Top 10 Litecoin Sports Bettings 2022 -Low Fee Deposits

Niektoré z kľúčových faktorov, ktoré určujú úspech stránky so športovými stávkami, sú spôsoby platby. Bankové karty sa bežne používajú na športové stávkovanie, ale technológia viedla k nástupu bezpečnejších možností, ako sú kryptomeny. Jednou z digitálnych mincí, ktoré dnes športoví stávkujúci často používajú, je Litecoin (LTC). Najlepšie krypto stávkové kancelárie akceptujú vklady a výbery LTC.

Na rozdiel od tradičných bankových metód, Litecoin umožňuje hráčovi staviť na svoju obľúbenú hru bez toho, aby zdieľal svoje finančné informácie, ako je číslo bankového účtu alebo kreditnej karty, s webovou stránkou online stávkovania. Väčšina bankových transakcií sa dokončí po prísnych bezpečnostných kontrolách.

Top 10 Litecoin Sports Bettings 2022 -Low Fee Deposits
Ako vložiť pomocou Litecoin

Ako vložiť pomocou Litecoin

V niektorých krajinách, kde sú športové stávky nezákonné, vláda sleduje miesto určenia finančných prostriedkov, a tak musia miestni hráči hľadať alternatívne spôsoby platby. Mnohí fanúšikovia športových stávok sa chcú vyhnúť takýmto nepríjemnostiam u svojich preferovaných bookmakerov. Radšej použijú anonymné a bezpečnejšie metódy ako Litecoin. S LTC používatelia nemusia čakať príliš dlho, pretože nie je potrebná žiadna autorizácia treťou stranou.

Krypto platby, ako je LTC, umožňujú používateľom používať smartfóny a tablety z akéhokoľvek miesta, pokiaľ je k dispozícii spoľahlivé internetové pripojenie. Takže keď hráč vsádza na mobil, transakcia bude oveľa jednoduchšia, pretože bude presmerovaný do svojej digitálnej aplikácie.

Keď hráč navštívi stránku so športovými stávkami Litecoin, pred vkladom na Litecoin sa bude musieť zaregistrovať pomocou používateľského mena a hesla. Online stávkovanie s Litecoinom je proces peer-to-peer, keďže nezahŕňa finančného sprostredkovateľa. Všetky transakcie sú uložené vo verejnej knihe, ktorá je podporovaná technológiou Blockchain.

Centrálne banky väčšiny krajín neregulujú kryptomeny, takže neexistuje spôsob, ako pripojiť peňaženku Litecoin k bankovému účtu. To znamená, že športový stávkujúci musí mať peňaženku Litecoin a uistiť sa, že je nabitá LTC, aby si ju mohol previesť na svoj stávkový účet.

Ako vložiť pomocou Litecoin
Ako začať online stávkovanie s Litecoinom

Ako začať online stávkovanie s Litecoinom

Hráči, ktorí nikdy predtým nepoužívali kryptoplatby, nemusia vedieť, ako vkladať pomocou Litecoinu. Môžu postupovať podľa týchto krokov:

 • Vyberte si vhodnú peňaženku a nakúpte LTC z platformy na výmenu Litecoinov
 • Zaregistrujte sa na internetovej stránke so športovým stávkovaním, ktorá akceptuje LTC
 • Prihlásenie do nového účtu
 • Hráč si vyberie vklad Litecoin z rozbaľovacieho zoznamu spôsobov platby
 • Sú presmerovaní do aplikácie ich digitálnej peňaženky
 • V aplikácii hráč klikne na „Odoslať“ a zadá adresu peňaženky stávkovej stránky (alebo môže naskenovať QR kód stránky)
 • Potom určia množstvo LTC, ktoré sa má vložiť
 • Nakoniec potvrdia sumu a predložia informácie
 • Proces môže trvať až dve hodiny a niekedy aj niekoľko minút
 • Hráč môže začať hrať o skutočné peniaze, keď sa prostriedky odrazia na jeho bankrolle

Litecoin ponúka nižšie poplatky v porovnaní s tradičnými bankovými metódami. Hráči by si mali pred uskutočnením vkladu všimnúť limit vkladu na účte športových stávok. Minimálny limit transakcie s Litecoinom je 0,01 LTC a neexistuje žiadny maximálny limit. Vloženie nesprávnej sumy alebo jej odoslanie na nesprávnu adresu peňaženky môže viesť k nezvratnej strate.

Ako začať online stávkovanie s Litecoinom
Ako vykonať výber pomocou Litecoinu

Ako vykonať výber pomocou Litecoinu

Výber zahŕňa vyžiadanie výhier z webovej stránky online stávkovania do kryptopeňaženky hráča. Môže to byť webová peňaženka, mobilná peňaženka alebo pevná peňaženka. Po výhre a potvrdení ceny môžu tipujúci úspešne vybrať peniaze do svojich LTC peňaženiek pomocou nasledujúceho postupu.

 • Hráč prejde do sekcie pokladne a klikne na Výplaty alebo Výbery
 • Musia si zvoliť spôsob výberu, v tomto prípade Litecoin
 • Pridávajú adresu digitálnej peňaženky
 • Ďalej nasleduje zadanie sumy na výber v LTC
 • Potom kliknú na tlačidlo Review, aby potvrdili podrobnosti
 • Na obrazovke sa objaví potvrdzujúca správa, ktorá ukazuje, že výber bol spustený
 • Hráč dostane svoje peniaze, keď stávková kancelária schváli výber

Hráči musia byť opäť horliví pri poskytovaní adries svojej peňaženky. Akékoľvek prostriedky odoslané na nesprávnu adresu nemožno vrátiť späť. Vďaka výberom Litecoinov si hráči športových stávok zachovávajú svoju identitu skrytú, pretože neposkytujú osobné údaje, ako sú mená. V dôsledku toho úrady a finančné inštitúcie nemôžu sledovať zdroj svojich finančných prostriedkov.

Poplatky za výber a rýchlosť

Pri väčšine online platobných možností sú stávkujúci nútení skákať cez obruče, keď získavajú svoje ťažko zarobené stávkové peniaze. Rýchlosť je jedným z najnáročnejších aspektov výberu prostriedkov online športové stávkovanie účtov.

Bankové prevody môžu trvať až 7 pracovných dní, no kryptomeny zachránili hazardných hráčov pred týmto problémom. Čas prevodu litecoinu je neuveriteľne rýchly. V závislosti od stávkovej stávky môže hráč dostať svoje peniaze okamžite alebo do 24 hodín po schválení. To umožňuje vlastníkovi týchto prostriedkov začať ich využívať čo najskôr.

Ďalším nepríjemným faktorom sú súvisiace náklady na prevod. Našťastie poplatky spojené s výberom Litecoinov sú nekonečne malé. Neexistujú žiadne dodatočné náklady na používanie digitálnej meny, pretože je decentralizovaná.

Ako vykonať výber pomocou Litecoinu
Bezpečnosť a ochrana v Litecoine

Bezpečnosť a ochrana v Litecoine

Nadšenci kryptomien uznávajú výhody technológie Blockchain, pretože online prevody peňazí sú bezpečnejšie a jednoduchšie. Po prvé, žiadny centrálny orgán nemonitoruje platnosť vkladov alebo výberov Litecoinov. Okrem toho je možné ľahko previesť Litecoin na fiat peniaze bez návštevy banky. Bremeno pokusov skryť sa pred zvedavými očami sa tak znižuje.

Litecoinové aktíva sú chránené niektorými z najspoľahlivejších peňaženiek. Jedným z nich je mechanizmus chladenia, ktorý funguje na šifrovaných offline zariadeniach. Má ďalšiu vrstvu ochrany pred kybernetickými hrozbami. Používatelia si svoje digitálne mince zabezpečujú súkromnými kľúčmi na studenej peňaženke a uchovávajú ich v zabezpečených čipoch.

Keďže počet krypto peňaženiek nie je obmedzený, používatelia Litecoinu môžu diverzifikovať svoje úložisko do viacerých peňaženiek. Jedna peňaženka môže byť použitá na športové stávkovanie a ďalší na dlhodobé investície. Tým je portfólio dlhodobej starostlivosti chránené a znižuje sa pravdepodobnosť narušenia peňaženky dlhodobej starostlivosti. Každá digitálna peňaženka má súbor dôverných kľúčov, bez ktorých je účet nedostupný. Pokiaľ kľúč neukradnú alebo nestratíte, peniaze zostanú v bezpečí.

Bezpečnosť a ochrana v Litecoine
Možnosti zákazníckej podpory Litecoin

Možnosti zákazníckej podpory Litecoin

Transakcie blockchainu sú bezpochyby bezpečné, ale stále sú náchylné na niekoľko obáv, ako sú phishingové útoky, falšovanie a dvojité míňanie. Niektorí používatelia tiež nahlásili, že im niektoré mince chýbajú. Poskytovatelia a burzy peňaženiek Litecoin však ponúkajú dôkladnú zákaznícku podporu, aby dokázali spoľahlivosť spôsobu platby.

Pri používaní Litecoinu na internetovej stránke športového stávkovania môžu nastať určité technické problémy. Oslovenie technickej podpory otvára príležitosti pre rýchle transakcie a silné zabezpečenie. Vzhľadom na zvýšené riziko online podvodov sú odborníci na Litecoin ochotní poradiť zákazníkom v oblasti zálohovania a obnovy dát, optimalizácie PC, odstraňovania malvéru, antivírusového softvéru, problémov so sieťou a riešenia problémov s operačnými systémami.

Tímy podpory Litecoinov sú dostupné prostredníctvom:

 • Hovor
 • Stránky sociálnych médií
 • Vzdialení asistenti (boti)
 • Email

Zákaznícka podpora Litecoin využíva ich služby v ktorúkoľvek hodinu počas akéhokoľvek dňa. Ich vzdialení asistenti sú okamžití a pohotoví bez ohľadu na druh problému s LTC peňaženkou. Technická pomoc siaha od riešenia problémov založených na blockchaine a online transakcií.

Číslo linky pomoci môže pomôcť vyriešiť akýkoľvek problém, vrátane problémov s peňaženkou. Je bezplatná a je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Používatelia môžu tiež posielať e-maily s podrobnými informáciami o výzvach, ktorým čelia.

Možnosti zákazníckej podpory Litecoin