Top 10 EcoPayz Sports Bettings 2022 -Low Fee Deposits

EcoPayz je jednou z najpohodlnejších elektronických peňaženiek na uskutočňovanie transakcií na stránkach s online stávkovaním. Spoločnosť bola založená v roku 2000 a akceptuje viac ako 45 mien z celého sveta. EcoPayz vlastní a prevádzkuje spoločnosť PSI-Pay, spoločnosť s ručením obmedzeným registrovaná a licencovaná britským Úradom pre finančné správanie na poskytovanie online platobných služieb.

Online tipujúci si môžu vybrať jeden z troch typov účtov: ekokarta, ekoÚčet a ekovirtuálna karta. ecoCard je predplatený debetný účet, podobne ako MasterCard, ktorý umožňuje okamžité online platby. EkoÚčet je súkromný online účet, ktorý si hráči môžu kedykoľvek dobiť alebo komukoľvek poslať peniaze. A nakoniec, ecoVirtualcard je jednorazová online platobná karta. Po dokončení transakcie sa stáva neplatným.

Top 10 EcoPayz Sports Bettings 2022 -Low Fee Deposits
Ako urobiť vklad cez EcoPayzDenný limit vkladu pre EcoPayzAko vykonať výber s EcoPayz
Ako urobiť vklad cez EcoPayz

Ako urobiť vklad cez EcoPayz

EcoPayz umožňuje používateľom pripojiť sa k ich bankovému účtu a previesť prostriedky. Otvorenie účtu ecoPayz je rýchle a bezplatné. Zákazníci musia vyplniť svoje osobné údaje, ako je telefónne číslo, adresa a krajina bydliska. Novému používateľovi sa odošle aktivačný odkaz, po ktorom môže vlastník používať účet. Existujú rôzne spôsoby, ako nabiť ecoPayz peniazmi: miestny bankový prevod, medzinárodné bankovníctvo, predplatená karta, kreditná a debetná karta.

Priamy vklad cez ecoPayz na stávkovú platformu je bezplatný a takmer okamžitý. Stávkujúci za skutočné peniaze, ktorí chcú zvýšiť svoj bankroll, si na stránke pokladníka vyberú ecoPayz a zadajú sumu, ktorú chcete vložiť.

Názov tejto stránky sa u jednotlivých poskytovateľov stávok líši. Potom sa nám zobrazí stránka ecoPayz, kde sa hráč prihlási pomocou používateľského mena a hesla. Na transakciu možno použiť tri služby, ecoAccount, ecoCard a ecoVirtualCard. ecoPayz si za ne zvyčajne neúčtuje žiadne poplatky typy vkladov.

Ako urobiť vklad cez EcoPayz
Denný limit vkladu pre EcoPayz

Denný limit vkladu pre EcoPayz

Limity závisia od úrovne účtu používateľa ecoPayz a podmienok stávkovej stránky. Účet EcoPayz je dostupný vo VIP, platinovej, zlatej, striebornej a klasickej úrovni.

Registrácia na tieto úrovne je bezplatná, ale služby dostupné na každej úrovni sa budú líšiť. Čím vyšší stav, tým vyšší limit vkladu a naopak. Limity účtu sú navrhnuté tak, aby chránili prostriedky uložené na účte ecoPayz.

Pri dobíjaní stávkovej stránky je maximálny limit na všetkých úrovniach 250 EUR na transakciu. Denné limity sa pohybujú od 1 500 do 11 000 EUR pre najvyššie úrovne účtu ecoPayz (zlato, platina a VIP).

Môžem vkladať peniaze cez mobil?

EcoPayz ponúka bezpečnú a zabezpečenú mobilnú aplikáciu stiahnuteľnú z App Store a Google Play. Používatelia môžu pristupovať k svojim účtom zo zariadení so systémom iOS a Android.

Denný limit vkladu pre EcoPayz
Ako vykonať výber s EcoPayz

Ako vykonať výber s EcoPayz

Pokiaľ herná platforma podporuje ecoPayz, výbery sú možné pomocou účtov ecoAccount a ecoCard. Príslušné kroky sú nasledovné:

  • Hráč prejde na stránku pokladníka
  • Zo zoznamu možností platby si vyberú ecoPayz
  • Zadávajú sumu, ktorú majú vybrať zo stávkového účtu
  • Vyplnia požadované informácie pre stránku na schválenie stiahnutia

Po vyžiadaní výberu sa transakcia okamžite zobrazí na stávkovom účte a peniaze sa dostanú k hráčovi do dvoch alebo troch pracovných dní.

Poskytovatelia stávok takmer neúčtujú poplatok za výbery ecoPayz. Ale v závislosti od úrovne účtu môže ecoPayz účtovať niečo malé.

Denný limit výberu na ecoPayz

Každý poskytovateľ stávok má stanovený limit výberu, preto je dobré si pred výberom skontrolovať podmienky. Limit výberu spojený s ecoCard je založený na stave alebo úrovni účtu.

Maximálna suma, ktorú môže účet ecoPayz držať na striebornej a zlatej úrovni je 15 000 EUR a 100 000 EUR. Používateľ si môže na svoj účet v jednej transakcii nabiť 10 - 200 € na klasickej úrovni.

Účty v striebornom stave môžu naraz získať čokoľvek od 10 do 1 000 EUR. Zlatý účet môže pri jednej transakcii získať 10 až 1 500 eur.

Môžem si vybrať cez mobil?

Výber cez mobilnú aplikáciu ecoPayz je jednoduchý proces. Hráč sa prihlási do svojho účtu na smartfóne so systémom Android alebo iOS a postupuje podľa vyššie uvedených krokov.

Ako vykonať výber s EcoPayz