Loyalty Bonus

Vernostné bonusy existujú v hazardnom priemysle už dlho. Pozemné aj online kasína využívajú tieto stimuly na prilákanie hráčov, najmä prísľubom provízií, bezplatnej hry, zľavnených miestností a množstva ďalších stimulov za predpokladu, že urobia jednu vec; stávky s nimi dôsledne.

Rozšírenie športového stávkovania zaznamenalo aj online bookmakerov, ktorí prijali vernostné programy. Výsledkom je, že športoví stávkujúci, ktorí vsádzajú na najlepších vernostných bonusových stávkach, získajú podobné odmeny, aké majú hráči online kasín.

Každý hráč, ktorý už nejaký čas pôsobí na stávkových stránkach s vernostným bonusom, môže mať nárok na vernostný bonus. Vernostné akcie sa zvyčajne rozširujú iba na hráčov, ktorí dlhodobo pravidelne uzatvárajú stávky u toho istého bookmakera. Výmenou za svoju „lojalitu“ športové stávkové kancelárie vyjadrujú svoju vďačnosť tým, že ponúkajú tieto stimuly.

Loyalty Bonus

Prečo vlastne stávkové kancelárie ponúkajú vernostné bonusy? Aj keď je to primárne vnímané ako posolstvo uznania, v skutočnosti to robia bookmakeri, ktorí ponúkajú vernostné bonusy, s úmyslom udržať hráčov v stávkovaní u nich. Ale bez ohľadu na ich zámer, základom je, aby zabezpečili, že hráči dostanú za svoje peniaze čo najväčšiu hodnotu.

Športovým stávkarom sa preto odporúča, aby pamätali na získanie týchto stimulov pri registrácii na stávkových stránkach s vernostným bonusom, pretože by to mohlo výrazne ovplyvniť ich bankroll.

Section icon
Používanie vernostných bonusov

Používanie vernostných bonusov

Keď si hráč zaregistruje účet u online stávkovej kancelárie a uskutoční svoj prvý vklad, je okamžite zaradený do vernostného programu odmeňovania v závislosti od stávkovej stránky, na ktorej hrá. Vernostné bonusy majú rôzne názvy; schéma vernostných odmien, schéma VIP odmien alebo akékoľvek slová v tomto zmysle.

Vernosť resp bonus za športové stávky, bez ohľadu na názov, s ktorým ide, je v podstate rovnaký. Jediný rozdiel s týmto stimulom je zvyčajne výška bonusu, ktorý môžete získať. Je bežné, že niektoré hry alebo bookmakeri ponúkajú viac bonusov za vsadený dolár ako iné. Hráčom sa preto vždy odporúča, aby si prečítali príslušné zmluvné podmienky, aby zistili, čo je potrebné na získanie týchto stimulov.

Používanie vernostných bonusov
Premeňte vernostný bonus na skutočné peniaze

Premeňte vernostný bonus na skutočné peniaze

Ako už bolo spomenuté, stávkové požiadavky zohrávajú pri využívaní kľúčovú úlohu uvítacie bonusy. To znamená, že tu je niekoľko základných faktorov, ktoré by sa mohli ukázať ako životne dôležité pre každého hráča, ktorý sa snaží premeniť vernostné bonusy na skutočné peniaze.

Požiadavky na stávkovanie

Častejšie sa stáva, že suma ponúkaná hráčom sa musí staviť na určité športy niekoľkokrát. Požiadavky na priebeh hry by mali byť prvou vecou, ktorú by mal zvážiť každý hráč, ktorý chce previesť vernostné bonusové body športového stávkovania na skutočné peniaze.

Výplatné limity

Výplatné limity by mali zaujímať každého stávkujúceho, ktorý má záujem premeniť vernostný bonus na hotovosť. Väčšina hráčov si ani neuvedomuje, že niektoré vernostné bonusy podliehajú pravidlám maximálnej výplaty. Pokiaľ ide o športové stávkovanie, pravidlá sa môžu značne líšiť a neobmedzujú sa len na konkrétny šport, ale aj na konkrétne ligy alebo stávkové trhy.

Väčšina hráčov má tendenciu byť trochu zmätená ohľadom výplatných limitov, najmä tí, ktorí často nestávkujú. Prístupy používané pri stanovovaní výplatných limitov sa často líšia. Niektorí bookmakeri stanovujú denné, týždenné, mesačné alebo ročné limity. V každom prípade by si hráči mali byť vedomí takýchto obmedzení, aby sa vyhli sklamaniu, keď dosiahnu takú veľkú výhru.

Dátumy expirácie

Iste, väčšina bonusov ponúkaných stávkovými kanceláriami nie je navrhnutá tak, aby trvala večne. Zvyčajne to znamená, že hráči by sa mali uistiť, že splnia požiadavky na stávkovanie skôr, ako ich uplynie. Ak hráč nesplní požiadavku na stávkovanie pred uplynutím platnosti bonusu, môže stratiť bonusovú čiastku a všetky výhry, ktoré sa k nej pripočítali.

Premeňte vernostný bonus na skutočné peniaze
Na čo si dať pozor pri vernostnom bonuse

Na čo si dať pozor pri vernostnom bonuse

Vernostné bonusy od rôznych bookmakerov nepochybne nie sú rovnocenné. Zatiaľ čo hráči môžu byť zaradení do niektorých vernostných programov automaticky, musia venovať pozornosť tomu, čo to znamená, že sa prihlásia do akéhokoľvek vernostného programu.

Pri výbere vernostného programu by mali byť uvedené tri aspekty, ktoré ovplyvňujú schopnosť hráča premeniť akýkoľvek vernostný bonus na skutočnú hotovosť (požiadavky na stávkovanie, výplatné limity a dátumy vypršania platnosti). Pri výbere vernostného bonusu na športové stávky je však potrebné zvážiť aj mnoho ďalších parametrov. Tie obsahujú:

 • Výška alebo sadzby vernostného bonusu
 • Hry zahrnuté vo vernostnom programe
 • Povaha vernostného programu, napr. VIP body a cashback bonusy
 • Recenzie od iných hráčov
Na čo si dať pozor pri vernostnom bonuse
Pochopenie podmienok vernostných bonusov

Pochopenie podmienok vernostných bonusov

Ako už bolo spomenuté, niektoré stávkové stávky odmeňujú hráčov za hranie s nimi pomocou vernostných bonusov. V zásade platí, že vernostný bonus sa získava zakaždým, keď hráč vloží a vsadí do online stávkovej stávky. Niektoré z odmien uvedených v rámci vernostných programov zahŕňajú vymeniteľné vernostné body. Väčšina online športové stávkové stránky umožňujú hráčom uplatniť svoje vernostné body iba po dosiahnutí určitej hranice.

V zásade sú vernostné body zvyčajne založené na stávke. Nazbierané body sú vo všeobecnosti úmerné objemu vložených stávok. Hráčom sa však vždy odporúča skontrolovať, ktoré hry prispievajú do vernostného programu, pretože niektorí bookmakeri môžu obmedziť určité hry.

Ako stávkové stávky počítajú vernostné body? Pri udeľovaní bodov väčšina stávkových kancelárií používa bodový systém, povedzme jeden bod za každých 10 vsadených dolárov.

Pochopenie podmienok vernostných bonusov
Stávkové požiadavky na vernostné bonusy

Stávkové požiadavky na vernostné bonusy

Ak hráč dostane vernostný bonus, mal by pochopiť, že tieto bonusy sú často viazané na niektoré stávkové požiadavky. Na rozdiel od iných odmien však majú vernostné body relatívne nízke požiadavky na stávkovanie. Napríklad od hráča sa môže vyžadovať, aby stavil bonus aspoň raz (1x) namiesto iných výhod, ktoré je potrebné staviť niekoľkokrát.

Za zmienku tiež stojí, že niektoré stávkové stávky ponúkajú lojalitu ako bezplatnú hotovosť. Aj keď sú vernostné bonusy zriedkavé, bez požiadaviek na stávkovanie sú zvyčajne vo forme voľných peňazí, ktoré je možné vybrať bez stávky.

Ktoré športy ponúkajú vernostné bonusy?

Väčšina športových stávok sa dnes obmedzuje na konkrétne športy. Očakáva sa, že sa nájde stávková kancelária pokrývajúca dlhý zoznam športových udalostí, z ktorých niektoré nemusia byť zahrnuté do vernostných odmeňovacích programov príslušného bookmakera. V dôsledku toho je otázka (ktoré športy ponúkajú vernostné bonusy?) často vítaná v kruhoch online hier.

Je príjemné, že využívanie vernostných bonusov v kruhoch športových stávok je nesmierne pozitívne. Dnes väčšina bookmakerov pokrýva viac stávkových udalostí ako predtým, pričom sa očakáva, že ich počet sa ešte zvýši. Niektoré športy majú popredné miesto vo vernostných programoch, aj keď sú odlišné. To znamená, že tu sú niektoré športy, ktoré zvyčajne ponúkajú vernostné bonusy.

Stávkové požiadavky na vernostné bonusy
Futbalový vernostný bonus

Futbalový vernostný bonus

Futbal je nepochybne najstávkovanejšou hrou v kruhoch športových stávok zo všetkých amerických športov. A čo sa týka stávkovania na futbal, NFL je najobľúbenejšou ligou, pričom miestni aj offshore bookmakeri sa každú druhú sezónu hemžia novými zákazníkmi.

Vernostné bonusy zohrávajú vo svete futbalových stávok zásadnú úlohu. Rozmanitosť a povaha týchto bonusov sa v zásade často líši od jedného bookmakera k druhému. Aké sú rôzne typy vernostných bonusov ponúkaných futbalovým hráčom?

Všeobecný kasínový bonus

Niektoré stávkové stávky často zahŕňajú všeobecné kasínové bonusy do ich vernostného bonusového programu. Futbalové vernostné bonusy zahŕňajú zápasy, opätovné nabitie bez vkladu a vylepšené šance. Úroveň alebo charakter bonusu často určuje úroveň hráča. V ideálnom prípade majú hráči na vyšších úrovniach často priaznivejšie požiadavky ako hráči na nižších úrovniach.

Viacúrovňové vernostné bonusy

Ako už názov napovedá, tieto vernostné bonusy sú často spojené s rôznymi úrovňami športových stávok. Hoci sa neobmedzujú len na futbalových stávkarov, sú pozoruhodne vynaliezaví. Hráči sú povinní staviť veľa, aby sa kvalifikovali na odstupňované vernostné bonusy. Vo výnimočných prípadoch môžu niektoré stávkové stávky poskytnúť aj okno, v ktorom si môžu kúpiť body, aby boli oprávnené na akcie vyššej úrovne.

Cashback bonusy

Medzi vernostné bonusy sú zahrnuté aj cashback bonusy. Stávkujúci však získavajú body za každú stávku, ktorú urobia, s bonusmi cashback, zvyčajne v závislosti od vsadenej sumy. Väčšina futbalových stávkových stránok ponúka tieto stimuly vo forme bezplatnej hotovosti alebo kreditov, ktoré možno použiť na uzatváranie stávok o skutočné peniaze. S väčšinou vernostných bonusov hráči na vyššej úrovni získajú lepšie konverzné pomery a požiadavky na stávkovanie.

Futbalový vernostný bonus
Vernostný bonus na konské dostihy

Vernostný bonus na konské dostihy

Okrem každodenných odmien na prilákanie nových hráčov, závodné knihy rozširujú svojim zákazníkom aj vernostné bonusy. Väčšina z týchto stávkových stránok využíva dobre definované vernostné schémy, ktoré umožňujú stávkujúci na konské dostihy získavať body vždy, keď podajú stávku. A keď hráči nazbierajú určitý počet bodov, môžu ich premeniť na hotovosť, ktorú možno použiť na uzatváranie stávok za skutočné peniaze.

Za zmienku tiež stojí, že niektorí bookmakeri zamestnávajú stávkové odmeny vernostných schém. V rámci tejto schémy mohol hráč získať bod za každý vsadený dolár spolu s bodom navyše za podobnú sumu, keď podá konkrétne stávky, ako napr. _e_xactas a vyberte 6.

Vysoké valce v konských dostihoch môžu tiež využiť výhody VIP vernostný program. V rámci tohto programu dostávajú high rollery špeciálne privilégiá, zvyčajne viac ako tie, ktoré sú uvedené vo „všeobecnom“ vernostnom programe, ako napr. vkladové bonusy alebo znížené požiadavky na stávkovanie.

V každom prípade je potenciál rabatu pre väčšinu vernostných programov zvyčajne určený kombináciou podaných stávok. Zatiaľ čo vernostné bonusy sú často malé v percentách, často sa sčítavajú, aby poskytli toľko potrebné zvýšenie bankrollu.

Vernostný bonus na konské dostihy
Basketbalový vernostný bonus

Basketbalový vernostný bonus

Ak športovým stávkarom niečo prináša uspokojenie, je to uzatváranie stávok pomocou bonusov a výhry. The basketbal vernostný bonus sa teší veľkej príťažlivosti. Zatiaľ čo hráči môžu mať záujem využiť aj iné výhody popri vernostnom bonuse, basketbalový vernostný bonus nepochybne poteší každého hráča.

The bodový vernostný program je nepochybne najbežnejšou metodikou používanou online stávkovými kanceláriami. Často stávkujúci môžu získavať body, ktoré môžu byť premenené na bonus a cashback bonus alebo akúkoľvek inú ponuku.

Niektoré stávkové kancelárie môžu tiež využívať a viacúrovňový vernostný program. Tieto vernostné bonusy slúžia na dosiahnutie rovnováhy medzi dosiahnuteľnými a žiaducimi odmenami. V rámci tohto systému sú hráčom ponúkané menšie stimuly, keď postupujú po rebríčku lojality. V tomto systéme je pre hráčov ľahké zostať oddaným stránke bookmakera.

A Vernostný program špecifický pre hru je celkom bežné v basketbalových stávkových kruhoch. Športové stávky väčšinou využívajú tento bonus v snahe upevniť svoju prítomnosť v konkrétnom výklenku, povedzme v basketbale. Niektoré kasína ponúkajú iba vernostné body stávkarom na basketbal a nie iné hry. Keď sa pozrieme do perspektívy, je to zvyčajne spôsob, ako upevniť značku stávkovej kancelárie bez toho, aby zákazníci mali pocit, že sú nútení staviť na akúkoľvek hru.

Basketbalový vernostný bonus
Zodpovedné hazardné hry

Zodpovedné hazardné hry

Pre veľkú väčšinu športových fanúšikov je stávkovanie považované za zábavnú aktivitu, rovnako ako väčšina foriem zábavy. Bohužiaľ, existujú prípady, keď sa hazardné hry vymknú kontrole.

Závislosť na hazardných hrách často vedie k zbytočným ťažkostiam. Úspech v hazardných hrách však vyžaduje viac než len uzatváranie víťazných stávok. Hráči musia nájsť spôsoby, ako robiť inteligentné stávky. To znamená, že tu je niekoľko tipov na zodpovedné hazardné hry pre športových stávkarov.

 • Mať rozpočet: Stávkujúci na rekreačné športy nemusia mať vážne problémy so správou peňazí. Platí však zásada, že hráči by mali vždy hazardovať len s tým, čo sú ochotní prehrať.
 • Vyhnite sa honbe za stratami: Pokušeniu podať stávku hneď po prehre môže byť neodolateľné. Prenasledovanie prehier môže byť nákladné v dôsledku náhodného charakteru športových výsledkov. Rozhodovanie je tu rozhodujúce, ale je tiež vhodné nastaviť si stop-loss limit, aby ste si zachovali svoj bankroll.
 • Prijmite sebavylúčenie: Každý, kto má nejaké obavy z hazardných hier, by mal nepochybne zvážiť sebavylúčenie. V prípade športových stávok to v podstate znamená vylúčenie sa z online stávkových kancelárií ako spôsob, ako sa nezodpovedne vyhnúť hazardu.
Zodpovedné hazardné hry
Ďalšie tipy na zodpovedné hranie hazardných hier

Ďalšie tipy na zodpovedné hranie hazardných hier

Zodpovedné hranie je väčšinou o uplatňovaní disciplíny a racionálnych rozhodnutiach pri uzatváraní stávok. Aj keď vyššie uvedené tipy môžu byť užitočné, mali by vám pomôcť aj tieto ďalšie návrhy.

 • Vyhnite sa uzatváraniu stávok v opitosti
 • Skúste skončiť po veľkom víťazstve
 • Nikdy si nepožičiavajte na hazardné hry
 • Vždy pamätajte, že stávkovanie by malo byť zábavným koníčkom, nie cestou k zarábaniu peňazí.
Ďalšie tipy na zodpovedné hranie hazardných hier