Hrajte Basketball online – Top 1 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Basketbal je jedným z najpopulárnejších športov na svete a možno ho rozumne považovať za druhý po futbale. V porovnaní s inými športmi je basketbal pomerne nový, bol vynájdený až v roku 1891. Basketbal má skutočne medzinárodný rozmer, čo možno vidieť na jeho súťažnom charaktere počas letných olympijských hier, ako aj na množstve rôznych krajín zastúpených hráčmi. v NBA.

Počítajte aj s basketbalom ako s jedným z top športov, na ktorý sa dá staviť. Len na NBA sa každú sezónu vsádzajú doslova miliardy dolárov, a to nezahŕňa niektoré väčšie basketbalové udalosti, ako je March Madness pre basketbal NCAA.

Hrajte Basketball online – Top 1 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Čo je stávkovanie na basketbal?Ako staviť na basketbalStávkové kurzy na basketbal
Čo je stávkovanie na basketbal?

Čo je stávkovanie na basketbal?

Keďže basketbal je taký nový šport, môžeme predpokladať, že s jeho vynálezom prišlo aj stávkovanie na túto hru. Neexistuje presný dátum, kedy ľudia začali stávkovať na basketbal, ale tento šport bol základom športových kníh po celom svete. S nárastom legalizácie športových stávok v Spojených štátoch bude popularita stávkovania v NBA len stúpať.

Dnes je March Madness jednou z popredných amerických športových udalostí v kalendári, popri Triple Crown dostihov, Svetovej sérii a, samozrejme, Super Bowl. NBA sa nevyhýbala športovému stávkovaniu ako iné ligy a bola jednou z prvých, ktorá predstavila firemných sponzorov ako DraftKings.

NBA vystúpila a vyhlásila, že chce byť partnerom každej športovej knihy v Spojených štátoch, takže liga to s prijímaním online športového stávkovania rozhodne myslí vážne.

Čo je stávkovanie na basketbal?
Ako staviť na basketbal

Ako staviť na basketbal

Na basketbalových stávkach je krásne to, že v hre je toľko vecí, na ktoré sa dá staviť! Základné stávky na basketbalový zápas sú takmer rovnaké ako pri akomkoľvek inom tímovom športe.

Stávka Moneyline je stávka, na ktorú tím hru úplne vyhrá. Bodové rozpätie je stávka na to, o koľko bodov favorit vyhrá, alebo prípadne o koľko bodov stratí smoliar. Stávky na hráčov sa stali obľúbeným stávkovým trhom, najmä v NBA.

Štatistiky ako bloky, doskoky, vytvorené 3-ukazovatele a trojité dvojhry sú k dispozícii na stávkovanie takmer v každej športovej stávke. Medzi ďalšie obľúbené stávkové trhy patria futures stávky na šampionát NBA, ako aj celkové víťazstvá tímov a individuálne ocenenia ako MVP alebo nováčik roka.

Ako staviť na basketbal
Stávkové kurzy na basketbal

Stávkové kurzy na basketbal

Kurzy na skutočnú hru sú založené na mnohých veciach, ale sú tiež stanovené skutočným stávkovým trhom. Tímový rekord a výkon sú samozrejme kľúčom k určovaniu favorita, zatiaľ čo nedávny rozvrh a zranenia hráčov sú tiež hlavnými časťami pri znižovaní šancí na basketbal. Veľké tímy na trhu ako Los Angeles Lakers alebo New York Knicks budú vždy brať peniaze, pretože majú veľkú verejnosť.

Podpera hráča stávkové kurzy môže byť založené na stretnutí jednotlivých hráčov proti obrancovi v tíme súpera, ako aj na nedávnych štatistických výkonoch tohto hráča. Celkové kurzy hry sú určené podľa toho, ako každý tím v poslednom čase podával výkony, ako aj podľa vecí, ako je tempo tímu a sila obrany tímu. Nakoniec, pre futures trhy môžu tieto kolísať v závislosti od toho, ako dobre sa darí tímu alebo hráčovi.

Zranenie môže znížiť šance hráča na MVP, zatiaľ čo desaťzápasová víťazná séria tímu môže zvýšiť šance na víťazstvo v divízii alebo dokonca majstrovský titul.

Stávkové kurzy na basketbal