Top 10 Dogecoin Sports Bettings 2022 -Low Fee Deposits

V posledných rokoch sa krypto platby stali prominentnými v online stávkovaní. Predovšetkým dogecoin sa rýchlo stáva preferovanou platobnou metódou, pričom väčšina bookmakerov si ju pridáva do svojho zoznamu preferovaných platobných metód. S množstvom stávkových stránok akceptujúcich Dogecoin je k dispozícii každému, kto má záujem použiť túto platobnú metódu pri svojich stávkach.

Stránky so stávkovaním online, ktoré akceptujú platby dogecoinmi, zaznamenali masívny nárast svojej používateľskej základne, čo je pravdepodobne spôsobené pohodlím, ktoré tento spôsob platby ponúka. Ešte lepšie je, že Dogecoin, rovnako ako väčšina kryptomien, zostáva v bezpečí.

Top 10 Dogecoin Sports Bettings 2022 -Low Fee Deposits
O dogecoinových športových stávkach

O dogecoinových športových stávkach

Význam dogecoinu v stávkovom priemysle v posledných rokoch stúpa. Táto kryptomena spôsob platby existuje od 8. decembra 2013. Dogecoin so sídlom v Seattli, Washington, Spojené štáty americké, vytvorili dvaja softvéroví inžinieri, Billy Marcus a Jackson Palmer, ktorý v tom čase predstavoval populárny meme.

Kým pôvodne vznikol ako paródia na meme DOGE, Dogecoin sa po svojom vzniku rozbehol a odvtedy sa etabloval medzi bookmakermi. Časť jeho úspechu je založená na skutočnosti, že využíva technológiu šifrovania blockchain a má neobmedzenú ponuku.

Spojené štáty americké, ktoré boli svedkami neuveriteľného boomu v roku 2021, kedy si získali najvyššiu popularitu v krypto priestore, sú celosvetovo považované za národ najviac pro-dogecoinový. Aj keď sa vo väčšine krajín teší značnej obľube, podľa indexu prijatia kryptomeny Finder sa tento spôsob platby kryptomen teší v priemere 18,5 % na krajinu.

O dogecoinových športových stávkach
Ako urobiť vklad pomocou dogecoinu

Ako urobiť vklad pomocou dogecoinu

Dogecoin bookmakeri umožňujú stávkarom financovať svoje účty pomocou krypto stávkovanie. Športoví stávkujúci majú možnosť vložiť toľko dogecoinov, koľko len chcú, pričom väčšina webových stránok s online stávkovaním nemá žiadny limit na počet mincí, ktoré môže hráč vložiť.

Ak chcete začať, hráči by sa mali zaregistrovať v dogecoinovom kasíne a zvoliť si túto kryptomenu ako preferovaný spôsob platby.

Dogecoin je možné použiť v niekoľkých kryptokasínach. Proces vkladu pre online stávkovanie s Dogecoinom by mal byť relatívne jednoduchý, najmä pre každého, kto má predchádzajúce skúsenosti s používaním kryptomien.

Ako urobiť vklad pomocou dogecoinu
Používanie dogecoinov v online stávkových kanceláriách

Používanie dogecoinov v online stávkových kanceláriách

Pred vykonaním vkladu dogecoinov na akúkoľvek stávkovú platformu musí mať hráč vo svojej peňaženke požadované množstvo žetónov DOGE. Tu je niekoľko krokov, ktoré treba dodržať pri vkladaní tokenov DOGE na účet športových stávok.

 • Prihláste sa do dogecoinového kasína
 • Skopírujte adresu poskytnutú bookmakerom
 • Prejdite do kryptopeňaženky s mincami DOGE, kliknite na funkciu odoslania a vložte adresu skopírovanú vyššie
 • Zadajte sumu na prevod
 • Potvrďte transakciu

Hráči môžu tiež použiť svoje mobilné telefóny na naskenovanie QR kódu a potvrdenie transakcie. V oboch prípadoch by proces nemal trvať dlhšie ako 60 sekúnd. Sú však chvíle, kedy sú transakcie rýchlejšie alebo pomalšie, v závislosti od prevádzky v sieti.

Používanie dogecoinov v online stávkových kanceláriách
Limity vkladov dogecoinov

Limity vkladov dogecoinov

Stojí za zmienku, že väčšina dogecoinových kasín má relatívne vysoké limity minimálneho vkladu. Keď sa pozrieme na horné limity, ako už bolo spomenuté vyššie, väčšina stávkových kancelárií s dogecoinmi nemá maximálnu výšku vkladu, čo ho robí obzvlášť zaujímavým pre vysoké valce.

Zatiaľ čo väčšina online športové stávkové stránky neponúkajte maximálne limity vkladu, vždy je vhodné pozrieť si podmienky, ako vkladať s Dogecoinom.

Limity vkladov dogecoinov
Ako vykonať výber s Dogecoinom

Ako vykonať výber s Dogecoinom

Hráči, ktorí hľadajú spôsob, ako staviť na svoje obľúbené športové udalosti, by nepochybne mali zvážiť použitie dogecoinov bez obáv z vysokých poplatkov za spracovanie a pomalého spracovania výberu. Dogecoin sľubuje superrýchle výbery, nulové alebo minimálne transakčné poplatky a špičkové bezpečnostné funkcie ako väčšina kasín.

Proces výberu počas hrania v kasíne Dogecoin by mal byť rovnako prepracovaný ako proces vkladu. V ideálnom prípade proces výberu zahŕňa odstránenie prostriedkov z webovej stránky online stávkovania do nejakej externej peňaženky, ako je adresa pevnej peňaženky, výmenná adresa alebo mobilná peňaženka.

Tu je niekoľko krokov, ktoré treba dodržať pri výbere dogecoinov zo stávkovej stávky:

 • Na stránke dogecoinového kasína prejdite do peňaženky a kliknite na tlačidlo „Vybrať“
 • Vyberte si peňaženku Dogecoin uvedenú v poli „vybrať z“
 • Vyberte už existujúcu adresu alebo pridajte novú adresu na výber. Stojí za zmienku, že používatelia musia zabezpečiť výber na správnu adresu, aby sa vyhli strate finančných prostriedkov.
 • Zadajte sumu, ktorú chcete vybrať
 • Kliknite na ikonu stiahnutia recenzie
 • Po úspešnej kontrole sa na obrazovke objaví výzva na potvrdenie, ktorá používateľovi umožní dokončiť proces výberu kliknutím na ikonu „vybrať“.

Väčšina stránok so športovými stávkami má navyše podrobné pokyny, ako vykonávať výbery, čím sa zaisťuje, že hráči zostanú dobre vedení každým krokom. A v prípade akýchkoľvek otázok je tu vždy zástupca zákazníka, ktorý hráča usmerní.

Limity výberu a lehoty spracovania

Významnou výhodou hry v online stávkovom bookmakerovi Dogecoin je, že zvyčajne neexistujú žiadne limity na výber. To znamená, že hráči si môžu vybrať ľubovoľnú sumu bez obáv z limitov. Okrem toho väčšina online kasín Dogecoin ponúka „okamžité“ výbery, ktoré trvajú 24 hodín alebo menej a často v minútach, v závislosti od podmienok bookmakera.

Ako vykonať výber s Dogecoinom
Výhody a nevýhody dogecoinu

Výhody a nevýhody dogecoinu

Ako väčšina platobných metód, aj Dogecoin má svoj spravodlivý podiel na úspechoch a chybách. Ako sa však očakávalo, klady ďaleko prevažujú nad nevýhodami, čo väčšinu používateľov dnes presviedča k hazardu s mincami DOGE. Tu je prehľad niektorých výhod a nevýhod Dogecoinu v oblasti športových stávok.

Pros

 • Ponúka rýchle a jednoduché transakcie
 • Poskytuje neobmedzené výbery
 • Ponúka maximálne bezpečné a vysoko zabezpečené transakcie, rovnako ako iné krypto platobné metódy
 • Dogecoin ponúka 24/7 zákaznícku podporu, ktorá je zvyčajne dostupná prostredníctvom živého chatu.

Zápory

 • Pokiaľ ide o nevýhody online športového stávkovania Dogecoin, neexistujú prakticky žiadne. Ale ako pri väčšine kryptomien je jedinou skutočnou výzvou to, že hodnoty neustále kolíšu.
Výhody a nevýhody dogecoinu
Proces otvorenia účtu Dogecoin

Proces otvorenia účtu Dogecoin

Dogecoinový účet alebo peňaženka je v podstate digitálny priestor, kde môžu používatelia ukladať, prijímať alebo odosielať dogecoiny. Ak si chcete otvoriť účet Dogecoin, používatelia by mali postupovať podľa nasledujúcich krokov.

 • Krok 1: Vyberte si dogecoinovú peňaženku. Tu má používateľ alebo hráč dve možnosti, jadro MultiDoge alebo Dogecoin.
 • Krok 2: Bez ohľadu na možnosť zvolenú v kroku 1 si stiahnite a nainštalujte aplikáciu Dogecoin do svojho zariadenia. Používatelia počítačov môžu proces dokončiť aj z oficiálnej webovej stránky Dogecoinu.
 • Krok 3: Otvorte aplikáciu Dogecoin peňaženka a overte svoju dogecoinovú adresu.
 • Krok 4: Získajte nejaké dogecoiny

Tieto tri kroky by mali stačiť na dokončenie procesu otvorenia účtu. Po úspešnom procese otvárania by sa peňaženka mala dať ľahko používať, keďže je už zabezpečená technológiou blockchain

Financovanie účtu Dogecoin je zvyčajne kľúčové. Zatiaľ čo hráči môžu získavať mince DOGE od iných používateľov, väčšina preferuje ich nákup za fiat meny. Používatelia si môžu kúpiť Doge pomocou debetných a kreditných kariet spojených s ich miestnym bankovým účtom. Tiež stojí za zmienku, že používatelia Dogecoinu nemusia nevyhnutne potrebovať bankový účet na nákup týchto mincí.

Obmedzenia otvorenia účtu Dogecoin

Dogecoiny nemajú žiadne významné obmedzenia. Podľa pravidiel z roku 2017 však musia mať všetci používatelia kryptomien na prístup k službám Coinbase 18 rokov alebo viac.

Proces otvorenia účtu Dogecoin
Možnosti zákazníckej podpory Dogecoin

Možnosti zákazníckej podpory Dogecoin

Dogecoin ponúka vynikajúcu zákaznícku podporu, rovnako ako väčšina kasín, ktoré umožňujú platby dogecoinmi. Okrem vynaliezavej sekcie FAQ prevádzkujú aj pozitívne oddelenie zákazníckej podpory. Ak hráč čelí nejakému problému pri hraní na stávkovej stránke Dogecoin, tu sú hlavné možnosti zákazníkov, ktoré Dogecoin ponúka.

Stojí za zmienku, že používatelia Dogecoinu môžu mať takmer všetky svoje otázky zodpovedané v sekcii FAQ. Tri možnosti podpory sú však užitočné pri ponúkaní včasných riešení.

Možnosti zákazníckej podpory Dogecoin