Najlepšie zimné športy, na ktoré môžete staviť

Správy

2022-03-02

Športy hrané na snehu alebo ľade sa nazývajú zimné športy. Na rozdiel od letných športov majú zimné športy kratšiu sezónu, ktorá trvá od novembra do februára. Niektoré podujatia, ako napríklad zimné olympijské hry, sú naplánované každé štyri roky. Zimné olympijské hry predstavujú najzaujímavejšie príležitosti na športové stávkovanie online. Napriek tomu je k dispozícii niekoľko ročných a polročných zimných športov na stávkovanie.

Najlepšie zimné športy, na ktoré môžete staviť

Tradične sa tieto hry uskutočňujú v prirodzene chladných oblastiach, ale umelý ľad teraz umožňuje ich hranie na rôznych miestach a dlhší čas. Väčšina z nich sú variácie lyžovania, sánkovania, ľadového hokeja a korčuľovania. Môžu byť konkurenčné alebo nesúťažné a je dôležité, aby ste sa naučili, ako každý funguje, skôr ako si vyberiete jeden z najlepších stávkových kancelárií. Tu je pohľad na rôzne disciplíny zimy športy v stávkových kanceláriách online.

Stávkovanie na ľadový hokej

Letné olympijské hry v roku 1920 znamenali olympijský debut ľadový hokej. V roku 1924 sa tento šport stal súčasťou programu zimných olympijských hier. S 12 mužskými a 10 ženskými tímami, ktoré sa zúčastnia Pekingu 2022, je tento šport aj naďalej základom kalendára zimných športov. Zlatú medailu zvyčajne získavajú USA, Kanada, Fínsko, Rusko alebo Švédsko. Najviac stávkované na hokejových trhoch u stávkových kancelárií znamenajú víťaza zápasu, úplného víťaza, predĺženie a viac/pod/.

Skoky na lyžiach

Zimné športy nie sú kompletné bez ikonických skokanských podujatí. Súťaž zahŕňa súťažiacich, ktorí lietajú dolu svahom predtým, ako sa pustia dolu ďalšou lyžiarskou rampou, kde sa snažia prekonať čo najdlhšiu vzdialenosť. V súčasnosti je svetový rekord 246 m.

Skoky na lyžiach začínajú s 50 pretekármi, ktorí musia absolvovať dve kolá. Finálové kolo je vyhradené len pre 30 súťažiacich. V posledných dvoch kolách sa víťaz vyberie na základe najvyššieho kumulatívneho skóre. Väčšina stávkových kancelárií ponúka športové stávkovanie na skoky na lyžiach online, takže hráči nebudú mať problém ho nájsť.

Alpínske lyžovanie

Je to jedna z najpopulárnejších možností online stávkovania na zimné športy. Znamená to kĺzať sa po zasnežených svahoch vysokou rýchlosťou s lyžiarskym viazaním na pevnej päte a vyhýbať sa prekážkam cez kľukaté cesty. Zimná športová sezóna ponúka niekoľko možností alpského lyžovania, ako je zjazd, slalom, obrovský slalom a super obrovský slalom. Bežné stávky zahŕňajú umiestnenie v troch najlepších, vzájomný súboj a úplného víťaza. Tí, ktorí si chcú staviť na túto hru, nájdu tieto disciplíny v športových stávkach na tejto stránke.

Beh na lyžiach

Beh na lyžiach, nazývaný aj XC, začal v roku 1977. Ročne súťaží viac ako 41 000 športovcov. S nespočetným množstvom individuálnych a tímových disciplín je ideálnou voľbou pre skúsených gamblerov. Pretekári sa musia tlačiť vpred krokom alebo s lyžiarskymi palicami. Nórsko v poslednom čase dominovalo po tom, čo získalo najvyššie medaily v posledných troch podujatiach v behu na lyžiach. Medzi piatimi najlepšími športovcami na olympijských hrách v Pjongčangu 2018 prišli mnohí z Nórska. Nie je žiadnym prekvapením, že stávkové kurzy na zimné olympijské hry uprednostňujú nórskych tipujúcich.

Mnoho fanúšikov vsádza na tímový šprint klasicky, štafetu, mužov na 15 km klasicky, ženy na 10 km klasicky a voľný spôsob. Rovnako ako alpské lyžovanie, aj bežecké lyžovanie ponúka stávky, ako sú výherné rozpätia, víťaz ante-post, priamy súboj a traja najlepší hráči.

biatlon

The biatlon kombinuje streľbu z pušky a beh na lyžiach, vďaka čomu je sledovanie a stávkovanie zábavnejšie. Kurzy na biatlon majú výraznejšie rozpätia ako pri iných zimných športoch. Sezóna zimných športov ponúka neuveriteľne vysoké kurzy na konkrétnych stávkových trhoch.

Krasokorčuľovanie

Krasokorčuľovanie je o vzrušujúcich akciách, ako je otáčanie, skákanie, šliapanie a točenie na ľadových povrchoch. Väčšina stávkových možností je k dispozícii v zime. Krasokorčuľovanie je obzvlášť populárne v Rusku, Kanade, USA a regióne Škandinávie. Fanúšikovia, ktorí chcú staviť na tento zimný šport, môžu predpovedať celkový počet bodov, korčuliarov, ktorí sa dostanú na stupne víťazov, a úplného víťaza.

Rýchlostné korčuľovanie

Na zimných olympijských hrách je 14 podujatí rýchlokorčuľovania. Zahŕňajú jedno kolo okrem pretekov na 500 m, ktoré trvajú dve kolá. O celkovom víťazovi rozhodujú ich časové a rýchlostné rekordy. V rýchlokorčuľovaní je momentálne najlepšie Holandsko, ktoré získalo 121 medailí, z toho 42 zlatých. Online stávkové stávky poskytujú kurzy na úplných víťazov pre mužské aj ženské tímy.

Nájdite najlepšieho bookmakera zimných športov online

Každý, kto chce staviť na zimné športy, by mal využiť online športové stávkové stránky. Je ľahké nechať sa uniesť vzrušením zo zimných športov, keďže viacero stávkových kancelárií predvádza lukratívne výplaty a lákavé kurzy. Od zimných olympijských hier, svetových zimných hier, európskych zimných hier až po zimnú univerziádu nie je ľahké vybrať si stávkový trh. Vzhľadom na množiace sa prípady online podvodov je dôležité vybrať si stránky so stávkovaním na zimné športy s prísnymi bezpečnostnými opatreniami.

Licencovanie sa ukázalo ako najbezpečnejšia funkcia online stávkovej stávky. Hazardné hry na nelicencovaných stránkach sú najjednoduchším spôsobom, ako sa stať obeťou internetového podvodu. Bonusy a propagačné akcie zvyšujú zábavu. Stávkujúci by nikdy nemali zabúdať, že ich šťastie závisí aj od zmluvných podmienok pripojených k ich preferovaným platformám. Pred stávkou na akúkoľvek hru sa oplatí skontrolovať drobné písmo.

Tajomstvom získania významnej ceny je identifikácia bookmakera s nadpriemernými kurzami. Výber zo širokého spektra stávkových trhov znamená dlhú cestu. Dobrá zimná stávková kancelária má veľa variácií každého športu a značné výplatné sadzby.

Najnovšie správy

Možnosti platby dostupné pre tipujúcich v roku 2022
2022-04-27

Možnosti platby dostupné pre tipujúcich v roku 2022

Správy