Najlepší bookmakeri akceptujúci Payz

Payz je jedna z najpohodlnejších elektronických peňaženiek na uskutočňovanie transakcií na stránkach s online stávkovaním. Spoločnosť bola založená v roku 2000 a akceptuje viac ako 45 mien z celého sveta. Spoločnosť Payz vlastní a prevádzkuje spoločnosť PSI-Pay, spoločnosť s ručením obmedzeným registrovaná a licencovaná britským Úradom pre finančné správanie na poskytovanie online platobných služieb.

Online tipujúci si môžu vybrať jeden z troch typov účtov: ekoKarta, ekoÚčet a ekoVirtuálna karta. ecoCard je predplatený debetný účet, podobne ako MasterCard, ktorý umožňuje okamžité online platby. EkoÚčet je súkromný online účet, ktorý si hráči môžu kedykoľvek dobiť alebo komukoľvek poslať peniaze. A nakoniec, ecoVirtualcard je jednorazová online platobná karta. Po dokončení transakcie sa stáva neplatným.

Najlepší bookmakeri akceptujúci Payz
Ako urobiť vklad cez PayzDenný limit vkladu pre PayzAko vykonať výber s Payz
Mikael Virtanen
ExpertMikael VirtanenExpert
Fact CheckerIliana PetkovaFact Checker
LocaliserMartina NovákováLocaliser
Ako urobiť vklad cez Payz

Ako urobiť vklad cez Payz

Payz umožňuje používateľom pripojiť sa k ich bankovému účtu a previesť prostriedky. Otvorenie účtu Payz je rýchle a bezplatné. Zákazníci musia vyplniť svoje osobné údaje, ako je telefónne číslo, adresa a krajina bydliska. Novému používateľovi sa odošle aktivačný odkaz, po ktorom môže vlastník používať účet. Existujú rôzne spôsoby, ako nabiť Payz peniazmi: miestny bankový prevod, medzinárodné bankovníctvo, predplatená karta, kreditná a debetná karta.

Priamy vklad cez Payz na stávkovú platformu je bezplatný a takmer okamžitý. Stávkujúci za skutočné peniaze, ktorí chcú zvýšiť svoj bankroll, si na stránke pokladníka vyberú Payz a zadajú sumu, ktorú chcete vložiť.

Názov tejto stránky sa u jednotlivých poskytovateľov stávok líši. Potom sa nám zobrazí stránka Payz, kde sa hráč prihlási pomocou používateľského mena a hesla. Na transakciu možno použiť tri služby, ecoAccount, ecoCard a ecoVirtualCard. Payz si za ne zvyčajne neúčtuje žiadne poplatky typy vkladov.

Ako urobiť vklad cez Payz
Denný limit vkladu pre Payz

Denný limit vkladu pre Payz

Limity závisia od úrovne účtu používateľa Payz a podmienok stávkovej stránky. Účet Payz je dostupný vo VIP, platinovej, zlatej, striebornej a klasickej úrovni.

Registrácia na tieto úrovne je bezplatná, ale služby dostupné na každej úrovni sa budú líšiť. Čím vyšší stav, tým vyšší limit vkladu a naopak. Limity účtu sú navrhnuté tak, aby chránili prostriedky uložené na účte Payz.

Pri dobíjaní stávkovej stránky je maximálny limit na všetkých úrovniach 250 EUR na transakciu. Denné limity sa pohybujú od 1500 € do 11 000 € pre najvyššie úrovne účtu Payz (zlato, platina a VIP).

Môžem vkladať peniaze cez mobil?

Payz ponúka bezpečnú a zabezpečenú mobilnú aplikáciu stiahnuteľnú z App Store a Google Play. Používatelia môžu pristupovať k svojim účtom zo zariadení so systémom iOS a Android.

Denný limit vkladu pre Payz
Ako vykonať výber s Payz

Ako vykonať výber s Payz

Pokiaľ herná platforma podporuje Payz, výbery sú možné pomocou účtov ecoAccount a ecoCard. Príslušné kroky sú nasledovné:

  • Hráč prejde na stránku pokladníka
  • Zo zoznamu možností platby si vyberú Payz
  • Zadávajú sumu na výber zo stávkového účtu
  • Vyplnia požadované informácie pre web na schválenie stiahnutia

Po vyžiadaní výberu sa transakcia okamžite zobrazí na stávkovom účte a peniaze sa dostanú k hráčovi do dvoch alebo troch pracovných dní.

Poskytovatelia stávok takmer neúčtujú poplatok za výbery Payz. Ale v závislosti od úrovne účtu môže Payz účtovať niečo malé.

Denný limit výberu v Payz

Každý poskytovateľ stávok má stanovený limit výberu, preto je dobré si pred výberom skontrolovať podmienky. Limit výberu spojený s ecoCard je založený na stave alebo úrovni účtu.

Maximálna suma, ktorú môže účet Payz držať na striebornej a zlatej úrovni je 15 000 EUR a 100 000 EUR. Používateľ si môže na svoj účet v jednej transakcii nahrať 10 - 200 € na klasickej úrovni.

Účty v striebornom stave môžu naraz získať čokoľvek od 10 do 1 000 EUR. Zlatý účet môže pri jednej transakcii získať 10 až 1 500 eur.

Môžem si vybrať cez mobil?

Výber cez mobilnú aplikáciu ePayz je jednoduchý proces. Hráč sa prihlási do svojho účtu na smartfóne so systémom Android alebo iOS a postupuje podľa vyššie uvedených krokov.

Ako vykonať výber s Payz
About the author
Mikael Virtanen
Mikael Virtanen

Mikael „Mikko“ Virtanen, oslavovaný ako „Fínsky predpovedač šťastia“ na BettingRanker, hladko spája matematickú zdatnosť s hlbokým pochopením psychológie stávkovania, čím si získava rešpekt v celej Európe.

Send email
More posts by Mikael Virtanen