Hrajte Eurovision online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

66. ročník speváckej súťaže Eurovision Song Contest sa uskutoční v roku 2022 v talianskom Turíne. Súťaž je opäť oblasťou záujmu pre stávkarov v Európe aj mimo nej. Vydanie pre rok 2021 vyhral Talian Maneskin, ktorý bude opäť silným súperom, ak vo februári 2022 vyhrá hudobný festival v Sanreme.

Predpovede víťaza súťaže

Mnoho ľudí dáva rôzne názory na to, kto by mohol vziať nadchádzajúce vydanie Eurovízie. Predpovede sú založené na hudobnom vkuse, krajine pôvodu, interpretácii piesní a mnoho ďalších.

Aj keď je nevyhnutné počúvať všetky projekcie, vždy pamätajte, že nie všetky sú vhodné na stávkovanie. Tipujúci by sa mali pozrieť na hlbšie faktory, ktoré si svet zábavy pravdepodobne neprizná.

Pri predpovedaní víťazov s cieľom uzavrieť stávku by mal tipujúci zvážiť:

Politické prostredie; Organizátori sa snažia oddeliť súťaž od politiky, ale stávkujúci vedia, že politika formuje svet. Ak krajina dostáva negatívnu tlač, potom sú šance na výhru v súťaži nízke. Povedal niekto Izrael?

Predchádzajúce záznamy; každý stávkujúci pozná dôležitosť predchádzajúcich výkonov pri vytváraní predpovedí do budúcnosti.

Medzi ďalšie rozhodujúce faktory patrí populácia krajiny, jej všeobecné účinkovanie na hudobnej scéne a kontinentálny vplyv jej médií.

Hrajte Eurovision online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Najlepšia súťaž Eurovision Song Contest

Najlepšia súťaž Eurovision Song Contest

Vzhľadom na prekvapivý charakter súťaže je dôležité, aby hráč urobil čo najviac prieskumu. Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je vypočuť si všetky skladby. Bude to dobrý ukazovateľ toho, ktoré skladby sú obľúbené. Hudobný vkus je však subjektívny. Inscenácia piesne je nepochybne významnejšia. Sledovanie záznamov zo skúšok a minulých živých vystúpení je veľmi užitočné.

Aj keď sa Eurovízia snaží byť nepolitická show, svetové udalosti môžu ovplyvniť hodnotenie krajín. Ak národ dostane negatívnu tlač tesne pred súťažou, môže to spôsobiť, že verejnosť bude hlasovať proti nemu. V posledných rokoch získali víťazné melódie pred Eurovíziou značný rozhlasový vysielací čas. Je preto dobré skontrolovať, ktorým skladbám sa v celosvetových hitparádach darí.

Najlepšia súťaž Eurovision Song Contest
Najlepšie stávkové stránky Eurovízie

Najlepšie stávkové stránky Eurovízie

 • Betfair: Niekedy sa hráčom nebude chcieť čakať na uzavretie stávky. Betfair dáva kurzy na Eurovíziu ešte predtým, než mnohé krajiny zverejnia svoje skladby. Vďaka tomu je jednou z najlepších stávkových stránok Eurovízie.
 • Bet365: Táto stávková kancelária je vysoko hodnotená v mnohých dôležitých kategóriách. Noví členovia môžu využiť ponuky registrácie na Eurovíziu online. Sú tiež vysoko uznávaní pre kvalitu svojich služieb zákazníkom. Minimálne stávky sú pomerne nízke.
 • Paddy Power: Ak sa používateľovi podarí predpovedať správneho víťaza Eurovízie, môže na tejto stránke dostať skorú výplatu. Na veľké každoročné udalosti, ako je táto súťaž o pesničky, sa niekedy konajú lákavé propagačné akcie. Ponúkajú klub odmien pre každého, kto chce stránku využívať dlhodobo.
 • William Hill: Táto stávková kancelária bude ideálna pre hráčov, ktorí chcú stránku, ktorej môžu 100% dôverovať. Ich služba živého vysielania je veľmi užitočná. Rovnako ako ostatní na tomto zozname majú často propagačné akcie Eurovízie.
 • Parimatch: Parimatch sa vyčleňuje ako jedna z najlepších stávkových stránok vďaka svojim užitočným štatistikám a analýze. Pomáha hráčom získať prehľad pred predpovedaním víťaznej piesne. Ich live stávky sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Ako staviť na súťaž Eurovision Song Contest

Keď stránka uvoľní všetky kurzy pre súťaž, hráč môže umiestniť svoju stávku. Najpopulárnejšou možnosťou je predpovedať úplného víťaza. Ak má osoba dobrý pocit z konkrétnej krajiny, mohla by voliť skôr, aby získala lepšie šance.

Niekedy stránka umožní používateľom staviť na to, ktoré dve konkrétne krajiny budú pre seba najlepšie. Sú to zvyčajne národy, ktoré majú historickú rivalitu.

Pred hlavným podujatím sú dva semifinále. Hráč môže chcieť staviť aj na ne. Prípadne by ich mohli použiť ako spôsob, ako lepšie pochopiť, ktoré krajiny majú najlepšie výsledky.

Najlepšie stávkové stránky Eurovízie
Najlepšie stávkové kurzy na Eurovíziu

Najlepšie stávkové kurzy na Eurovíziu

Kurzy pre rôzne krajiny na online stávkovanie Eurovízie sa môžu značne líšiť. Bookmakeri Eurovízie sa stali zbehlými v tvorbe pomerne spoľahlivých predpovedí umelcov, ktorí skončia v prvej päťke. Víťaza číslo jeden je však ťažšie presne určiť. Majú tendenciu mať od začiatku silné šance.

Väčšina stávkových kancelárií s vypisovaním kurzov čaká, kým každá krajina nezverejní svoju pieseň. Každý rok sú pred finálovou súťažou dve semifinále Eurovízie. Umelcov výkon a ich prijatie davom môže výrazne ovplyvniť ich šance v budúcnosti. Je zaujímavé poznamenať, že vracajúci sa umelci často dosahujú priaznivé šance kvôli zvýšenému humbuku.

Najlepšie stávkové kurzy na Eurovíziu
História stávkovania na Eurovízii

História stávkovania na Eurovízii

Pred príchodom internetu Eurovízie bolo stávkovanie oveľa viac špecializované. Hazardní hráči by mali problém nájsť kamenných bookmakerov, ktorí by sa postarali o túto udalosť. Teraz je to však iný príbeh vďaka internetovým stávkovým stránkam. V posledných rokoch Eurovízia zaznamenala zdravé množstvo globálnej stávkovej aktivity. Stávkové kancelárie sa zlepšili v poskytovaní dobrých kurzov prípadným víťazom. Boli však roky, keď to tak nebolo.

Napríklad v roku 2016 sa Ukrajina vo väčšine predpovedí bookmakerov neumiestnila blízko prvej priečky. Pokračovali vo víťazstve. Rok 2014 bol ďalším rokom s nečakaným víťazom. Aby boli stávkové kancelárie presnejšie, začali sa bližšie pozerať na výkony v skúškach a semifinále.

V roku 2016 bol zavedený nový systém hlasovania, ktorý ovplyvňuje aj spôsob, akým ľudia hazardujú na podujatí. Tipujúci teraz musia brať do úvahy názory odborných porôt.

História stávkovania na Eurovízii
Víťazi Eurovízie od roku 2000

Víťazi Eurovízie od roku 2000

Pri analýze víťazov od samého začiatku Eurovízie je na vrchole Írsko so 7 víťazstvami. Za nimi nasleduje Švédsko so 6. Spojené kráľovstvo, Francúzsko, Luxembursko a Holandsko vyhrali po 5-krát. Kľúčom k tipovaniu na Eurovíziu je však pochopenie súčasného vkusu hlasujúcej verejnosti.

Napriek tomu, že Spojené kráľovstvo má v minulosti dobré výsledky, je známe tým, že v posledných rokoch sa v súťažiach darilo zle. Preto je užitočné zakladať stávkové kurzy len na nedávnych víťazoch. Tu sú piesne a krajiny, ktoré sa dostali na prvé miesto od roku 2000:

 • 2000: Fly On The Wings Of Love - Dánsko
 • 2001: Všetci - Estónsko
 • 2002: Chcem - Lotyšsko
 • 2003: Každým spôsobom, ako môžem – Turecko
 • 2004: Divoké tance - Ukrajina
 • 2005: Moje číslo jedna - Grécko
 • 2006: Hard Rock Hallelujah - Fínsko
 • 2007: Molitva - Srbsko
 • 2008: Verte - Rusko
 • 2009: Rozprávka - Nórsko
 • 2010: Satelit - Nemecko
 • 2011: Running Scared - Azerbajdžan
 • 2012: Eufória - Švédsko
 • 2013: Iba slzy - Dánsko
 • 2014: Rise Like A Phoenix - Rakúsko
 • 2015: Hrdinovia - Švédsko
 • 2016: 1994 - Ukrajina
 • 2017: Amar Pelos Dois - Portugalsko
 • 2018: Hračka - Izrael
 • 2019: Arcade - Holandsko
 • 2021: Zitti E Buoni - Taliansko

Je potrebné poznamenať, že súťaž 2020 bola zrušená z dôvodu pandémie koronavírusu.

Víťazi Eurovízie od roku 2000