Top 10 Barion Sports Bettings 2022 -Low Fee Deposits

Hráči, ktorí chcú prejsť z kamenných kasín na online kasína, zvažujú dve veci. Jedným z nich je nájdenie najlepšieho online kasína na hranie a druhým sú dostupné možnosti platby v online kasíne. Barion Payment je elektronická peňaženka, ktorá ponúka platby online kasínam. Sídlom spoločnosti je maďarská Budapešť.

Možnosť platby prichádza s jedinečnými funkciami. Umožňuje špičkovým online kasínam, ktoré akceptujú túto metódu, ponúkať hráčom predplatné a mesačné služby. Používatelia môžu platiť jediným kliknutím. Zvyčajne nie je potrebné zakaždým absolvovať celý platobný proces. Okrem toho elektronická platobná služba Barion umožňuje hráčom rýchlo a bezpečne vkladať kreditnou kartou alebo predplateným zostatkom.

Ako urobiť vklad s Barion

Ako urobiť vklad s Barion

Poskytovateľ služieb, Barion Payment Zrt., je banka regulovaná Národnou bankou Maďarska a ňou schválená.

Vkladanie finančných prostriedkov u Barion je príjemné a jednoduché. Hráči musia najprv nájsť online stávkovú kanceláriu, ktorá akceptuje platby Barion. Ak chcete začať, používatelia si musia vytvoriť účet Barion. Ide o jednoduchý postup. Služba je v súčasnosti dostupná vo viacerých európskych krajinách.

Pre Barion's Payments sú akceptované štyri meny. Používatelia si môžu založiť samostatné účty v EUR, USD, HUF a CZK. Vďaka týmto menám je pre hráčov ideálne hrať u najlepších online bookmakerov na svete.

Hráči si najskôr vyberú Bariona ako svojho spôsob platby v online stávkových kanceláriách. Tu budú mať slobodu výberu elektronickej peňaženky alebo predplatenej karty. Používatelia potom zadajú požadovanú sumu vkladu. S kartami je proces jednoduchý. Možnosť eWallet presmeruje používateľov na webovú stránku Barion. Potom sa prihlásia do svojho účtu eWallet a potvrdia transakciu. Ale bez ohľadu na výber v použití, finančné prostriedky sa prejavia okamžite po potvrdení transakcie.

Ako urobiť vklad s Barion
Obmedzenia krajín, poplatky a limity vkladov

Obmedzenia krajín, poplatky a limity vkladov

Najpopulárnejšie regióny využívajúce Barion sú Maďarsko a jej susedných štátov. Ale s pohodlím, ktoré táto možnosť platby využíva online stávkových hráčov, sa pravdepodobne rozšíri po celej Európe. Stávkujúci by sa tiež mali zaujímať o riešenie Barion v online kasínach. Dôvodom je, že aj keď je táto metóda dostupná vo viacerých krajinách, nie každá online stávková kancelária akceptuje jej platby.

Barion si za túto službu účtuje expresný poplatok vo výške 1 %. Existujú minimálne limity transakcií, ktoré môže používateľ uskutočniť na stránke online stávkovania. Väčšina limitov sa týka overovania účtu Barion. Preto by to malo byť pre plne overených používateľov najmenej starostí. Online kasína môžu mať tiež svoje limity; hráči by si to mali najprv overiť u nich.

Obmedzenia krajín, poplatky a limity vkladov
Ako urobiť výber s Barionom

Ako urobiť výber s Barionom

Ak je Barion dostupný ako spôsob vkladu u bookmakera, používatelia ho takmer zaručene použijú na výber. Proces výberu peňazí zo športovej stávkovej kancelárie Barion je podobný ako pri vklade. Hráči musia prejsť na stránku Pokladňa stávkovej kancelárie a vybrať Barion ako spôsob výberu.

Potom zadajú sumu na výber a potvrdenie transakcie. Prípadne môžu využiť svoje poskytnuté predplatené karty ako možnosť výberu. Hráči sa môžu kedykoľvek rýchlo stiahnuť pomocou svojich telefónov.

Ako urobiť výber s Barionom
Aký je limit výberu v stávkových kanceláriách Barion?

Aký je limit výberu v stávkových kanceláriách Barion?

Po prvé, ak sa osoba pripojí k Barionu a poskytne iba svoje meno a heslo, bude zaradená do kategórie „zrieknutie sa práva“. To znamená, že ich súčasná celková suma nemôže presiahnuť 45 000 HUF, teda zhruba 120 USD. Okrem toho budú môcť používať svoju peňaženku každý mesiac len do tohto limitu. Ďalším obmedzením je, že používateľ nemôže na tejto úrovni posielať peniaze iným. Okrem toho môžu vybrať iba 260 000 HUF, čo je približne 800 USD.

Používatelia sa dostanú na úroveň jednoduchej due diligence, ak hráč vyplní celý datasheet pri registrácii alebo neskôr v ponuke Moja peňaženka/Profil. Na tejto úrovni nemôže celkový zostatok používateľov v Barione presiahnuť 300 000 HUF, približne 900 USD. Môžu tiež vybrať len 260 000 HUF, približne 800 USD.

Konečná úroveň normálnej náležitej starostlivosti, NDD, úplne odstraňuje akékoľvek obmedzenia. Používatelia môžu použiť Peňaženku Barion na sledovanie akýchkoľvek nepredvídaných obmedzení. Na odomknutie tejto úrovne musia byť používatelia úplne overení. Je to najefektívnejšie pre high rollery v online stávkových kanceláriách.

Aký je limit výberu v stávkových kanceláriách Barion?
Bezpečnosť a ochrana v Barione

Bezpečnosť a ochrana v Barione

Barion je licencovaný vydavateľ elektronických peňazí. Prostredníctvom pasu je licencia platná v celej EÚ a Európskom hospodárskom priestore. Vývojové a prevádzkové procesy sú dobre zdokumentované a monitorované úradmi na základe dobre známych zákonných kritérií.

Každý online bookmaker používa pri každej uskutočnenej transakcii šifrovanie SSL. Úroveň zabezpečenia je podobná ako v najväčších svetových bankách a finančných inštitúciách a na všetkých renomovaných internetových obchodoch, aby sa zabezpečilo, že finančné a osobné údaje budú vždy súkromné.

Servery Barion navyše chráni 2048-bitové šifrovanie TLS spoločnosti Comodo. Je však rozumné, aby hráči vždy pred pokračovaním skontrolovali, či používajú správne informácie o bankovej karte alebo heslo na platbu na svojom zabezpečenom serveri Barion. Keď spoločnosť Barion Payment Inc. rozpozná platbu a adresu platiteľa, ikona zabezpečenia v prehliadači sa zmení na zelenú.

Spoločnosť Barion má certifikát PCI DSS, ktorý vyžaduje podnik s bankovými kartami na spracovanie údajov o bankových kartách, ktoré spĺňajú podmienky. Bezpečnosť serverov Barion bola zavedená v súlade s ustanoveniami Maďarskej národnej banky Magyar Nemzeti Bank.

Bezpečnosť a ochrana v Barione
Možnosti zákazníckej podpory spoločnosti Barion

Možnosti zákazníckej podpory spoločnosti Barion

Pre hráčov je k dispozícii niekoľko online platobných metód. Mnoho poskytovateľov platieb ponúka podobné platobné služby. Zákaznícky servis v spoločnosti Barion je preto veľmi dôležitý na udržanie používateľov. Podpora je ľahko dostupná a na prvé miesto kladie potreby používateľov.

Rýchlo pomáhajú každému používateľovi, ktorý má problémy s vkladmi alebo výbermi. Pre používateľov je k dispozícii široká škála možností. Najefektívnejšie je to však cez ich telefonickú službu. Všetko, čo si vyžaduje naliehavú pozornosť, by sa malo oznámiť telefonicky. Používatelia im môžu prípadne poslať e-mail. Zvyčajne odpovedajú do 2 hodín po odoslaní e-mailového dotazu používateľom.

Barion tak naďalej preukazuje svoj záväzok voči každému zo svojich zákazníkov. Zákaznícka podpora Barion je pre používateľov dôležitá aj pre plynulý platobný proces. Efektívna zákaznícka podpora zaisťuje používateľom dostupnosť kedykoľvek potrebujú pomoc.

Barion má aktívne stránky sociálnych médií na interakciu so svojimi zákazníkmi. Služby podpory spracovania kreditných kariet sa zvyčajne ukážu ako mimoriadne dôležité z dôvodu možných komplikácií s kreditnými alebo debetnými kartami. Môže ísť o nesprávne umiestnenie karty alebo o prípad internetová stránka stávkovej kancelárie to odmieta.

Kontaktné kanály

Možnosti zákazníckej podpory spoločnosti Barion