Hrajte Esports online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Stávkovanie na e-športy je novým výstrelkom hazardu v meste. Každý deň sa odohrajú tisíce virtuálnych zápasov, pričom bookmakeri ponúkajú lukratívne kurzy. Tieto online hry pre viacerých hráčov nie sú len zábavné, ale rozhodne sa ich oplatí aj sledovať. Vieme, že nie je vždy ľahké držať krok s neustále sa meniacimi trendmi vo svete stávkovania.

Takže tu vám pomôžeme zorientovať sa v trende e-športových stávok a uzavrieť vašu prvú e-športovú stávku. Existuje tiež dostatok informácií o analýze kurzov a uzatváraní stávok na tých najlepších stávkových stránkach esport. Pripravte sa na učenie!

Hrajte Esports online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Čo je stávkovanie na e-športy?

Čo je stávkovanie na e-športy?

Po prvé, čo je stávkovanie na e-športy? No, esports je akýkoľvek typ videohernej súťaže, ktorá sa hrá medzi tímami alebo jednotlivcami. Hlavný rozdiel oproti tradičným videohrám je v tom, že hráči súťažia sami so sebou v e-športoch namiesto počítačového systému. Takže v podstate nie je žiadny významný rozdiel medzi stávkovaním na e-športy a tradičným stávkovaním. Tentoraz sa stávkovanie týka virtuálnych súťaží, ako sú automobilové preteky, konské dostihy, futbal, PUBG atď.

Zaujímavé je, že e-športové hazardné hry siahajú až do 40. rokov, kedy uzrela svetlo sveta prvá videohra. Neskôr v 50. rokoch bol predstavený Tennis for Two ako prvá konkurenčná virtuálna hra.

Potom to v oblasti e-športov pokračovalo v explózii a v 80. rokoch boli uznávaní vynikajúci hráči. Po vzostupe internetových technológií a počítačových hier v 90. rokoch sa vďaka hrám ako Doom, StarCraft, Tetris atď. zaviedli ďalšie e-športové súťaže. Dnes sú e-športy základom v hazardnom priemysle.

Čo je stávkovanie na e-športy?
Ako staviť na e-športy

Ako staviť na e-športy

ako bolo povedané, stávkovanie na e-športy je dosť podobný tradičnému stávkovaniu. Stávkové trhy sa však môžu trochu líšiť. Hráči môžu napríklad staviť na tím alebo jednotlivca, ktorý prvý zabije v hrách ako League of Legends, PUBG alebo Counter Strike. Ďalším bežným trhom stávok na e-športy je víťaz mapy, kde hráči vsádzajú na tím alebo jednotlivca, ktorý vyhrá konkrétnu mapu.

Čo sa týka stávkových kurzov, pri esportoch zostáva všetko nezmenené. Bookmakeri vedia, že e-športy priťahujú medzinárodné publikum. Ako také používajú americký, desatinný a zlomkový kurz. Takže v závislosti od toho, odkiaľ tipujete, sa najprv naučte čítať kurzy. Našťastie sa to naučíte ďalej.

Ako čítať stávkové kurzy na e-športy

Esports stávkové kurzy odrážať pravdepodobnosť výsledku zápasu a to, čo tipujúci vyhrá na každom trhu. Rovnako ako v tradičnom stávkovaní, nižšie kurzy v e-športoch predstavujú favoritov zápasu, pričom tím s dlhšími kurzami je smoliar. Upozorňujeme však, že kurzy môžu byť klamlivé.

Takže za predpokladu, že dva tímy esports majú kurz +200 a -200 Moneyline. V takom prípade to znamená, že stávkujúci môžu vyhrať 200 $, ak vsadili 100 $ na smoliar (+200 kurz). To znamená, že celková výhra bude 300 $ plus počiatočný vklad. Na druhej strane, hráči môžu vyhrať 100 $, ak vložia 200 $ na horúceho favorita (kurz -200). Takže opäť, celkový zisk, ak vyhrá favorizovaný tím, je 300 dolárov.

Medzitým v Európe, Ázii a Afrike prevládajú desatinné kurzy. V skutočnosti ide o najľahšie čitateľné kurzy vo svete hazardných hier. Tu stačí vynásobiť kurz vkladom, aby ste určili potenciálnu výhru. Predpokladajme teda, že stávkujúci podporuje tím s kurzom 4,2 a vkladá 100 USD, znamená to, že možná výhra je 420 USD.

Napokon, stávkujúci v Spojenom kráľovstve a Írsku poznajú zlomkové kurzy. Rovnako ako desatinné kurzy, tieto kurzy sú ľahko pochopiteľné. Napríklad, keď podporíte tím s kurzom 5/1 a vsadíte 100 USD, potenciálny výnos je 500 USD (5x100 USD/). Stačí vynásobiť hornú číslicu stávkou a potom vydeliť výsledok nižším číslom.

Ako staviť na e-športy
Stávkové webové stránky na e-športy

Stávkové webové stránky na e-športy

Ide o to, že stávkovanie na e-športy je bežné vo väčšine športových stávok. Niektorí bookmakeri však ponúkajú oveľa viac trhov a lepšie kurzy ako iní. Okrem týchto dvoch, nižšie sú niektoré z vecí, ktoré je potrebné zvážiť pri výbere e-športového bookmakera:

Rozmanitosť hier: Pri stávkach na e-športy platí, že čím viac, tým lepšie. Je to preto, že okrem Counter Strike: Global Offensive a Dota 2 existuje veľa súťaží v e-športoch. Hoci tieto dve hry ponúkajú viac stávkových trhov na väčšine hazardných stránok, niektorí operátori pridávajú tituly ako League of Legends, Fortnite, PUBG a ďalšie.

Bezpečnosť a bezpečnosť: Prirodzene, všetci stávkujúci chcú hrať na hazardnej stránke, kde sú ich osobné údaje a finančné prostriedky v bezpečí. Ak ste jedným z nich, uistite sa, že právnická osoba má licenciu na stávkovú stránku. Bezpečná stávková stránka by mala tiež používať šifrovanie SSL (Secure Socket Layer) na ochranu údajov hráča. Ak to chcete vedieť, skontrolujte, či adresa URL webových stránok má na začiatku ikonu visiaceho zámku.

  • Bezpečné a rýchle výplaty: Keď vstupujete do sveta stávkovania na e-športy, pôvodnou myšlienkou je zarábať a vyberať peniaze čo najskôr. Takže najlepšie stávkové stránky musia spracovať vklady a výbery dostatočne rýchlo. Je však nezvyčajné nájsť okamžité výbery.
  • Live stávkovanie: Ak chcete maximálny zážitok zo stávkovania na e-športy, stávkovanie naživo alebo v hre musí byť vo vašom kontrolnom zozname vysoko. Živé profesionálne turnaje zvyčajne obsahujú vzrušujúcu akciu a vysokooktánovú drámu. Takže použite svoje analytické schopnosti na zabitie.
  • Zákaznícka podpora: Ponúka stávková stránka esports podporu živého chatu? Ak nie, sú ľahko dostupné prostredníctvom telefónu, e-mailu alebo sociálnych médií? Navyše, aká je ich povesť medzi hráčmi? Odpovedzte na tieto otázky pred výberom stávkovej stránky.
Stávkové webové stránky na e-športy
Bonusy na stávkovanie Esports

Bonusy na stávkovanie Esports

Ako tradičné online stávkové bonusy, bonusy za stávkovanie esports sú odmeny, ktoré stávkarom udeľuje stávková kancelária. Zvyčajne bookmaker rozdá bonusy novým hráčom, ktorí si úspešne vytvoria účet. Verní hráči navyše po splnení konkrétnych podmienok získajú aj bohaté bonusy.

To znamená, že noví hráči možno budú musieť vložiť minimálnu sumu, aby si mohli uplatniť bonusovú odmenu. To však nie je vždy pravda, pretože niektorí bookmakeri aktivujú bonus okamžite bez toho, aby požadovali vklad.

Či tak alebo onak, pred uplatnením bonusu si pozorne prečítajte podmienky esportového bonusu. Niektorí bookmakeri môžu tiež potrebovať, aby hráči zadali bonusový kód, aby ho aktivovali.

Čo sa týka verných hráčov, bookmaker môže ponúkať príležitostné bonusy za vklad a cashback. Inými slovami, musíte najprv niečo urobiť, aby ste tento bonus získali. Napríklad stávkar sa môže rozhodnúť vrátiť určité percento z celkovej sumy týždennej alebo mesačnej stávky.

Celkovo vzaté, stávkové bonusy na e-športy sú výhodné pre hráča aj prevádzkovateľa. S preplneným online stávkový priestor, bookmakeri si určite vystačia s lákavou uvítacou ponukou. Čo sa týka hráča, vítaným doplnkom je možnosť získať pozornosť od zvyčajne lakomých bookmakerov.

Bonusy na stávkovanie Esports
Tipy na stávkovanie na e-športy

Tipy na stávkovanie na e-športy

Pre začiatočníka sa môže stávkovanie na e-športy na prvý pohľad zdať odstrašujúce. No, to je pravdepodobne pravda, vzhľadom na to, že stávkovanie na e-športy si vyžaduje určité odhodlanie a tvrdú prácu, aby sme to prerušili.

Napriek tomu sa budete pripravovať na zlyhanie, ak neviete nič o špičkových e-športových hrách. Urobte si preto svoju prácu a preskúmajte niečo o StarCraft, League of Legends, Dota 2 a ďalších tituloch. Ak je to možné, pred stávkovaním na e-športy si najskôr zahrajte hry.

Po oboznámení sa s hrami pokračujte k vytvoreniu rozpočtu na hazardné hry. Vytvorenie rozpočtu na hazardné hry je osvedčená technika, vďaka ktorej budú stávkujúci hrať dlhšie bez toho, aby to prehnali. Odporúča sa rozdeliť bankroll na menšie jednotky, aby ste sa vyhli tomu, že to celé vyhodíte na jednu stávku na e-športy. Pamätajte, že v hazardnom priemysle nie je nič zaručené

Nakoniec a čo je ešte dôležitejšie, nevsádzajte s emóciami. Namiesto toho sa naučte načasovať hru a kedy hodiť uterák. Vo väčšine prípadov je stávkovanie o šťastí. Preto môžu byť niektoré dni dobré alebo zlé ako iné. Jednoducho povedané, nenaháňajte straty ani nevkladajte celú korisť s nádejou, že pošlete bookmakera do upratovačiek.

Tipy na stávkovanie na e-športy
Zodpovedné hazardné hry

Zodpovedné hazardné hry

Ak chcete byť úspešným hráčom, osvojenie si zodpovedného hrania hazardných hier neprichádza do úvahy. Znamená to, že úplná kontrola nad vašimi stávkovými reláciami je nevyhnutnosťou.

Ako už bolo povedané vyššie, rozpočet na stávky a načasovanie vašej hry výrazne prispejú k regulácii vášho času na stávkovej stávke. Vedzte tiež, kedy prestať alebo vyhľadať pomoc, ak máte pocit, že vás závislosť na hazardných hrách dobieha. A predovšetkým berte stávkovanie ako zábavu a nie ako povolanie.

Zodpovedné hazardné hry