Online stávkovanie na The Triple Crown

Tí, ktorí radi používajú webové stránky so športovými stávkami online, si všimnú, že konské dostihy zaberajú väčšinu stávkových trhov. Tento druh športu je obľúbený u ľudí po celom svete. Namiesto toho, aby spadal pod jeden dostihový dáždnik, Triple Crown v skutočnosti obsahuje tri odlišné konské podujatia so samostatnými organizátormi. Ide o Kentucky Derby, Preakness Stakes a Belmont Stakes. Koná sa každoročne medzi májom a júnom.

Milovníci konských dostihov považujú Triple Crown za najvyššiu výzvu pre plnokrvníkov. Celkový cenový fond pre Belmont a Preakness Stakes je 1,5 milióna dolárov. Kentucky Derby má túto sumu na rozloženie medzi džokejmi. V roku 2020 získal víťaz Belmont Stakes 800 000 dolárov.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
Všetko, čo potrebujete vedieť o Triple Crown

Všetko, čo potrebujete vedieť o Triple Crown

Iba 13 koní dokázalo vyhrať všetky tri dostihy v histórii Triple Crown. Je to jeden z najnáročnejších výkonov, ktoré možno v tomto type športu dosiahnuť. The Kentucky Derby je najvýznamnejším z týchto troch podujatí.

Stala sa dôležitým aspektom nielen dostihových líg, ale aj športovej kultúry ako celku. Počet oprávnených koní je obmedzený. Účasť na všetkých troch dostihoch bude stáť majiteľov koní 15 000 dolárov.

Všetko, čo potrebujete vedieť o Triple Crown
Prečo je stávkovanie na trojkorunu obľúbené?

Prečo je stávkovanie na trojkorunu obľúbené?

Triple Crown je vrcholom amerických dostihových turnajov. Zahŕňa tri najznámejšie výzvy v tomto športe. Kone, ktoré súťažia, zahŕňajú najatletickejšie a najvýkonnejšie dostupné exempláre. Okrem toho Triple Crown núti džokejov dolaďovať svoje jazdecké schopnosti. Ak gamblerov baví konské dostihy, potom bude toto podujatie veľmi príťažlivé.

Keďže kone sú verejnosti dobre známe, umožňuje stávkarom skúmať, ako dobre sa im darilo v predchádzajúcich dostihoch. To je užitočné, keď príde na stávku s online stávková kancelária. Ak osoba využije svoj vhľad, zvýši to jej šance na správnu predpoveď.

Cieľom každej stávky je dosiahnuť výplatu. Stávky Triple Crown odmeňujú tých, ktorí poznajú šport a jeho účastníkov.

Je tiež fér povedať, že Triple Crown je spoločenská udalosť. Dôraz je kladený na divácky zážitok. Zdieľa tieto podobnosti s inými dostihovými turnajmi, ako je Grand National. Pri sledovaní jedného z troch dostihov naživo je bežné, že ľudia vytiahnu telefón a pristúpia na online stávkové stránky.

Prečo je stávkovanie na trojkorunu obľúbené?
Všetko, čo potrebujete vedieť o konských dostihoch

Všetko, čo potrebujete vedieť o konských dostihoch

Konské dostihy je jedným z najstarších športov vôbec. Nikto nevie presnú éru, v ktorej bol vytvorený. Je to spôsobené tým, že kone boli domestikované už v praveku. V priebehu storočí došlo k zmenám v typoch kurzov a pravidlách. Pokrok sa dosiahol aj v bezpečnostnej výbave.

Celková koncepcia dostihov sa však nezmenila. Na dvoch alebo viacerých z týchto zvierat jazdia džokeji, ktorí sa snažia ovládať ich smer a rýchlosť. Trať môže obsahovať prekážky a skoky. Kôň, ktorý dorazí do cieľa ako prvý, je vyhlásený za víťaza.

Hlavnou výnimkou je, ak džokej zosadol. Niekedy podujatie umožní súťažiť len určitým plemenám. Na určenie spôsobilosti sa môže použiť aj vek koňa.

Pri online stávkovaní na dostihové turnaje je bežné, že ľudia uzatvárajú stávky na každý spôsob. To znamená, že aj keď zviera nepríde na prvé miesto, výplata môže nastať, pokiaľ sa umiestni. Množstvo vyhraných peňazí sa znižuje, čím ďalej v rebríčku sa kôň dostane. Stávkovanie na každý spôsob sa stalo veľmi rozšírenou formou hazardu v kultúre dostihov.

Všetko, čo potrebujete vedieť o konských dostihoch
Ako staviť na trojkorunu

Ako staviť na trojkorunu

Je ťažké nájsť stránku so športovými stávkami, ktorá by sa nezaoberala konskými dostihmi. Tieto typy udalostí sa stali priemyselným štandardom pre stávkové spoločnosti.

Keďže Triple Crown obsahuje tri slávne rasy, veľké množstvo bookmakerov ponúka možnosti stávok. Ak chce osoba čo najpriamejšie skúsenosti, mohla by rovno staviť. To znamená vybrať jedného potenciálneho víťaza.

Existuje aj oveľa viac nezvyčajných možností, ktoré môžete vyskúšať. Tým sa zlepší zážitok z hazardných hier. Napríklad namiesto výberu jedného koňa mohol tipujúci predpovedať troch najlepších hráčov. Toto je známe ako stávka Trifecta. Bude si to vyžadovať predpovedanie, v akom poradí skončia.

Stávky Exacta a Superfecta zahŕňajú výber dvoch alebo štyroch najlepších koní. To posledné bude ťažké vyhrať. V dôsledku toho sú výplaty v porovnaní s priamymi stávkami dosť vysoké.

The stávkové kurzy pre každého koňa sú uvedené zlomkom. Čím vyššie číslo, tým väčšia výplata. Šanca na výhru koňa sa však zníži. Hazardní hráči si musia vybrať ten, ktorý dosiahne správnu rovnováhu medzi potenciálom skončiť ako prvý a dostatočne slušnou výplatou. Faktory ovplyvňujúce šance zahŕňajú ústne vyjadrenie, typ trate a počasie.

Ako staviť na trojkorunu
Najlepšie trojkorunové stávkové stránky v 2024

Najlepšie trojkorunové stávkové stránky v 2024

Stránky stávkových kancelárií medzi sebou neustále súťažia, aby prilákali viac zákazníkov. Robia to tak, že ponúkajú najlepšie možné kurzy a bonusy. Predtým, ako sa uspokojíte s jednou konkrétnou stávkovou kanceláriou, sa oplatí nakupovať. Niekoľko značiek vyniká vďaka svojim oceneniam, rokom služby a silnej povesti.

Dobrým príkladom je maltský bookmaker Unibet. Od svojho založenia v roku 1999 sa stal jedným z najobľúbenejšie športy stávkové spoločnosti na trhu. Live stávky sú cennou funkciou, ak si užívatelia želajú zmeniť svoju stávku Triple Crown počas prebiehajúceho závodu.

10bet stojí za zváženie kvôli jeho rôznorodosti typov stávok. Ich stránka tiež ponúka konkurenčné kurzy na dostihové podujatia. Sú dostupné v amerických, európskych a britských formátoch. Stránka 10bet získala pozitívne recenzie vďaka intuitívnemu a užívateľsky prívetivému rozhraniu.

22Bet je novšia stávková kancelária ideálna pre fanúšikov stávkovania na dostihové majstrovstvá, ako je napríklad Triple Crown. Ich hlavným zameraním sú hazardné hry so sídlom v európskych krajinách. Naďalej sa však rozširujú. Zatiaľ čo 22Bet existuje len od roku 2018, jeho stránka už dokázala zaujať dlhodobých tipujúcich.

Najlepšie trojkorunové stávkové stránky v 2024
História trojkoruny

História trojkoruny

Ak by sa nováčik pozrel na zoznam dostihových turnajov, pravdepodobne by spoznal trojitú korunu. Je to preto, že v priebehu rokov sa stal jedným z najväčších športových majstrovstiev v USA. Rasy, ktoré tvoria toto podujatie, existovali dávno predtým, ako sa názov Triple Crown dostal do popredia.

Spisovateľ Charles Hatton s ním prišiel v roku 1930. V priebehu rokov sa poradie, v ktorom sa bežali tri preteky, menilo. V roku 1969 bolo rozhodnuté usporiadať ich všetky v priebehu piatich týždňov. Z tohto dôvodu môžu moderní hráči predpovedať víťazného koňa a čakať niečo vyše mesiaca, aby zistili, či ide o úspešnú stávku.

Napriek tomu, že žriebätá aj klisničky majú povolený vstup do Triple Crown, klisničky nikdy nevyhrali všetky tri rasy. Súťažiť môžu aj valachy. Ani im sa však zatiaľ nepodarilo získať trofej. V roku 2003 sa valach Funny Cide dokázal presadiť na prvom mieste v Derby a Preakness.

Pri stávkovaní na dostihové turnaje, ako je napríklad Triple Crown, stávkujúci historicky uprednostňovali koltov. Keď sa vytvoril internet, viedlo to k vzniku internetových stránok so športovými stávkami. Konské dostihy sú hlavným športom, ktorý nájdete v množstve katalógov bookmakerov.

História trojkoruny
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
O

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková