Online stávkovanie na PGA Tour

PGA Tour zahŕňa veľkú väčšinu významných golfových podujatí v USA. Väčšina hier je súčasťou hlavnej výročnej série. Off-shot akcie zahŕňajú PGA Tour Champions (ktorá sa zameriava na golfistov vo veku nad 50 rokov) a turné pre nekvalifikovaných profesionálov s názvom Korn Ferry. PGA Tour nie je len názov hernej série. Je to aj nezisková organizácia, ktorá organizuje podujatia.

Ak existuje profesionálny zápas medzi dvoma alebo viacerými mužskými šampiónmi, potom zvyčajne spadá pod zastrešenie PGA. Väčšina z nich sa odohráva v Spojených štátoch. Hry sa však hrali aj vo Veľkej Británii, Kanade, Mexiku, Južnej Kórei a Japonsku.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
Všetko, čo potrebujete vedieť o PGA Golf Tour

Všetko, čo potrebujete vedieť o PGA Golf Tour

Moderné sezóny zaznamenali nárast cien až na 427 miliónov dolárov. Toto je rozložené medzi rôzne série. Šesť z nich rozdá 20 miliónov dolárov top hráčovi. Golfista, ktorému sa na Players Championship podarí dostať sa na vrchol rebríčka, môže vyhrať 25 miliónov dolárov.

Vďaka týmto vysokým stávkam hry priťahujú tých najlepších golfových športovcov. To viedlo k tomu, že PGA Tour sa stala významnou udalosťou pre tento šport. Internetové stránky športových stávok zvyčajne uvedie celý rad trhov.

Všetko, čo potrebujete vedieť o PGA Golf Tour
Všetko, čo potrebujete vedieť o stávkovaní na golf

Všetko, čo potrebujete vedieť o stávkovaní na golf

Aj keď online stávkovanie je úzko spojený s golfom, tento šport existoval dávno pred vytvorením bookmakerov. Ide o stáročia starú klubovú a loptovú hru, v ktorej musí hráč používať množstvo typov palíc. Hlavným cieľom je viesť loptičku cez sériu dráh, z ktorých každá končí jamkou. Víťazi golfových majstrovstiev to musia urobiť a zároveň urobiť čo najmenej úderov palicou.

Je dôležité, aby sa online hazardní hráči oboznámili s rozdielmi všetkých vysokoprofilové turnaje. Zatiaľ čo základné základy zostanú rovnaké, budú existovať jemné nuansy v bodových systémoch, diskvalifikáciách a povahe tratí. Online bookmakeri často uprednostňujú konkrétnych hráčov kvôli ich znalostiam v charakteristických golfových ligách.

Ihriská používané v turnajoch zvyčajne obsahujú 9 alebo 18 samostatných jamiek. Budú mať odpaliská a hraničné značky. Online hráči by si mali uvedomiť, že obtiažnosť ihriska možno posudzovať podľa úrovne trávy.

Rovnejšie kurzy budú uprednostňovať zruční putteri. Online stávková kancelária by tiež mohla využiť viditeľnosť na určenie toho, aký ťažký/ľahký je kurz. Môže to byť ovplyvnené počasím, ako je hmla, dážď alebo dokonca sneh.

Všetko, čo potrebujete vedieť o stávkovaní na golf
Prečo je PGA Golf Tour obľúbené na stávkovanie?

Prečo je PGA Golf Tour obľúbené na stávkovanie?

Golf pochádza zo Škótska z 15. storočia. V priebehu storočí sa tento šport stal populárnym. Preto sú tieto typy turnajov príťažlivé pre fanúšikov športových stávok. Má veľmi lojálnych fanúšikov z celého sveta. Aj keď je PGA zameraná na americký golf, väčšie turnaje si dokážu získať medzinárodnú sledovanosť.

Športové televízne kanály vysielajú zápasy naživo. To umožňuje hráčovi analyzovať a aktualizovať svoju stávku v reálnom čase.

Turnaj PGA Tour nadobudol význam aj mimo okrajových športových kruhov. A to vďaka účasti veľkých mien ako napríklad Tiger Woods. Profesionálni golfisti často dosiahnu takú úroveň slávy, ktorá z nich robí menej športovú osobnosť a viac celebritu.

Vďaka tomu sa podujatie stane obľúbenejším u bežného publika. V skutočnosti je PGA pre niektorých ľudí jediným športovým podujatím, ktoré každoročne sledujú.

V závislosti od typu stávky môže byť kurz na stávkovanie v hre PGA celkom slušný. Šance na výhru sa tiež môžu zvýšiť, čím viac hier stávkujúci sleduje. Preto táto forma hazardu odmeňuje tých, ktorí si golf radi prezerajú pravidelne.

Prečo je PGA Golf Tour obľúbené na stávkovanie?
Ako staviť na PGA Golf Tour

Ako staviť na PGA Golf Tour

Ak tipujúci dúfa vo veľkú výplatu, potom zvyčajne založí svoju stávku na tipovaní víťaza turnaja. Dá sa to určiť analýzou výkonu golfistu na rôznych ihriskách a za rôznych poveternostných podmienok.

PGA je hlavnou udalosťou v rámci golfovej komunity. Stránky stávkových kancelárií preto umožnia hráčom stávkovať mnohými rôznymi spôsobmi.

Je bežné, že ľudia robia predpovede počas zápasov medzi hráčmi. Hlavným problémom je, že pravdepodobne budú musieť riskovať vyššiu sumu pre šancu na malú výplatu. PGA sa skladá z niekoľkých kôl. Stávku je možné založiť na tom, kto bude lídrom konkrétneho kola. Vyžaduje si to dobrú znalosť golfistov, ktorí sa zúčastňujú.

Je možné si vybrať aj národnosť šampióna PGA. Je to špecializovaný typ stávok, ale ponúka ho veľa stávkových spoločností. Niekedy hazardní hráči radšej urobia stávku, ktorá obsahuje množstvo rôznych výsledkov. Ak sa všetky splnia, dostanú výplatu. Keďže ide o jeden z špecifickejších typov stávok, má väčšie riziko. Na druhej strane môže víťazom poskytnúť aj lepšie výplaty.

Ako staviť na PGA Golf Tour
Najlepšie stránky na stávkovanie na PGA Golf Tour v 2024

Najlepšie stránky na stávkovanie na PGA Golf Tour v 2024

Hazardné hráčky majú z čoho vyberať, pokiaľ ide o počet stávkových kancelárií, ktoré sa starajú o tento turnaj. Ak tipujúci hľadajú slušné bonusy na golfových zápasoch, môžu sa rozhodnúť pre 888 Casino. To obsahuje bonusy bez vkladu, denné jackpoty a režim sťahovania.

BetVictor je ďalšou populárnou voľbou. Ponúka širokú škálu neobvyklých typov, ako sú americké, európske, britské, čínske a indonézske štýly. Táto všestrannosť je spojená so skvelými výplatami pri stávkach s vysokými kurzami. Ich stránka je tiež uctievaná pre svoje používateľské rozhranie.

Unibet sa kedysi zameral na hazardných hráčov so sídlom v Európe. Nedávno sa však rozšíril, aby uspokojil fanúšikov amerického golfu. Pôsobí v štátoch Indiana, Virginia, New Jersey a Pensylvánia. V nadchádzajúcich rokoch sa zdá pravdepodobné, že na túto stránku bude mať prístup ešte viac oblastí Spojených štátov.

Ak ľudia chcú hrať na PGA Tour prostredníctvom novšieho bookmakera, potom je 22Bet ideálny. Od svojho vzniku v roku 2018 exponenciálne rástla. Keď sa tento turnaj začne, ich trhy majú tendenciu obsahovať viac možností zameraných na golf. Umožňujú používateľom hrať hazardné hry prostredníctvom radu tradičných a moderné spôsoby platby.

Najlepšie stránky na stávkovanie na PGA Golf Tour v 2024
História PGA Golf Tour

História PGA Golf Tour

Pred vytvorením PGA už existovalo mnoho prestížnych golfových turnajov. Od roku 1916 do roku 1929 bola PGA neformálnou prehliadkou s plánmi od rôznych golfových organizácií. To sa zmenilo, keď sa objavil výbor s názvom PGA Tournament Bureau. Jeho účelom bolo organizovať celoročné zápasy.

PGA sa stala jedným z najväčších golfových majstrovstiev v 60. rokoch. Stalo sa tak vďaka rozšírenému televíznemu spravodajstvu o turnaji. Zvýšené príjmy však spôsobili spory medzi golfistami a organizátormi. To viedlo v roku 1968 k vytvoreniu nového subjektu, ktorý je teraz moderným PGA Tour.

V tomto období sa vytvorilo autonómne oddelenie hráčov. Výsledkom je, že profesionálni golfisti majú teraz väčšie slovo pri rozhodnutiach činovníkov PGA. V roku 1975 bol názov organizácie oficiálne uznaný ako PGA Tour. V roku 1978 mohli ženy súťažiť na podujatiach PGA.

V druhej polovici 20. storočia sa organizácia stala jedným z najvýznamnejších mien v profesionálnom golfe. Počas svojho vzostupu komunita športových hazardných hier pokračovala v otváraní trhov založených na PGA Tour. Možnosti stávkovania pre turnaj sa rozšírili vďaka vzniku online stávkových kancelárií.

História PGA Golf Tour
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
O

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková