Najlepší bookmakeri akceptujúci Google Pay

Pred čímkoľvek iným je dôležité poznamenať, že používateľ si musí stiahnuť a nainštalovať aplikáciu Google Pay do svojho zariadenia (našťastie niektoré zariadenia sa dodávajú s už nainštalovanou aplikáciou). Po dokončení je ukladanie touto metódou jednoduché. Na vklad by stávkujúci mali;

  1. Prihláste sa do ich stávkového účtu
  2. Prejdite na platobnú stránku webu a vyberte GPay
  3. Zadajte sumu peňazí, ktorú chcú vložiť
  4. Vyberte auto, ktoré chcú používať (karta by mala byť prepojená s GPay používateľa)
  5. Overte ich identitu, tj poskytnite biometrické údaje alebo heslo.

Peniaze budú k dispozícii na hráčovom stávkovom účte po dokončení vyššie uvedených krokov.
GPay je okamžitá, takže hráči by mali očakávať, že sa peniaze na ich účtoch prejavia v priebehu niekoľkých sekúnd, pričom neexistuje žiadny limit na vklad. Veľkým bonusom je, že metóda je šitá na mieru pre mobilné zariadenia vrátane Androidu a iOS. Takže tipujúci môžu vkladať peniaze na cestách.

Je možné prepojiť poskytovateľa s bankovým účtom?

Jedna vec, ktorú nemožno dostatočne zdôrazniť, je, že Google Pay je robustný platobný systém, najmä ak používatelia môžu využívať všetky funkcie, s ktorými prichádza. Možnosť pridať svoj bankový účet je jednou z vynikajúcich funkcií tohto systému. To nielenže ešte viac zjednodušuje bankovníctvo, ale stávkarom to umožňuje sledovať svoje výdavky.

Koncept je tu rovnaký ako v Simplifi a Mint, aby sme vymenovali aspoň niektoré. Teda pre stávkarov, ktorí používajú GPay ako svoje preferovaný spôsob platby, má zmysel prepojiť službu s ich bankovým účtom alebo kreditnou kartou.

Najlepší bookmakeri akceptujúci Google Pay
Ako vykonať výber pomocou Google PayBezpečnosť a zabezpečenie v službe Google PayMožnosti zákazníckej podpory Google Pay
Lukas Müller
ExpertLukas MüllerExpert
Fact CheckerIliana PetkovaFact Checker
LocaliserMartina NovákováLocaliser
Ako vykonať výber pomocou Google Pay

Ako vykonať výber pomocou Google Pay

Google Pay je v skutočnosti zlou správou pre stávkarov, pokiaľ ide o výbery. Metóda síce funguje príkladne pre vklady, ale nemá možnosť výberu peňazí. To znamená, že stávkujúci musia na svoje účty pridať inú bankovú metódu na výbery. To je niečo, čo všetci tipujúci, ktorí chcú používať GPay, musia vedieť vopred.

Ale keďže sú k dispozícii desiatky bezpečných a spoľahlivých platobných systémov, hľadanie vhodnej metódy by nemalo byť problémom. Okrem toho by stávkujúci mali držať palce, aby im spoločnosť stojaca za platobným systémom umožnila použiť ho na výbery. Koniec koncov, je to Google a Google je Google.

Vhodné spôsoby výberu pre tipujúcich

Ako bolo vysvetlené, existuje široká škála bankových metód, ktoré môžu tipujúci využiť vybrať svoje výhry. Môžu to byť bankové prevody, VISA a elektronické peňaženky.

Od PayPal a ecoPayz po Neteller a Skrill, nadšenci športového stávkovania majú na výber celý rad možností. Všetko, na čom záleží, je ich dostupnosť na príslušnej stávkovej stránke a v krajine, z ktorej tipujete. Tiež by si tipujúci mali vybrať, čo je pre nich výhodné.

Zatiaľ čo každá z vyššie uvedených metód má svoj vlastný postup stiahnutia, základy zostávajú vo väčšine z nich rovnaké. Napríklad tipujúci, ktorí chcú vybrať, by mali prejsť do sekcie pokladne na stávkovej stránke, vybrať možnosť Vybrať, zadať sumu a overiť svoju totožnosť.

Ako vykonať výber pomocou Google Pay
Bezpečnosť a zabezpečenie v službe Google Pay

Bezpečnosť a zabezpečenie v službe Google Pay

Nie je veľa online platobných systémov takých bezpečných ako GPay. Po prvé, pre hackerov alebo podvodníkov je veľmi ťažké získať informácie o používateľoch; nevyžaduje sa, aby ste odhalili informácie o svojej kreditnej karte. Na zaistenie maximálneho finančného zabezpečenia má Google Pay nasledujúce vrstvy:

  • E-mailový kód
  • KYC
  • Bezpečnostný kód SMS
  • Dvojfaktorové overenie Duo

Okrem vyššie uvedených bezpečnostných opatrení majitelia Google Pay nespolupracujú len s takmer žiadnymi stávkovými stránkami. Veľmi dobre si uvedomujú, že niektoré stávkové kancelárie sa snažia vysať peniaze od tipujúcich. Nie všetky stávkové stránky preto majú to, čo je potrebné na partnerstvo s GPay. Spoločnosť nastavila tak vysoké štandardy pre akúkoľvek stávkovú kanceláriu, ktorá chce s ňou partnerstvo.

Preto je známe, že každá stávková stránka s týmto spôsobom platby je bezpečná. Napríklad väčšina z nich má licenciu od Maltského úradu pre hazardné hry alebo Komisie pre hazardné hry Spojeného kráľovstva, dvoch najuznávanejších licenčných úradov vo svete hazardných hier.

Na čo si dať pozor na stávkových stránkach Google Pay

Prítomnosť služby Google Pay ako spôsobu platby je síce ukazovateľom dôveryhodnosti stávkovej stránky, no nie je to jediná vec, na ktorú si treba dávať pozor. Napríklad a skvelá stávková stránka by mala mať širokú škálu športov, na ktoré môžete staviť, vrátane futbalu, dostihov, tenisu, hokeja, rally a mnohých ďalších.

Okrem toho by mala byť jeho zákaznícka podpora špičková a mala by ponúkať aj iné spôsoby platby. Keďže GPay nepodporuje výbery, aspoň zatiaľ by stávkujúci potrebovali športy so širokou škálou spoľahlivých metód výberu.

Bezpečnosť a zabezpečenie v službe Google Pay
Možnosti zákazníckej podpory Google Pay

Možnosti zákazníckej podpory Google Pay

Po prvé, šanca, že budete mať nejaký veľký problém s GPay, je veľmi minimálna. Systém totiž nevlastní nikto iný ako gigant Google.

Časté otázky: Vo väčšine prípadov majú používatelia problémy s nedostatkom informácií. Akoby to spoločnosť videla vopred, má stránku podpory s jedným z najkomplexnejších centier pomoci s desiatkami často kladených otázok. Od krajín, kde je k dispozícii GPay, až po to, ako si otvoriť účet a ako vložiť peniaze na stávkový účet, táto sekcia sa zaoberá množstvom všeobecných otázok, na ktoré by každý hráč potreboval odpovede.

Kontaktný formulár: Používatelia, ktorých problémy (a takmer žiadne) nie sú riešené v sekcii FAQ, majú možnosť kontaktovať tím GPay prostredníctvom kontaktného formulára uvedeného na kontaktnej stránke. Zatiaľ čo živý chat neexistuje, poskytovaný podporný kanál bol doteraz spoľahlivý. Kto vie? Možno veľa tipujúcich používa tento systém a vytvorili by jam v živom chate.

Možnosti zákazníckej podpory Google Pay
About the author
Lukas Müller
Lukas Müller

Lukas Müller, „stávkový barón“ spoločnosti BettingRanker, pochádza z Nemecka a je známy svojimi jedinečnými náhľadmi do oblasti online stávkovania. S analytickou mysľou a pulzom o trendoch v tomto odvetví je skúšobným kameňom pre stávkarov v celej Európe.

Send email
More posts by Lukas Müller

Faq

Všetko, čo potrebujete vedieť o kasínach

Ako vložíte prostriedky na stávkový účet pomocou služby Google Pay?

Ak chcete vložiť prostriedky pomocou Google Pay, mali by ste sa prihlásiť do svojho stávkarského účtu, prejsť na platobnú stránku, vybrať GPay, zadať sumu, ktorú chcete vložiť, vybrať prepojenú kartu v GPay a potom overiť svoju identitu pomocou biometrických údajov alebo hesla. Vložená suma by sa mala okamžite prejaviť na hráčovom stávkovom účte.

Je Google Pay prispôsobený pre mobilné zariadenia?

Áno, služba Google Pay je navrhnutá tak, aby bezproblémovo fungovala na mobilných zariadeniach vrátane Androidu a iOS a umožnila používateľom pohodlne vkladať na cestách.

Môžu používatelia prepojiť svoje bankové účty so službou Google Pay?

Absolútne. Google Pay ponúka používateľom možnosť prepojiť svoje bankové účty, čím uľahčuje bankovníctvo a umožňuje efektívne sledovať svoje výdavky, podobne ako platformy ako Simplifi a Mint.

Je možné vyberať prostriedky zo stávkového účtu pomocou Google Pay?

Nie, hoci Google Pay umožňuje jednoduché vklady, nepodporuje výbery. Používatelia si budú musieť nastaviť alternatívnu bankovú metódu na vyplatenie svojich výhier.

Aké alternatívne spôsoby výberu môžu tipujúci použiť?

Stávkujúci sa môžu rozhodnúť pre rôzne iné bankové metódy vrátane bankových prevodov, VISA a elektronických peňaženiek, ako sú PayPal, ecoPayz, Neteller a Skrill. Dostupnosť týchto metód závisí od stávkovej stránky a miesta tipujúceho.

Ako bezpečná je služba Google Pay?

Google Pay je známy svojimi robustnými bezpečnostnými opatreniami. Zabraňuje používateľom odhaliť informácie o ich kreditnej karte a zahŕňa viacero vrstiev zabezpečenia, ako sú e-mailové kódy, procesy KYC, bezpečnostné kódy SMS a dvojfaktorové overenie Duo.

Spolupracuje Google Pay so všetkými stávkovými webmi?

Nie, Google Pay má prísne normy pre spoluprácu. Iba renomované stávkové stránky, často licencované renomovanými úradmi, ako je Malta Gaming Authority alebo Britská komisia pre hazardné hry, majú nárok na partnerstvo so službou Google Pay.

Aké základné funkcie by mali tipujúci hľadať na stávkových stránkach Google Pay?

Okrem zahrnutia služby Google Pay by stávkujúci mali hľadať širokú škálu športov na stávkovanie, vynikajúcu zákaznícku podporu a pestrú škálu alternatívnych spôsobov výberu z dôvodu obmedzení GPay na výber.

Vyskytli sa nejaké hlásené problémy so službou Google Pay?

So službou Google Pay bolo hlásených len veľmi málo významných problémov, a to predovšetkým kvôli platforme, ktorá je produktom technologického giganta Google.

Ako môžu používatelia požiadať o pomoc v prípade akýchkoľvek problémov súvisiacich so službou Google Pay?

Používatelia si môžu prečítať komplexnú sekciu FAQ na stránke podpory Google Pay. Ak tam nie sú zodpovedané ich otázky, môžu kontaktovať tím GPay prostredníctvom poskytnutého kontaktného formulára na tej istej stránke.