Best online betting bonuses

Bonus za športové stávky je v podstate len marketingový nástroj. Po úspešnom procese registrácie sa dávajú novým stávkarom, aby osladili obchod. Ceny však nie sú určené len pre nových hráčov. Existujúci tipujúci dostávajú odmenu aj za svoju neotrasiteľnú lojalitu k značke online stávkových kancelárií. Odmenou môžu byť bezplatné stávky, cashback, uvítací bonus, odporúčania hráčov atď.

Prečo však športoví bookmakeri ponúkajú bonusy? Predovšetkým, súťaž o hrdlo nedovoľuje žiadnej stávkovej kancelárii sedieť a čakať, kým sa hráči prihlásia. Väčšina z nich preto spúšťa ofenzívny marketingový ťah na prilákanie a udržanie hráčov.

Na druhej strane, tipujúci si vždy vystačia s dodatočnými voľnými stávkami resp peniaze vložené na ich stávkové účty. To platí najmä pre začiatočníkov, ktorí potrebujú určitý priestor na pohyb, aby sa naučili bookmakera.

Nižšie sú uvedené hlavné výhody stávkových bonusov:

 • Pomáhajú hráčom rýchlo sa usadiť v stávkovej stávke.
 • Bonusy pomáhajú znižovať riziko tým, že umožňujú stávkujúcim stávky zadarmo.
 • Ľahko sa spúšťajú.
 • Bonusy pomáhajú stávkovým kanceláriám prilákať a udržať si hráčov
Best online betting bonuses
Čo sú stávkové bonusy?Ako fungujú online stávkové ponukyAko používať stávkové bonusyTipy a triky na bonusyZodpovedné hazardné hry
Bonus za žiadny vklad

Bonus bez vkladu je presne to, ako to znie - bonus na športové stávkovanie online, ktorý nevyžaduje počiatočný vklad. Berte to ako skúšobnú stávku na internetových stávkových stránkach. Ak stávka vyhrá stávku, ponecháva si výhru v súlade s dohodnutými podmienkami. Ak nie, potom to nemá žiadnu nevýhodu, pretože hráči ešte nevložili svoje vlastné peniaze.

Zobraziť viac...
Bonusové kódy

Vo svete online hazardných hier sú propagačné kódy, známe aj ako bonusové kódy, mimoriadne dôležité. Poskytujú možnosť uplatniť si špeciálnu ponuku bezplatných stávok alebo bonus, ktoré by neboli dostupné, keby ste prešli priamo na stránku športových stávok.

Zobraziť viac...
Uvítací bonus

Online stávkové stávky často dávajú podnety na fascináciu nových hráčov a udržanie existujúcich hráčov. Jednou z týchto výhod je uvítací bonus pri športových stávkach. Týmto spôsobom môže nový zákazník získať viac prostriedkov k svojmu bankrollu a ďalšie výhody uvedené v zmluvných podmienkach. Uvítací bonus môže byť 100 % počiatočného vkladu alebo viac.

Zobraziť viac...
Vkladový bonus

Tu sú niektoré z dôvodov, prečo stávkové stránky ponúkajú tento stávkový bonus:

Zobraziť viac...
Bonus za odporúčanie

Získavanie zákazníkov je jednou z náročných úloh, ktorým dnes stránky športových stávok čelia. Nemusia sa o to však pokúšať sami, keď majú tím hráčov, ktorí sa môžu napojiť na skupinu skvelých kandidátov z ich osobných a profesionálnych sietí. Existujúci zákazníci jednoducho potrebujú malý stimul, aby získali odporúčania na stávkovanie, aby sa prihlásili na stránku. Najlepším spôsobom, ako to dosiahnuť, sú bonusy za odporúčanie.

Zobraziť viac...
Bonus za registráciu

Dá sa povedať, že bonusy za športové stávkovanie oslovujú široké spektrum stávkarov. V súčasnosti väčšina športových stávkových kancelárií zlepšila svoju hru, čo znamená, že stávkujúci môžu očakávať rôzne bonusy za športové stávky. Stránky s online hazardnými hrami sú známe udeľovaním obrovských bonusov. Zvyčajne tieto bonusy nevyhnutne zahŕňajú vklad, čo je v poriadku, pretože v prvom rade hľadáte online akciu so skutočnými peniazmi.

Zobraziť viac...
Cashback bonus

Stávkové stávky poskytujú mnoho foriem bonusov za športové stávkovanie. Niektoré online stávkové kancelárie často poskytujú svojim hráčom zľavy v nádeji, že ich prilákajú, aby s nimi pokračovali v hazardných hrách, alebo aby sa im poďakovali za ich vernosť. Tieto refundácie sa nazývajú rôznymi názvami, z ktorých najvýznamnejší je cashback bonus za športové stávky.

Zobraziť viac...
Free Bets

Môže byť ťažké nájsť online stávkové stránky, ktoré neponúkajú nejaké bezplatné stávky. Stávka zadarmo sa zároveň môže týkať mnohých ďalších akcií, takže môže byť niekedy mätúca, najmä ak je stávkujúci nováčik. Bezplatné stávky sú dôležitou reklamou, ktorú treba hľadať na stránkach s online stávkovaním. Samozrejme, že tieto akcie prichádzajú s podmienkami, ale ich získanie je skvelý spôsob, ako zvýšiť peňaženku každého stávkujúceho.

Zobraziť viac...

Loyalty Bonus

Ako fungujú online stávkové ponuky

Ako fungujú online stávkové ponuky

Tipujúci si musia najskôr vytvoriť účet stávkovej kancelárie a získať propagačný kód stávkovej stávky, aby si mohli nárokovať online športové stávkovanie bez vkladu. Bonusový kód je súbor čísel/písmen na spustenie bonusovej akcie. Vo väčšine prípadov musia stávkujúci pred aktiváciou bonusu vykonať minimálny vklad.

Po splnení podmienok sa odmena automaticky prejaví na stávkovom účte vedľa skutočného zostatku.

Je dôležité si uvedomiť, že stávkujúci si nemôžu vybrať bonusové peniaze okamžite. Je to preto, že je potrebné splniť požiadavku na hravosť. Niekedy sa nazývajú požiadavky na prevrátenie alebo požiadavky na stávkovanie, ide o stanovený počet hraní s použitím bonusu pred výberom.

Predpokladajme teda, že stávková kancelária je dostatočne veľkorysá na to, aby novým tipujúcim ponúkla 100 % až 100 $ uvítací bonus. Ďakujem veľmi pekne! Ale potom je tu požiadavka na stávkovanie 10x. Takže ak hráč vloží 50 $, dostane bonus 50 $. Na získanie tohto bonusu musí hráč staviť 500 $ (50 $ x 10). Našťastie, stávkujúci nemusia staviť celú sumu v jednej stávke.

Okrem požiadaviek na stávkovanie sa pozrite aj na nasledujúce veci:

 • Dátum vypršania platnosti bonusu (zvyčajne 30 až 60 dní).
 • Maximálna výška vkladu.
 • Spôsobilý vklad, aj keď nie je bežný.
Ako fungujú online stávkové ponuky
Ako používať stávkové bonusy

Ako používať stávkové bonusy

Ako teda tipujúci vložia vklad s voľnými peniazmi alebo stávkami? Našťastie sa to až tak nelíši uzatváranie tradičných športových stávok. Začnite pridaním výberu zápasu na tiket. Keď to urobíte, pokračujte v vkladaní stávky.

Uvidíte možnosť použiť dostupný bonus, ak existuje. Pamätajte, že ak je hodnota vkladu vyššia ako celková suma bonusu, zostatok sa odpočíta z hlavnej peňaženky. Informácie sú jasne viditeľné v potvrdení. Veľa štastia!

Ako používať stávkové bonusy
Tipy a triky na bonusy

Tipy a triky na bonusy

Existuje naozaj nejaká stratégia, ako zo stávkových bonusov vyťažiť maximum? Nižšie sú uvedené niektoré z nich:

 • Poznajte dostupné možnosti: Oplatí sa dozvedieť sa pár vecí o typoch stávkových bonusov. Najbežnejším typom bonusu je bez vkladu, kde bookmaker zodpovedá percentu z vkladu. Naopak, niektoré športové stávky ponúkajú bezplatné stávky bez vkladu. V tomto prípade hráči získajú bonusové peniaze bez toho, aby čokoľvek vložili. Okrem týchto dvoch stávkových kancelárií ponúkajú aj zľavy, bezplatné stávky, bonusy za opätovné načítanie a odporúčania. Vyberte si teda ten, ktorý zahŕňa minimálne riziká.

 • Požiadavka na nízke prevrátenie: Vezmite si tento príklad; online stávková kancelária ponúka uvítaciu odmenu vo výške 1 000 $. Okamžite sa zaregistrujete a zaúčtujete a uplatníte si ho, len aby ste si uvedomili, že bonus vyžaduje 10-násobné prevrátenie. Ešte horšie je, že táto podmienka má byť splnená do týždňa. Ak nie je niekto ťažký hazardér, stávkovanie 10 000 dolárov za týždeň je fatamorgána. In sveta športových stávok, dohoda, ktorá vyzerá príliš dobre na to, aby to bola pravda, pravdepodobne je.

 • Choďte na vyššie minimálne stávky: Zaujímavé je, že stávkové stávky neumožňujú hráčom staviť zo svojich bonusových peňazí akúkoľvek sumu. Ak by to tak bolo, väčšina hazardných hráčov by rýchlo splnila požiadavku na prevrátenie. Aby sa predišlo tomuto scenáru, umiestňujú počas bonusového obdobia strop na maximálny vklad. Preto ísť na vyššie minimálne stávky znamená splniť požiadavky na prevrátenie oveľa skôr.

 • Vypadnutie: Niektorí hráči sa rozhodnú staviť na dlhé kurzy. Teraz to znamená, že ak ich stávky vyhrajú, zostanú s menšími požiadavkami na priebeh hry. V športových stávkach sa tomu hovorí busting out. Ale akokoľvek to znie dobre, tento proces si môže vyžadovať značné finančné prostriedky. Napriek tomu sa stále oplatí splniť požiadavky na prevrátenie športových bookmakerov.

 • Použite spätné a ležiace stávky: Predpokladajme, že vsadíte 10 $ na koňa A, aby ste vyhrali dostihy s kurzom 5,0. Ak kôň vyhrá, znamená to, že dostanete 50 dolárov. Toto sa nazýva spätné stávkovanie. Na druhej strane, ležiace stávky zahŕňajú stávkovanie peňazí, aby kôň nevyhral. Tieto dve stávky vám zaistia maximalizáciu zisku pri zachovaní bonusu bookmakera. Pamätajte, že cieľom je vyhrať a stiahnuť sa.

Tipy a triky na bonusy
Zodpovedné hazardné hry

Zodpovedné hazardné hry

Ste pripravení požiadať o bonus teraz? Najprv drž svoje kone! Je dôležité mať na pamäti, že športové stávkovanie nie je záležitosťou typu „do-or-diet“. Preto to nepreháňajte s cieľom splniť požiadavky na prevrátenie.

Stávkovanie s emóciami a nie so stratégiou môže viesť len k jednému výsledku – viac prehier. Vytvorte si teda bankroll a vyhnite sa honbe za stratami.

Zodpovedné hazardné hry