Hrajte Handball online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Hádzaná je podobná futsalu a cieľom dvoch sedemčlenných tímov v tejto hre je vyhrať tým, že strelia viac gólov. Pri trvaní jednej hodiny sa zápas v prípade nerozhodného výsledku dvakrát predĺži o päť minút, po ktorom nasleduje rozstrel, kým sa nerozhodne o víťazovi.

Hráči môžu používať svoje telo nad kolenami, ale ich ruky môžu voľne manipulovať s loptou iba tri sekundy. Dribling s loptou nie je povolený na viac ako tri kroky. Hádzanárska stávka je forma športového stávkovania, ktorá zahŕňa uzatváranie stávok na výsledok hry.

Hrajte Handball online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Základy tipovania na hádzanú

Základy tipovania na hádzanú

Hádzaná je porovnateľná s futsalom: dva sedemčlenné tímy majú za cieľ vyhrať tým, že strelia čo najviac gólov. Každý zápas trvá jednu hodinu a v prípade nerozhodného výsledku sa hra dvakrát predĺži o päť minút, po ktorom nasleduje rozstrel, kým sa nerozhodne o víťazovi.

Hráči používajú svoje telá nad kolenami, ale ich ruky môžu voľne narábať s loptou len do troch sekúnd. Hráč môže driblovať s loptou maximálne na tri kroky. Hlavné športové stávkovanie v hádzanej zahŕňa uzatváranie stávok na výsledok zápasu.

Stávkovanie na hádzanú môže byť finančne veľmi výhodné, aj keď ide o jednu z najmenej obľúbených športových stávkových disciplín. Solídna znalosť hry a a spoľahlivú stratégiu stávkovania sú len dva prvky, ktoré môžu prispieť k vašej úspešnosti, pokiaľ ide o získanie výplaty.

Úspech z dlhodobého hľadiska nie je jednoduchý, ale je nepochybne dosiahnuteľný, ak sa správne uplatňujete. V tomto návode vám načrtneme, čo všetko stávkovanie na hádzanú obnáša. Ponúkne aj tipy a stratégie, ktoré by vám mali pomôcť pri formovaní vašej stávkovej hry.

The najlepšie online stávkové stránky vám pomôže poskytnúť tie najlepšie kurzy, stratégie a ponúkne vám propagačné akcie a bonusy s vysokou hodnotou.

Základy tipovania na hádzanú
Všetko, čo potrebujete vedieť o stávkovaní na hádzanú

Všetko, čo potrebujete vedieť o stávkovaní na hádzanú

Hádzaná sa po druhej svetovej vojne stala populárnou vo východnej Európe a v celej Európe. Hádzanárske stávky v Spojených štátoch možno vystopovať do 19. storočia, keď sa pôvodne hral zápas na dve hry, známy ako hádzaná na jednej stene. Táto súťaž zahŕňala hráčov, ktorí sa striedali v odbíjaní lopty o stenu.

Hádzaná je mimoriadne rýchla a obsahuje niekoľko prvkov z rôznych hier, ako je basketbal, ľadový hokej a futbal. Keďže ide o hru s vysokým skóre, prevláda v online stávkovaní.

Online stávkovanie na hádzanú v poslednej dobe vzrástlo na popularite, o čom svedčí aj počet medzinárodných turnajov a rast stávok. Teraz je to an celosvetovo mimoriadne populárny športso zvýšeným počtom stávkových webových stránok na hádzanú, ktoré majú ľudia k dispozícii na stávkovanie.

Ľudia sú tiež viac oboznámení s touto hrou, čo viedlo k tomu, že hazardné hry sa v nej častejšie hrajú. Popularita hádzanárskych stávkových kancelárií rastie vďaka dostupnosti väčšieho počtu online kasín, televíznych prenosov a iných mediálnych informácií o tomto športe.

Priateľské zápasy majú vo všeobecnosti viac gólov, pravdepodobne preto, že zápasy sú menej kritické. Preto môžu tímy hrať s väčšou samostatnosťou. Počas kľúčových ligových a pohárových zápasov sa hráči budú pravdepodobne držať taktiky a riadiť sa pokynmi. Mnoho hráčov však môže hrať, ako chcú, s priateľskými zápasmi. To často znamená, že skutočným cieľom je zápasová kondícia namiesto víťazstva v hre.

Všetko, čo potrebujete vedieť o stávkovaní na hádzanú
Ako staviť na hádzanú

Ako staviť na hádzanú

Čo sú športové stávky na hádzanú? Existujú veľa rôznych stávok tak si to rozoberme.

Víťaz zápasu

Najjednoduchší typ stávkovania je ten, pri ktorom stávkujúci vsadí na to, ktorý tím vyhrá. Môžu tiež staviť na to, ktorý tím veria, že vyhrá každú polovicu zápasu.

stávkovanie na rozpätie

Existuje aj typ stávkovania nazývaný spread betting. To je, keď tipujúci vsadí na výhru tímu, ale stávku vyhrá len vtedy, keď jeho tím strelí viac než zvolený počet gólov nad súperom. Ak teda tipujúci vsadí na tím A -9,5, bude musieť vyhrať o 9,5 gólu nad druhým tímom.

Celkový počet cieľov

Stávkujúci môže staviť aj na kumulatívny súčet všetkých gólov strelených počas zápasu. Napríklad, ak stávková kancelária ponúka líniu 34,5, tipujúci vyhrá, ak je strelených gólov 35 alebo viac, a prehrá, ak padne 34 alebo menej gólov. Povedzme, že tím strelí nepárny alebo párny počet gólov; potom je tu stávka aj na to. Zaujímavosťou je, že tipujúci môže v každom polčase zápasu staviť aj na kurzy alebo párne.

Dvojitá šanca stávkovania

Stávkujúci môže staviť aj na dva výsledky. Toto sa nazýva stávkovanie s dvojitou šancou, kde tipujúci môže staviť na výhry dvoch tímov a remízu. Ak si myslia, že tím vyhrá o určitý počet gólov, môžu staviť na víťazný rozdiel. Ide o ďalší typ stávky, ktorý sa vzťahuje na jednotlivé polčasy hry.

Stávkujúci môže tiež staviť na tím, o ktorom verí, že vyhrá polovicu s vyšším skóre a polovicu zápasu, o ktorej si myslí, že bude mať vyššie skóre. Ak tím strelí určitý počet gólov pred druhým, existuje stávka na to, ktoré tímy skórujú ako prvé a ktoré ako posledné.

Víťaz ligy

Stávkujúci môže tiež staviť na to, kto podľa neho porazí všetky ostatné tímy počas ligových turnajov. Patrí sem aj svetový šampionát.

Handicaps

Stávka na hendikepovú stávku v hádzanej znamená, že stávkujúci vloží peniaze na tím, o ktorom verí, že vyhrá alebo prehrá zápas o stanovenú sumu. Bude to označené znakom + alebo -. Ak má tím za menom na šachovnici znak +, môže prehrať o číslo za symbolom.

Na druhej strane, ak má tím za menom -, musí vyhrať hru o viac, ako je číslo nasledujúce za symbolom.

Víťazná marža

Stávkujúci sa môže staviť, o koľko tím v hádzanej vyhrá. Toto takmer vždy prichádza vo forme stávky nad/pod. Ak je číslo vyššie alebo nižšie ako suma, ktorú ste si vybrali, vyhráte svoju stávku.

Tu je rozpis stávok:

  1. Zaregistrujte sa na stávkarskej stránke, ktorá ponúka stávkovanie na hádzanú, a vykonajte vklad.
  2. Vyberte si hádzanárske podujatie, na ktoré si chcete staviť.
  3. Vyberte si tím, na ktorý chcete staviť.
  4. Vyberte výšku vkladu.
  5. Umiestnite stávku.
Ako staviť na hádzanú
Výpočet stávkových kurzov na hádzanú

Výpočet stávkových kurzov na hádzanú

Ak rozumiete ako staviť na šport, budete poznať desatinný formát používaný na výpočet kurzu. Svoju očakávanú výplatu si môžete vypočítať tak, že ju vynásobíte množstvom svojho vkladu. Dúfajme, že tieto tipy na športové hádzané vám pomôžu pri nastavovaní stávok.

Keďže hádzaná sa hrá prevažne v Európe, stávky na hádzanú sú skutočne ponúkané len na európskych stávkových stránkach. Preto by ste sa mali zoznámiť s desatinnými kurzami reprezentovanými ako desatinné čísla.

Dobrou správou pre vás je, že desiatkové kurzy sú pravdepodobne najjednoduchšie na pochopenie. Všetko, čo musíte urobiť, aby ste určili svoju potenciálnu výplatu, je vynásobiť svoj vklad kurzom, ktorý ste si vybrali.

Napríklad, ak je kurz 5,0 a vsadili ste 10 $ s kurzom 5,0, dostanete výplatu 50 $. V konečnom dôsledku to znamená, že ste zarobili 40 dolárov.

Výpočet stávkových kurzov na hádzanú
Hádzanárske turnaje, na ktoré sa oplatí staviť

Hádzanárske turnaje, na ktoré sa oplatí staviť

V posledných rokoch si získala obľubu hádzaná, ku ktorej priťahuje milovníkov športu pre obratnosť, ktorú vyžaduje, a pre vysokobodový charakter hier. Najvyššiu popularitu má tento šport v Maďarsku, Francúzsku, Nemecku a severských krajinách.

Partille Cup je jednou z najprestížnejších športových udalostí v hádzanej, na ktorú sa dá staviť. Je to vždy skvelá príležitosť nájsť svoju najlepšiu stránku s online stávkovaním alebo sledovať stávkovanie naživo.

Nedávne majstrovstvá sveta v roku 2021 si získali masovú popularitu a milióny športových fanúšikov s ním držali krok v televízii. Víťazmi tohto turnaja sa stalo Dánsko, na druhom mieste skončilo Švédsko.

Tu je zoznam niektorých z najznámejších hádzanárov súťaží vo svete:

Liga majstrov EHF

EHF Champions League je celosvetovo uznávaná hádzanárska súťaž v Európe. Zúčastňujú sa najväčšie tímy z popredných európskych krajín. Súťaž každoročne riadi a riadi EHF. EHF tiež riadi zápasy pre ženy, ktoré dodržiavajú podobný formát.

Liga majstrov EHF je zvyčajne rozdelená do piatich hlavných fáz. Tímy sa môžu prihlásiť do súťaže v skupinovej fáze alebo kvalifikačnej fáze na základe zoznamu kritérií a rebríčka národnej federácie.

Majstrovstvá sveta v hádzanej IHF

The Medzinárodná hádzanárska federácia organizuje Majstrovstvá sveta v hádzanej mužov a Majstrovstvá sveta v hádzanej žien.

Na 27. majstrovstvách sveta v hádzanej mužov získalo titul jedenásť krajín. Najviac uspelo Francúzsko so šiestimi titulmi.

Čo sa týka majstrovstiev sveta v hádzanej žien, väčšinu titulov si zabezpečilo Rusko, nasleduje Holandsko.

olympijská hádzaná

Hádzaná sa odohráva na o letné olympijské hry, kde 12 ženských a mužských tímov zabojuje o zisk vytúženej zlatej medaily.

Olympijské hádzanárske turnaje sa pôvodne mali konať v roku 2020 v japonskom Tokiu, ale kvôli pandémii boli odložené. Uskutočnia sa teda tento rok od 24. júla.

Tímy začnú skupinovou fázou. Osem najlepších krajín potom postúpi do vyraďovacej fázy turnaja. Dánsko vyhralo náročný zápas v roku 2019, keď porazilo Nórsko 31:22.

Hádzanárske turnaje, na ktoré sa oplatí staviť
Nevsádzajte na Hype

Nevsádzajte na Hype

Keďže hádzaná nie je najpopulárnejším stávkárskym športom, pre stávkujúceho je ľahké staviť na iného lepšieho v domnení, že ak vsádza na tento šport, musí poznať detaily. Nie je to však vždy tak.

Je dôležité, aby stávkujúci získali vlastné znalosti o hre a aktuálnom zápase a nesledovali to, čo špekuluje publikum. Len preto, že publikum môže povzbudzovať jedno meno, neznamená, že to je ten, kto vyhrá zápas.

Kľúčové informácie

  • Zvážte typ stávky, ktorý vám najviac vyhovuje
  • Oprášte desatinné stávkové kurzy
Nevsádzajte na Hype