Paripesa Sports Betting Recenzia 2022

Age Limit
Paripesa
Paripesa is not available in your country. Please try:
Mo┼żnosti vkladu
VisaMasterCard
Trusted by
Curacao

Paripesa

Paripesa bola zalo┼żen├í u┼ż v roku 2019 a spolo─Źnos┼ą s├şdli predov┼íetk├Żm na ostrove Curacao, napriek tomu, ┼że ide o str├ínku zameran├║ na hr├í─Źov v Nig├ęrii a ─Ćal┼í├şch africk├Żch krajin├ích. Org├íny v Curacau us├║dili, ┼że spolo─Źnos┼ą sp─║┼ła v┼íetky po┼żiadavky na dodr┼żiavanie tamoj┼í├şch z├íkonov o hazardn├Żch hr├ích, a udelili jej licenciu na ─Źinnos┼ą. ─î├şslo licencie je 1668/JAZ, tak┼że z├íkazn├şci m├┤┼żu by┼ą pokojn├ş, preto┼że vedia, ┼że spolo─Źnos┼ą bola pos├║den├í z h─żadiska s├║ladu a pon├║ka kvalitn├ę slu┼żby.

Str├ínka je s├║─Źas┼ąou Betb2b.com, ktor├í prev├ídzkuje mno┼żstvo ─Ćal┼í├şch online ┼íportov├Żch st├ívok a kas├şn v krajin├ích, ako s├║ africk├ę n├írody a Rusko. N├ízov spolo─Źnosti je Vezzali Ltd. Registr├ícia pre nov├Żch hr├í─Źov je ve─żmi r├Żchla a jednoduch├í, dokonca aj s overen├şm ID. Str├ínka m├í jednoduch├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie, v ktorom sa ─żahko naviguje, ─Źo u─żah─Źuje uzatv├íranie st├ívok pod─ża potreby. Pou┼ż├şvatelia str├ínky m├┤┼żu z├şska┼ą podporu a inform├ície od t├şmu slu┼żieb z├íkazn├şkom pre ─Źoko─żvek, ─Ź├şm si nie s├║ ist├ş.

┼áport pon├║kan├Ż v Paripesa

St├ívkov├í str├ínka Paripesa online pon├║ka kurzy na a r├┤znorodos┼ą ┼íportov a ┼íportov├ę podujatia pre st├ívky. Futbal sa na str├ínke uk├ízal ako najob─ż├║benej┼í├ş ┼íport s odhadom 90 % podan├Żch st├ívok. To neznamen├í, ┼że hr├í─Źi nem├┤┼żu uzatv├íra┼ą st├ívky na in├ę ┼íporty, medzi ktor├ę patria:

  • tenis
  • Kriket
  • Baseball
  • basketbal
  • Golf
  • Americk├Ż futbal

In├ę ┼íporty s├║ v Nig├ęrii ─Źoraz ob─ż├║benej┼íie, tak┼że str├ínka zaznamen├íva n├írast st├ívok na ne. ─îlenovia str├ínky m├┤┼żu tie┼ż vyu┼żi┼ą str├ínku na uzatv├íranie st├ívok na niektor├ę ne┼íportov├ę udalosti. M├┤┼że ├şs┼ą napr├şklad o st├ívku na v├Żsledok volieb alebo na v├ş┼ąaza telev├şznej talentovej ┼íou. Pre ─Źlenov str├ínky s├║ k dispoz├şcii niektor├ę virtu├ílne ┼íporty a je tu aj mo┼żnos┼ą stavi┼ą na finan─Źn├ę z├íle┼żitosti.

Limity stávok

V niektor├Żch pr├şpadoch existuj├║ limity na st├ívky, ktor├ę je mo┼żn├ę umiestni┼ą. Pre najpopul├írnej┼íie turnaje ako napr Svetov├Ż poh├ír FIFA, limity bud├║ ve─żmi vysok├ę, ke─Ć┼że ide o podujatie, ktor├ę pri┼ąahuje ve─żk├║ pozornos┼ą. Je mo┼żn├ę, ┼że pre tento typ udalosti nie s├║ stanoven├ę ┼żiadne maxim├ílne ├║rovne st├ívok. V pr├şpade amat├ęrskych podujat├ş sa str├ínka m├┤┼że rozhodn├║┼ą stanovi┼ą limit 100 EUR.

Typy stávok

Existuje cel├Ż rad typov st├ívok, ktor├ę mo┼żno umiestni┼ą na v┼íetky udalosti. Napr├şklad vo futbale m├┤┼że hr├í─Ź stavi┼ą na v├ş┼ąaza, rem├şzu, kone─Źn├ę sk├│re, pol─Źasov├ę sk├│re, men├í hr├í─Źov, ktor├ş sk├│ruj├║, ─Źi sa kop├║ penalty alebo celkov├Ż po─Źet strelen├Żch g├│lov. Toto je len mal├í ┼ík├íla typov st├ívok, ktor├ę s├║ akceptovan├ę a bude to plati┼ą pre st├ívky podan├ę pred z├ípasom a na za─Źiatku z├ípasu.

Je dobr├ę si na str├ínke pozrie┼ą inform├ície o r├┤znych typoch st├ívok, preto┼że sa m├┤┼żu meni┼ą od udalosti k udalosti a m├┤┼żu sa l├ş┼íi┼ą aj podmienky.

Platby v Paripesa

Str├ínka s online st├ívkovan├şm Paripesa m├í t├║ v├Żhodu, ┼że pon├║ka ve─żk├ę mno┼żstvo sp├┤soby vkladu a v├Żberu svojim z├íkazn├şkom. V z├ívislosti od polohy ─Źlena lokality v┼íak m├┤┼żu existova┼ą ur─Źit├ę obmedzenia. Niektor├ę krajiny obmedzia sp├┤sob, ktor├Ż mo┼żno pou┼żi┼ą. Str├ínka podporuje platby kreditn├Żmi a debetn├Żmi kartami, bankov├ę prevody a elektronick├ę pe┼ła┼żenky. Str├ínka bude akceptova┼ą kryptomeny vr├ítane bitco├şnov, ─Źo umo┼ż┼łuje ─Źlenom vy┼í┼íiu ├║rove┼ł anonymity. Z├íkazn├şci musia skontrolova┼ą str├ínku, aby zistili, ktor├ę met├│dy s├║ im dostupn├ę v s├║lade s ak├Żmiko─żvek geografick├Żmi obmedzeniami.

Pokia─ż ide o v├Żber pe┼łaz├ş zo str├ínky, m├┤┼że by┼ą dokon─Źen├Ż okam┼żite a nie je potrebn├ę, aby ┼żiados┼ą schva─żoval niektor├Ż z prev├ídzkovate─żov str├ínky. Syst├ęm je automatick├Ż a dokon─Źenie transakcie bude trva┼ą len nieko─żko sek├║nd, ale t├ş, ktor├ş vyberaj├║ bankov├Żm prevodom, mo┼żno bud├║ musie┼ą nieko─żko dn├ş po─Źka┼ą, k├Żm banka transakciu na konci dokon─Ź├ş. Str├ínka si ne├║─Źtuje ┼żiadne prov├şzie za vklad a v├Żber pe┼łaz├ş a pre v├Żbery je maxim├ílna mesa─Źn├í suma v├Żberu 20 000 ÔéČ.

Bonusy pon├║kan├ę v Paripesa

Existuj├║ dve hlavn├ę typy bonusov pon├║kan├ę v Paripesa. Prv├Żm je uv├ştac├ş vkladov├Ż bonus, ktor├Ż je k dispoz├şcii pre t├Żch, ktor├ş sa pr├íve zaregistrovali. Spolo─Źnos┼ą dorovn├í sumu, ktor├║ hr├í─Ź prevedie za svoj prv├Ż vklad, maxim├ílne v┼íak do 100 ÔéČ. To d├íva hr├í─Źovi dvojn├ísobn├║ sumu pe┼łaz├ş, s ktorou m├┤┼że hra┼ą na svojom ├║─Źte v Paripesa. Pr├şle┼żitostne existuj├║ k├│dy, ktor├ę hr├í─Źovi poskytn├║ dodato─Źn├Ż bonus, ale tieto sa l├ş┼íia a nie s├║ dostupn├ę v┼żdy. Je potrebn├ę poznamena┼ą, ┼że minim├ílny vklad na z├şskanie bonusu za registr├íciu je 20 EUR.

Hr├í─Ź m├┤┼że pri uzatv├íran├ş ┼íportov├Żch st├ívok vyu┼żi┼ą aj mno┼żstvo r├┤znych akci├ş. Medzi ne patr├ş Akumul├ítor d┼ła a poistenie 100 % st├ívok. Rovnako ako v pr├şpade bonusov, tieto sa bud├║ meni┼ą zo d┼ła na de┼ł, tak┼że hr├í─Ź by si mal na str├ínke skontrolova┼ą najnov┼íie inform├ície. Zo str├ínky je zrejm├ę, ┼że mnoh├ę z akci├ş sa t├Żkaj├║ str├ínky ┼íportov├ęho st├ívkovania a nie kas├şnov├Żch hier, ─Źo je dobr├í spr├íva pre t├Żch, ktor├ş chc├║ riskova┼ą v├Żkon svojho t├şmu v najnov┼íie turnaje.

Pre─Źo stavi┼ą na Paripesa?

Str├ínka m├í teraz mobiln├║ aplik├íciu, ktor├í je dostupn├í pre pou┼ż├şvate─żov v niektor├Żch krajin├ích, aj ke─Ć m├┤┼żu existova┼ą ur─Źit├ę obmedzenia v z├ívislosti od typu telef├│nu. To m├í v├Żhodu v tom, ┼że zost├íva pou┼ż├şvate─ż prihl├ísen├Ż, tak┼że uzatv├íranie ┼íportov├Żch st├ívok na cest├ích je jednoduch├ę. Str├ínka pon├║ka dobr├Ż ┼ítandard z├íkazn├şckych slu┼żieb a pou┼ż├şvatelia v r├┤znych krajin├ích maj├║ pr├şstup k podpore vo svojom vlastnom jazyku s individu├ílnymi kontaktn├Żmi e-mailov├Żmi adresami pre r├┤zne jazyky. V├Ą─Ź┼íina ─żud├ş dostane odpove─Ć na e-mail do nieko─żk├Żch hod├şn, hoci cie─żom str├ínky je odpoveda┼ą ka┼żd├ęmu do 24 hod├şn.

Na str├ínke je telef├│nne ─Ź├şslo, na ktor├ę m├┤┼żu z├íkazn├şci zavola┼ą, ak chc├║ hovori┼ą s ─Źlenom t├şmu. Toto je dobr├ę ma┼ą, preto┼że str├ínka nem├í sekciu FAQ, tak┼że v┼íetky potrebn├ę odpovede mo┼żno z├şska┼ą t├Żmto sp├┤sobom. Str├ínka tie┼ż pon├║ka mno┼żstvo kas├şnov├Żch hier, ako je poker a ruleta, ako aj ┼íportov├ę st├ívky, tak┼że je navrhnut├í tak, aby oslovila v┼íetky chute. V─Ćaka jednoduchosti dizajnu webovej str├ínky je to dobr├í str├ínka pre t├Żch, ktor├ş s├║ v online st├ívkovan├ş nov├ş.

Total score7.8
Pros
+ Široká škála slotov
+ Prij├şma krypto
+ Priate─żsk├ę k mobiln├Żm zariadeniam

R├Żchle fakty o kas├şnach

Year foundedYear founded: 2021
BonusyBonusy (12)
Bonus k narodeninám
Bonus za dobitie
Bonus za registráciu
Bonus za zápas
Bonusov├ę k├│dyCashback bonus
Free Spins Bonus
Loyalty Bonus
T├Ż┼żdenn├Ż bonus
Uv├ştac├ş bonus
VIP Bonus
Vkladov├Ż bonus
HryHry (62)
American Football
Arena of Valor
Aussie Rules
Baccarat
Badminton
BaseballBasketballBiathlon
Bingo
Blackjack
Boat Race
Boxing
CS:GO
Call of Duty
Casino Holdem
ChessCricketCurlingCyclingDarts
Dota 2
FloorballFootball
Football Betting
Formula 1FutsalGaelic FootballGolfGreyhoundsHandballHorse racingHurlingIce Hockey
Keno
King of Glory
Lacrosse
League of Legends
MMA
Mini Baccarat
Motorsports
Online stávkovanie
Poker
Politics
Rainbow Six Siege
Rocket League
Roulette
Rugby
Slots
Snooker
Squash
StarCraft 2
SurfingTable TennisTelevisionTennis
Texas Holdem
TrottingUFC
Valorant
Video Poker
VolleyballWater Polo
JazykyJazyky (49)
Hindi
Tagalog
alb├ín─Źina
angli─Źtina
arab─Źina
arm├ęn─Źina
azerbajd┼żan─Źina
bieloruština
bulhar─Źina
chorv├ít─Źina
d├ín─Źina
est├│n─Źina
francúzština
f├şn─Źina
gruz├şn─Źina
gr├ę─Źtina
hebrej─Źina
holand─Źina
indon├ęz┼ítina
island─Źina
japon─Źina
kazaština
k├│rej─Źina
litov─Źina
lotyština
maced├│n─Źina
malaj─Źina
ma─Ćar─Źina
nem─Źina
n├│r─Źina
perzština
portugal─Źina
po─ż┼ítina
rumun─Źina
ruština
sloven─Źina
slovin─Źina
srb─Źina
swahil─Źina
talian─Źina
thaj─Źina
ture─Źtina
ukrajin─Źina
vietnam─Źina
├şr─Źina
─Źe┼ítina
─Ź├şn┼ítina
┼ípaniel─Źina
┼ív├ęd─Źina
KrajinyKrajiny (19)
Arm├ęnsko
Azerbajd┼żan
Belgicko
Bulharsko
Chorvátsko
Est├│nsko
Gruz├şnsko
India
Island
Kazachstan
Lotyšsko
Luxembursko
Moldavsko
Nig├ęria
Tad┼żikistan
Turkm├ęnsko
Uzbekistan
Vietnam
─îesko
MenyMeny (75)
SAE dirhamov
South African Rand
Uzbekistan som
Venezuelan bol├şvars
Zambian kwachas
albánskych lekov
al┼ż├şrskych din├írov
americk├Żch dol├írov
argent├şnskych pesos
arm├ęnskych dramov
austrálskych dolárov
azerbajd┼żansk├Żch manatov
bahrajnsk├Żch din├írov
banglad├ę┼ískych t├ík
bol├şvijsk├Żch bolivian
bosniansko-hercegovinsk├Żch konvertibiln├Żch mariek
botswansk├Żch p├║l
braz├şlskych realov
bulharsk├Żch leva
burundsk├Żch frankov
chorvátskych kún
dánskych korún
egyptsk├Żch libier
est├│nskych kor├║n
eti├│pskych birrov
eur
filip├şnskych pesos
ghansk├Żch cedi
gruz├şnskych lari
indick├Żch rupi├ş
indon├ęzskych rupi├ş
japonsk├Żch jenov
jordánskych dinárov
kambod┼żsk├Żch rielov
kanadsk├Żch dol├írov
kensk├Żch ┼íilingov
kolumbijsk├Żch pesos
kon┼żsk├Żch frankov
litovsk├Żch litov
loty┼ísk├Żch latov
macedónskych denárov
malajzijsk├Żch ringgitov
marock├Żch dirhamov
maur├şcijsk├Żch rupi├ş
ma─Ćarsk├Żch forintov
mexick├Żch pesos
moldavsk├Żch lei
mozambick├Żch meticalov
nam├şbijsk├Żch dol├írov
nig├ęrijsk├Żch nair
novoz├ęlandsk├Żch dol├írov
nov├Żch taiwansk├Żch dol├írov
n├│rskych kor├║n
ománskych rialov
paraguajsk├Żch guaran├ş
peruánskych solov
rumunsk├Żch lei
rusk├Żch rub─żov
rwandsk├Żch frankov
saudskoarabsk├Żch rialov
singapursk├Żch dol├írov
srbsk├Żch din├írov
sudánskych libier
tanzánskych šilingov
thajsk├Żch bahtov
tunisk├Żch din├írov
ugandsk├Żch ┼íilingov
uruguajsk├Żch pesos
vietnamsk├Żch dongov
z├ípadoafrick├Żch frankov
─Źeskoslovensk├Żch kor├║n
─Źilsk├Żch pesos
─Ź├şnskych j├╝anov
┼ívaj─Źiarskych frankov
┼ív├ędskych kor├║n
Mo┼żnosti v├ŻberuMo┼żnosti v├Żberu (3)
Bitcoin
MasterCard
Visa
Softv├ęrSoftv├ęr (81)
1x2Gaming
7mojos
Aiwin Games
Amatic Industries
Apollo Games
Aspect Gaming
August Gaming
Authentic Gaming
BF Games
BGAMING
Belatra
Betixon
Betsoft
Booming Games
Booongo Gaming
CT Gaming
Cayetano Gaming
Concept Gaming
DLV Games
Dragoon Soft
DreamTech
Elk Studios
Endorphina
Espresso Games
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Felix Gaming
Fugaso
Gamatron
GameArt
Gamefish
Gameplay Interactive
Gamevy
Gamomat
Gamshy
Ganapati
Genesis Gaming
Habanero
High 5 Games
Igrosoft
Inbet Games
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Leander Games
Leap Gaming
Mascot Gaming
Mr. Slotty
Multislot
OMI Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
PariPlay
Platipus Gaming
PlayPearls
PlayStar
Playson
RTG
Red Rake Gaming
Revolver Gaming
Rival
Ruby Play
SYNOT Game
Slot Factory
Spigo
Spinmatic
Spinomenal
SuperlottoTV
Swintt
Thunderkick
Thunderspin
Tom Horn Gaming
Triple Cherry
True Lab
Vela Gaming
Wazdan
We Are Casino
World Match
X Play
ZEUS PLAY
ZITRO Games
iSoftBet