Top 10 Revolut Sports Bettings 2022 -Low Fee Deposits

Revolut je britská finančná spoločnosť, ktorá ponúka množstvo bankových služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2015 a sídlo mala v Londýne. V súčasnosti je spoločnosť hodnotená ako najhodnotnejšia spoločnosť v oblasti finančných technológií v Spojenom kráľovstve s hodnotou viac ako 33 miliárd EUR.

Rozsah finančných služieb spoločnosti Revolut zahŕňa debetné karty, obchodovanie s akciami, zmenáreň, platby typu peer-to-peer a výmenu kryptomien. Tipujúci môžu tiež vyberať z bankomatov pomocou aplikácie Revolut. Dôležité je poznamenať, že väčšina služieb Revolutu je spoplatnená. Poplatky sa zvyčajne počas víkendov zvyšujú až o 2 %, aby pomohli spoločnosti tlmiť výkyvy výmenných kurzov.

Top 10 Revolut Sports Bettings 2022 -Low Fee Deposits
Ako vykonať vklad cez RevolutVklad cez mobilAko vykonať výber pomocou RevolutuBezpečnosť a ochrana v RevoluteMožnosti zákazníckej podpory Revolutu
Ako vykonať vklad cez Revolut

Ako vykonať vklad cez Revolut

Revolut urobil veľa pre to, aby zabezpečil, že používatelia môžu vkladať peniaze na svoje online stávkové účty jednoducho a pohodlne bez toho, aby akýmkoľvek spôsobom ohrozili bezpečnosť. Proces vkladu sa môže v rôznych online kasínach mierne líšiť, ale základný princíp zostáva rovnaký.

Pred začatím procesu vkladu sa používatelia musia uistiť, že majú zaregistrované účty Revolut. Hráči s účtami Revolut si môžu rýchlo a jednoducho vytvárať nové stávkové účty. Všetky registrované účty Revolut musia byť pred použitím aktivované.

Uskutočňovanie zálohových platieb

Po nastavení účtu Revolut by sa hráči mali prihlásiť do svojich online športových stávkových účtov a prejsť na stránku k možnostiam platby. Treba poznamenať, že online stávkovanie musí mať medzi sebou Revolut zoznam možností vkladu. Stávkujúci s aktivovanými účtami Revolut by potom mali _kliknite na možnosť Revolut_a budú presmerovaní na inú webovú stránku, aby dokončili platbu. Potom musia vyplniť údaje o karte, ako je číslo karty a CVV. Musia tiež zadať sumu, ktorá sa má vložiť.

Po potvrdení správnosti všetkých údajov môže hráč transakciu autorizovať. Revolut zvyčajne spracováva vklady v reálnom čase. To znamená, že tipujúci môžu začať vsádzať skutočné peniaze takmer okamžite po dokončení vkladovej transakcie. Používatelia si môžu skontrolovať zostatok na účte Revolut alebo online športových stávok, aby potvrdili, či bola transakcia úspešná.

Ako vykonať vklad cez Revolut
Vklad cez mobil

Vklad cez mobil

Vkladať peniaze je možné aj pomocou smartfónu. To je obzvlášť jednoduché pri online stávkovaní pomocou mobilných aplikácií. Proces ukladania je zvyčajne relatívne rovnaký, aj keď s niektorými požadovanými výhodami.

Vklad cez mobil
Ako vykonať výber pomocou Revolutu

Ako vykonať výber pomocou Revolutu

Proces výberu je rovnako jednoduchý ako proces vkladov. Stávkujúci musia zabezpečiť, aby online športové stávkovanie umožňovalo výbery Revolut. Niektoré stávkové stránky to totiž ponúkajú len ako zálohovú platbu. Ďalším krokom je prihlásenie do online športového stávkovania a potvrdenie, že na účte je dostatok prostriedkov na výber.

Jednoduchým kliknutím na možnosť výberu Revolut sa hráči dostanú na inú stránku, kde budú vyzvaní na vyplnenie údajov o výbere. To zahŕňa údaje o karte, na ktorú budú zaslané prostriedky a sumu výberu.

Na rozdiel od vkladov, výbery Revolut zvyčajne trvajú o niečo dlhšie. Vo väčšine online športové stávkovanie, trvá až tri pracovné dni, kým sa hráči dostanú k vybratým prostriedkom. Čas môže byť oveľa kratší pre VIP členov na online stávkových stránkach, ktoré ponúkajú VIP členstvo. Výber je možný aj cez mobilné zariadenia, zvyčajne rovnakým postupom ako cez počítač.

Vkladové a výberové limity

Limity vkladov a výberov závisia od banky, ku ktorej je účet Revolut pripojený. Limity sú zvyčajne založené na deň a nie na transakciu. Internetové stávkové stránky môžu mať tiež rôzne obmedzenia týkajúce sa súm transakcií, ktoré musia tipujúci dodržiavať.

Najnižšia suma transakcie pre každú transakciu je 10 USD. Chase Bank ponúka najvyšší limit na výber, 3 000 USD za deň. Tipujúci by si mali prejsť zmluvnými podmienkami, ktoré používajú, aby získali presné informácie o svojich vkladových a výberových limitoch.

Ako vykonať výber pomocou Revolutu
Bezpečnosť a ochrana v Revolute

Bezpečnosť a ochrana v Revolute

Revolut je populárna možnosť platby, pretože ponúka špičkovú bezpečnosť a zabezpečenie pre všetky transakcie. Zabezpečenie je takmer také dobré ako pri obchodovaní priamo s bankou. Revolut používa najnovšie a najprísnejšie bezpečnostné protokoly, ktoré zaisťujú, že žiadny neoprávnený používateľ nemôže zachytiť žiadne transakcie uskutočnené prostredníctvom možnosti platby.

Niekoľko funkcií autentifikácie pridáva vrstvy zabezpečenia ku všetkým dostupným funkciám zabezpečenia. Používatelia musia napríklad zadať kód odoslaný na ich mobilné zariadenia ako SMS, aby dokončili akúkoľvek vkladovú transakciu.

Ochrana proti podvodom

Revolut urobil veľa pre ochranu používateľov pred podvodníkmi. Všetko úsilie sa však stále míňa, pretože pri používaní tejto možnosti platby stále existuje niekoľko šancí na podvod. Najmä väčšina prípadov podvodov môže byť obviňovaná z nedostatočných znalostí používateľov alebo laxnosti, pokiaľ ide o prijímanie preventívnych alebo preventívnych opatrení.

Bezpečnostné prvky, na ktoré si treba dať pozor

Aby sa predišlo akýmkoľvek problémom so zabezpečením, používatelia by sa mali najskôr uistiť, že všetky transakcie vykonávajú pomocou bezpečného a bezpečného internetového pripojenia. Vyhnúť sa verejnej Wi-Fi je dobrým miestom, kde začať. Hráči by tiež nemali s nikým zdieľať prihlasovacie údaje k svojmu účtu. Ďalšia vec, na ktorú si treba dať pozor, je podvodné online športové stávkovanie. Náležitá starostlivosť môže v zásade pomôcť tipujúcim zistiť podvodné stránky s hazardnými hrami a vyhnúť sa im.

Bezpečnosť a ochrana v Revolute
Možnosti zákazníckej podpory Revolutu

Možnosti zákazníckej podpory Revolutu

Revolut ponúka skvelé služby zákazníkom. Zástupcovia zákazníkov sú celkom profesionálni a priateľskí. To, ako rýchlo tipujúci dostanú odpovede, však závisí od kanála používaného na prístup k zákazníckym službám. Napríklad používateľ, ktorý zavolá zákazníckemu servisu, s väčšou pravdepodobnosťou získa pomoc rýchlejšie ako používatelia, ktorí uverejňujú svoje problémy na sociálnych sieťach.

Existuje niekoľko spôsobov, ktorými môžu tipujúci získať prístup k zákazníckemu servisu, z ktorých niektoré sú uvedené nižšie.

Telefón

Najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako sa dostať k zákazníckemu servisu, je telefonický hovor. Číslo sa zvyčajne aktualizuje na oficiálnej webovej stránke v prípade, že sa zmení. Existuje však šanca, že zostanete pozastavené na pomerne dlhú dobu, najmä ak sa problém týka mnohých tipujúcich.

Sociálne médiá

Tipujúci môžu tiež uverejňovať svoje otázky na sociálnych sieťach. Sila multimédií zvyčajne vedie k pomerne rýchlym opatreniam na vyriešenie problémov.

Živé fóra

Živé fóra sú skvelou alternatívou pre tipujúcich, ktorým nevadí pomoc od zamestnancov zákazníckeho servisu Revolut. Môžu získať pomoc od tipujúcich, ktorí už mali podobné problémy.

Možnosti zákazníckej podpory Revolutu