No Wagering Bonus

Keď hráči využijú bonus bez stávkovania v kasíne alebo na stávkovej stránke, využívajú menej obmedzujúce podmienky týkajúce sa výberu výhier. Mnoho typov bonusov vyžadovať, aby zákazník stavil určitú sumu predtým, ako si bude môcť vybrať výhry, pričom príkladom je, že musí staviť 3-násobok sumy bonusu.

Žiadna požiadavka na stávkovanie bonusov

Bonus bez stávkovania odstraňuje tieto požiadavky, pričom hráči si môžu výhry vybrať ihneď bez toho, aby si najprv prehrali svoje výhry. Aby si zákazník mohol uplatniť bonus bez stávkovania, ako sú zatočenia zdarma v konkrétnej hre alebo stávka zadarmo, musí si zákazník pred uplatnením akéhokoľvek bonusu založiť účet na stávkovej stránke.

Bonus bez stávky môže mať požiadavky, ako je napríklad vloženie určitej sumy finančných prostriedkov, ktoré by si hráči mali vždy skontrolovať pred pokusom o prístup k takýmto bonusom.

Premeňte bonus bez stávkovania na skutočné peniaze

Najviditeľnejšou výhodou bonusu bez stávkovania je, že patrí medzi bonusy, ktoré sa dajú najjednoduchšie premeniť na skutočné peniaze. Bonus bez vkladu zvyčajne zahŕňa zatočenia zadarmo alebo hrateľné bonusové prostriedky, ktoré možno použiť iba na hranie.

Keďže však neexistujú žiadne požiadavky na stávkovanie akýchkoľvek výhier získaných prostredníctvom bonusu, hráč si môže získané prostriedky ihneď vybrať. Ak zatočenie zadarmo vedie k výhre v hre, tieto výhry možno vybrať na bankový účet a nie je potrebné ich vsádzať viackrát.

No Wagering Bonus
Ktoré športy neponúkajú žiadne stávkové bonusy?Špecifické pre šport bez stávkových bonusovZodpovedné hazardné hry
Ktoré športy neponúkajú žiadne stávkové bonusy?

Ktoré športy neponúkajú žiadne stávkové bonusy?

Rovnako ako v prípade stávkových kancelárií ponúkajúcich okrem iných hier tradičné hry založené na automatoch, stávkové stránky tiež poskytujú bonusy, keď stávkovanie na športové hry. Žiadne stávkové bonusy sa veľmi líšia, pričom rôzne stávkové webové stránky ponúkajú rôzne bonusy a majú rôzne pravidlá týkajúce sa ich používania.

Väčšina športov, na ktoré sa dá staviť, zvyčajne nemá k dispozícii žiadne stávkové bonusy – futbal, basketbal a konské dostihy sú jedny z najpopulárnejších. Príkladom takéhoto bonusu môže byť bezplatná stávka Futbal bez stávkovania, pri ktorej nový alebo verný zákazník získa stávku zadarmo na výsledok futbalového zápasu.

Výhry sú okamžite vyberateľné bez toho, aby ste museli najskôr uzatvárať ďalšie stávky alebo stávky.

Žiadne stávkové bonusy za hazardné hry umožňujú zákazníkom uzatvárať stávky a hrať kasínové hry s menším osobným rizikom. Bez toho, aby ste hrali cez akékoľvek výhry pred akýmkoľvek bankovým účtom, je možné uskutočniť výbery, aby ste ich premenili na skutočnú hotovosť.

To však neznamená, že žiadne stávkové bonusy nemajú žiadne obmedzenia alebo podmienky. Bežnou požiadavkou napríklad je, že pred pripísaním bonusu na hráčsky účet je potrebné vykonať počiatočný vklad. Bez stávkových bonusov pre športy, ako je basketbal, ako je stávka zadarmo, môže bonus vyžadovať, aby zákazník uzavrel predchádzajúcu stávku.

Zákazníci by si mali vždy pozorne prečítať podmienky akýchkoľvek propagovaných bonusov, aby sa ubezpečili, že bonus je pre nich správny a vedia, aké obmedzenia alebo pravidlá platia.

Ktoré športy neponúkajú žiadne stávkové bonusy?
Špecifické pre šport bez stávkových bonusov

Špecifické pre šport bez stávkových bonusov

Futbal bez stávkového bonusu

Žiadne stávkové bonusy v futbalové hry sú nárokované buď vložením minimálneho vkladu alebo použitím bonusového kódu. Používatelia môžu dostať bonusový kód do svojich e-mailov po registrácii alebo ho nájsť v inzerátoch. Minimálny vklad sa však pohybuje medzi 5 a 20 USD v závislosti od stávkovej stránky.

Táto metóda sotva udrží hráčov, pretože musia niekoľkokrát staviť, aby splnili požiadavky a vybrali hotovosť. Hráči by od tejto ponuky nemali veľa očakávať, ale môžu zvýšiť svoje šance tým, že sa naučia, ako prebieha stávková stávka a aký typ ponúkaných kurzov.

Konské dostihy bez stávkového bonusu

Dostihy sú známym športom cez svet. Je to tiež šport, ktorý priťahuje väčšinu hazardných hráčov, a preto sú stávkové kancelárie ochotné neposkytnúť hráčom žiadne stávkové bonusy ako stimul, aby pokračovali v hraní alebo aby sa noví hráči zaregistrovali.

Neexistujú žiadne stávkové bonusy, ktoré nevyžadujú minimálny vklad, a hráči môžu dostať svoje peniaze späť po prehre alebo získať svoje výnosy mínus vklad, ak vyhrajú. Iní žiadajú minimálny vklad, napríklad 10 USD, a ponúkajú zvýšenie vkladu pravdepodobne o 30 USD. Pred vložením stávky skontrolujte požiadavky na stávkovanie.

Basketbal bez stávkového bonusu

Basketbalové stávkovanie je skvelý spôsob, ako si hráči užiť žiadne stávkové bonusy. Stávkové stránky na basketbal účtujú hráčom poplatky za spravovanie stávok. Skrývajú poplatok v kurzoch, čo hráčom sťažuje určenie sumy účtovanej na stávkových stránkach. poplatok je však v porovnaní s výhrou zanedbateľný.

Špecifické pre šport bez stávkových bonusov
Zodpovedné hazardné hry

Zodpovedné hazardné hry

Vždy je dôležité hrať zodpovedne. Je možné zaviesť opatrenia pre tých, ktorí sa obávajú svojho hazardu a potrebujú pomoc. Hráči môžu kontaktovať kasína a stávkové stránky, aby na svojich účtoch zaviedli obdobia samovylúčenia, ktoré im zabránia v hraní hazardných hier na tejto platforme počas nastaveného obdobia.

Vkladové limity možno použiť aj na zabránenie hráčom vložiť viac prostriedkov na hranie, než si môžu dovoliť. Zákazník môže navyše kontaktovať svoju banku, pričom mnohé banky teraz blokujú všetky hazardné transakcie z jeho karty. K dispozícii sú nezávislé charitatívne organizácie, ktoré môžu poskytnúť pomoc tým, ktorí bojujú s hazardnými hrami a potrebujú nestrannú radu.

Zodpovedné hazardné hry