Top 10 PayPal Sports Bettings 2022 -Low Fee Deposits

Paypal, ktorý existuje už viac ako 20 rokov, je jednou z – ak nie najobľúbenejšou platobnou metódou pre ľudí na celom svete. Tento elektronický finančný systém je jednoduchým a ľahko použiteľným riešením pre každého, kto chce bezpečný a bezpečný spôsob vkladania, výberu a prevodu peňazí online. V súčasnosti používa PayPal viac ako 30 miliónov obchodníkov a mnohé z nich sú stávkové stránky. Táto možnosť platby sa ľahko používa, je bezpečná a väčšina kasín a webových stránok so športovými stávkami ponúka PayPal ako spôsob vkladu a výberu.

Top 10 PayPal Sports Bettings 2022 -Low Fee Deposits
Najlepšie stávkové stránky s PayPal

Najlepšie stávkové stránky s PayPal

PayPal, ktorý bol uvedený na trh v roku 1998, je dnes pravdepodobne najdôveryhodnejšou elektronickou peňaženkou. Má povesť ponúkania bezpečných transakcií s okamžitými vkladmi a výbermi. Niet divu, že PayPal je v súčasnosti základom všetkých špičkových stávkových webov. Všetko, čo hráč potrebuje, je e-mailový účet, aby mohol začať transakcie cez PayPal. Takže táto stránka obsahuje zoznam všetkých najlepších stávkových stránok PayPal a niekoľko vecí, ktoré by ste mali vedieť pred použitím tejto bankovej metódy.

Najlepšie stávkové stránky s PayPal
Ako vykonať vklad cez PayPal

Ako vykonať vklad cez PayPal

Predtým, ako sa ponoríte hlbšie, je dôležité poznamenať, že PayPal je k dispozícii v 200+ krajín a podporuje 20+ mien. Áno, takto sa PayPal stal populárnym medzi online obchodníkmi, stávkovými kanceláriami, online kasínami atď. Okrem širokého prijatia je uskutočňovanie vkladov cez PayPal celkom rýchle a jednoduché, ako uvidíte nižšie.

Začnite tým, že nájdete stávkovú kanceláriu, ktorá prijíma vklady cez PayPal. Na internete sú ich stovky alebo dokonca tisíce. Potom pokračujte vytvorením osobného účtu na PayPal.com pred vložením prostriedkov.

Tipujúci to môžu urobiť prostredníctvom iného overeného účtu PayPal alebo prepojeného bankového účtu. Teraz prejdite do bookmakera a na stránke „Vklad“ vyberte PayPal, aby ste presunuli prostriedky. Je to také jednoduché! Ako väčšina možností online prevodu peňazí, aj PayPal umožňuje svojim zákazníkom vykonávať transakcie na mobile prostredníctvom aplikácie PayPal. Aplikácia je k dispozícii na stiahnutie v obchode Play pre Android a App Store pre iPhone.

Alternatívne môžu stávkujúci z mobilných telefónov uskutočňovať transakcie cez PayPal pomocou verzie s okamžitým prístupom vo webových prehliadačoch. Stačí zadať adresu PayPal, prihlásiť sa do účtu a uskutočniť vklady.

Poplatky a limity PayPal

Otvorenie účtu PayPal je úplne zadarmo, pretože používatelia nemusia platiť ani cent, aby si mohli využívať služby. PayPal si tiež neúčtuje žiadne mesačné poplatky ani nepožaduje minimálny zostatok. A aby to bolo ešte lepšie, spoločnosť si za prevod peňazí z prepojeného bankového účtu na PayPal nič neúčtuje.

Ako už možno viete, tento online bankový gigant obmedzuje neoverené účty iba na 500 dolárov mesačne. Po overení identity však môžu používatelia poslať maximálne 60 000 USD na jednu transakciu.

Overovanie identity je bežnou praxou väčšiny elektronických peňaženiek. To eliminuje akékoľvek bezpečnostné riziká a používateľom poskytuje vyššie limity vkladov/výberov. Na PayPal stačí prepojiť ich bankový účet a poskytnúť dôkaz o adrese, aby ste to mohli urobiť. Poznámka: Niektorí bookmakeri neponúkajú bonusy za vklady PayPal. Prečítajte si teda stránku zmluvných podmienok a nájdite takú, ktorá áno.

Ako vykonať vklad cez PayPal
Ako vykonať výber cez PayPal

Ako vykonať výber cez PayPal

Výber prostriedkov z bookmakera na PayPal je rýchly a jednoduchý, rovnako ako pri vkladoch. Ak ste už prepojili účet PayPal, prejdite k pokladni, vyberte položku PayPal a zadajte sumu výberu. Nakoniec potvrďte transakciu. Vo väčšine prípadov sú výbery cez PayPal takmer okamžité, aj keď to závisí od bookmakera. Niektorí bookmakeri môžu požadovať až 2 pracovné dni na spracovanie výberov cez PayPal.

Väčšina stávkových kancelárií tiež účtuje používateľom určité percento zo sumy výberu na uľahčenie transakcií. Ale nebojte sa, pretože sadzba je zvyčajne niečo medzi 2% až 5%. Za zmienku tiež stojí, že takmer všetky špičkové stávkové stránky potrebujú, aby si hráči overili svoje stávkové účty pred výberom čohokoľvek.

Ako vykonať výber cez PayPal
Bezpečnosť a zabezpečenie v PayPal

Bezpečnosť a zabezpečenie v PayPal

Viete, prečo je PayPal jedným z najdôveryhodnejšie spôsoby platby za stávkovanie tam vonku? Platforma ponúka nepretržité zabezpečenie 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aby sa zabránilo podvodom, dolovaniu údajov a e-mailovému phishingu. Je to preto, že každá transakcia PayPal je prísne strážená šifrovaním SSL. To znamená, že ani tí najpokročilejší online podvodníci nemôžu preniknúť do vašich finančných údajov na PayPal.

Okrem poskytovania špičkovej finančnej ochrany má PayPal licenciu na poskytovanie finančných služieb od právnických osôb. Napríklad firma má licenciu na pôsobenie takmer vo všetkých štátoch USA.

Napríklad PayPal je licencovaný Alabamskou komisiou pre cenné papiere v Alabame, zatiaľ čo Ministerstvo finančných služieb v New Yorku schvaľuje PayPal v NY. Medzinárodne má PayPal licenciu vo viac ako 200 krajinách.

Aj keď je bankovníctvo cez PayPal vo všeobecnosti bezpečné, nepovažujte ho za bankový účet, aby ste ušetrili peniaze. Namiesto toho sa v používateľskej zmluve PayPal jasne uvádza, že platforma je výlučne určená na prevody peňazí. Napríklad v USA nie sú transakcie PayPal poistené FDIC. Teraz to znamená, že vaše peniaze môžu ísť dole vodou, ak sa nešťastie stane PayPalu. Takže všetky výhry zo stávkových stávok vždy vyberajte hneď, ako prídu.

Bezpečnosť a zabezpečenie v PayPal
Možnosti zákazníckej podpory PayPal

Možnosti zákazníckej podpory PayPal

Ďalším dôvodom, prečo je PayPal bežný medzi najlepšie stávkové stránky je jej systém podpory kvality. Hráči môžu kontaktovať PayPal a získať odpovede na všetky svoje otázky týkajúce sa odosielania a prijímania peňazí.

Tím podpory je dostupný prostredníctvom telefónu, e-mailu alebo chatu. Je tiež dôležité pamätať na to, že priame volanie na číslo PayPal môže byť spoplatnené v závislosti od poskytovateľa mobilných služieb.

Ale aby som bol úprimný, systém podpory PayPal nebol donedávna najlepší. V roku 2003 musela byť spoločnosť žalovaná, len aby zriadila bezplatné číslo. Ale na ich obranu, číslo bolo dostupné, len bolo skryté hlboko pod webovou stránkou. Dokonca aj dnes má väčšina používateľov PayPal stále problémy so získaním čísla zákazníckeho servisu.

Z tohto dôvodu spoločnosť PayPal dôrazne odporúča svojim používateľom, aby ich kontaktovali prostredníctvom e-mailu. Ale aj tak môžu odpovede na e-maily trvať až 24 hodín v typický pracovný deň. To môže byť frustrujúce, najmä ak hľadáte zvrátenie. Alternatívne môžu hráči kontaktovať podporu prostredníctvom funkcie správ, ktorá ponúka neprispôsobené odpovede. Ak vás to neuspokojí, robot prepošle váš dopyt agentovi PayPal, ktorý zvyčajne odpovie do hodiny.

Nižšie sú uvedené kontakty podpory PayPal:

  • Telefón: 1-402-517-4519 (pondelok až piatok od 9:00 do 17:30)
  • Email: service@paypal.com (až 24 hodín)
  • Správy: Približne 1 hodina
  • Sociálne médiá: @AskPayPal (Twitter) a PayPal (Facebook)
Možnosti zákazníckej podpory PayPal