Sprievodca tipovaním na zimné olympijské hry 2022

Správy

2022-02-16

Zimné olympijské hry v roku 2022 sa začali 4. februára po dlhom čakaní po pandémii COVID-19, ktorá na chvíľu takmer vymazala veľké športové udalosti. The zimné olympijské hry v Pekingu nasleduje po nedávno skončených olympijských hrách v Tokiu o šesť mesiacov, čo je nezvyčajne krátke trvanie vzhľadom na to, že podujatie v Tokiu sa oneskorilo o šesť mesiacov.

Sprievodca tipovaním na zimné olympijské hry 2022

XXIV. zimné olympijské hry sú výnimočné z rôznych dôvodov. Po prvé, Peking sa zapísal do histórie ako prvé mesto, ktoré hostilo letnú aj zimnú olympiádu, po tom, čo zimná olympiáda debutovala v roku 2008. Oficiálnym hostiteľským mestom je čínske hlavné mesto, ale podujatia sa budú konať na 13 miestach rozmiestnených v troch oblasti (Peking, Yanqing a Zhangjiakou).

Online stávkovanie na zimné olympijské hry

Udalosti zimných olympijských hier sú zvyčajne kratšie ako letné športy, preto je nevyhnutné, aby športový stávkujúci porozumel rôznym dostupným možnostiam pri stávkovaní na zimné športy.

Predtým, ako sa športoví stávkujúci zamerajú na možnosti, ktoré majú k dispozícii, musia zvládnuť zložitosť stávkovania na zimné olympijské hry. Tu je niekoľko krokov, ktoré treba urobiť pri uzatváraní stávok na zimné olympijské hry 2022:

Vyberte si stávkovú kanceláriu

Aj keď to môže znieť ako klišé, prvým krokom k stávkovaniu na zimné olympijské hry 2022 by malo byť nájdenie najlepšej stránky so športovými stávkami. Malo by ísť o online stávkovú stránku, ktorá bude vo veľkej miere pokrývať túto udalosť.

Pochopte šance

Po vstupe do online stávkovej stávky na účely stávkovania na zimné olympijské hry musia hráči venovať pozornosť ponúkaným kurzom alebo pokrytiu trhu, čo by malo byť samozrejmosťou pre každého, kto má nejaké skúsenosti so stávkovaním na šport. Hľadanie šancí by malo byť jednoduché. Online stávkujúci by si však mali uvedomiť, že niektoré stávkové kancelárie majú tendenciu ignorovať menej známe športy na zimných olympijských hrách, ako je curling.

Umiestnite stávky

Umiestňovanie stávok by malo byť jednoduché – vyberte si tím alebo športovca a zadajte sumu, ktorú chcete staviť. A tam, kde ide o peniaze, je vždy dôležité zdôrazniť dôležitosť náležitej starostlivosti.

Najlepšie možnosti stávok na zimné športy

Zimné olympijské hry v roku 2022 budú mať 109 podujatí v 15 športoch. Obľúbenosť tohto podujatia medzi športovými stávkovateľmi neustále rastie, a to najmä vďaka nárastu popularity niektorých športov na podujatí, ako napr. ľadový hokej a hokej. Aj online športové stávkovanie alebo vyhliadky na zarábanie peňazí nesmierne prispeli k popularite zimných olympijských hier.

Je úplne jasné, že niektoré zimné olympijské športy sú populárnejšie ako iné. Tu sú niektoré z najpopulárnejších udalostí medzi tipujúcimi na zimné športy.

Lyžovanie

Zimné olympijské hry zahŕňajú veľa disciplín súvisiacich s lyžovaním. Toto podujatie je stredobodom zimných olympijských hier v Pekingu a vystupovalo na všetkých zimných olympijských hrách. Niektoré lyžiarske podujatia v súťaži v roku 2022 zahŕňajú beh na lyžiach, rýchlostné lyžovanie na krátkej trati, skoky na lyžiach a alpské lyžovanie.

Tímy, ktoré treba sledovať – Rakúsko, Švajčiarsko, Taliansko a Nórsko.

Ľadový hokej

Ľadový hokej sa celosvetovo teší veľkej obľube. Najmä ľadovému hokeju sa pripisuje zásluha za produkciu niektorých z najkrajších momentov v histórii zimných olympijských hier. Zápas žien medzi USA a Kanadou je zvyčajne potešením sledovať, pričom jednotlivé tímy sľubujú vzrušujúcu súťaž. Akékoľvek online športové stávkovanie pokrývajúce zimné olympijské hry poskytuje kurzy na tento šport.

Tímy, ktoré treba sledovať – Kanada, Rusko, Dánsko a Švajčiarsko

Snowboarding

Snowboarding je šikovná hra, ktorá sa snaží ukázať atletické schopnosti a statočnosť. Vďaka týmto faktorom je pre športových stávkarov značne príťažlivý. Na zimných olympijských hrách sa športovci zúčastnia piatich snoubordových podujatí – Paralelný obrovský slalom, snowboardcross, Slopestyle a Blog Air.

Jednotlivci na sledovanie - Shaun White, Chloe Kim

Bobová dráha

Bobová dráha je známa aj ako bobová dráha, ktorá je fanúšikom obľúbená na akomkoľvek podujatí zimných olympijských hier. Romantika k bobovej dráhe sa do značnej miery pripisuje rýchlostnému faktoru vyrytému v hre, ktorý vidí konkurentov na plechovkách pohybovať sa rýchlosťou až 85 míľ za hodinu. Bobové súťaže obsahujú štyri podujatia. Patria sem dvaja muži, dve ženy, štyria muži a ženský monobob.

Tímy na sledovanie: Nemecko, Švajčiarsko, Amerika, Jamajka

Populárne typy stávok na zimné olympijské hry

Zimné olympijské hry ponúkajú množstvo príležitostí na online športové stávkovanie. Znalosť športu je kľúčová, a to si vyžaduje výskum alebo rozsiahle znalosti, aby sa človek mohol informovane rozhodovať. To znamená, že tu sú typy stávok bežné pre online stávkovanie na zimné olympijské hry.

  • Úplný víťaz: Uzatváranie stávok na jednotlivca alebo tím, ktorý pravdepodobne vyhrá.
  • Zápasy: Táto stávka vyžaduje, aby si tipujúci vybrali športovca, o ktorom si myslia, že bude na tom v danej udalosti lepšie ako iný.
  • Víťazná marža: Stávkovanie na počet bodov alebo sekúnd, o ktoré víťaz vyhrá.
  • Víťazný tím / celkový počet medailí: Táto stávka sa vzďaľuje od individuálnych športov, ale skôr od celkového výkonu krajiny na olympijských hrách.

Tipy na stávkovanie na zimné olympijské hry

Online stávkovanie na zimné športy sa nelíši od každodenného športového stávkovania online. Ako vždy, stále platí zlaté pravidlo športových stávok: urobte si domáce úlohy. Keďže môže byť ťažké ponúknuť tipy špecifické pre šport, platia nasledujúce všeobecné tipy.

  • Preštudujte si disciplíny a ich pravidlá
  • Výskum! Výskum! Výskum! – využívať technológiu vo svoj prospech
  • Osvojte si zodpovedné hranie

Najnovšie správy

Na ktorý šport sa dá staviť najziskovejšie?
2022-05-11

Na ktorý šport sa dá staviť najziskovejšie?

Správy