Top 10 Bitcoin Sports Bettings 2022 -Low Fee Deposits

Bitcoin (₿) je digitálna kryptomena, ktorá je relatívne novou technológiou. Bitcoin sa rýchlo stal jednou z najpopulárnejších kryptomien akceptovaných na stránkach športových stávok. Aj keď je používanie bitcoínov naozaj pohodlné, transakcia môže byť o niečo pomalšia ako niektoré iné metódy. Nemusíte sa o to starať ani sekundu, pretože hráči a stávkové kancelárie sú pripravení na krátke zdržanie.

Top 10 Bitcoin Sports Bettings 2022 -Low Fee Deposits
Najlepšie online kasína prijímajúce kryptomeny - bitcoiny

Najlepšie online kasína prijímajúce kryptomeny - bitcoiny

Odvetvie online hazardných hier zaznamenalo spravodlivý podiel inovácií. Tak ako si ľudia zvykajú na nové technológie, ako sú mobilné a live stávky, hazardné hry o kryptomeny sa už dostáva do titulkov.

Dnes môžu tipujúci hazardné hry na špičkových stávkových stránkach pomocou digitálnych mincí, ako je bitcoin (BTC). Takže pre tých, ktorí chcú začať s hazardnými hrami BTC, je toto najlepší sprievodca. Existuje tiež niekoľko užitočných návrhov o najlepších stránkach s bitcoinovými hazardnými hrami.

Najlepšie online kasína prijímajúce kryptomeny - bitcoiny
Ako urobiť vklad pomocou bitcoínov

Ako urobiť vklad pomocou bitcoínov

Bitcoin je relatívne nový spôsob platby, ktorý bol uvedený na trh v roku 2009. Ale napriek tomu je táto digitálna mena bežná v najlepších stávkových kanceláriách. Stačí navštíviť stávkovú kanceláriu, prejsť do sekcie „platby“ a medzi možnosťami uvidíte Bitcoin.

Pred stávkovaním s BTC je však nevyhnutné vytvoriť si bitcoinovú peňaženku. Peňaženky fungujú ako bankový účet vo svete digitálnych platieb. To je miesto, kde zákazníci nakupujú a predávajú mince a dokonca platia za služby. Niektoré populárne bitcoinové peňaženky zahŕňajú Coinbase, Exodus a Electrum. Hráči si tiež môžu vymieňať meny FIAT za bitcoiny pomocou štandardných elektronických peňaženiek, ako sú Neteller a Skrill.

Je dôležité si uvedomiť, že bitcoinové peňaženky vyžadujú, aby používatelia pred nákupom mincí dokončili krátky proces overenia ID. Zvyčajne požadujú kópiu občianskeho/vodičského preukazu vydaného vládou a doklad o pobyte. Postupujte podľa jednoduchých pokynov a zvládnete to za pár minút. Potom použite svoj prepojený bankový účet alebo kreditnú/debetnú kartu na nákup bitcoinov.

Ako urobiť vklad pomocou bitcoínov
Ako hrať online s bitcoínmi

Ako hrať online s bitcoínmi

Po získaní niekoľkých mincí do peňaženky je čas financovať účet bookmakera. Proces je opäť rýchly a jednoduchý. Stačí si otvoriť účet stávkovej stávky a skopírovať adresu BTC. Teraz prejdite do peňaženky BTC a preneste nejaké mince do stávkovej stávky vložením adresy príjemcu.

Vklady sú zvyčajne okamžité. Upozorňujeme tiež, že bitcoinové športové stávky vyžadujú minimálne registračné údaje. To znamená, že hráči môžu zostať v anonymite aj v krajinách, kde sú hazardné hry nezákonné.

medzitým bonusy za vklad sú celkom bežné medzi bitcoinovými stávkovými kanceláriami. Tieto odmeny prichádzajú najmä vo forme percenta zhody za počiatočný vklad. Cieľom je povzbudiť tipujúcich, aby častejšie stávkovali pomocou bitcoinov. Stávková kancelária aj hráč majú veľký úžitok z rýchlych a cezhraničných bitcoinových platieb.

Ako hrať online s bitcoínmi
Ako vykonať výber pomocou bitcoínov

Ako vykonať výber pomocou bitcoínov

Toto je najšťavnatejšia časť tohto sprievodcu. Za predpokladu, že ste po stávkovaní s Bitcoinom dosiahli slušnú výhru. V takom prípade budete chcieť vybrať prostriedky čo najskôr. Aby ste to dosiahli, musíte najskôr presunúť mince od bookmakera do peňaženky. Jednoducho sa prihláste do svojej peňaženky a skopírujte adresu.

Potom prejdite do pokladne stávkovej kancelárie a vyberte si výber cez bitcoiny. Zobrazí sa pole na prilepenie adresy peňaženky a zadanie sumy výberu. Výbery väčšinou trvajú približne 30 minút až 1 hodinu.

Po vložení mincí do peňaženky BTC ich budete musieť vybrať v mene FIAT. Môže to byť buď USD alebo EUR, v závislosti od vašej jurisdikcie. Začnete prevedením bitcoínov na vybranú menu pred výberom cez prepojený bankový účet. Bohužiaľ, väčšina bitcoinových peňaženiek nepodporuje výbery prostredníctvom kreditných/debetných kariet.

Poznámka: Pri výbere bitcoínov z bookmakera do peňaženky sa účtuje poplatok za uľahčenie. Ale na druhej strane, poplatok je oveľa nižší, ako si účtujú štandardné spôsoby platby.

Ako vykonať výber pomocou bitcoínov
Bezpečnosť a bezpečnosť v bitcoinoch

Bezpečnosť a bezpečnosť v bitcoinoch

Je teda stávkovanie bitcoinov bezpečné a bezpečné? Je verejným tajomstvom, že bitcoinové transakcie sú anonymné. Ako už bolo povedané, bitcoinové stávkové kancelárie nepožadujú dôležité finančné informácie, ako je identifikačné číslo a podrobnosti o bankovom účte.

Ak teda svoju bitcoinovú adresu nezverejníte, nikto, vrátane najpokročilejších hackerov, nemôže sledovať vaše prostriedky. Toto je určite vynikajúca technológia pre tých, ktorí chcú svoje online hazardné aktivity utajiť.

Ale to, že bitcoinové transakcie sú anonymné, neznamená, že by ste mali hrať kdekoľvek. Jednoducho povedané, bezpečnosť vašich digitálnych mincí je tiež vašou zodpovednosťou.

Ide o to, aby ste vždy hrali u licencovaného a regulovaného bookmakera, ako sú tí, ktorí sú tu uvedení. Uistite sa, že stávková kancelária je licencovaná legálnym miestnym alebo medzinárodným dozorným psom. Celkovo vzaté, bitcoinoví hráči sa nemajú čoho báť, pokiaľ vsádzajú na schválenej webovej stránke.

Niečo o volatilite bitcoínov

Jedna vec, ktorú musia bitcoinoví obchodníci a hráči sledovať, je volatilita. Pre každého dlhodobého gamblera bude náročné praktizovať bankroll management s nestálou povahou bitcoinov. Napríklad v roku 2021 Bitcoin zaznamenal extrémne výkyvy.

Ešte v apríli BTC lietal vysoko a obchodoval sa za 64 000 USD za coin. O mesiac neskôr sa obchodovala pod 30 000 USD, kým sa v októbri vrátila späť na počiatočnú sadzbu. Takže nekupujte nákladné auto v nádeji, že zabijete.

Bezpečnosť a bezpečnosť v bitcoinoch
Možnosti zákazníckej podpory bitcoinov

Možnosti zákazníckej podpory bitcoinov

Hráči často čelia zložitým výzvam pri uskutočňovaní transakcií BTC. Môžu to byť otázky týkajúce sa transakčných poplatkov, phishingových webových stránok, nesprávnych platieb atď. Vzhľadom na všetky tieto výzvy je bežné sa pýtať, či Bitcoin ponúka zákaznícku podporu.

Je smutné, že Bitcoin neposkytuje centralizovaný servis, kde stávkujúci volajú a hovoria s podporou. To sa od anonymného spôsobu platby veľmi očakáva.

Napriek tomu môžu hráči hovoriť so svojimi poskytovateľmi bitcoinových peňaženiek o akýchkoľvek otázkach, ktoré môžu mať. Väčšina z nich odpovie na otázky týkajúce sa ťažby BTC, výmenných kurzov, sledovania platieb a ďalších.

Okrem toho sa hráči môžu pripojiť k mnohým online bitcoinovým komunitám a získať skúsenosti z prvej ruky od iných používateľov. Skvelým príkladom je BitcoinTalk, kde sa používatelia Bitcoinu stretávajú, aby diskutovali o ťažbe a inováciách v tomto odvetví.

Možnosti zákazníckej podpory bitcoinov