Melbet's New Edge of Betting

Správy

2022-06-29

Melbet je známy svojimi vynikajúcimi službami v oblasti športových stávok. Hráči využívajúci poskytovateľa sa môžu zúčastniť rôznych dostupných športových podujatí. Od svojho vzniku prešla platforma významným rozvojom, aby svojim používateľom poskytovala služby svetovej úrovne.

Melbet's New Edge of Betting

Existuje viac ako dvesto športových podujatí, na ktoré môžu hráči staviť každý deň. Stránka je vhodná pre nových aj skúsených stávkarov. Niektoré z popredných športových užívateľov, ktoré môžu nájsť na Melbete, sú Formula 1, florbal a bejzbal. Okrem iných športov sú u poskytovateľa k dispozícii aj bowls, snooker, curling a lyžovanie.

Melbet ponúka viac ako 20 000 predzápasové stávkové udalosti za mesiac. Poskytujú tiež službu živého vysielania, ktorá vysiela zápasy vo vysokom rozlíšení z najvýznamnejších líg, vrátane La Ligy, Bundesligy a Premier League.

Najvýraznejšou funkciou je však multi-Live. Táto funkcia umožňuje zákazníkom sledovať a stávkovať až štyri rôzne športové udalosti súčasne. Melbet má tiež mediálne partnerstvo so španielskou La Ligou. Veľké kluby ako Real Madrid a Barcelona súťažia a partnerstvo je jedným z ich najvýznamnejších úspechov.

Bonusy v Melbete

Bonusy a propagačné akcie sú metódy používané mnohými online stávkovými a hazardnými spoločnosťami na prilákanie nových spotrebiteľov a udržanie existujúcich. Bonusy prichádzajú v rôznych formách, vrátane bonusu za prvý vklad pre nových klientov alebo bezplatných stávok, ak dosiahnu určité podmienky stanovené webom. S Melbetom prebieha množstvo akcií.

Bonus za propagačný kód

Používatelia môžu pomocou kódu získať až 100 USD. Promo kód je fantastická ponuka a k dispozícii sú ďalšie ponuky. Ďalšie uvítacie ponuky sú k dispozícii pre ostatné krajiny po celom svete. Aby mali tipujúci nárok na bonus, musia vložiť minimálny vklad 10 $.

Aby ste mohli využívať všetko, čo stránka Melbet ponúka, musíte si najprv vytvoriť účet v stávkovej kancelárii. Aby hráči získali darček na privítanie až do výšky 130 $ (100 EUR), musia zadať promo kód STYVIP1. Existujú špeciálne stránky, ktoré ponúkajú ďalšie tipy a informácie týkajúce sa propagačného kódu.
Účastníci môžu registračný proces dokončiť niekoľkými rôznymi spôsobmi. To všetko dokáže jedno kliknutie, telefón, e-mail a sociálne siete. Nie je to zložitý postup, ale musia poskytnúť Melbetovi presné informácie.

Uvítacie bonusy pre nových hráčov

Uvítací bonus Melbet podlieha špecifickým podmienkam a obmedzeniam. Na začiatok má každý zákazník nárok len na jeden uvítací bonus. To platí pre adresu jednej rodiny, zdieľaný počítač a zdieľanú adresu IP. Používatelia si nemôžu otvoriť viacero účtov Melbet pomocou rovnakých informácií o účte, ako je napríklad bankový účet, kreditná karta, online platobný účet alebo e-mailová adresa. Ak sa zistí, že niekto využil bonusovú ponuku, účet Melbet bude zrušený.

Podmienky pre uvítacie bonusy

Podnet je potrebné využiť do 30 dní od dátumu jeho platnosti. Okrem toho musia hráči použiť celú hodnotu bonusu pred výberom prostriedkov zo svojho účtu. Pred výberom musíte splniť všetky ostatné bonusové podmienky. V opačnom prípade bonus a všetky zárobky prepadnú. Melbet si tiež vyhradzuje právo udeliť alebo zrušiť bonus, ak to bude považovať za potrebné.

Používatelia musia staviť 12-násobok bonusovej sumy v akumulačných stávkach, aby mali nárok na bonus. Každá akumulačná stávka musí obsahovať aspoň tri udalosti. V akumulačnej stávke musia mať aspoň tri udalosti kurz 2,10 alebo vyšší. Keď sú všetky stávky uskutočnené s touto sumou vyrovnané, požadovaná výška stávky sa považuje za splnenú. Žiadne iné propagačné alebo špeciálne ponuky nie je možné kombinovať s uvítací bonus. Pred dokončením požiadaviek na bonusové stávkovanie môžu hráči vybrať svoje prostriedky a stratiť cenu a všetky súvisiace výhry.

Narodeninová bezplatná stávka

Melbet chce, aby používatelia mali jedinečný stávkový zážitok. Preto v najdôležitejší deň v roku hráča ponúka špeciálny narodeninový bonus. Ak chce mať niekto nárok na narodeninový bonus, musí mať vložený aspoň 100 € a mať účet aspoň 30 dní. Taktiež musí byť aktívny v priebehu posledných 30 dní pred jeho narodeninami a musí byť vyplnený osobný profil.

Partnerstvo s ghanským WSbettico

Melbet a Bettico sa spojili, aby uľahčili tipujúcim duplikovať stávkové tikety z oboch stránok. Táto nová funkcia umožňuje hráčom zdieľať stávkové tikety so svojimi kamarátmi. WSbettico je prvá platforma sociálneho stávkovania na svete založená na blockchaine. To poskytne stávkarom konkurenčnú výhodu na stávkovom trhu. S tokenom WSC môžu používatelia pristupovať k rôznym kurzovým lístkom, predávať pravdepodobné vyhrateľné kurzy, zúčastňovať sa stávkovania P2P a vytvárať osobné stávkové udalosti.

Cieľom poskytovateľov je vytvoriť prostredie vhodné na hranie rôznych zaujímavých hier NFT a VR a prístup k rôznym ziskovým investičným tovarom prostredníctvom odporúčaní WSC AI. Dva ďalšie dôvody, prečo sa pripojiť k tomuto projektu, sú Mentors World a WSC Metaverse.

Najnovšie správy

Chyby, ktorým sa dá stávkujúci vyhnúť
2022-07-27

Chyby, ktorým sa dá stávkujúci vyhnúť

Správy