Top 10 Apple Pay Sports Bettings 2022 -Low Fee Deposits

Apple Pay je populárna digitálna peňaženka a mobilná platobná služba, ktorú ponúka spoločnosť Apple Inc. Spôsob platby je k dispozícii iba na zariadeniach vyrobených a predávaných spoločnosťou Apple Inc., ako sú iPhone, iPad, Apple Watch a notebooky Mac. Funguje tiež iba v prehliadači Safari. Napriek týmto obmedzeniam používania je Apple Pay stále populárnou platobnou metódou, najmä medzi hráčmi.

Služba Apple Pay sa používa medzinárodne, čo z nej robí praktickú možnosť pre hráčov online športového stávkovania, ktorí uprednostňujú hazardné hry v medzinárodných online kasínach alebo veľa cestujú. Používatelia Apple Pay však musia pripojiť svoje kreditné alebo debetné karty, aby mohli použiť tento spôsob vkladu. Existuje aj možnosť financovania peňaženky Apple Pay pomocou Apple Cash.

Top 10 Apple Pay Sports Bettings 2022 -Low Fee Deposits
Ako vykonať vklad cez Apple PayAko vykonať výber pomocou Apple PayMožnosti zákazníckej podpory Apple Pay
Ako vykonať vklad cez Apple Pay

Ako vykonať vklad cez Apple Pay

Financovanie účtu online kasína pomocou Apple Pay je celkom jednoduché. Tento proces má veľa podobností s tým, ktorý sa používa pri používaní populárnych možností platby elektronickou peňaženkou, s hlavným rozdielom, že používatelia potrebujú zariadenie Apple na autorizáciu všetkých transakcií. Tipujúci musia potvrdiť, že online kasíno má Apple Pay ako jednu z nich uvedené možnosti platby pred začatím procesu vkladu.

Online hráč by sa mal prihlásiť do preferovaného online kasínového účtu, aby mohol používať Apple Pay. Noví tipujúci bez aktívnych online stávková kancelária účty si môžu vytvoriť nový účet vykonaním príslušných krokov požadovaných vybraným kasínom.

Ďalej musia stávkujúci prejsť na stránku bankovníctva alebo pokladne a kliknúť na zoznam možností vkladu v sekcii platby. Zo zoznamu spôsobov platby by si hráči mali potvrdiť, či stávková kancelária podporuje Apple Pay. Ak je tento spôsob platby dostupný, hráč môže pokračovať a vyplniť sumu, ktorú chce vložiť, a vykonať tento vklad pomocou Apple Pay.

Ak sú všetky podrobnosti správne, prehrávač overí transakciu pomocou zariadenia Apple pomocou prístupového kódu, Touch ID alebo Face ID.

Denné limity vkladov

Minimálna suma, ktorú môžu tipujúci vložiť pomocou Apple Pay, je 1 $. Väčšina online stávkových kancelárií však zvyčajne stanovuje minimálnu výšku vkladu na 5 USD. Apple Pay neobmedzuje maximálnu sumu, ktorú môže tipujúci vložiť. Avšak tipujúci majú slobodu zvoliť si preferovaný limit pre všetky transakcie. Stávkujúci môžu dokonca prispôsobiť limity pre konkrétne online kasína tak, aby to neovplyvnilo používanie služby pre iné transakcie, ktoré nesúvisia s kasínami.

Mobilné vklady

Prakticky všetky online kasína, ktoré ponúkajú Apple Pay ako možnosť platby, umožňujú tipujúcim vkladať pomocou ich smartfónov. Jediným háčikom je, že mobilné vklady je možné vykonať iba pomocou iPhone.

Ako vykonať vklad cez Apple Pay
Ako vykonať výber pomocou Apple Pay

Ako vykonať výber pomocou Apple Pay

Apple Pay momentálne nepodporuje výbery zo stávkovej stávky. Platí to aj pre hráčov, ktorí využili túto možnosť platby na načítanie prostriedkov na svoje účty v stávkovej stávke. V dôsledku toho sú používatelia nútení hľadať alternatívne možnosti platby medzi tými, ktoré sú uvedené v kasíne. Bohužiaľ to môže byť pre väčšinu tipujúcich trochu nepohodlné. Rozsah výhod, ktoré ponúka Apple Pay ako možnosť vkladu do online kasína, však zvyčajne kompenzuje tento „nedostatok pri výbere“.

Pri výbere alternatívnej možnosti výberu by mali tipujúci zvážiť niekoľko faktorov, aby zabezpečili čo najlepšiu používateľskú skúsenosť. Príkladmi faktorov, ktoré je potrebné zvážiť, sú časy spracovania výberu, bezpečnosť, mobilné služby, limity výberu, poplatky za výber a pohodlie prístupu.

Bezpečnosť a zabezpečenie v Apple Pay

Apple Pay patrí medzi najbezpečnejšie a najbezpečnejšie platobné možnosti, ktoré môžu tipujúci použiť na vkladanie peňazí na svoje účty v online kasíne. Je to kvôli mnohým pokročilým bezpečnostným funkciám, ktoré ponúka, z ktorých niektoré sú zvýraznené nižšie.

Dvojfaktorové overenie

Apple Pay pridáva ďalšiu vrstvu zabezpečenia pomocou funkcie dvojfaktorovej autentifikácie. To znamená, že tipujúci musia schváliť všetky transakcie pomocou svojich mobilných zariadení. Overenie transakcie je možné iba prostredníctvom zariadení Apple, ktoré sú tiež známe ako najbezpečnejšie mobilné zariadenia na trhu.

Tokenizácia

Apple Pay používa na spracovanie všetkých transakcií metódu tokenizácie. Tokenizácia je spoľahlivý bezpečnostný systém, kde je vytvorený jedinečný jednorazový šifrovaný kód, ktorý sa používa na autorizáciu transakcie. Používatelia nemusia poskytovať svoje číslo účtu ani osobné údaje, čím je zaistená bezpečnosť.

Zakázať funkciu

Apple Pay tiež umožňuje používateľom deaktivovať svoje účty prostredníctvom systému iCloud. To sa môže hodiť vždy, keď sú používatelia podozriví zo stavu zabezpečenia svojich účtov, napríklad keď stratia svoje zariadenia Apple.

Na čo si dať pozor

Napriek všetkým bezpečnostným funkciám môžu používatelia Apple Pay stále čeliť možným útokom hackerov. Úspešné hacknutia sú zvyčajne spôsobené zraniteľnosťami vytvorenými používateľmi, ako je používanie nebezpečných internetových pripojení alebo napadnutie zariadení škodlivým softvérom.

Ako vykonať výber pomocou Apple Pay
Možnosti zákazníckej podpory Apple Pay

Možnosti zákazníckej podpory Apple Pay

Telefón

Jedným jednoduchým a efektívnym spôsobom prístupu k zákazníckej podpore Apple Pay je telefón. Existuje množstvo telefónnych čísel podpory pre rôzne regióny a krajiny po celom svete. Čas odozvy sa v rôznych regiónoch a krajinách líši.

Aplikácia podpory Apple

Používatelia Apple Pay si tiež môžu stiahnuť aplikáciu Apple Support App, ktorá im pomáha nájsť riešenia ich problémov. Aplikácia má tiež funkciu chatu, ktorá používateľom umožňuje chatovať s odborníkmi v prípade otázok alebo rezervovať opravu.

Komunity podpory spoločnosti Apple

Apple má niekoľko komunít podpory, kde môžu používatelia tohto spôsobu platby klásť otázky, nájsť odpovede a globálne sa spojiť s ostatnými používateľmi Apple Pay. Väčšina komunít podpory spoločnosti Apple je pomerne aktívna a je už naplnená množstvom informácií.

Self-Help AI

Apple má na stránke pomocníka na svojej oficiálnej webovej stránke systém, ktorý využíva umelú inteligenciu na pomoc používateľom Apple Pay. Aby používatelia mohli používať systém, musia odpovedať na niektoré otázky týkajúce sa ich problémov a systém pre nich nájde správne riešenia.

Sociálne médiá

Používatelia Apple Pay môžu tiež nájsť riešenia na svoje otázky z bežných sociálnych médií. Je to také jednoduché, ako uverejňovať otázky na príspevkoch sociálnych médií publikovaných spoločnosťou Apple. Odpovede môžu pochádzať od zástupcov tejto možnosti platby alebo od iných používateľov, ktorí si prezerajú otázky a majú riešenia. Používatelia by si však mali uvedomiť, že pri hľadaní zákazníckej podpory na sociálnych sieťach neexistujú žiadne záruky, že dostanú odpoveď.

Možnosti zákazníckej podpory Apple Pay