, ako zabezpečiť, aby tipujúci vyťažili čo najviac zo stávok zadarmo.

Zdvojnásobenie bankrollu je najjednoduchší spôsob využitia bezplatných stávok. Všetko, čo stávkujúci musia urobiť, je umiestniť ho do stávkovej kancelárie, ktorá im poskytla stávku zadarmo.

Stávkujúci môžu využiť bezplatné stávky hedgingom svojich stávok. Táto metóda zahŕňa podanie bezplatnej stávky na stávku, ktorá priamo konkuruje stávke, ktorú uzavreli s vlastnými peniazmi. Hedgingové stávky s stávkou zadarmo zaisťujú, že tipujúci môžu maximalizovať šance na výhru bez akýchkoľvek nevýhod.

Matched stávkovanie, na druhej strane, premieňa bezplatné stávky na hotovosť. Na tento účel musia tipujúci uzavrieť stávku zadarmo na konkrétny výsledok (napr. tím 1 vyhrá) a potom pomocou burzy stávok staviť na opačný výsledok (napr. tím 1 nevyhrá). Vďaka tomu sa hodnota bezplatnej stávky maximalizuje bez ohľadu na výsledok.

Stratégia bezplatných stávok na stávkových stránkach
Zodpovedné hazardné hry

Zodpovedné hazardné hry

Aj keď sú hazardné hry zábava, myslite na to, že ide o platenú zábavu. Neodporúčame hráčom, aby sa živili hazardnými hrami.

Je dôležité stanoviť si limit rozpočtu a časový limit. Stávkujúci si v tejto chvíli možno neuvedomujú, že horia cez úspory alebo zabúdajú na iné dôležité veci v živote, ako je rodina alebo kariéra.

Stanovenie limitu môže tiež zabrániť stávkarom v prenasledovaní strát do útesu. Nevsádzajte peniaze, ktoré nevlastnia alebo nemajú. Ak si hráči nemôžu dovoliť hrať hazardné hry, nemali by hrať. Ak tak urobíte, môže to viesť k dlhu a iným problémom vo finančnom a osobnom živote hráča.

Ďalšou dôležitou vecou pri praktizovaní zodpovedného hrania je, aby ste sa nikdy nestali obeťou klamu hráča. Športové stávkovanie je hra o šťastí a náhode a žiadna povera nezmení fungovanie hry. Každý výsledok nie je na sebe závislý a osobné šťastie tipujúceho nie vždy znamená šťastie pri tipovaní.

Hrať pod vplyvom alkoholu je zlý nápad, pretože môže zhoršiť rozhodovacie schopnosti stávkujúceho. Stávkovanie poháňané alkoholom môže viesť k zlým stávkam, honbe za prehrami alebo výdavkom nad rámec rozpočtu a časového limitu, ktorý si človek môže stanoviť.

Zodpovedné hazardné hry