ZodiacBet Sports Betting Recenzia 2022

Age Limit
ZodiacBet
ZodiacBet is not available in your country. Please try:
Mo┼żnosti vkladu
VisaMasterCardSkrillNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

ZodiacBet

Webov├í str├ínka Zodiacbet je nov├Żm uch├ídza─Źom na trhu ┼íportov├Żch st├ívok. Online st├ívkovanie Zodiacbet bolo pre verejnos┼ą uvo─żnen├ę a┼ż v roku 2020. Spolo─Źnos┼ą prev├ídzkuje Bellona NV, pri─Źom samotn├í platforma je poh├í┼łan├í spolo─Źnos┼ąou Delasport. Gambleri bud├║ posudzova┼ą najlep┼íiu online st├ívkov├║ kancel├íriu pod─ża toho, ako je d├┤veryhodn├í.

D├í sa to zisti┼ą pochopen├şm org├ínu, ktor├Ż reguluje lokalitu. V pr├şpade Zodiacbet sa vyu┼ż├şva licencia Curacao. ─î├şslo licencie je 8048/JAZ. Skor├í odozva na str├ínku bola pozit├şvna a zd├í sa, ┼że neexistuj├║ ┼żiadne v├í┼żne probl├ęmy z h─żadiska bezpe─Źnosti hr├í─Źov. Okrem toho technol├│gia digit├ílneho ┼íifrovania C256-bit SSL pom├íha zv├Ż┼íi┼ą celkov├║ bezpe─Źnos┼ą.

┼áportov├í st├ívka prij├şma hr├í─Źov z viac ako 150 r├┤znych kraj├şn. Prim├írnou cie─żovou skupinou s├║ v┼íak jednozna─Źne t├ş, ktor├ş b├Żvaj├║ v ├üzii a Eur├│pe. Rozhranie je kompatibiln├ę s nasleduj├║cimi jazykmi: angli─Źtina, franc├║z┼ítina, nem─Źina, f├şn─Źina, talian─Źina a arab─Źina. K platforme je mo┼żn├ę pristupova┼ą prostredn├şctvom PC aj mobiln├Żch zariaden├ş.

K dispoz├şcii je aj ┼ípeci├ílna aplik├ícia. Alternat├şvne m├┤┼żu fan├║┼íikovia st├ívkovania pou┼żi┼ą webov├║ str├ínku prehliada─Źa na uzatv├íranie ┼íportov├Żch st├ívok. Softv├ęr dod├íva Delasport. Sk├║sen├ş st├ívkuj├║ci u┼ż poznaj├║ Delasport, preto┼że ho mo┼żno n├íjs┼ą v ┼íirokej ┼ík├íle in├Żch ob─ż├║ben├Żch st├ívkov├Żch kancel├íri├ş.

┼áporty pon├║kan├ę na Zodiacbet

Kvalita st├ívok na Zodiacbet m├┤┼że by┼ą ur─Źen├í rozsahom dostupn├Żch trhov. V ponuke je primerane r├┤znorod├Ż set, ktor├Ż pokr├Żva viac ako 20 popul├írnych ┼íportov. The st├ívkov├ę kurzy s├║ dostato─Źne konkurencieschopn├ę konkurova┼ą nieko─żk├Żm ─Ćal┼í├şm str├ínkam, ktor├ę tie┼ż vy┼íli v roku 2020. Kurzy sa dokonca zobrazuj├║ v piatich r├┤znych form├ítoch, aby vyhovovali medzin├írodnej hr├í─Źskej z├íkladni. D├í sa zmeni┼ą na zlomkov├ę, americk├ę, malajsk├ę, hongkongsk├ę alebo indon├ęzske.

Medzi ┼íporty, ktor├ę pon├║ka t├íto online st├ívkov├í kancel├íria, patria:

 • Americk├Ż futbal

 • bedminton

 • Baseball

 • basketbal

 • Boxovanie

 • Kriket

 • Jazda na bicykli

 • ┼á├şpky

 • Golf

 • Preteky chrtov

 • H├ídzan├í

 • Konsk├ę dostihy

 • ─Żadov├Ż hokej

 • MMA

 • Motor┼íport

 • rugby

 • Snooker

 • Stoln├Ż tenis

 • tenis

 • Volejbal

  Zatia─ż ─Źo tieto trhy oslovia fan├║┼íikov popul├írnych ┼íportov, je cite─żn├Ż nedostatok mo┼żnost├ş pre niky. Namiesto toho je str├ínka zameran├í na poskytovanie st├ívok na rozsiahle hry a turnaje.

┼áportov├ę st├ívky na┼żivo

Str├ínka sa odli┼íuje z h─żadiska ┼íportov├Żch st├ívok v─Ćaka mnoh├Żm dostupn├Żm ┼żiv├Żm funkci├ím. Tento online bookmaker pon├║ka st├ívkovanie v hre, pred z├ípasom aj priame st├ívkovanie. Live st├ívky umo┼ż┼łuj├║ hr├í─Źovi umiestni┼ą svoj v├Żber aj vtedy, ke─Ć z├ípas st├íle prebieha. Tieto trhy poskytuj├║ pou┼ż├şvate─żom pr├şstup k aktualizovan├Żm zmen├ím sk├│re a kurzov. T├Żmto sp├┤sobom m├┤┼że hr├í─Ź aj na─Ćalej zosta┼ą informovan├Ż o hre v re├ílnom ─Źase. ┼Żiv├ę ┼íportov├ę st├ívky online pon├║ka Zodiacbet pre futbal, tenis a basketbal.

├Ürove┼ł dostupnosti pre tento typ st├ívkovania sa v┼íak bude zna─Źne l├ş┼íi┼ą v z├ívislosti od konkr├ętnej udalosti. Napr├şklad z├ípasy Svetov├ęho poh├íra to pon├║kaj├║ sk├┤r ako viac z├ípasov v men┼í├şch lig├ích. V├Żsledok, hendikep a nad/pod s├║ najob─ż├║benej┼íie typy st├ívok na┼żivo. Zodiacbet poskytuje kalend├ír udalost├ş, sprievodcov st├ívkami a aktualizovan├ę str├ínky so ┼ítatistikami. V posledn├Żch rokoch niektor├ş bookmakeri za─Źali vyu┼ż├şva┼ą ┼żiv├ę prenosy. To v┼íak nie je pr├şpad Zodiacbet. Namiesto toho sa pou┼ż├şvatelia musia spolieha┼ą na grafiku, ktor├í sleduje priebeh z├ípasov.

Platby na Zodiacbet

Zodiacbet je popredn├Ż poskytovate─ż online ┼íportov├Żch st├ívok. Preto d├íva zmysel, ┼że str├ínka podporuje a slu┼ín├Ż rozsah platobn├Żch met├│d. T├Żm sa zabezpe─Ź├ş, ┼że si spolo─Źnos┼ą vyberie mnoho r├┤znych typov hr├í─Źov. Niektor├ş ─żudia napr├şklad uprednost┼łuj├║ pou┼ż├şvanie pomerne tradi─Źn├Żch met├│d, ako s├║ debetn├ę alebo kreditn├ę karty. In├ş bud├║ chcie┼ą namiesto toho robi┼ą vklady a v├Żbery pomocou kryptomeny. Bez oh─żadu na to, ktor├Ż z nich si pou┼ż├şvate─ż vyberie, m├┤┼że si by┼ą ist├Ż bezpe─Źnou transakciou.

Zodiacbet spracuje ve─żk├ę mno┼żstvo mo┼żnost├ş vkladov okam┼żite. To znamen├í, ┼że tipuj├║ci nebude musie┼ą ─Źaka┼ą na prip├şsanie prostriedkov na jeho ├║─Źet. Na druhej strane, vybavenie ┼żiadost├ş o v├Żber trv├í dlh┼íie. Platobn├í politika Zodiacbet uv├ídza, ┼że ich finan─Źn├ęmu t├şmu zvy─Źajne trv├í dokon─Źenie ┼żiadosti 48 a┼ż 72 hod├şn. Aj ke─Ć sa tak stane, po─Źas odosielania prostriedkov st├íle existuje ─Źakacia doba. M├┤┼że to trva┼ą a┼ż 10 pracovn├Żch dn├ş. Zodiacbet akceptuje nasleduj├║ce sp├┤soby platby:

 • v├şza
 • MasterCard
 • Neteller
 • Skrill
 • Paysafe
 • EcoPayz
 • Jeton
 • Bitcoin
 • Ove─ża lep┼íie
 • WebMoney
 • Qiwi
 • Klarna
 • Bankov├Ż prevod

Bonusy pon├║kan├ę na Zodiacbet

Najlep┼íie online st├ívkov├ę kancel├írie bud├║ l├íka┼ą nov├Żch tipuj├║cich na fantastick├║ uv├ştacia ponuka. Ak sa fan├║┼íikovia online st├ívkovania zaregistruj├║ do Zodiacbet, m├┤┼żu z├şska┼ą 100% bonus a┼ż do v├Ż┼íky 100 ÔéČ. Aby odomkli t├║to akciu, musia vlo┼żi┼ą aspo┼ł 10 ÔéČ. Na uplatnenie ponuky musia tie┼ż pou┼żi┼ą propaga─Źn├Ż k├│d.

Pred rozhodnut├şm, ─Źi je str├ínka vhodn├í, je v┼żdy m├║dre pre─Ź├şta┼ą si zmluvn├ę podmienky ak├ęhoko─żvek bonusu. Propag├ícia registr├ície na Zodiacbet nie je pr├şli┼í komplikovan├í na pochopenie. Po┼żiadavky na st├ívkovanie pre po─Źiato─Źn├Ż vklad a bonus ─Źiastka je stanoven├í na 10x. To je ove─ża menej ako priemer na in├Żch str├ínkach, ktor├Ż b├Żva 30-n├ísobn├Ż. Ak bud├║ ma┼ą hr├í─Źi ┼í┼ąastie, mohli si domov odnies┼ą 10-n├ísobok sumy, ktorou boli odmenen├ş.

Toto nie je jedin├Ż bonus, ktor├Ż n├íjdete na str├ínke. Zodiacbet pravidelne aktualizuje svoju propaga─Źn├║ str├ínku, aby bola v s├║lade s najnov┼í├şmi v├Żznamn├Żmi ┼íportov├Żmi udalos┼ąami. Existuje dokonca aj informa─Źn├Ż bulletin, ktor├Ż m├┤┼żu hr├í─Źi vyu┼żi┼ą na informovanie o najnov┼í├şch ponuk├ích. Napr├şklad, pr├şle┼żitostne m├┤┼żete vyu┼żi┼ą bonusy bez vkladu.

Pre─Źo stavi┼ą na Zodiacbet?

Ka┼żd├Ż si predstav├ş najlep┼íiu webov├║ str├ínku s online st├ívkovan├şm inak. Ak tipuj├║ci h─żad├í nie─Źo s ve─żmi r├┤znorod├Żmi a ┼ípecializovan├Żmi trhmi, Zodiacbet pre nich nemus├ş by┼ą tou spr├ívnou str├ínkou. Ak sa v┼íak ich online st├ívkovanie zameriava na v├Żznamnej┼íie ┼íportov├ę udalosti, potom je tento poskytovate─ż ide├ílny.

Rozhranie na webovej str├ínke poskytuje pou┼ż├şvate─żom dostatok kontroly. Ak sa chc├║ zapoji┼ą do st├ívkovania na┼żivo, potom s├║ k dispoz├şcii aktu├ílne ┼ítatistiky o prebiehaj├║cich z├ípasoch. Zjednodu┼íen├í grafika znamen├í, ┼że pou┼ż├şvatelia nebud├║ musie┼ą sledova┼ą ┼żiv├ę vysielanie. Namiesto toho sa m├┤┼żu s├║stredi┼ą iba na v├Żkony dvoch t├şmov/hr├í─Źov.

Akciov├ę ponuky zais┼ąuj├║ odmenu nov├Żch aj vern├Żch hr├í─Źov. Tieto bonusy s├║ dos┼ą konkurencieschopn├ę a d├ívaj├║ ─żu─Ćom nie─Źo nov├ę po─Źas cel├ęho roka.

Registr├ícia do Zodiacbet je ve─żmi jednoduch├í. Minim├ílny vklad je ┼ítandardn├Ż a spravodliv├Ż. Okrem toho m├┤┼że by┼ą proces prakticky okam┼żit├Ż. Mnoho hr├í─Źov ver├ş, ┼że bud├║cnos┼ą tohto odvetvia je v kryptomen├ích. Ak ├íno, Zodiacbet je pripraven├Ż na bud├║cnos┼ą poskytovan├şm platobn├Żch mo┼żnost├ş tohto typu. Zahrnut├ş s├║ aj fan├║┼íikovia tradi─Źnej┼í├şch met├│d a elektronick├Żch pe┼ła┼żeniek. Celkovo je Zodiacbet poskytovate─żom zameran├Żm na mainstream, ktor├Ż pote┼í├ş ─żud├ş a je bezpe─Źn├Ż aj spo─żahliv├Ż.

Total score7.6
Pros

R├Żchle fakty o kas├şnach

Year foundedYear founded: 2020
BonusyBonusy (2)
Bonusov├ę k├│dyVkladov├Ż bonus
HryHry (43)
American FootballAussie RulesBaseballBasketball
Blackjack
Boxing
CS:GO
CricketCyclingDarts
Dota 2
EsportsEurovision
FIFA
Football
Football Betting
GreyhoundsHandballHorse racingIce Hockey
King of Glory
League of Legends
MMAMotorsports
NBA 2K
Online stávkovanie
Politics
Rainbow Six Siege
Roulette
Rugby
Slots
SnookerSports
Sports Betting
StarCraft 2
Table TennisTennis
Three Card Poker
Valorant
Video Poker
Virtual SportsVolleyballWinter Sports
JazykyJazyky (6)
angli─Źtina
arab─Źina
francúzština
f├şn─Źina
nem─Źina
talian─Źina
KrajinyKrajiny (10)
Dánsko
F├şnsko
Kanada
Nemecko
Nov├Ż Z├ęland
N├│rsko
Rak├║sko
Svazijsko
Taliansko
┼áv├ędsko
MenyMeny (8)
americk├Żch dol├írov
bahrajnsk├Żch din├írov
eur
kanadsk├Żch dol├írov
kuvajtsk├Żch din├írov
novoz├ęlandsk├Żch dol├írov
n├│rskych kor├║n
┼ív├ędskych kor├║n
Mo┼żnosti v├ŻberuMo┼żnosti v├Żberu (10)
Bankov├Ż prevod
Bitcoin
EcoPayz
GiroPay
InterAc
MasterCard
Neteller
Paysafe Card
Skrill
Visa
Softv├ęrSoftv├ęr (23)
BGAMING
Betsoft
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Felix Gaming
Hacksaw Gaming
Microgaming
NetEnt
Novomatic
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Quickspin
Red Tiger Gaming
Ruby Play
SmartSoft Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Triple Edge Studios
Wazdan
iSoftBet