Casumo pridáva do svojho portfólia športové stávky

Správy

2022-04-06

Teraz je to skvelý krok, keď existuje skupina hráčov, ktorí sa venujú kasínovým hrám aj športovému stávkovaniu. Pre takýchto hráčov môže byť prepínanie medzi kasínami a online stávkovými kanceláriami zložité. Teraz je však všetko pod jednou strechou. Zaujímavosťou je, že stávková kancelária pokrýva všetky športy plus extra.

Casumo pridáva do svojho portfólia športové stávky

Casumo, založené v roku 2012, je známe najmä svojimi fantastickými kasínovými hrami, no zahrnutím stávkovej stávky spoločnosť dúfa, že získa všetkých tipujúcich, ktorí hrať kasínové hry v Casumo a zamierte k iným značkám pri hľadaní služieb športového stávkovania. Okrem toho, maltská spoločnosť dúfa, že priláka nových hráčov.

Od zavedenia športových stávok online zaznamenal Casumo nárast počtu hráčov na stránke. Dôvodom je starostlivé zváženie potrieb hráčov zo strany operátora. Zo všetkých indícií bude Casumo kasíno a stávková kancelária, ktoré tento rok porazí. Nižšie sú uvedené niektoré z dôvodov úspechu spoločnosti Casumo v odvetví online športových stávok?

Komplexné športové pokrytie

Najväčšou silou Casumo je komplexné športové pokrytie. Spoločnosť sa snaží ponúkať hráčom stávkové trhy na všetky športy. Toto je na rozdiel od mnohých iných stávkové stránky ktoré majú trhy len pre populárne športy alebo turnaje najvyššej úrovne.

Všetky trhy športových stávok

Casumo má trhy pre všetky špičkové futbalové ligy na celom svete, aby uspokojil rastúci počet nadšencov stávkovania vo futbale. Hráči môžu staviť na zápasy v Barclays Premier League, španielskej La Lige, talianskej Serie A, Major League Soccer (MLS), nemeckej Bundeslige a ďalších futbalových asociáciách.`Má tiež trhy pre medzinárodné futbalové zápasy. Okrem futbalu môžu tipujúci staviť aj na basketbal, americký futbal, hokej, motošport, golf, tenis, MMA a ďalšie.

Virtuálne športy a elektronické športy

Okrem bežných športov má Casumo aj virtuálne športy, ktoré sú v podstate počítačom generované podujatia. Medzi najlepšie virtuálne športy, ktoré môžete vyskúšať v roku 2022, patria chrty, virtuálny futbal, konské dostihy a Formula 1.

Zaujímavosťou je, že Casumo je tiež eSports stávková stránka s množstvom eSport hier, na ktoré môžete staviť. V súčasnosti môžu hráči staviť na hry ako Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, Tom Clancy's Rainbow Six Siege, Dota 2 a Call of Duty. Dobrá vec na Casumo je, že pokrýva všetky konkurenčné eSports turnaje, takže hráči majú stávkové trhy po celý rok.

Fantastické bonusy a propagačné akcie

Aby si Casumo udržalo náskok pred konkurenciou, má fantastickú marketingovú stratégiu – stimuly. Existuje množstvo akcií pre nových aj existujúcich tipujúcich.

Noví hráči si môžu nárokovať vkladový bonus, ktorý zodpovedá ich vkladu počas prvého, druhého a tretieho vkladu. V súčasnosti má bookmaker 100% vkladový bonus, takže ak tipujúci vloží celkovo 300 $ do prvých troch vkladov, dostane 600 $. Okrem uvítacieho bonusu majú nadšenci stávkovania k dispozícii aj bonusy za opätovné nabitie, ktoré si môžu uplatniť v konkrétne dni.

Prirodzene, hazardní hráči milujú bonusy, a to je presne to, čo stávková kancelária Casumo ponúka. Bonusy významne prispeli k rozkvetu tejto stávkovej stránky.

Flexibilné bankové možnosti

Casumo sa pri ďalšom smerovaní značky spolieha aj na svoje flexibilné bankové možnosti. Hráči vždy hľadajú stávkové stránky s flexibilnými metódami vkladov a výberov. Stávková kancelária Casumo sa spojila so všetkými populárnymi online platobnými metódami. Vklady a výbery je možné uskutočniť prostredníctvom kariet Visa, Interac, Mastercard, Paysafecard, ecoPayz, MuchBetter, Neteller, Skrill, Apple Pay atď.

Okrem toho, že využívajú desiatky spôsobov platby, stávkujúci milujú Casumo, pretože transakcie sú spracované rýchlo. Na rozdiel od mnohých operátorov, túto stávkovú kanceláriu prevádzkujú dôveryhodní operátori, ktorí sa snažia zaplatiť všetkým hráčom, pokiaľ splnili prípadné stávkové požiadavky. Čo je viac? Casumo je zabezpečené pomocou najnovšieho šifrovania na vojenskej úrovni, takže zabezpečenie je prísne.

Výborná používateľská skúsenosť

Casumo stavia aj na svojej vynikajúcej používateľskej skúsenosti, aby sa presadila ako jedna z najlepších stávkových stránok v roku 2022. Proces registrácie je krátky a celkom jednoduchý, zatiaľ čo rozhranie stránky je veľmi intuitívne. Týmto spôsobom je ľahké začať a uzatvárať stávky aj pre neskúsených tipujúcich. Ak sa hráči zaseknú, môžu si vždy pozrieť sprievodcov stávkovaním a často kladené otázky alebo kontaktovať zákaznícku podporu prostredníctvom živého chatu.

Casumo robí naozaj veľa, aby zabezpečilo, že bude o krok vpred pred konkurenciou. Z pohľadu vecí sa všetko úsilie spoločnosti vypláca, keďže dnes je značka jedným z najvyhľadávanejších kasín so stávkovými stávkami.

Ďalšou novinkou je, že spoločnosť Casumo posunula zodpovedné hranie o stupeň vyššie vďaka partnerstvu so spoločnosťou Neccton s cieľom zvýšiť ochranu hráčov. To je niečo dobré pre hráčov, ktorí sú závislí na stávkovaní alebo nevedia stávkovať zodpovedne. Casumo nasadí Neccton's Mentor, riešenie založené na umelej inteligencii navrhnuté na analýzu správania hráčov a identifikáciu čŕt nutkavých hráčov.

Najnovšie správy

Na ktorý šport sa dá staviť najziskovejšie?
2022-05-11

Na ktorý šport sa dá staviť najziskovejšie?

Správy