Hrajte Basketball online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Basketbal je jedným z najpopulárnejších športov na svete a možno ho rozumne považovať za druhý po futbale. V porovnaní s inými športmi je basketbal pomerne nový, bol vynájdený až v roku 1891. Basketbal má skutočne medzinárodný rozmer, čo možno vidieť na jeho súťažnom charaktere počas letných olympijských hier, ako aj na množstve rôznych krajín zastúpených hráčmi. v NBA.

Počítajte aj s basketbalom ako s jedným z top športov, na ktorý sa dá staviť. Len na NBA sa každú sezónu vsádzajú doslova miliardy dolárov, a to nezahŕňa niektoré väčšie basketbalové udalosti, ako je March Madness pre basketbal NCAA.

Hrajte Basketball online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Základy stávkovania na basketbal

Základy stávkovania na basketbal

Ako jeden z najpopulárnejšie športy na svete, basketbal je hneď na druhom mieste za futbalom. Národná basketbalová asociácia (NBA) bola založená v Amerike len v roku 1946, pôvodne pod názvom Basketball Association of America, čím sa stala jedným z najnovších športov v histórii USA. Tento šport priniesol niektoré z najvýznamnejších športových hviezd, vrátane Kareema Abdula-Jabbara, LeBrona Jamesa a Michaela Jordona.

Každú sezónu ide o miliardy dolárov na stávky len na bežnú sezónu NBA – nepočítajúc March Madness. Je to bezprecedentná suma za hru, ktorá trvá približne 2 hodiny pri celkovom počte 82 hier.

Základy stávkovania na basketbal
Ako staviť na basketbal?

Ako staviť na basketbal?

Ako nový šport, pôvod stávkovania na basketbale pravdepodobne začal, keď sa tento šport začal realizovať. A hoci nie je stanovený dátum, kedy sa stávkovanie začalo, stále si získalo celosvetovú slávu a je súčasťou basketbalových stávok všade. Keďže športové stávkovanie je v celej krajine naďalej legalizované, popularita online stávkovania na basketbal bude len stúpať.

Podobne ako je Superbowl najočakávanejším dňom vo futbale, Marcové šialenstvo je jednou z najočakávanejších udalostí v basketbale. To prináša ďalšie kolo stávkových príležitostí pre hráčov, aby položili svoje peniaze na víťaza každej hry a potom na to, ktorý víťazný tím to všetko vezme.

Vzhľadom na to, aké veľké sú stávky na basketbal, NBA bola jednou z prvých líg, ktoré využili firemných sponzorov v partnerstve s DraftKings. Okrem toho NBA tiež uviedla, že by chcela byť partnerom každej stávkovej stávky v USA, vďaka čomu je pre stávkarov taká inkluzívna.

Ako staviť na basketbal?
Ako umiestniť svoje stávky na basketbal

Ako umiestniť svoje stávky na basketbal

Basketbal je pre stávkarov taký skvelý, že existuje množstvo spôsobov, ako staviť na hru. A čo ho robí univerzálnym medzi online športové stávkovanie je, že základy stávkovania sú univerzálne. Ak chcete staviť priamo, môžete použiť stávku na peňažnú líniu na nastavenie stávky na tím, o ktorom si myslíte, že vyhrá hru.

In stávkovanie na peniaze, bodové rozpätie je pomerne jednoduché. Stávkujúci si uzatvorí stávku na to, o koľko bodov si myslia, že víťazný tím vyhrá, alebo si môžu staviť na to, o koľko bodov prehrávajúci tím na konci hry zaostane.

Všetky štatistiky zápasu sú tiež férovou hrou pre stávkovanie v akejkoľvek stávkovej stávke, vrátane doskokov, blokov a počtu vytvorených trojitých bodov. Tipujúci môžu tiež staviť na celkové výhry tímu a individuálne ocenenia vrátane MVP alebo nováčika roka. Dáva stávkarom veľa šancí naučiť sa, ako tím funguje kolektívne a individuálne, čím pridáva ďalšie vrstvy k ich príležitostiam na veľké výhry.

Ako umiestniť svoje stávky na basketbal
Pochopenie kurzov basketbalových stávok

Pochopenie kurzov basketbalových stávok

Ako pri každej hre, šance na basketbalový zápas sú založené na mnohých aspektoch, no ovplyvňuje ich aj stávkový trh. Rekordy a výkony každého tímu hrajú najvyššiu rolu, no drastický dopad budú mať aj plány a zranenia. Najväčšie tímy, vrátane Los Angeles Lakers a New York Knicks, budú mať tiež veľký bazén, pretože majú veľkú sledovanosť.

Zápas jednotlivých hráčov proti obrancovi v tíme súpera a nedávne štatistické výkony hráča môžu určiť kurzy pre stávky na opory hráčov. O celkových kurzoch hry rozhoduje výkon každého tímu, tempo a sila obrany. Pravdepodobnosť, že sa hráč stane MVP, môže závisieť od zranenia a víťazstva tímu v divízii alebo v majstrovstvá sa môže spoľahnúť na víťaznú sériu.

Pochopenie kurzov basketbalových stávok
Čo je to stávkovanie na basketbalový zápas/upútavku?

Čo je to stávkovanie na basketbalový zápas/upútavku?

Najbežnejším typom basketbalového stávkovania online je „priama stávka“, čo znamená, že stávky sú na jeden tím proti rozpätiu bodov. Okrem toho môžu stávkujúci dokonca pridať niekoľko tímov na jednu stávku, známu ako prednosť. Môžete však tiež spojiť niekoľko tímov do jednej stávky. Môžete pridať dva až osem tímov na jeden zápas, kde všetky tímy a súčty musia pokrývať bodový rozdiel.

Toto sú šance:

 • 2 tímy: 13.5
 • 3 tímy: 6/1
 • 4 tímy: 1.11
 • 5 tímov: 22/1
 • 6 tímov: 40/1
 • 7 tímov: 80/1
 • 8 tímov: 150/1

Vaše výhry a stávky vám budú vrátené na voľnom predaji. Aké peniaze môžete očakávať? No, za 50 USD prednosti dvoch tímov by ste vyhrali 130 USD, takže váš hrubý výnos je 180 USD. Za 100 dolárovú hru piatich tímov by ste si domov priniesli neskutočných 2200 dolárov.

Treba poznamenať, že ak dôjde k „tlačeniu“ alebo nerozhodnému výsledku, bodové rozpätie klesne o stupienok nižšie. Čo je to zatlačenie? Je to vtedy, keď stavíte na tím a výherné číslo je presne také číslo, na ktoré ste vsadili. Takže povedzme, že tipujete, že Miami Heat porazí Cleveland Cavaliers o viac ako 10 bodov, ale potom vyhrá presne o 10 bodov. Nevyhrali ste ani neprehrali. Je to jednoducho nátlak.

Čo to všetko znamená? V podstate, ak sa zúčastníte súhru štyroch tímov a sú tam traja víťazi a jeden tlak, ide to až na súhru troch tímov. Podobne, ak vsádzate na súhru ôsmich tímov a jedno stlačenie, stane sa z toho súhra siedmich tímov. Avšak, over-the-counter prednosti môžu hrať trochu inak pre výplaty prednostnej karty a pravidlá.

Ak dôjde k nerozhodnému výsledku, upútavka pre dva tímy sa zmení na „Žiadna akcia“ a vaše peniaze vám budú vrátené. Ak existuje nerozhodný výsledok pre upútavku troch tímov, stane sa upútavka pre dva tímy. Podobne pre štvorčlennú upútavku sa zmení na trojčlennú.

Čo je to stávkovanie na basketbalový zápas/upútavku?
Stávkovanie na štvrťročné/1. polčasové línie

Stávkovanie na štvrťročné/1. polčasové línie

Základné členenie 48-minútového zápasu NBA je rozdelené na štyri 12-minútové štvrtiny. Tipujúci môžu uzatvárať stávky v prvom štvrťroku a prvom polčase pred začiatkom hry na hru v rámci herného stávkového prvku.

Môžete sa rozhodnúť, ktorý tím podľa vás pokryje spread na konci štvrťroka na štvrťročnej čiare. Prvá polovica liniek funguje rovnako, len s tým rozdielom, že zahŕňa viac času.

Pri týchto stávkach je potrebné zvážiť veľa, vrátane toho, že tím môže začať so skorým náskokom, ale v druhom polčase zaostáva. Alternatívne môže byť tím tiež náchylný na pomalý štart, ale potom sa ujme vedenia v štvrtej štvrtine, inak známej ako „tímy štvrtej štvrtiny“

Preto je dôležité poznať minulé výkony, ale nielen to, ako sa tímu na konci darí. Tento štýl stávkovania je skôr to, ako budú fungovať na začiatku.

Stávkovanie na štvrťročné/1. polčasové línie
Čo je to basketbalové stávkovanie na futures?

Čo je to basketbalové stávkovanie na futures?

Stávkovanie na budúcnosť znamená, že veríte, že sa tímu bude dariť tak dobre, že zoberie všetko. Aj keď môžete samozrejme staviť na tušenie, môže to byť tiež založené na minulom výkone a aktuálnych štatistikách. Povedzme, že Philadelphia 76-ers vyhodili prvé tri zápasy z ihriska, môžete sa staviť, že vyhrajú svoju konferenciu alebo ligový šampionát. Títo stávkové kurzy môžu byť zobrazené na stávkových tabuľkách alebo stojanových hárkoch.

Ak nevidíte, na čo chcete staviť, vždy sa porozprávajte s pisateľom tiketu, ktorý vám poskytne náležitú pomoc. Kurzy sa môžu zmeniť aj bez upozornenia, ale buďte si istí, že vaša výplata bude založená na kurzoch, ktoré boli prítomné, keď ste uzavreli svoju stávku.

Čo je to basketbalové stávkovanie na futures?
Ako staviť na basketbalové rekvizity?

Ako staviť na basketbalové rekvizity?

Stávkovanie basketbalových rekvizít, známe tiež ako exotické stávky, je založené na štatistikách a môže byť k dispozícii v rámci markízových stávok. V zásade vsádzate na hráča a na to, aký dobrý alebo zlý výkon bude počas hry podávať. Môžete sa staviť, že dosiahnu viac ako 110 bodov, prípadne, že nedosiahnu viac ako 60 bodov.

Dostupné propozičné stávky je možné vidieť na stávkovej doske alebo stojane na hárky, ale závisí to od dostupnosti miesta.

Ako staviť na basketbalové rekvizity?
Tipy a triky na stávkovanie na basketbal

Tipy a triky na stávkovanie na basketbal

Pokiaľ ide o športové stávkovanie, musíte urobiť veľa prieskumu, aby ste sa uistili, že sa aspoň zlomíte, aby ste ušetrili svoju stávku. Samozrejme, chcete vyhrať vo veľkom, takže sa nemôžete len pozerať na súčasnú alebo minulú výkonnosť, aby ste položili svoje peniaze a očakávali, že na oplátku dostanete značnú sumu.

Pokiaľ ide o basketbalové stávkové kancelárie, ako aj o všetky ostatné športové stávky, je potrebné zvážiť veľa. Najprv musíte zvážiť, ako sa tímu darí v aktuálnej sezóne. Vyfukujú z vody ostatné tímy? Existuje strelec, ktorý sústavne zbieral aspoň 120 bodov?

Okrem aktuálnych štatistík musíte zvážiť aj minulú výkonnosť tímu. Podarilo sa im v polovici sezóny vyhrať každý zápas a potom sa začnú dusiť, keď budú stávky intenzívnejšie?

Treba sa pozrieť aj na výkony jednotlivých hráčov. Povedzme, že rozohrávač sa zrazil a na zvyšok sezóny mu chýba zranenie. Ako vyzerajú hráči, ktorí boli predtým na lavičke, teraz, keď možno narážajú na ihrisko? Vyzerajú ich štatistiky sľubne, aby vám pomohli vyhrať stávku na futures?

Musíte sa tiež pozrieť na rozpis tímu. S odohraním 82 zápasov v zhustenej sezóne môžu každých pár dní lietať po krajine, aby zasiahli svoj ďalší kurt, čo je známe ako „cirkusový výlet“. Únava spôsobená hektickými rozvrhmi môže ovplyvniť ich výkon. Má tím, na ktorý tipujete, vzájomné zápasy? naprieč krajinou.

Kľúčové veci

 • Stavte na Moneyline na základe minulej výkonnosti a aktuálnych štatistík
 • Pokiaľ ide o prednostné stávkovanie, zvážte šance na push.
 • Pri stávkach na štvrťrok alebo prvý polčas sa pozrite na to, či tím vo všeobecnosti začína silne, alebo či neskôr naberie nedostatok.
 • Pri stávkovaní na futures zvážte predchádzajúce zranenia, aktuálne štatistiky a minulú výkonnosť.
Tipy a triky na stávkovanie na basketbal