Hrajte Handball online – Top 1 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Hádzaná je podobná futsalu a cieľom dvoch sedemčlenných tímov v tejto hre je vyhrať tým, že strelia viac gólov. Pri trvaní jednej hodiny sa zápas v prípade nerozhodného výsledku dvakrát predĺži o päť minút, po ktorom nasleduje rozstrel, kým sa nerozhodne o víťazovi.

Hráči môžu používať svoje telo nad kolenami, ale ich ruky môžu voľne manipulovať s loptou iba tri sekundy. Dribling s loptou nie je povolený na viac ako tri kroky. Hádzanárska stávka je forma športového stávkovania, ktorá zahŕňa uzatváranie stávok na výsledok hry.

Hrajte Handball online – Top 1 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
História hádzanejAko staviť na hádzanúIné typy stávokStávkové kurzy na hádzanú
História hádzanej

História hádzanej

Hádzaná po druhej svetovej vojne rýchlo narástla na popularite vo východnej Európe a v celej Európe. História stávkovania na hádzanú v Spojených štátoch siaha až do 20. storočia, keď sa prvýkrát hral súťaž v dvoch zápasoch, známa ako hádzaná na jednej stene. Táto hra zahŕňala hráčov, ktorí sa striedali v odbíjaní lopty o stenu.

Hádzaná je veľmi rýchla a má niekoľko prvkov z rôznych hier, ako je basketbal, ľadový hokej a futbal. Keďže ide o hru s vysokým skóre, je veľmi populárna v online stávkovaní.

Stávkovanie na hádzanú v poslednej dobe vzrástlo na popularite, čo dokazuje počet medzinárodných turnajov a nárast stávok. Teraz je to extrémne populárny šport na celom svete s nárastom počtu webových stránok so stávkami na hádzanú, ktoré môžu ľudia používať.

Ľudia sú o hre aj vzdelanejší, čo ich viedlo k tomu, že v nej častejšie hazardujú. Popularita stávkovania na hádzanú stúpa vďaka dostupnosti väčšieho počtu online kasín, televíznych prenosov a iných mediálnych informácií o tomto športe.

História hádzanej
Ako staviť na hádzanú

Ako staviť na hádzanú

Čo sú teda športové stávky na hádzanú? Najjednoduchšie typ stávky je miesto, kde musíte staviť na to, ktorý tím vyhrá. Môžete tiež staviť na víťazstvo tímu v každej polovici zápasu.

Stávkovanie na rozpätie znamená, že stavíte na výhru tímu, ale stávku vyhráte iba vtedy, keď strelí viac ako daný počet gólov nad a nad súperom. Napríklad, ak stavíte na tím B -8,5, potom bude musieť vyhrať o 8,5 gólu nad druhým tímom.

Môžete tiež staviť na kumulatívny súčet všetkých gólov strelených počas zápasu. Ak stávková kancelária ponúka líniu 33,5, vyhráte, ak je strelených gólov 34 alebo viac, a prehráte, ak padne 33 alebo menej gólov. Ak tím strelí nepárny alebo párny počet gólov, existuje aj stávka. Zaujímavosťou je, že na každú polovicu zápasu môžete staviť aj na kurzy alebo párne.

Ako staviť na hádzanú
Iné typy stávok

Iné typy stávok

Stávkovanie na dva výsledky sa nazýva stávkovanie s dvojitou šancou, kde môžete staviť na výhry dvoch tímov a remízu. Ak si myslíte, že tím vyhrá o určitý počet gólov, môžete staviť na víťazný rozdiel. Ide o ďalší typ stávky, ktorý je použiteľný na jednotlivé polčasy hry.

Môžete tiež staviť na tím, ktorý vyhrá polovicu s vyšším skóre, ako aj na polovicu zápasu, ktorá bude mať vyššie skóre. Ak tím strelí určitý počet gólov ako prvý, existuje stávka, ktoré tímy skórujú ako prvé a ktoré ako posledné.

V neposlednom rade, priame stávkovanie je pre všetkých turnaj, napríklad majstrovstvá sveta.

Iné typy stávok
Stávkové kurzy na hádzanú

Stávkové kurzy na hádzanú

Ak viete, ako stávkovať na športy, budete oboznámení s desatinným formátom, ktorý sa používa pre výpočet kurzov. Svoju očakávanú výplatu si môžete vypočítať tak, že ju vynásobíte kurzom sumou svojho vkladu. Dúfajme, že tieto tipy na športové stávkovanie na hádzanú vám pomôžu pri uzatváraní stávok.

Stávkové kurzy na hádzanú