Hrajte The Oscars online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Ceny Akadémie sú najžiadanejšou cenou v Hollywoode a najkrajšou nocou v roku. Ide o významnú každoročnú udalosť, ktorá sa vysiela naživo. Udeľovanie Oscarov nahradilo atletické podujatia v televíznych programoch v spoločnosti, v ktorej dominuje vysielanie v našom voľnom čase.

Na druhej strane, filmové festivaly nie sú pre každého. Mnoho ľudí bude nútených pozerať sa na odovzdávanie Oscarov s niekým iným alebo členom rodiny. To je kde Oscary stávkové stránky prídu vhod. Ak do večerného diania vložíte trochu akcie, môžete ho z tak trochu nezaujímavej záležitosti premeniť na 7. hru finále z hľadiska intenzity.

Hrajte The Oscars online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Prečo je obľúbené stávkovanie na Oscary?

Prečo je obľúbené stávkovanie na Oscary?

Pre tých, ktorí to nevedia, sú Oscary každoročným ceremoniálom udeľovania cien, ktorý oceňuje najlepšie technické a kreatívne úspechy vo filme. Je všeobecne považovaný za najprestížnejšiu udalosť udeľovania cien a vyznamenanie v zábavnom priemysle a stávkovanie na Oscary nebolo nikdy jednoduchšie.

V súčasnosti každý typ súťaže inšpiruje nekonečný prúd zúrivých diskusií a hádok online. Každý má svoj názor, ktorý chce vyjadriť. Medzitým sa zdá, že nikto nemá veľký záujem počuť alternatívne názory alebo prognózy, ktoré sú v rozpore s ich vlastnými.

Nech už ide o akýkoľvek problém, na internete nájdete ľudí, ktorí sa o tom hádajú. Často sa nedá povedať ani urobiť nič, čo by ukončilo hádky. Pokiaľ ide o nominácie na Oscara, existuje bezpečný spôsob, ako pozdvihnúť diskusiu bez toho, aby to spôsobilo príliš veľa problémov. Namiesto toho, aby ste sa hádali s „kritikmi“, vsaďte si na jednu z našich najlepších stávkových stránok na Oscara a podeľte sa o svoj tiket so zvyškom sveta. Dajte svoje peniaze tam, kde máte ústa, a ukážte svoju podporu preferovanému kandidátovi.

Keď vyhráte, zažijete taký stupeň potešenia, aký vám ceny Akadémie nikdy predtým nemohli priniesť. Nielenže zarobíte skutočné peniaze, ale budete mať aj dôkazy o svojich predpovediach, vďaka čomu získate maximálne právo na chvastanie. Vedeli ste, čo sa bude diať, a vsadili ste na to svoje ťažko zarobené peniaze.

Táto posledná výhoda je obzvlášť príťažlivá, ak ste vsadili na urovnanie online sporu. Teraz môžete zdieľať snímku obrazovky výherného tiketu a príslušného platba online. Dokonca by ste mohli vo svojom príspevku označiť pochybovačov. Bez ohľadu na to, ako sa rozhodnete oslavovať, váš peňažný tok porastie.

Prečo je obľúbené stávkovanie na Oscary?
Ako staviť na Oscara

Ako staviť na Oscara

Stávkovanie na zábavu, vrátane stávkovania na Oscary, je stále v plienkach. Takéto trhy nie sú dostupné vo všetkých online stávkových kanceláriách. Väčšina odporúčaných stránok nielenže vytvára stávkové rady na udeľovanie Oscarov, ale zahŕňa aj najširší výber stávok na Oscara. Hovoríme o všetkom, od toho, kto vyhrá vaše obľúbené kategórie, až po podporu stávok na kandidátov, ktorí zakopnú a spadnú na svojej ceste na platformu.

Nielenže najlepšie stávkové stránky Oscarov ponúkajú širokú škálu stávok, ale aj kurzy sú konkurencieschopné. Úspech v hazardných hrách je určený kombináciou zručností a šťastia, pričom športové a zábavné stávkovanie si vyžaduje viac vedomostí ako tradičné kasínové hry. Aby ste však pri stávkovaní na Oscara objavili nejakú pozitívnu hodnotu, musíte mať rozumné rady na hazard.

Ako staviť na Oscara
Je online stávkovanie na Oscara legálne?

Je online stávkovanie na Oscara legálne?

Áno, môžete legálne staviť na ceny Akadémie tým, že navštívite ktorúkoľvek z nich špičková stránka športových stávok na internete. Iba New Jersey umožňuje stávkovanie na Oscary, ak máte bydlisko v Spojených štátoch a chcete hrať hazardné hry iba na domácom trhu so štátom regulovaným operátorom, avšak väčšina veľkých offshore bookmakerov ponúka akcie vo väčšine kategórií.

Napriek tomu Washington zakazuje všetky formy hazardných hier na internete. Zdá sa však, že ich obmedzenia zostávajú nekontrolované a nebol hlásený žiadny prípad, že by bol obyvateľ WA zatknutý alebo dokonca pokutovaný za hazardné hry na internete. Napriek tomu musíte dodržiavať všetky miestne herné obmedzenia, ako aj federálne požiadavky na hazardné hry v USA.

Je online stávkovanie na Oscara legálne?
Najlepšie stávkové kurzy na Oscara

Najlepšie stávkové kurzy na Oscara

Stávkovanie na Oscara je jednoduché a ak už máte členstvo v akejkoľvek licencovanej offshore stávkovej kancelárii, môžete na túto udalosť staviť ako na ktorúkoľvek inú. Ak ešte nemáte účet na dôveryhodnej stránke s online stávkovaním, musíte sa pripojiť a vložiť vklad, aby ste mohli hrať.

Oscary udelia 24 kategórií; niektoré športové stávky môžu ponúkať stávkové kurzy na všetkých 24, ale je takmer isté, že zúčastnené športové stávky poskytnú riadky pre „Veľkú šestku“, ktorá zahŕňa najlepší film, najlepšiu réžiu, najlepšieho herca, najlepšiu herečku, najlepšieho herca vo vedľajšej úlohe a najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe. Pred, počas a po ceremónii sa kategórie „veľkej šestky“ tešia najväčšiemu záujmu médií a titulkov. Porota bude dokonca udeľovať medaily pre iné kategórie počas reklamných prestávok alebo pri rozptýlení televíznych kamier, čím sa zvýši expozícia týchto šiestich.

Všetky stávky na Oscara sú stávky na peňažnej hranici alebo jednoduché „kto vyhrá?“ stávky. Tieto stávky nemajú žiadnu variabilitu a nezohľadňujú okolnosti, rivalitu ani iný externý zdroj. Ide o najzákladnejší druh stávkovania, pri ktorom si hráč jednoducho vyberie líniu – v tomto príklade herca, herečku, filmára, režiséra, film alebo čokoľvek, čo súvisí so zábavným priemyslom – a staví sa, že vyhrá Oscara. konkrétnu kategóriu.

Obľúbené položky sú označené znakom „-“ na začiatku ich hodnoty, zatiaľ čo podradné sú označené znakom „+“; ak neexistuje žiadna stávka s hodnotou „-“, herec, herečka alebo filmová línia s číslom najbližšie k +100 je predskokanom na Oscara v tejto kategórii.

Takže, ak sú šance na najlepšieho herca +150, +200, +280, +300 a +600, predpokladaný víťaz je +150; ak sú kurzy -130, +300, +300, +450 a +800, -130 je veľkým favoritom a bolo by ťažké ho prekonať.

Stávkové kurzy pre kandidátov na Oscara sa počítajú na základe skúmania mnohých výkonnostných kritérií, ako sú výkon v pokladni, výsledky festivalu a všeobecná odozva od kritikov a verejnosti. Neexistuje žiadny dokonalý vzorec, ktorý by každý rok správne predpovedal favoritov a slabých, ale šance sú zvyčajne primeraným ukazovateľom sily filmu, herečky, režiséra atď. na Oscaroch.

Na Oscaroch sa často vyskytujú nepokoje, rovnako ako v atletike, takže predpovedanie, kedy a kde k nim dôjde, je to, ako môžu stávkujúci nájsť najväčšiu hodnotu, pričom zostanú striktne stávkujúci na peňažnom trhu.

Najlepšie stávkové kurzy na Oscara
Tipy na stávkovanie na Oscara

Tipy na stávkovanie na Oscara

Na rozdiel od športových stávok nie je váš najlepší odhad toho, kto sa umiestni na čele Oscarov, založený na predchádzajúcich úspechoch a neexistuje žiadna spoľahlivá metóda na predpovedanie toho, ktorý film alebo účinkujúci bude ťažiť z „oskarov“, ktoré sa začínajú šíriť okolo. mesiac pred akciou.

Pozorné sledovanie zábavných webových stránok a odborných časopisov vám umožní kvalifikovane odhadovať, kto budú nominovaní na Oscara. Ak máte možnosť, mohli by ste si dokonca pozrieť niekoľko filmov nominovaných na Oscara, ale je nepravdepodobné, že by vám to ponúklo relevantné informácie pre vaše stávky.

Stávkové stránky s obľubou zverejňujú svoje stávkové kurzy na udelenie Academy Awards skôr, aby vzbudili záujem verejnosti. Prvé sady šancí však nemusia nevyhnutne vyzerať rovnako v čase, keď príde Oscarová nedeľa. Počas týždňov pred vystúpením upravia stávkové stránky svoje kurzy, aby držali krok s trendmi a prognózami stávkovania.

Šanca na stávkových favoritov sa rýchlo zníži. Preto, ak chcete staviť na jedného z obľúbených, mali by ste tak urobiť skôr ako neskôr. Za svoje peniaze získate oveľa väčšiu hodnotu, ak vsadíte na lídra v januári a nie deň pred udeľovaním cien Akadémie.

Tipy na stávkovanie na Oscara
Zodpovedné hazardné hry

Zodpovedné hazardné hry

Aby ste sa vyhli strate významnej sumy naraz, mali by ste svoje zdroje spravovať opatrne. Pamätajte si, že by ste nikdy nemali hrať viac prostriedkov, ako ste pripravení prehrať. Aby ste predišli plytvaniu všetkými peniazmi naraz, rozdeľte si ich. Ak zažívate negatívnu sériu, nesnažte sa to kompenzovať zvýšením veľkosti stávky. Musíte buď nastaviť limit, koľko peňazí môžete vložiť každý mesiac, alebo limit, koľko peňazí môžete stratiť v jednej hre.

Musíte byť schopní ovládať svoje emócie a uvedomiť si, kedy sa máte vzdať. Keď ste rozrušený, máte väčšiu tendenciu robiť neuvážené rozhodnutia, čo je v prípade hazardných hier katastrofálne. Zachovajte si vždy čistú hlavu a dôkladne zvážte svoj ďalší krok.

Ak sa vám veci vymykajú spod kontroly a máte podozrenie, že si vytvárate závislosť, zvážte sebavylúčenie. Sebavylúčenie pomáha ľuďom, ktorí zápasia s problémami s hazardnými hrami, oddýchnuť si a zamerať svoj život a peniaze inam. Môže vás znova spojiť s ďalšími komunitnými programami, ktoré vám pomôžu pri riešení vášho problému s hazardnými hrami, a tiež vám ponúkne potrebnú pomoc, ak si nie ste istí, ako zvládnuť ďalšie kroky pri zotavovaní.

Zodpovedné hazardné hry