Bonusy

Existuje 1001 dôvodov, prečo sa pripojiť k rozvíjajúcemu sa svetu online športových stávok. Okrem bezkonkurenčného pohodlia, online stávkové stránky prichádzajú s množstvom bonusov. Stávkové stávky zvyčajne poskytujú novým hráčom stávkový bonus alebo stávky bez rizika. Pre verných hráčov nie je nikdy nedostatok bonusových stávok a cashback akcií.

Ale bez ohľadu na to, či ste nový stávkar alebo verný, nájdenie najlepších ponúk online stávkovania môže vašu hru poriadne naštartovať. Táto stránka teda predstavuje základ pre vaše dobrodružstvo s bonusmi pri online stávkovaní a ako si ich užiť naplno.

Bonusy
Cashback bonus

Stávkové stávky poskytujú mnoho foriem bonusov za športové stávkovanie. Niektoré online stávkové kancelárie často poskytujú svojim hráčom zľavy v nádeji, že ich prilákajú, aby s nimi pokračovali v hazardných hrách, alebo aby sa im poďakovali za ich vernosť. Tieto refundácie sa nazývajú rôznymi názvami, z ktorých najvýznamnejší je cashback bonus za športové stávky.

Zobraziť viac...
Bonusové kódy

Vo svete online hazardných hier sú propagačné kódy, známe aj ako bonusové kódy, mimoriadne dôležité. Poskytujú možnosť uplatniť si špeciálnu ponuku bezplatných stávok alebo bonus, ktoré by neboli dostupné, keby ste prešli priamo na stránku športových stávok.

Zobraziť viac...
Vkladový bonus

Tu sú niektoré z dôvodov, prečo stávkové stránky ponúkajú tento stávkový bonus:

Zobraziť viac...
Uvítací bonus

Online stávkové stávky často dávajú podnety na fascináciu nových hráčov a udržanie existujúcich hráčov. Jednou z týchto výhod je uvítací bonus pri športových stávkach. Týmto spôsobom môže nový zákazník získať viac prostriedkov k svojmu bankrollu a ďalšie výhody uvedené v zmluvných podmienkach. Uvítací bonus môže byť 100 % počiatočného vkladu alebo viac.

Zobraziť viac...
Bonus za žiadny vklad

Bonus bez vkladu je presne to, ako to znie - bonus na športové stávkovanie online, ktorý nevyžaduje počiatočný vklad. Berte to ako skúšobnú stávku na internetových stávkových stránkach. Ak stávka vyhrá stávku, ponecháva si výhru v súlade s dohodnutými podmienkami. Ak nie, potom to nemá žiadnu nevýhodu, pretože hráči ešte nevložili svoje vlastné peniaze.

Zobraziť viac...
Bonus za odporúčanie

Získavanie zákazníkov je jednou z náročných úloh, ktorým dnes stránky športových stávok čelia. Nemusia sa o to však pokúšať sami, keď majú tím hráčov, ktorí sa môžu napojiť na skupinu skvelých kandidátov z ich osobných a profesionálnych sietí. Existujúci zákazníci jednoducho potrebujú malý stimul, aby získali odporúčania na stávkovanie, aby sa prihlásili na stránku. Najlepším spôsobom, ako to dosiahnuť, sú bonusy za odporúčanie.

Zobraziť viac...
Bonus za registráciu

Dá sa povedať, že bonusy za športové stávkovanie oslovujú široké spektrum stávkarov. V súčasnosti väčšina športových stávkových kancelárií zlepšila svoju hru, čo znamená, že stávkujúci môžu očakávať rôzne bonusy za športové stávky. Stránky s online hazardnými hrami sú známe udeľovaním obrovských bonusov. Zvyčajne tieto bonusy nevyhnutne zahŕňajú vklad, čo je v poriadku, pretože v prvom rade hľadáte online akciu so skutočnými peniazmi.

Zobraziť viac...
Free Bets

Môže byť ťažké nájsť online stávkové stránky, ktoré neponúkajú nejaké bezplatné stávky. Stávka zadarmo sa zároveň môže týkať mnohých ďalších akcií, takže môže byť niekedy mätúca, najmä ak je stávkujúci nováčik. Bezplatné stávky sú dôležitou reklamou, ktorú treba hľadať na stránkach s online stávkovaním. Samozrejme, že tieto akcie prichádzajú s podmienkami, ale ich získanie je skvelý spôsob, ako zvýšiť peňaženku každého stávkujúceho.

Zobraziť viac...

Loyalty Bonus

Online športové stávkové bonusy a propagačné akcie

Online športové stávkové bonusy a propagačné akcie

Bonus za športové stávky je v podstate len marketingový nástroj. Po úspešnom procese registrácie sa dávajú novým stávkarom, aby osladili obchod. Ceny však nie sú určené len pre nových hráčov. Existujúci stávkujúci dostávajú odmenu aj za svoju neotrasiteľnú lojalitu k značke online stávkových kancelárií. Odmenou môžu byť bezplatné stávky, cashback, uvítací bonus, odporúčania hráčov atď.

Prečo však športoví bookmakeri ponúkajú propagačné akcie? Predovšetkým, súťaž o hrdlo nedovoľuje žiadnej stávkovej kancelárii sedieť a čakať, kým sa hráči prihlásia. Väčšina z nich preto spúšťa ofenzívny marketingový ťah na prilákanie a udržanie hráčov.

Na druhej strane, tipujúci si vždy vystačia s dodatočnými voľnými stávkami resp peniaze vložené na ich stávkové účty. To platí najmä pre začiatočníkov, ktorí potrebujú určitý priestor na pohyb, aby sa naučili bookmakera.

Nižšie sú uvedené hlavné výhody stávkových bonusov:

  • Pomáhajú hráčom rýchlo sa usadiť v stávkovej stávke.
  • Bonusy pomáhajú znižovať riziko tým, že umožňujú stávkujúcim stávky zadarmo.
  • Ľahko sa spúšťajú.
  • Bonusy pomáhajú stávkovým kanceláriám prilákať a udržať si hráčov
Online športové stávkové bonusy a propagačné akcie
Ako fungujú online stávkové ponuky

Ako fungujú online stávkové ponuky

Tipujúci si musia najprv vytvoriť účet stávkovej kancelárie a získať propagačný kód stávkovej stávky, aby si mohli uplatniť online športové stávkovanie bez vkladu. Bonusový kód je súbor čísel/písmen na spustenie bonusovej akcie. Vo väčšine prípadov musia tipujúci vykonať minimálny vklad pred aktiváciou odmeny.

Po splnení podmienok sa odmena automaticky prejaví na stávkovom účte vedľa skutočného zostatku.

Je dôležité si uvedomiť, že stávkujúci si nemôžu vybrať bonusové peniaze okamžite. Je to preto, že je potrebné splniť požiadavku na hravosť. Niekedy sa nazývajú požiadavky na prevrátenie alebo požiadavky na stávkovanie, ide o stanovený počet hraní s použitím bonusu pred výberom.

Predpokladajme teda, že online stávková kancelária je dostatočne veľkorysá na to, aby novým tipujúcim ponúkla 100 % až 100 USD uvítací bonus. Ďakujem veľmi pekne! Ale potom je tu požiadavka na stávkovanie 10x. Takže ak hráč vloží 50 $, získa bonus 50 $. Na získanie tejto odmeny musí hráč staviť 500 $ (50 $ x 10). Našťastie, stávkujúci nemusia staviť celú sumu v jednej stávke.

Okrem požiadaviek na stávkovanie sa pozrite aj na nasledujúce veci:

  • Dátum vypršania platnosti bonusu (zvyčajne 30 až 60 dní).
  • Maximálna výška vkladu.
  • Spôsobilý spôsob vkladu, aj keď nie je bežný.
Ako fungujú online stávkové ponuky
Ako využiť stávkové bonusy?

Ako využiť stávkové bonusy?

Ako teda tipujúci vložia vklad s voľnými peniazmi alebo stávkami? Našťastie sa to až tak nelíši uzatváranie tradičných športových stávok. Začnite pridaním výberu zápasu na tiket. Keď to urobíte, pokračujte v vkladaní stávky.

Uvidíte možnosť použiť dostupný bonus, ak existuje. Pamätajte, že ak je hodnota vkladu vyššia ako celková suma bonusu, zostatok sa odpočíta z hlavnej peňaženky. Informácie sú jasne viditeľné v potvrdení. Veľa štastia!

Ako využiť stávkové bonusy?
Tipy a triky na bonusy

Tipy a triky na bonusy

Existuje naozaj nejaká stratégia, ako zo stávkových bonusov vyťažiť maximum? Nižšie sú uvedené niektoré z nich:

Zoznámte sa s dostupnými možnosťami: Oplatí sa dozvedieť sa pár vecí o typoch stávkových bonusov. Najbežnejším typom bonusu je bez vkladu, kde bookmaker zodpovedá percentu z vkladu. Naopak, niektoré športové stávky ponúkajú bezplatné stávky bez vkladu. V tomto prípade hráči dostanú odmenu bez toho, aby čokoľvek vložili. Okrem týchto dvoch stávkových kancelárií ponúkajú aj zľavy, bezplatné stávky, bonusy za opätovné načítanie a odporúčania. Vyberte si teda taký, ktorý zahŕňa minimálne riziká.

Požiadavka na nízke prevrátenie: Vezmite si tento príklad; online stávková kancelária ponúka uvítaciu odmenu vo výške 1 000 dolárov. Okamžite sa zaregistrujete a zaúčtujete a uplatníte si ho, len aby ste si uvedomili, že bonus vyžaduje 10-násobné prevrátenie. Ešte horšie je, že táto podmienka má byť splnená do týždňa. Ak nie je niekto ťažký gambler, stávka 10 000 dolárov za týždeň je fatamorgána. In svet športových stávok, dohoda, ktorá vyzerá príliš dobre na to, aby to bola pravda, pravdepodobne je.

Choďte na vyššie minimálne stávky: Zaujímavé je, že stávkové stávky neumožňujú hráčom vsádzať z bonusových peňazí akúkoľvek sumu. Ak by to tak bolo, väčšina hazardných hráčov by rýchlo splnila požiadavku na prevrátenie. Aby sa predišlo tomuto scenáru, nastavia počas bonusového obdobia strop na maximálny vklad. Preto ísť na vyššie minimálne stávky znamená splniť požiadavky na prevrátenie oveľa skôr.

Vypadnutie: Niektorí hráči sa rozhodnú staviť na dlhé kurzy. Teraz to znamená, že ak ich stávky vyhrajú, zostanú s menšími požiadavkami na priebeh hry. V športových stávkach sa tomu hovorí busting out. Ale akokoľvek to znie dobre, tento proces si môže vyžadovať značný bankroll. Požiadavky na prevrátenie športových bookmakerov sa však stále oplatí splniť.

Použite spätné a ležiace stávky: Predpokladajme, že vsadíte 10 $ na koňa A, aby ste vyhrali dostihy s kurzom 5,0. Ak kôň vyhrá, znamená to, že dostanete 50 dolárov. Toto sa nazýva spätné stávkovanie. Na druhej strane, ležiace stávky zahŕňajú stávkovanie peňazí, aby kôň nevyhral. Tieto dve stávky vám zaistia maximalizáciu zisku pri zachovaní bonusu bookmakera. Pamätajte, že cieľom je vyhrať a stiahnuť sa.

Tipy a triky na bonusy
Zodpovedné hazardné hry

Zodpovedné hazardné hry

Ste pripravení požiadať o bonus teraz? No, najprv drž svoje kone! Je dôležité mať na pamäti, že športové stávkovanie nie je záležitosťou typu „do-or-diet“. Preto to nepreháňajte s cieľom splniť požiadavky na prevrátenie.

Stávkovanie s emóciami a nie stratégiou môže viesť len k jednému výsledku – k ďalším prehrám. Vytvorte si teda bankroll a vyhnite sa honbe za stratami.

Zodpovedné hazardné hry