Top 10 MasterCard Sports Bettings 2022 -Low Fee Deposits

Mastercard bola vždy populárnou voľbou, pokiaľ ide o financovanie stávkových účtov. Väčšina stávkových stránok má viacero možností vkladov, ale debetné a kreditné karty sú vždy najobľúbenejšie a najčastejšie akceptované – ako napríklad Mastercard. Niektoré finančné inštitúcie stále nesprávne držia alebo zakazujú transakcie, takže možnosti zálohovania pri používaní karty Mastercard je vždy dobré mať pre každý prípad.

Jednou z výhod Mastercard pri vklade na stávkové stránky je rýchlosť a bezpečnosť. Je tu tiež otázka globálnej dostupnosti, a preto väčšina, ak nie všetky, licencované stávkové stránky povoľujú Mastercard ako možnosť platby.

Top 10 MasterCard Sports Bettings 2022 -Low Fee Deposits
Ako vykonať vklad s MastercardAko vykonať výber s MastercardBezpečnosť a ochrana na MastercardMožnosti zákazníckej podpory Mastercard
Ako vykonať vklad s Mastercard

Ako vykonať vklad s Mastercard

Vklad s kartou Mastercard je veľmi jednoduchý. Po výbere stávkovej stránky je to v skutočnosti celkom jednoduché. Odtiaľ musia tipujúci:

Vytvorte si účet na stávkovej stránke. Stávkujúci môže potrebovať poskytnúť potrebné informácie. Môžu sa vyžadovať aj niektoré ďalšie informácie – ID, umiestnenie a ďalšie štandardné požiadavky KYC.

  1. Nájdite možnosť Pokladňa. Vyberte si Mastercard medzi možnosti vkladu poskytnuté.
  2. Zadajte podrobnosti o svojej karte Mastercard, ako je číslo účtu, dátum vypršania platnosti a kód CVC.
  3. Zadajte sumu, ktorú chcú vložiť na stávkovú stránku, a potom povoľte prevod. Transakcie sa zvyčajne prejavia v minútach.

Treba mať na pamäti, že zatiaľ čo mnohé banky prijímajú vklady na hazardné hry kreditnými kartami pravidelne, iné ich automaticky odmietajú.

Niektoré zákony, ako napríklad zákon o presadzovaní zákona o nelegálnych hrách na internete z roku 2006, zakazujú finančným inštitúciám vedome obchodovať s inou osobou v súvislosti s nelegálnym internetovým hazardom.

Aj keď stávkovanie cez internet už nie je v mnohých jurisdikciách nezákonné, tento zákaz zostáva v platnosti a niektoré banky odmietajú spracovať akékoľvek online hazardné transakcie. Stávkové stránky za to nenesú vinu, preto je najlepšie si vopred urobiť malý prieskum.

Limity vkladov sa môžu na stávkových stránkach líšiť, ale zvyčajne sú niekde maximálne 5 000 USD a minimálne 10 až 50 USD.

Čo sa týka poplatkov, niektoré banky v sieti Mastercard si môžu účtovať nízke až žiadne poplatky. Niektorí online športové stávky zaobchádzať s vkladom ako s hotovostnou zálohou a v dôsledku toho požadovať vyššie poplatky. Stávkové stránky môžu tiež účtovať poplatky na ich strane.

Ako vykonať vklad s Mastercard
Ako vykonať výber s Mastercard

Ako vykonať výber s Mastercard

Zatiaľ čo väčšina stávkových stránok umožňuje stávkarom vkladať prostriedky prostredníctvom karty Mastercard, niektoré im nemusia povoliť výber rovnakým spôsobom (alebo inou debetnou alebo kreditnou kartou). To znamená, že stávkujúci zvyčajne budú musieť nájsť alternatívy, keď chcú uskutočniť výber. Najjednoduchšou možnosťou je použiť elektronické peňaženky, ako sú Skrill alebo Neteller.

Tipujúci sa môžu rozhodnúť vybrať si svoje prostriedky aj bankovým prevodom. Výbery prostredníctvom bankového prevodu však zvyčajne trvajú dva až päť pracovných dní, čo môže byť dlhšie, ak sú počas cesty štátne sviatky, víkendy alebo údržba. Výbery cez e-peňaženky môžu byť rýchlejšie, ale nie je to vždy pravda.

Jednoducho prejdite na preferovanú stávkovú stránku a prejdite štandardným výberom. Potom vyberte požadovaný spôsob platby. To presmeruje tipujúcich do nasledujúcej fázy, kde si tipujúci určia sumu, ktorú chcú vybrať. Zostáva len potvrdiť a autorizovať transakciu po poskytnutí všetkých potrebných informácií.

Čo sa týka poplatkov za výber, niektoré banky pridružené k Mastercard môžu účtovať minimálne alebo žiadne poplatky. Stávkové stránky môžu účtovať poplatky na ich konci, ako aj poplatky za elektronické peňaženky. Väčšinou sú to však len centy za dolár, takže to fondom neublíži až tak, ako si človek myslí.

Ak sa stávkujúci stále obávajú poplatkov, spoločnosť Mastercard môže stávkarom stále poskytnúť nárok bonusy za prvé stávky na stávkových stránkach, takže to považujte za kompenzáciu za svoje prostriedky.

Ako vykonať výber s Mastercard
Bezpečnosť a ochrana na Mastercard

Bezpečnosť a ochrana na Mastercard

Mastercard je jednou z najväčších a najdôveryhodnejších platobných služieb na trhu, takže transakcia a osobné informácie stávkujúceho sú v bezpečí. 


Mastercard funguje v porovnaní so svojimi konkurentmi tak, že spoločnosť tvrdí, že jej systémy sú bezpečnejšie ako akékoľvek iné platobné služby. Používajú peer-to-peer, okrajovú sieť, ktorá smeruje prevádzku do viacerých koncových bodov.

K dispozícii je tiež bezpečnostný kód Mastercard, ktorý predstavuje ďalšiu úroveň zabezpečenia. Pomáha potvrdiť identitu stávkujúceho prostredníctvom jednorazového prístupového kódu (OTP) zaslaného prostredníctvom SMS na registrované telefónne číslo na stávkovej stránke.

Ďalšou skvelou vecou je, že finančná inštitúcia, ktorá vydáva karty Mastercard stávkarom, ich nebude brať na zodpovednosť za žiadne neoprávnené transakcie. Mastercard ponúka ochranu zodpovednosti pri transakciách uskutočnených kdekoľvek.

Stávkujúci sa musia podieľať na zaistení bezpečnosti a ochrany svojej karty Mastercard. Na to musia:

  • Prijmite primerané opatrenia, aby ste zabránili strate alebo krádeži karty.
  • Ak dôjde k strate, krádeži alebo použitiu karty bez vášho súhlasu, ihneď o tom informujte svoju banku.
  • Udržujte si dobrý stav so svojím účtom Mastercard.
  • Porozprávajte sa s nimi a zistite, aké ďalšie bezpečnostné opatrenia má vaša banka na ochranu pred podvodnými transakciami.
Bezpečnosť a ochrana na Mastercard
Možnosti zákazníckej podpory Mastercard

Možnosti zákazníckej podpory Mastercard

Mastercard je jednou z popredných platobných služieb na svete. Tí, ktorí ho majú, ho používajú na množstvo svojich každodenných potrieb, ako sú verejné služby, základné veci, nakupovanie a mnoho ďalších. Keď niečo používate tak často, zvyčajne sa vyskytnú nejaké problémy alebo obavy.

Ak majú stávkujúci nejaké problémy alebo otázky, existuje mnoho spôsobov, ako môžu kontaktovať Mastercard. Majte však na pamäti, že Mastercard v skutočnosti nevydáva debetné ani kreditné karty – finančné inštitúcie to robia. Stávkujúci možno bude musieť najskôr kontaktovať svoju banku.

  • Pri prvej ceste môžu tipujúci zamieriť na oficiálnu stránku Mastercard na adrese mastercard.com. Nájdite stránku podpory a nájdite často kladené otázky. Tieto zoznamy sú zvyčajne komplexné a môžu obsahovať riešenie problému stávkujúceho.
  • Po druhé, môžete si stiahnuť súbor PDF s globálnymi kontaktmi spoločnosti Mastercard, ktorý obsahuje zoznam kontaktných čísel pre každú horúcu linku Mastercard. Každá krajina alebo oblasť má svoje vlastné, takže nebude na škodu pozrieť si tento hlavný zoznam.

Tipujúci môžu na oslovenie Mastercard použiť aj sociálne médiá, ako sú Facebook a Twitter. Spoločnosti uznávajú silu týchto dvoch stránok komunikovať so svojou zákazníckou základňou a často na nich reagujú na chaty, zmienky alebo komentáre.

Možnosti zákazníckej podpory Mastercard