Hrajte Aussie Rules online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Aussie Rules je skrátená forma austrálskych futbalových pravidiel a ako už názov napovedá, pochádza z Austrálie. Je to mimoriadne populárna hra, ktorá obsahuje prvky rugby, amerického futbalu, britského futbalu a basketbalu, ktoré sú zhrnuté do jednej hry. Aussie rules je neuveriteľne rýchlo sa pohybujúca hra, ktorá je vzrušujúca rôznymi spôsobmi podávania lopty.

Táto hra je populárnou možnosťou športového stávkovania kvôli rôznym dostupným stávkam vrátane stávok naživo a stávok futures. S 23-týždňovou sezónou a 4-týždňovými play-off je množstvo zápasov, na ktoré môžete staviť.

Hrajte Aussie Rules online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Všetko, čo potrebujete vedieť o pravidlách amerického futbalu

Všetko, čo potrebujete vedieť o pravidlách amerického futbalu

Aussie Rules sa hrá na ihrisku oválneho tvaru s loptou oválneho tvaru. Ide o kontaktný šport, kde sa dva tímy po 18 hráčov snažia streliť góly alebo pozadu a tím s najvyšším počtom bodov na konci vyhráva. Hra trvá 80 minút a pozostáva zo 4 štvrtín po 20 minút. Na konci prvej a tretej štvrtiny si hráči oddýchnu 6 minút a v polčase odpočívajú 20 minút.

Bodovanie

Bodovacia plocha na každom konci ihriska pozostáva zo 4 stĺpikov, 2 vnútorných vysokých stĺpikov a 2 vonkajších kratších stĺpikov. Gól (v hodnote 6 bodov) sa dosiahne kopnutím lopty cez 2 vnútorné stĺpiky v akejkoľvek výške. Pozadu (v hodnote 1 bodu) sa boduje, ak sa lopta kopne medzi vnútornú a vonkajšiu tyč.

Zaskočenie je tiež hodnotené, ak lopta prejde medzi vnútorné bránkové žrde poháňaná akoukoľvek časťou tela okrem nôh alebo ak zasiahne bránkovú žrď alebo sa odrazí od protihráča do bránky. Skóre zobrazuje počet gólov, zaostávanie a celkový počet získaných bodov.

Zápas

Zápas riadi rozhodca, ktorý hádzaním mince určí, ktorým smerom budú tímy hrať. Rozhodca začína hru odrazom lopty do stredu stredového štvorca, ktorý môže získať ktorýkoľvek tím.

Keď sa hráč zmocní lopty, musí sa jej okamžite zbaviť kopnutím, hádzanou (udieraním alebo poklepaním otvorenou rukou), alebo s ňou behať. Keď hráč beží s loptou, musí odraziť loptu každých 15 metrov. Hráči nesmú hádzať loptu.

Riešenie

Hráči, ktorí majú loptu, môžu byť napadnutí alebo zrazení protihráčmi. Keď je hráč napadnutý, musí sa zbaviť lopty, inak môže byť potrestaný za „držanie lopty“. Zdolávanie je povolené len medzi ramenami a kolenami, nad alebo pod týmito oblasťami bude mať za následok voľný kop, trest na diaľku alebo vylúčenie.

Nebezpečné zrážky, ako je strkanie hráča do chrbta alebo zasahovanie do značky (druh voľného kopu), budú tiež potrestané. Hráči súpera môžu blokovať súpera rukami alebo celým telom.

Všetko, čo potrebujete vedieť o pravidlách amerického futbalu
Je online stávkovanie Aussie Rules legálne?

Je online stávkovanie Aussie Rules legálne?

Stávkovanie Aussie Rules je povolené v ktorejkoľvek krajine, kde je stávkovanie na zemi a online legálne. Športové stávkovanie online podľa pravidiel Aussie je povolené Austrália s výnimkou online stávkovania v hre, na rozdiel od väčšiny ostatných krajín, ktoré to umožňujú.

Nie všetky štáty v USA legalizovali online stávkovanie, ale tam, kde áno, bude stávkujúci pravdepodobne môcť stávkovať podľa pravidiel Aussie. Aj keď stávkovanie Aussie Rules možno nájsť na mnohých stávkových kanceláriách, existujú aj také, ktoré ho neobsahujú. Potom sú tu krajiny, ktoré hazard úplne zakazujú, ako sú Spojené arabské emiráty, Katar, Brunej, Čína a ďalšie.

Ako staviť na pravidlá Aussie

The najlepšia online stávková kancelária pre Austrálske pravidlá je stávkovanie bet365, nasleduje 1xBet, 22BET, Unibet, Casumo a 10bet, pričom všetky sú v bezpečí. 1xBet má veľa stávkových trhov Aussie Rules, z ktorých si môžete vybrať, živé prenosy zápasov a všetky štatistiky zápasov po ruke.

Aj keď sú stávky naživo v Austrálii nezákonné, offshore spoločnosti ponúkajú online stávkovanie v hre na rozdiel od väčšiny austrálskych stávkových kancelárií, ktoré tak neurobia. Stále existujú stávkové príležitosti aj po skončení sezóny v septembri vrátane toho, kto vyhrá ďalšiu sezónu, kto bude v posledných 8 a populárnych futures trhoch.

Aussie pravidlá stávkových kurzov

Najpopulárnejšie pravidlá Aussie športové stávkové kurzy sú kurzy bodového rozpätia a peňažnej línie. Tieto stávky predpovedajú, kto vyhrá o aký spread a kto vyhrá hru. Futures stávkovanie je tiež veľmi obľúbené s vyššími kurzami danými, keď sa stávka uskutoční na začiatku sezóny. Dobrá online stávková kancelária Aussie Rules ponúkne množstvo inovatívnych futures. Futures stávky sú k dispozícii po celý rok vrátane niektorých ponúk futures kurzov.

Je online stávkovanie Aussie Rules legálne?
Ako vsádzate na pravidlá Aussie?

Ako vsádzate na pravidlá Aussie?

Austrálčania milujú stávkovanie a už dlhé roky to robia legálne aj nelegálne. S nárastom počtu stránok s online hazardnými hrami bol prijatý zákon o interaktívnych hazardných hrách z roku 2001, ktorý reguluje online stávkových kancelárií, ktoré obmedzujú to, čo stránky môžu legálne robiť.

Aussie Rules je iný názov pre pravidlá austrálskeho futbalu a je zďaleka najpopulárnejším športom v Austrálii, ktorý má štvrtú najvyššiu návštevnosť na svete domácej športovej ligy. Popularitu si získava aj na celom svete s rastúcim počtom tipujúcich, ktorí na tento šport vsádzajú.

Proces zahrnutý v ako staviť na šport, vrátane Aussie Rules je veľmi jednoduchý. Stávkujúci si musia najprv vybrať stávkovú kanceláriu, ktorá ich osloví, a otvoriť si u nich účet podľa pokynov na obrazovke. Po druhé, budú musieť financovať účet pomocou dostupných platobných možností. Po tretie, prejdite na Aussie Rules (tiež známe ako austrálsky futbal), vyberte zápas, vyberte typ stávky a potom stávku potvrďte.

Ako vsádzate na pravidlá Aussie?
Typy stávok podľa pravidiel Aussie

Typy stávok podľa pravidiel Aussie

Existujú stovky rôznych stávok, ktoré je možné uzavrieť na zápasy Aussie Rules. Zďaleka najpopulárnejšia je Head to Head (stávkovanie na peňažnú líniu), kde tipujúci tipujú, ktorý tím vyhrá zápas. Stávkovanie na čiary je užitočné, keď sú tímy nerovnomerne vyrovnané a tipujúci vie predpovedať, či hendikepovaný tím vyhrá o určitý počet bodov.

Veľmi obľúbené je aj stávkovanie na maržové stávky. Tento stávkový trh je miesto, kde si stávkujúci vyberá rozpätie, o ktoré tím vyhrá, zvyčajne medzi 1-39 alebo 40+ bodmi.

K dispozícii sú odvodené stávky, pri ktorých môžu tipujúci uzatvárať stávky, napríklad stávky na rad, na polovicu alebo štvrtinu hry. Je možné uzavrieť množstvo propozičných stávok vrátane prvého skórujúceho tímu, počtu gólov a zániku atď.

Live stávkovanie je tiež veľmi populárny, kde je možné uzatvárať stávky počas zápasu. Budúce stávky možno uzatvárať na budúce udalosti, ako napríklad kto sa stane víťazom finále AFL, ktorí hráči vyhrajú medailu AFL Brownlow Medal, AFL Coleman Medal alebo budú okrem iného AFL Rising Star.

Typy stávok podľa pravidiel Aussie
Najväčší Austrálčan riadi podujatia a turnaje

Najväčší Austrálčan riadi podujatia a turnaje

Jednoznačne najväčšou udalosťou v kalendári Aussie Rules je liga AFL. Osemnásť tímov súťaží počas sezóny, pričom 8 najlepších sa automaticky kvalifikuje do súťaže Finálové kolo AFL a veľké finále AFL. Je to jediný mužský profesionálny turnaj Aussie Rules, ktorý sa hrá na svete. Play-off sa uskutoční 4 týždne v septembri a víťaz získa premiérový titul.

Existuje ďalší turnaj ktorý sa koná každé 3 roky s amatérskymi tímami z celého sveta okrem Austrálie s názvom The Australian Football International Cup. Súťaž amatérskych žien sa prvýkrát konala v roku 2011. Vo svete vrátane Austrálie sa konajú aj iné amatérske alebo semi-profesionálne súťaže.

Najväčší Austrálčan riadi podujatia a turnaje
Tipy na stávkovanie v pravidlách amerického futbalu

Tipy na stávkovanie v pravidlách amerického futbalu

Akékoľvek športové stávkovanie podlieha šťastiu, ale existuje množstvo faktorov, ktoré je možné vziať do úvahy pri zlepšovaní šancí na výhru. Skúmanie štatistík a sledovanie trendov by mohlo dať tipujúcemu výhodu pri rozhodovaní o stávke.

Napríklad sledovanie výkonu jednotlivých hráčov by mohlo pomôcť, ak by stávkujúci chcel umiestniť nejaké propozičné stávky na jednotlivých hráčov. Aj úroveň zranenia a kondície jednotlivých členov tímu by mohla ovplyvniť výkon ich tímu v tejto horúčkovito nabitej hre. Držať krok s najnovšími informáciami určite pomôže tipujúcim pri výbere stávok informovanejším spôsobom.

Za zváženie stojí aj stávkovanie na deriváty (stávkovanie na štvrtinu alebo polovicu zápasu), pretože možno nájsť nejaké mäkké línie. Tu opäť vstupuje do hry znalosť tipujúceho, pretože vedieť, ktorú časť hry tím hrá najlepšie, môže pomôcť pri prijímaní lepších stávkových rozhodnutí.

Poznanie predpovede počasia pre konkrétnu hru môže mať vplyv aj na to, na koho alebo na čo tipujúci stávkuje. Niektoré tímy podávajú lepšie alebo horšie výkony v závislosti od typu počasia. Potom je tu výhoda domáceho ihriska, ktorá sa môže týkať niektorých tímov, zatiaľ čo iné môžu mať priaznivejšiu bilanciu pri hraní mimo domova.

Tipy na stávkovanie v pravidlách amerického futbalu
Zodpovedné hazardné hry

Zodpovedné hazardné hry

Táto spoločnosť oceňuje zodpovedné hranie ako prioritu číslo jedna, aby pomohla hráčom vychutnať si svoje zážitky a udržať si kontrolu. Mnoho operátorov poskytuje možnosti na pomoc pri ochrane ľudí, ako sú limity vkladov, časové limity a sebavylúčenie.

Hráči sa môžu rozhodnúť nastaviť limit na svoje vklady, ktorý by nemal byť vyšší, než si môže dovoliť stratiť. Limit je možné kedykoľvek znížiť, ale zvýšiť ho možno až po vopred dohodnutom časovom rámci.

Časové limity môžu byť tiež nastavené tak, aby vopred určili dĺžku hracích relácií alebo ako pripomenutie si prestávky. Ak má hráč pocit, že trávi priveľa času hazardnými hrami, môže sa rozhodnúť, že si vezme nejaký čas. O časovom limite si opäť určí samotný hráč. Môže ísť o rôzne prírastky času od 24 hodín až po šesť mesiacov.

Táto možnosť vlastného vylúčenia sa môže stať na základe ich vlastného rozhodnutia trvalou, ak je hráčsky účet uzavretý a akýkoľvek kontakt s operátorom je zastavený. Prevádzkovatelia dávajú tieto nástroje svojim hráčom, aby pomohli chrániť ich pohodu. Ochrana hráčov je najvyššou prioritou online stávkové stránky.

Zodpovedné hazardné hry