Royal Panda Sports Betting Recenzia 2022

Age Limit
Royal Panda
Royal Panda is not available in your country. Please try:
Mo┼żnosti vkladu
SkrillTrustlyPaysafe CardNeteller
Trusted by
UK Gambling CommissionMalta Gaming Authority

Royal Panda

Internetov├í st├ívkov├í str├ínka Royal Panda je v├Żznamn├Żm hr├í─Źom u┼ż takmer desa┼ą rokov. Tento online bookmaker bol vytvoren├Ż v roku 2013 so s├şdlom v Slieme na Malte. St├ívkovanie v Royal Panda je k dispoz├şcii v r├┤znych jazykoch. Patr├ş medzi ne angli─Źtina, nem─Źina, ┼ípaniel─Źina, f├şn─Źina, n├│r─Źina, portugal─Źina, ─Ź├şn┼ítina a japon─Źina. Koncom roka 2017 z├şskal Royal Panda gigant kas├şn LeoVegas.

Pozemok bol zak├║pen├Ż za p├┤sobiv├Żch 60 mili├│nov eur. To nazna─Źuje, ┼że Royal Panda sa pova┼żuje za v├Żznamn├║ invest├şciu. V posledn├Żch piatich rokoch, ako s├║─Źas┼ą zastre┼íenia LeoVegas, str├ínka roz┼í├şrila svoje trhy so ┼íportov├Żmi st├ívkami.

Spad├í pod pr├ívomoc dvoch regul├ítorov. Prv├Żm je Komisia pre hazardn├ę hry Spojen├ęho kr├í─żovstva s licen─Źn├Żm ─Ź├şslom 39221. Druh├Żm je Malta Gaming Authority s licen─Źn├Żm ─Ź├şslom MGA/CRP/237/2013. Hr├í─Źi m├┤┼żu uzatv├íra┼ą st├ívky pomocou viacer├Żch mien, ako s├║ GBP, EUR, USD, CAD, NZD, BRL, JPY, INR, MXN a NOK.

Kurzy s├║ k dispoz├şcii v zlomkov├Żch a desatinn├Żch ┼ít├Żloch, ako aj v nezvy─Źajnej┼í├şch typoch vr├ítane Hong Kongu, Indo a Malaj─Źiny. St├ívkov├Ż tiket obsahuje aj mno┼żstvo ob─ż├║ben├Żch funkci├ş. Kompaktn├Ż poh─żad a syst├ęmov├í kalkula─Źka bud├║ ma┼ą masov├║ pr├ş┼ąa┼żlivos┼ą. Funkcia r├Żchlych st├ívok je ide├ílna pre tipuj├║cich, ktor├ş chc├║ u┼íetri┼ą ─Źas pri uzatv├íran├ş st├ívok.

┼áport pon├║kan├Ż v Royal Panda

T├íto online st├ívkov├í kancel├íria m├í dashboard, ktor├Ż poskytuje pr├şstup k min 40 ┼íportov. Ke─Ć pou┼ż├şvate─ż vyberie mo┼żnos┼ą, zobraz├ş sa podkateg├│rie pre rozdielne krajiny a udalostiach. Toto jedine─Źn├ę rozhranie v├Żrazne u─żah─Źuje n├íjdenie spr├ívnej st├ívky.

Royal Panda je ob─ż├║ben├í medzi t├Żmi, ktor├ş radi st├ívkuj├║ online na futbal, preto┼że k dispoz├şcii je ─Źasto viac ako 1 000 z├ípasov. Na zv├í┼żenie s├║ aj mo┼żnosti live st├ívok. Ch├Żbaj├║ v┼íak konsk├ę dostihy napriek tomu, ┼że ide o jeden z najbe┼żnej┼í├şch trhov so ┼íportov├Żmi st├ívkami. To nezabr├ínilo tomu, aby str├ínka prosperovala. Hr├í─Źi bud├║ ma┼ą probl├ęm n├íjs┼ą vy┼í┼íie st├ívkov├ę kurzy, ako pon├║ka Royal Panda.

Medzi dostupn├ę ┼íportov├ę trhy patria:

 • Futbal
 • tenis
 • basketbal
 • Rugbyov├í ├║nia
 • Rugbyov├í liga
 • Volejbal
 • Baseball
 • Kriket
 • ─Żadov├Ż hokej
 • Snooker
 • ┼á├şpky
 • Formula 1
 • Boxovanie
 • Americk├Ż futbal
 • bedminton
 • Jazda na bicykli
 • H├ídzan├í
 • Golf
 • biatlon
 • Misky
 • MMA
 • Pozemn├Ż hokej
 • NASCAR
 • Be┼żeck├ę ly┼żovanie
 • Stoln├Ż tenis
 • Ploch├í dr├íha
 • baz├ęn
 • ┼íach
 • Surfovanie
 • Netball
 • Pesapallo
 • Plachtenie

Je spravodliv├ę poveda┼ą, ┼że v katal├│gu Royal Panda je nie─Źo pre ka┼żd├ęho. Mnoh├ę z trhov s├║ dokonca uveden├ę na str├ínke v sekcii st├ívok pred z├ípasom a po─Źas hry.

Viacn├ísobn├ę ┼íportov├ę st├ívkovanie

The najlep┼íia online st├ívkov├í str├ínka umo┼żn├ş tipuj├║cim kumulova┼ą svoje st├ívky do n├ísobkov. To je pr├şpad, ke─Ć pou┼ż├şvate Royal Panda. Je mo┼żn├ę vsadi┼ą peniaze na viac ako jeden v├Żber. Medzi ob─ż├║ben├ę n├ísobky patria dvojky, trojky a ┼ítvorky. V praxi to znamen├í, ┼że ve─żk├ę v├Żplaty s├║ mo┼żn├ę aj pri mal├Żch po─Źiato─Źn├Żch vkladoch.

Limit kombinovan├ęho kurzu je 999/1. Aj ke─Ć sa to m├┤┼że zda┼ą l├íkav├ę, nie je to ide├ílne pre fan├║┼íikov syst├ęmov├Żch a re┼ąazov├Żch st├ívok. Pred rozhodnut├şm, ─Źi je stackovanie tou najlep┼íou strat├ęgiou, by sa mali analyzova┼ą limity st├ívok a v├Żhier. Na┼í┼ąastie str├ínka jasne zobrazuje maxim├ílne st├ívky na konkr├ętne ┼íportov├ę udalosti. Denn├ę v├Żhry s├║ obmedzen├ę na 100 000 ┬ú za de┼ł. Pre v├Ą─Ź┼íinu fan├║┼íikov ┼íportov├Żch st├ívok to bude viac ne┼ż spravodliv├ę.

Platby v Royal Panda

Tento bookmaker m├í dostato─Źne ┼íirok├Ż r├┤zne sp├┤soby platby oslovi┼ą masov├Ż trh. Online st├ívkovanie je mo┼żn├ę cez niektor├ę z naj─Źastej┼íie pou┼ż├şvan├Żch slu┼żieb, ako s├║ debetn├ę karty Visa a MasterCard. Existuj├║ aj mo┼żnosti elektronickej pe┼ła┼żenky vr├ítane PayPal, Neteller a Skrill. Tieto mo┼żnosti v┼íak sp├┤sobia, ┼że pou┼ż├şvate─ż nebude ma┼ą n├írok na uv├ştac├ş bonus.

Aj ke─Ć je to menej be┼żn├ę, ┼íportov├ę st├ívkovanie online s Royal Panda mo┼żno financova┼ą pomocou predplaten├Żch kariet. S├║ skvel├ę na vykon├ívanie hazardn├Żch hier anonymnej┼í├şm sp├┤sobom. Akceptovan├ę s├║ karty Paysafecard a AstroPay.

Minim├ílny vkladov├Ż bonus pre nov├Żch hr├í─Źov Royal Panda je 10 ┬ú. Maxim├ílny limit bude z├ívisie┼ą od sp├┤sobu platby. M├┤┼że sa pohybova┼ą od 1 500 do 15 000 ┬ú. Transak─Źn├Ż proces pre vklady je zvy─Źajne okam┼żit├Ż. V├Żber medzit├Żm trv├í jeden a┼ż p├Ą┼ą dn├ş. V├Żnimkou s├║ Skrill a Neteller, ktor├ę pon├║kaj├║ okam┼żit├ę v├Żbery.

To je pre str├ínku ┼íportov├Żch st├ívok trochu nezvy─Źajn├ę. Uv├ştaj├║ to tipuj├║ci, ktor├ş preferuj├║ met├│dy elektronickej pe┼ła┼żenky. ─Äal┼í├şm d├┤vodom, pre─Źo si vybra┼ą Royal Panda, je nedostatok poplatkov za prevody pe┼łaz├ş. Oper├ítor si vybral platobn├ę slu┼żby, ktor├ę s├║ zn├íme t├Żm, ┼że s├║ r├Żchle a bezpe─Źn├ę.

Bonusy pon├║kan├ę v Royal Panda

Najlep┼íie online st├ívkov├ę kancel├írie musia by┼ą konkurencieschopn├ę t├Żm, ┼że pon├║kaj├║ skvel├ę propaga─Źn├ę ponuky. Existuje bezplatn├í st├ívka uv├ştac├ş bonus dostupn├ę pre ─żud├ş, ktor├ş sa zaregistruj├║ na str├ínke. Kroky na uplatnenie st├ívky sa daj├║ ─żahko splni┼ą. Jednoducho zah┼Ľ┼ła registr├íciu a vykonanie vkladu, ktor├Ż sp─║┼ła po┼żiadavky VOP. Po dokon─Źen├ş a vyrovnan├ş st├ívky bude k dispoz├şcii bezplatn├í st├ívka. Ak sa dosiahne v├Żhra, prostriedky maj├║ tendenciu by┼ą okam┼żite pridan├ę k hotovostn├ęmu zostatku pou┼ż├şvate─ża.

Online ┼íportov├ę st├ívkovanie je ─Źasto dlhodob├Żm kon├ş─Źkom. V d├┤sledku toho bud├║ st├ívkuj├║ci h─żada┼ą str├ínky, ktor├ę poskytuj├║ viac ne┼ż len uv├ştac├ş bonus. Napr├şklad pri st├ívkovan├ş na ┼íport s Royal Panda str├ínka pon├║ka najlep┼íie ceny st├ívok na vybran├ę udalosti. Spolo─Źnos┼ą kontroluje svoje ┼íance proti svojim konkurentom, aby zabezpe─Źila, ┼że bude poskytnut├í najlep┼íia mo┼żn├í ponuka.

Str├ínka tie┼ż umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom generova┼ą vernostn├ę body. Tie sa hromadia uzatv├íran├şm st├ívok za skuto─Źn├ę peniaze. Body je mo┼żn├ę min├║┼ą v internetovom obchode v├Żmenou za bezplatn├ę st├ívky, bonusov├ę prostriedky a dokonca aj produkty zo skuto─Źn├ęho sveta. T├íto sch├ęma je skvel├Ż sp├┤sob, ako pril├íka┼ą pravideln├Żch tipuj├║cich, aby sa vracali a stavili na ─Ćal┼íie ┼íportov├ę st├ívky.

Pre─Źo stavi┼ą na Royal Panda?

─îi je alebo nie je Royal Panda najlep┼íou online st├ívkovou kancel├íriou, bude z├ívisie┼ą od potrieb jednotliv├ęho hr├í─Źa. D├┤vodov, pre─Źo sa zaregistrova┼ą na str├ínku, je nepochybne viacero. V prvom rade m├í dostatok mo┼żnost├ş ┼íportov├ęho trhu, aby oslovil prakticky ka┼żd├ęho. Bohatstvo mo┼żnost├ş tie┼ż znamen├í, ┼że existuje ve─ża mo┼żnost├ş, z ktor├Żch si m├┤┼żete vybra┼ą po─Źas cel├ęho roka.

Rozhranie je ve─żmi modern├ę a intuit├şvne, ─Źo umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom okam┼żite uzatv├íra┼ą st├ívky. Je ─żahk├ę n├íjs┼ą konkr├ętny typ st├ívkovania v─Ćaka jedine─Źnej povahe zobrazenia na hlavnom paneli str├ínky. ─Żudia ─Źasto zakladaj├║ v├Żber st├ívkovej kancel├írie na dostupn├Żch kurzoch. Tie na str├ínke Royal Panda s├║ konkurencieschopn├ę.

Jedn├Żm z najneobvyklej┼í├şch aspektov tohto bookmakera s├║ r├Żchle v├Żplaty pri v├Żbere pomocou met├│dy elektronickej pe┼ła┼żenky. V─Ćaka tomu sa odli┼íuje od podobn├Żch st├ívkov├Żch webov. Pou┼ż├şvate─żom to ┼íetr├ş dni ─Źakania, k├Żm im peniaze pristan├║ na ├║─Źte.

Okrem toho spolo─Źnos┼ą Royal Panda povzbudzuje ─żud├ş, aby pravidelne uzatv├írali st├ívky, aby z├şskali odmeny za vernostn├ę body. V┼íetky tieto faktory sa kombinuj├║, aby sa Royal Panda stala l├íkav├Żm bookmakerom, ktor├ęho bude chcie┼ą vysk├║┼ía┼ą mnoho r├┤znych hr├í─Źov.

Total score7.0
Pros
+ R├Żchle v├Żbery Vynikaj├║ce na Mobile

R├Żchle fakty o kas├şnach

Year foundedYear founded: 2014
BonusyBonusy (6)
Bonus za registráciu
Bonus za zápas
Bonus za ┼żiadny vklad
Free Spins Bonus
Uv├ştac├ş bonusVkladov├Ż bonus
HryHry (41)
JazykyJazyky (8)
angli─Źtina
japon─Źina
nem─Źina
n├│r─Źina
portugal─Źina
─Ź├şn┼ítina
┼ípaniel─Źina
┼ív├ęd─Źina
KrajinyKrajiny (8)
Braz├şlia
India
Japonsko
Mexiko
Nemecko
Nov├Ż Z├ęland
N├│rsko
Spojen├ę kr├í─żovstvo
MenyMeny (10)
americk├Żch dol├írov
braz├şlskych realov
britsk├Żch libier
eur
indick├Żch rupi├ş
mexick├Żch pesos
novoz├ęlandsk├Żch dol├írov
po─żsk├Żch zlot├Żch
─Źeskoslovensk├Żch kor├║n
┼ív├ędskych kor├║n
Mo┼żnosti v├ŻberuMo┼żnosti v├Żberu (3)
Debit Card
Neteller
Skrill
Softv├ęrSoftv├ęr (12)
1x2Gaming
Aristocrat
Barcrest Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Genesis Gaming
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Pragmatic Play
Rabcat
Thunderkick