Safest betting payment methods

Aké sú najbezpečnejšie spôsoby platby za stávkovanie? veľa! Medzi najobľúbenejšie metódy však patria kreditné/debetné karty, bankové prevody a možnosti elektronickej peňaženky, ako je PayPal Skrill, Neteller atď. Niektoré športové stávky dokonca umožňujú stávkarom financovať a vyberať platby prostredníctvom kryptomien, ako sú Bitcoin, Litecoin, Dogecoin a ďalšie.

Pred výberom spôsobu platby je však dôležité zabezpečiť, aby bol chránený bezpečnostným zámkom, najmä v prípade elektronických peňaženiek. V tomto prípade by mala byť metóda online bankovníctva šifrovaná SSL, aby sa zabezpečila nepretržitá ochrana dôležitých finančných údajov. Bezpečný spôsob platby online stávkovaním by tiež mal mať licenciu od renomovanej finančnej inštitúcie. Nasledujúca časť pojednáva viac o tomto koncepte.

Safest betting payment methods
Bitcoin

Bitcoin (₿) je digitálna kryptomena, ktorá je relatívne novou technológiou. Bitcoin sa rýchlo stal jednou z najpopulárnejších kryptomien akceptovaných na stránkach športových stávok. Aj keď je používanie bitcoínov naozaj pohodlné, transakcia môže byť o niečo pomalšia ako niektoré iné metódy. Nemusíte sa o to starať ani sekundu, pretože hráči a stávkové kancelárie sú pripravení na krátke zdržanie.

Zobraziť viac...
American Express

American Express, niekedy nazývaný Amex, je jednou z najlepších možností stávkarov pri hľadaní spôsobov, ako financovať svoje účty na stávkových webových stránkach. Amex je medzinárodne uznávaná platobná služba, ktorá umožňuje stávkarom a tipujúcim financovať ich účty rýchlo, bezpečne a menej ťažkostí. Najznámejšia je tým, že je prvou spoločnosťou, ktorá začala používať „cestovné šeky“, službu, ktorá bola zavedená pred viac ako storočím.

Zobraziť viac...
Credit Cards

Kreditné karty sú všeobecne uznávané ako najbezpečnejší spôsob platby na scéne online hazardných hier. Karta poskytuje používateľovi úverový rámec v hotovostných zálohách na pohodlné platby a prevody. Na rozdiel od debetnej karty, ktorá využíva prostriedky priamo z bežného účtu, peniaze z kreditnej karty sú pôžičkou, ktorú musí držiteľ splatiť aj s úrokmi. Držiteľ by mal tiež minúť určitú sumu mesačne pred dátumom splatnosti, ako je uvedené na zostatku.

Zobraziť viac...
MasterCard

Mastercard bola vždy populárnou voľbou, pokiaľ ide o financovanie stávkových účtov. Väčšina stávkových stránok má viacero možností vkladov, ale debetné a kreditné karty sú vždy najobľúbenejšie a najčastejšie akceptované – ako napríklad Mastercard. Niektoré finančné inštitúcie stále nesprávne držia alebo zakazujú transakcie, takže možnosti zálohovania pri používaní karty Mastercard je vždy dobré mať pre každý prípad.

Zobraziť viac...
Neteller

Neteller je spôsob platby, ktorý je veľmi populárny po celom svete. Tento spôsob platby je medzi obchodníkmi aj stávkovateľmi veľmi dôveryhodný a je kompatibilný s väčšinou stávkových stránok po celom svete. Neteller je veľmi populárny medzi online kasínami a stránkami so športovými stávkami ako bezpečný spôsob vkladu a mnohí hráči využívajú túto službu na vkladanie a výber svojich peňazí.

Zobraziť viac...
PayPal

Paypal, ktorý existuje už viac ako 20 rokov, je jednou z – ak nie najobľúbenejšou platobnou metódou pre ľudí na celom svete. Tento elektronický finančný systém je jednoduchým a ľahko použiteľným riešením pre každého, kto chce bezpečný a bezpečný spôsob vkladania, výberu a prevodu peňazí online. V súčasnosti používa PayPal viac ako 30 miliónov obchodníkov a mnohé z nich sú stávkové stránky. Táto možnosť platby sa ľahko používa, je bezpečná a väčšina kasín a webových stránok so športovými stávkami ponúka PayPal ako spôsob vkladu a výberu.

Zobraziť viac...
Skrill

Skrill je platobná metóda, ktorá je veľmi populárna medzi stávkarmi aj stávkovými webmi. Skrill bol založený v roku 2001 a odvtedy sa jeho popularita zvýšila. Dnes mnohé online stávkové stránky akceptujú Skrill, pretože je to jedno z najlepších platobných riešení pre stávkovanie. Pri výbere stránky na stávkovanie je dôležité, aby si tipujúci vybrali stávkovú kanceláriu, ktorá akceptuje ich preferovanú platobnú možnosť.

Zobraziť viac...
Visa

Visa je už dlho jednou z najlepších možností, pokiaľ ide o platobné služby kdekoľvek na svete. Pomáhajú miliónom klientov spracovať miliardy transakcií každý rok, pretože takmer všetky webové stránky akceptujú Visa ako spôsob platby – vrátane stávkových stránok.

Zobraziť viac...

Apple Pay

Možnosti platby dostupné pre tipujúcich v roku 2022
2022-04-27

Možnosti platby dostupné pre tipujúcich v roku 2022

Online bankovníctvo bolo predtým vystavené obrovskému skepticizmu. Vzhľadom na prípady krádeže dát, podvodov a hackerských útokov v online priestore bolo podozrenie nepochybne opodstatnené. Pri spätnom pohľade fenomenálne pokroky v riešeniach prevodu peňazí rýchlo predefinovali online prevod peňazí.

Výber bankovej metódy pre stávkovanie

Výber bankovej metódy pre stávkovanie

Pretože online stávkovanie zahŕňa skutočné peniaze, je nevyhnutné zabezpečiť, aby spôsob platby zaškrtol všetky políčka, aby ste si mohli užiť bezproblémový bankový zážitok. Nižšie uvádzame niekoľko nápadov, na ktoré treba pamätať pri výbere spôsobu platby online stávkovaním:

Bezpečnosť a ochrana: Spoľahlivý spôsob platby musí mať licenciu od právnej finančnej inštitúcie, aby sa mohol zvážiť. Napríklad PayPal a Skrill majú licencie od Ministerstva financií štátu New York. Na druhej strane, FCA (Financial Conduct Authority) reguluje Neteller. Transakcie teda vykonávajte iba s licencovanými a SSL šifrovanými platobnými službami.

Trvanie transakcie: Dnes sú vklady v najlepších online stávkových kanceláriách takmer okamžité. Pri vyberaní peňazí však môže byť všetko inak. Dobrým príkladom sú kreditné/debetné karty, ktoré umožňujú okamžité vklady, ale výbery môžu trvať až 5 pracovných dní. Spracovanie platieb môže chvíľu trvať aj bankovým prevodom. Vyberte si preto najrýchlejší spôsob bankovníctva, aby ste sa vyhli frustráciám a zdržaniam.

Poplatok za transakciu: Tu je ďalšia oblasť, kde bankové prevody a debetné/kreditné karty zaostávajú za elektronickými peňaženkami. Metódy online bankovníctva často vyžadujú malú províziu na uľahčenie prevodov, na rozdiel od bankových prevodov, ktoré si účtujú vysoké poplatky. Napríklad väčšina elektronických peňaženiek nebude účtovať nič za vklad prostriedkov na účet stávkovej stávky. Pamätajte však, že náklady sa líšia v závislosti od spôsobu bankovníctva.

Platobné bonusy: Väčšina stávkových kancelárií ponúka bonusy v týchto dňoch. Ešte lepšie je, že tipujúci môžu získať odmenu od bookmakera za vklad pomocou špecifických metód. Je preto múdre navštíviť stránku platieb a zistiť, čo je v ponuke. Nevyberajte si však metódu, pri ktorej získate bonus za vklad a zároveň budete účtovať vysoké transakčné poplatky.

podpora: Niekedy môže športový bookmaker úspešne spracovať výhry, len sa zasekne niekde v systéme platobnej metódy. Môže to byť spôsobené neúplným overením ID alebo inými technickými problémami. Ale s pohotovým tímom podpory sa tieto problémy rýchlo vyriešia. Podpora by mala byť dostupná prostredníctvom živého chatu, aj keď e-mailová a telefonická podpora bude stačiť.

Dostupnosť: Nakoniec je dôležité pred vkladom peňazí zistiť, či je spôsob platby vo vašej krajine legálne dostupný. Ak to chcete vedieť, navštívte stránku zmluvných podmienok spôsobu platby, kde nájdete všetky oprávnené krajiny. Pamätajte, že niektoré povoľujú iba vklady v niektorých krajinách.

Výber bankovej metódy pre stávkovanie
Ako vykonať vklad

Ako vykonať vklad

Vklad peňazí do stávkovej stávky sa môže zdať začiatočníkovi jednoduchý. Možnosti ako Neteller, PayPal, Paysafecard, Skrill a kryptomeny sú bežné u väčšiny bookmakerov.

Niekedy však môžu byť vklady odmietnuté. Ešte horšie je, že väčšina nových hráčov jednoducho nevie, ako previesť prostriedky na svoje stávkové účty. Ale netrápte sa, pretože so správnym sprievodcom je všetko celkom jednoduché. Nasleduj tieto kroky:

Vytvorte si účet športového bookmakera vyplnením poskytnutého elektronického formulára. Požadované informácie môžu zahŕňať meno, adresu, telefónne číslo, e-mail a iné. Nezabudnite neposkytovať falošné údaje, pretože to môže byť počas výberov nákladné.

Po úspešnom otvorení účtu môžu niektoré stávkové stávky vyžadovať, aby si ho stávkujúci aktivovali zadaním kódu. Kód sa zvyčajne odošle na uvedený e-mail alebo telefónne číslo.

Po úspešnom založení účtu navštívte platobnú stránku stávkovej stávky, vyberte si bezpečný spôsob platby a prepojte bankový účet. Teraz urobte zálohu. Vo väčšine prípadov bude uvítací bonus okamžite pripísaný na stávkový účet spolu s vloženými peniazmi.

Môže stávková kancelária odmietnuť kreditnú kartu? Áno, aj keď to nie je úplne chyba hráča alebo bookmakera. V niektorých krajinách sú hazardné hry s kreditnými kartami nezákonné.

Dobrým príkladom je Spojené kráľovstvo, kde UKGC minulý rok zakázalo hazardné hry s kreditnými kartami. Zatiaľ čo dôvody na to sú nejasné, väčšina licencovaných bookmakerov nemá inú možnosť, ako vyhovieť. Čo však nevedia je, že bankovníctvo s e-peňaženkami je ešte oveľa rýchlejšie.

Ako vykonať vklad
Používanie PayPal na stávkových stránkach

Používanie PayPal na stávkových stránkach

Pokiaľ ide o najlepšie možnosti platby online stávkovaním, len málokto sa môže rovnať PayPalu, pokiaľ ide o popularitu. Je to preto, že online stávkovanie cez PayPal umožňuje okamžité vklady a výberyv závislosti od prevádzkovateľa stávkovej kancelárie.

PayPal je tiež pravdepodobne najbezpečnejšou metódou online bankovníctva. Spoločnosť používa veľmi dôležité šifrovanie SSL (Secure Socket Layer) na ochranu používateľských informácií a finančných prostriedkov pred online podvodníkmi. Nie je ani divu, že PayPal sa spája iba so spoľahlivými online stávkovými kanceláriami.

To znamená, že najjednoduchší spôsob, ako financovať účet športových stávok cez PayPal, je použiť existujúci zostatok. Ak však žiadne nie sú, pokračujte v financovaní účtu kliknutím na položku Peňaženka > Previesť peniaze a potom pridajte peniaze do svojho zostatku na PayPal prostredníctvom bankového účtu.

Používatelia môžu dokonca financovať svoj zostatok na PayPal prostredníctvom iného účtu PayPal. Či tak alebo onak, suma sa odrazí okamžite.

Upozorňujeme však, že PayPal účtuje poplatok 2,9 % za vklad peňazí pomocou debetnej/kreditnej karty. Online stávkovanie cez PayPal tiež nie je oprávnené vo väčšine štátov v USA. Navyše, niektorí bookmakeri vylučujú vklady PayPal z bonusových akcií.

Teraz je to ďalší pádny dôvod, aby ste si pred vkladom niečoho pozorne prečítali zmluvné podmienky uvítacieho bonusu.

Používanie PayPal na stávkových stránkach
Ako urobiť výber

Ako urobiť výber

Pokiaľ ide o bezpečné vyberanie peňazí, všetky legálne športové stávky fungujú podobne.

V skratke to znamená, že všetci stávkujúci musia prejsť procesom KYC (Know Your Customer) pred uskutočnením svojich prvých výberov. Nebojte sa však, pretože tento proces je pomerne jednoduchý a rýchly.

Stávková kancelária bude vyžadovať dôležité dokumenty, ako napríklad vládou vydaný preukaz totožnosti/pas s fotografiou a nedávny účet za energie alebo kópiu výpisu z účtu. V prípade účtu za energie, na doklade musí byť zreteľne uvedené meno a domáca adresa stávkujúceho.

Väčšina stávkových kancelárií si tiež vyžiada účet za energie nie starší ako šesť mesiacov od požadovaného dátumu. A ďalšia vec, niektorí môžu naplánovať videorozhovor, aby sa uistili, že hráč je skutočným vlastníkom účtu.

Potom, čo stávková stránka akceptuje dokumenty a overí ID stávkujúceho, výbery môžu byť teraz spracované rýchlo. Upozorňujeme však, že niektoré stávkové stránky môžu od stávkarov vyžadovať, aby na vklady a výbery používali rovnakú bankovú metódu.

Trvanie transakcie a poplatky sa tiež líšia v závislosti od stávkovej stránky a spôsobu platby.

Ako urobiť výber
Najlepšie spôsoby platby pre online stávkovanie

Najlepšie spôsoby platby pre online stávkovanie

Za predpokladu, že ste si práve otvorili účet stávkovej kancelárie a ste pripravení uskutočniť vklad. Aj keď to znie celkom jednoducho, výber najlepšieho spôsobu platby môže byť prekvapivou výzvou. Našťastie tu nie je nedostatok bankových metód najlepšie športové stávky v roku 2021.

Takže ak ste v takejto situácii, nebojte sa, pretože odborníci z BettingRanker vás pokrývajú. Táto stránka obsahuje zoznam najpopulárnejších a najspoľahlivejších bankových metód pre všetkých online stávkarov.

Pred hodnotením a schválením na tejto stránke však odborníci trávia čas každou bankovou metódou online stávkovania. Tiež zhromažďujú čo najviac informácií o hráčskych skúsenostiach.

Tím tvoria skúsení športoví hráči, ktorí presne vedia, čo hľadať pri spôsobe platby za stávkovanie. Neúnavne pracujú na tom, aby vám poskytli čo najkomplexnejšie recenzie platobných možností stávok.

Najlepšie spôsoby platby pre online stávkovanie
Ako kontrolujeme možnosti platby

Ako kontrolujeme možnosti platby

Bez toho, aby ste strácali veľa času, nižšie uvádzame niekoľko začiarkavacích políčok, ktoré musí spôsob platby zaškrtnúť pred tým, ako bude posudzovaný na stránke BettingRanker:

  • Prístupnosť: Všetky spôsoby platby skontrolované na tejto stránke sú dostupné vo väčšine jurisdikcií pre športové stávkovanie. Do úvahy sa berú aj ďalšie technické detaily, ako napríklad akceptovaná mena a funkčné jazyky.
  • Bezpečnosť: Bezpečnosť peňazí je pre každého seriózneho športového stávkara nanajvýš dôležitá. Všetky tu kontrolované bankové metódy ako také majú certifikáty SSL (Secure Socket Layer) a licencie od zákonných finančných úradov.
  • Popularita medzi poskytovateľmi: Aby oddelili zrno od pliev, tím sa snaží ručne vybrať najpoužívanejšie možnosti na väčšine webových stránok s online stávkovaním. Ako už možno viete, najobľúbenejšie bankové možnosti sú tiež najbezpečnejšie a cenovo dostupné.
  • Zákaznícka podpora: Ak sa vyskytne problém, spôsob platby musí byť schopný ho čo najrýchlejšie vyriešiť. Preto tím zvažoval faktory, ako je schopnosť podpory reagovať, jazyk, mechanizmy a spokojnosť stávkujúcich.
  • Rýchlosť transakcie: Všetci tipujúci sú radi, keď sú im výhry vyplatené čo najskôr. Vklady by sa mali po pripísaní okamžite prejaviť na účte stávkujúceho. Z týchto dôvodov tím kontroluje iba najrýchlejšie a najspoľahlivejšie možnosti platby. Nie je potrebné používať bankovú metódu, ktorej výplata trvá dlhšie ako týždeň.
  • Poplatok za transakciu: Počíta sa každý cent, ktorý si banková metóda vezme z výberov a vkladov hráčov. Uistite sa teda, že spôsob bankovníctva, ktorý si vyberiete, spracováva platby za dostupné sadzby, ako je ten, ktorý je tu uvedený.
  • Online recenzie: Okrem vykonania vlastnej hĺbkovej analýzy tím zvažuje aj recenzie používateľov. Len prostredníctvom používateľských recenzií môžu tipujúci poznať najbezpečnejšie a najefektívnejšie spôsoby platby za stávkovanie.
Ako kontrolujeme možnosti platby
Zodpovedné hazardné hry

Zodpovedné hazardné hry

Hazard má byť zábava, a preto je najdôležitejšie hrať zodpovedne. Ale urobiť to sa ľahšie povie, ako urobí.

Väčšina tipujúcich sa často prichytí pri zábave, že zabudnú na svoje spoločenské povinnosti. Vyhnite sa tomu tak, že si vyhradíte čas a peniaze na stávkovanie.

Bankroll na hazardné hry možno rozdeliť na denné, týždenné alebo mesačné limity. Samozrejme, mali by to byť peniaze, o ktoré môžete pohodlne prísť a bez ktorých môžete žiť. Skrátka nevsádzajte, ak máte účty za dom, zdravotné poistenie a iné životne dôležité finančné záväzky.

Okrem toho nepokračujte v hazardných hrách, aj keď vám bohovia stávkovania nie sú naklonení. V skutočnosti toto pravidlo zasahuje do dobrých alebo zlých dní. Inteligentní hráči vedia, že hazardné hry sú otázkou šťastia, bez ohľadu na to, aké hráčske schopnosti máte.

Aby sa vyhli strate celého bankrollu v jednej stávke, títo hráči znížili svoje straty po niekoľkých zlých výsledkoch. Niektorí tiež prestanú hrať po tom, čo získajú určité percento svojho bankrollu. Toto je jediný spôsob, ako vyhrávať u bookmakera. Takže hrajte bezpečne a bavte sa.

Zodpovedné hazardné hry