Top 10 Bank transfer Sports Bettings 2022 -Low Fee Deposits

Bankové prevody sú dnes mnohými vnímané ako zastaraný spôsob uskutočňovania platieb. Väčšina bánk však urobila obrovské pokroky v modernizácii svojich služieb. Rýchlosť transakcií je napríklad v mnohých prípadoch takmer okamžitá. Platby sú tiež bezpečné, súkromné a zabezpečené. Z týchto dôvodov sú bankové prevody stále obľúbenými spôsobmi platby na stávkových stránkach. Starší hráči ich uprednostňujú, pretože sú na ne tiež viac zvyknutí. Jednoduchosť transakcií je tiež milá.

Top 10 Bank transfer Sports Bettings 2022 -Low Fee Deposits
Ako vykonať vklad prostredníctvom bankového prevoduAko vykonať výber bankovým prevodom

Ak máte v úmysle použiť bankový prevod ako spôsob vedenia svojho stávkového účtu, nemali by ste sa cítiť nedostatočne obsluhovaní. Vychutnáte si väčšinu výhod, ktoré získajú používatelia digitálnych platieb, a pravdepodobne aj niekoľko ďalších, ako napríklad nízke riziko ohrozenia vašich údajov.

Section icon
Ako vykonať vklad prostredníctvom bankového prevodu

Ako vykonať vklad prostredníctvom bankového prevodu

Svoj stávkový účet môžete prepojiť priamo s bankou. Nezabudnite, že ak vkladáte bankovým prevodom, musíte zadať všetky údaje potrebné na správne vykonanie transakcie.

To zahŕňa vaše meno, číslo účtu a triediaci kód bankového účtu, na ktorý chcete vložiť prostriedky. Ak chcete uskutočniť transakciu prostredníctvom bankového prevodu, postupujte podľa nasledujúcich krokov.

  1. Prihláste sa do svojho stávkarského účtu
  2. Kliknite na tlačidlo „Vklad“ v pravej hornej časti obrazovky platformy
  3. Zadajte svoje platobné údaje a skontrolujte ich správnosť
  4. Stlačte „Uskutočniť vklad.
  5. Pokračujte v potvrdení transakcie
  6. Váš vklad bol pripísaný na váš stávkový účet

Pri transakcii cez banku nezabudnite uviesť všetky podstatné údaje. To zahŕňa vašu e-mailovú adresu, meno, číslo účtu a triediaci kód. Niektoré banky majú dynamické poplatky za medzinárodné transakcie, ktoré sa menia v závislosti od toho, do čoho alebo z čoho peniaze prevádzate. Môžete sa tomu vyhnúť, ak použijete banku v krajine vášho bydliska.

Denný limit vkladu na väčšine stávkových stránok je až 2 000 USD. Tá sa však môže zvýšiť po niekoľkých úspešných transakciách.

Bankový prevod alebo bankový prevod je a bezpečný spôsob platby. Môžete to urobiť z domu aj na cestách pomocou smartfónu, tabletu alebo notebooku. V prípade vkladov je táto metóda takmer rovnako rýchla ako digitálne prevody.

Ako vykonať vklad prostredníctvom bankového prevodu
Ako vykonať výber bankovým prevodom

Ako vykonať výber bankovým prevodom

Stávková kancelária nemôže len tak pripísať na váš účet sumu, ktorú chcete v okamihu vybrať. Po iniciovaní výberu musia počkať na potvrdenie platby bankou. Pri použití tohto spôsobu výberu prostriedkov sa pred kliknutím na „Potvrdiť výber“ opäť uistite, že sú vaše údaje správne. To pomôže vyhnúť sa oneskoreniam alebo chybám počas spracovania.

Postup je rovnaký ako pri vklade. Jediný rozdiel je v tom, že v tomto prípade musíte stlačiť „Vybrať“ namiesto „Vložiť“. Zadajte tiež podrobnosti o svojom bankovom účte a dokončite výber podľa pokynov.

Zvyčajne trvá dva až tri pracovné dni, kým dostanete potvrdenie od vašej banky o vložení prostriedkov. Denný limit výberu je rôzny stávková stránka do inej az krajiny do krajiny. Limit závisí aj od predpisov vašej banky.

Platné sú iba bankové prevody z rovnakého mena ako váš účet a nemali by spôsobovať žiadne oneskorenia ani problémy. Aj keď možno budete chcieť zostať v anonymite pri registrácii na svojej webovej lokalite, môže to spôsobiť problémy počas transakcií.

Ako už bolo spomenuté, svoj mobilný telefón môžete použiť na vklady a výbery bankovým prevodom. Mnohé banky vám umožňujú vykonávať transakcie cez prehliadač, zatiaľ čo iné majú špeciálne aplikácie, ktoré platby ešte viac uľahčujú.

Ako vykonať výber bankovým prevodom