Online stávkovanie na AFL Europe: Aussie Rules

Účelom tejto príručky je pomôcť tipujúcim porozumieť všetkým aspektom stávkovania na turnajoch s pravidlami Aussie, od histórie hry až po uzatváranie najpopulárnejších druhov stávok na online stávkovú kanceláriu. AFL Europe, ako už názov napovedá, je európske krídlo Austrálskej futbalovej ligy, ktorého úlohou je riadiť tento šport, ako aj organizovať súťaže a všeobecne ho propagovať.

Zatiaľ čo dohliadajú na zoznam športových turnajov AFL, hlavné dve podujatia sú Euro Cup a Majstrovstvá Európy, ktoré sa konajú v členských krajinách na princípe rotácie. Všetky hry s pravidlami European Aussie sa hrajú na amatérskej báze, takže nie sú zahrnuté žiadne ceny.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
Všetko, čo potrebujete vedieť o AFL Europe: Aussie Rules

Všetko, čo potrebujete vedieť o AFL Europe: Aussie Rules

Prvý z hlavných Aussie pravidlá turnaje sú majstrovstvá Európy, ktoré sa konajú každé tri roky, aby sa určilo, ktorý národný tím je najlepší. Zúčastňujú sa ho národné tímy z 23 krajín s tímami po 18 hráčov. Je to jeden z najlepších majstrovstiev v pravidlách Aussie a je to náročná súťaž počas troch dní.

Druhým z najväčších podujatí pravidiel Aussie je Euro Cup, každoročná súťaž 9-a-side, ktorá v skutočnosti zahŕňa aj mimoeurópske tímy. Obe austrálske majstrovstvá pravidiel majú aj ženské zápasy a dávajú ešte viac príležitostí pre tipujúcich stávky na internetových stávkových stránkach.

Všetko, čo potrebujete vedieť o AFL Europe: Aussie Rules
Všetko, čo potrebujete vedieť o Aussie Rules Football

Všetko, čo potrebujete vedieť o Aussie Rules Football

Hoci má vo svojom názve futbal, v skutočnosti je to hra, ktorá kombinuje prvky rugby, amerického futbalu, basketbalu a britského futbalu, aby vytvorila vzrušujúcu a jedinečnú hru. Ide o kontaktný šport s dvomi tímami 9-členných hráčov hraných na oválnom ihrisku s oválnou loptou.

Cieľom je streliť čo najviac gólov cez dva najvyššie posty na každom konci ihriska. Hra trvá 80 minút a pozostáva zo štyroch štvrtín po 20 minút. Je to rýchla hra s rôznymi spôsobmi prihrávania lopty.

Všetko, čo potrebujete vedieť o Aussie Rules Football
Prečo je AFL populárne na stávkovanie?

Prečo je AFL populárne na stávkovanie?

AFL je najpopulárnejšia hra v Austrálii s obrovským publikom a jej popularita v Európe aj mimo nej neustále rastie. V skutočnosti to v USA priťahuje asi polovicu divákov Americký futbal robí; čo nie je zlé pre budúci amatérsky šport.

V Európe sa počet divákov zvýšil o 50 % a stále stúpa. Množstvo televíznych staníc a online streamovacích služieb zaisťuje, že fanúšikovia môžu držať krok s akciou, uzatvárať stávky na online stávkových stránkach a vyberať si z veľkého množstva trhov.

Europohár a majstrovstvá Európy, ako aj všetky ostatné ligy a turnaje, ponúkajú množstvo príležitostí na stávkovanie na tento jedinečný šport. Stávkujúci si môžu vybrať stávkovanie na zápasy, jednotlivé tímy alebo hráčov. Jedným z populárnych stávkových trhov je stávkovanie Moneyline (v Austrálii známe ako Head to Head), kde stávkujúci tipujú, ktorý tím vyhrá.

Ďalšou populárnou možnosťou je stávkovanie na riadky, kde tipujúci predpovedajú, ako sa bude hendikepovaný tím a súperský tím správať vo vzájomnom vzťahu. Ďalšie trhy zahŕňajú stávkovanie na maržu, stávkovanie na deriváty, stávkovanie na ponuku a stávkovanie na futures.

Prečo je AFL populárne na stávkovanie?
Ako staviť na AFL

Ako staviť na AFL

Po prvé, hráči musia nájsť svoju najlepšiu online stávkovú kanceláriu, ktorá ponúka stávkové trhy AFL. Výber dôveryhodnej stránky s renomovanou licenciou je nevyhnutný na zaistenie bezpečnosti a ochrany osobných a finančných údajov.

Ďalšie faktory, ktoré je potrebné zvážiť, môžu zahŕňať uvítacie bonusy, dobré kurzy a spôsob platby, ktorý hráčovi vyhovuje. Hráč sa jednoducho musí zaregistrovať na stránke, otvoriť si účet a potom ho financovať. Aby mohli hráči začať hrať, musia prejsť na stránku AFL, vybrať zápas, vybrať stávku a potom stávku potvrdiť.

Hráči môžu urobiť veľa, aby pomohli svojim šanciam na výhru rozvíjaním vedomostí. To zahŕňa prieskum štatistík o tímoch a hráčoch a sledovanie najnovších správ o nich. Poznať zranenia hráčov a úroveň kondície je základnou informáciou pri uzatváraní, napríklad, propozičných stávok.

Pre úspešnejšie stávkovanie na deriváty môže byť rozhodujúce vedieť aj to, ako tímy fungujú v rôznych fázach hry, spolu s typom počasia a výkonmi doma a vonku.

Ako staviť na AFL
Najlepšie AFL stávkové stránky v 2024

Najlepšie AFL stávkové stránky v 2024

Bettingranker uľahčil výber najlepších stávkových stránok AFL v roku 2022 s ich podrobnými recenziami stránok. Existuje veľa dobrých stránok, na ktoré sa dá staviť, ale 1xstávka (9.2), Melbet (9.0) a Malina (8,9) všetky dosiahli veľmi vysoké skóre, rovnako ako množstvo iných online stránok.

Absolútnym top víťazom je Casumo, ktorý dosiahol perfektnú desiatku. Ako by sa dalo očakávať, všetky tieto stránky sú bezpečné, správne licencované a chránené technológiou SSL. Mnohé z nich ponúkajú skvelé bonusy; napríklad až 500 USD na stránke Casumo.

Sú dostupné z neuveriteľného množstva krajín po celom svete a ponúkajú mnoho mien, jazykov a spôsobov vkladov a výberov, ktoré vyhovujú širokému okruhu ľudí. Mobilné aplikácie sú k dispozícii aj pre tipujúcich, ktorí radi tipujú na cestách. Tieto online športové stávkové stránky ponúkajú množstvo rôznych trhov, na ktoré môžete staviť, vrátane Moneyline, marže, derivátov, ponuky, futures a live stávok.

Živé stávkovanie je vzrušujúcim zážitkom, ktorý umožňuje stávkovanie priamo v hre a prinúti stávkujúceho veľmi pozorne sledovať hru, aby uzatváral tie správne stávky. Vďaka neustále sa meniacim kurzom počas zápasu je to pre tipujúcich, ktorí musia podľa toho načasovať svoje stávky, vzrušujúce.

Najlepšie AFL stávkové stránky v 2024
Ďalšie podujatia a turnaje organizované AFL Europe

Ďalšie podujatia a turnaje organizované AFL Europe

Rok po majstrovstvách Európy organizuje AFL Europe medzinárodný pohár AFL, kde tímy z celého sveta bojujú o prvenstvo. Keďže ide o amatérsku súťaž, žiadny tím ani hráči z Austrálie nemôžu súťažiť, keďže sú profesionáli.

AFL Europe má aj zoznam športových turnajov, ktoré organizuje, vrátane Fitzpatrick Cupu, čo je každoročná súťaž 9-a-side, ktorá sa hrá medzi univerzitnými a vysokoškolskými študentmi z celej Európy.

Organizujú tiež AFL Europe Champions League, kde každý rok Aussie vládne ligám v celej Európe, aby našli európskeho klubového šampióna. Rovnako ako vo všetkých ostatných hrách AFL Europe, všetky súťažné tímy sú amatéri. Ďalšou každoročnou udalosťou je Anzac Cup, ktorý sa koná od roku 2012 a je spomienkou na oslobodenie Anzacu austrálskymi silami počas druhej svetovej vojny.

Hráči z Austrálie s napojením na Anzac hrajú proti francúzskemu národnému tímu v rámci každoročných spomienkových podujatí. AFL Europe sa zúčastňuje aj testovacích zápasov medzi Anglickom a Írskom, ktoré sú dvoma veľmocami v tomto športe.

Ďalšie podujatia a turnaje organizované AFL Europe
História AFL Europe

História AFL Europe

Austrálsky futbal sa hrá v Austrálii už viac ako 150 rokov a jeho popularitu priniesli do Európy koncom 80. rokov krajania, spočiatku vo Veľkej Británii a Dánsku. Začalo to len dvoma ligami, ktoré sa teraz rozrástli na 15, s národnými tímami v 23 krajinách a stále sa rozširujú.

V roku 2005 vznikol prvý ústredný orgán, ktorý sa napokon v roku 2010 stal AFL Europe. Je to orgán, ktorý organizuje všetky podujatia a turnaje AFL v Európe, pričom prvý Euro Cup sa hrá v roku 2005. Majstrovstvá Európy sa hrajú od roku 2010.

História AFL Europe
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková