Hrajte Sports online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Chcete sa pripojiť k zábavnému svetu športových stávok? Ak máte otázky, čo je to športové stávkovanie, ako tipovať, alebo sa len chcete naučiť nové tipy a triky, táto jednoduchá príručka pre začiatočníkov sa vám bude hodiť. Ak máte radi šport alebo si jednoducho užívate radosť z prekvapení, pozrite si najlepšie stránky so športovými stávkami, ktoré sme pre vás vybrali. Táto stránka pojednáva o všetkých základoch športového stávkovania, od podania stávky až po hru na dôveryhodnej webovej stránke. Samozrejme, existuje aj niekoľko dôveryhodných tipov, ako z dlhodobého hľadiska zvýšiť vaše šance na výhru.

Hrajte Sports online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Football

Často sa jej hovorí „krásna hra“ a pre športových stávkarov nie je krajší pohľad ako hracia doska plná zápasov, na ktoré si môžu staviť. Vždy, keď príde reč na šport, ktorá hra vám napadne ako prvá? Pravdepodobne to bude futbal alebo futbal. Futbal je najpopulárnejší šport na svete a hrá sa na každom kontinente po celý rok. 

Zobraziť viac...
Basketball

Basketbal je jedným z najpopulárnejších športov na svete a možno ho rozumne považovať za druhý po futbale. V porovnaní s inými športmi je basketbal pomerne nový, bol vynájdený až v roku 1891. Basketbal má skutočne medzinárodný rozmer, čo možno vidieť na jeho súťažnom charaktere počas letných olympijských hier, ako aj na množstve rôznych krajín zastúpených hráčmi. v NBA.

Zobraziť viac...
Baseball

Jeden z najobľúbenejšie športy v USA je bejzbal najznámejší ako americká zábava. Major League Baseball, ktorá bola založená v roku 1903, vytvorila niektoré z najlegendárnejších postáv v krajine, vrátane, ale nie výlučne, Babe Ruth, Jackieho Robinsona a Lou Gehriga. 

Zobraziť viac...
Horse Racing

Konské dostihy sa často nazývajú športom kráľov. Je to jeden z najpopulárnejších športov na svete, na ktorý sa dá stávkovať, a siaha do histórie takmer každej civilizácie. Elegancia týchto obrovských, mocných zvierat porazí srdce každého človeka. Odvtedy sa objavilo mnoho variácií, vrátane psích dostihov a dokonca aj dostihov ošípaných, no kone kraľujú svetu stávkovania.

Zobraziť viac...
Formula 1

Formula 1 je celosvetovo najlepšie hodnotená pretekárska séria. Nie je teda divu, že stávkovanie na tento šport je pre mnohých divákov prevládajúcou zábavou. Fanúšikovia vodičského športu môžu oceniť napínavú akciu a zároveň pozorovať, ako ich favorizovaní jazdci idú na trati proti sebe. Stávkovanie na Formulu 1 sa však stalo ešte väčšou záležitosťou internetu. 

Zobraziť viac...
Tennis

Tenis je od konca 19. storočia obľúbeným športom hráčov, divákov a športových stávkarov na celom svete. Rýchla akčná hra je vhodná na kardio cvičenie, zábavné sledovanie a vzrušujúci šport, na ktorý sa dá staviť naživo aj pred zápasom. Je to populárna hra medzi stávkarmi aj stávkarmi. Na stávkovanie je toľko tenisových turnajov, vďaka čomu je to ešte lepšie.

Zobraziť viac...
American Football

Americký futbal je jedným z najpopulárnejších športov v Spojených štátoch. A ako každý iný šport má svoju vlastnú stávkovú kultúru. Existuje mnoho rôznych spôsobov, ako staviť na zápasy amerického futbalu. Najjednoduchším a najbežnejším spôsobom je staviť na to, kto hru vyhrá. S mnohými online stávkovými kanceláriami, z ktorých si môžete vybrať, je stávkovanie na americký futbal zábavným a vzrušujúcim spôsobom, ako tráviť čas. 

Zobraziť viac...
Ice Hockey

Ľadový hokej prináša teplo v zime hráčom a fanúšikom už takmer 130 rokov. Od prvého zápasu hraného v Kanade v roku 1895 si ľadový hokej upevnil svoje miesto ako národný šport v krajine a rozšíril sa do mnohých ďalších častí sveta. A dnes to priťahuje aj ďalšiu skupinu obyvateľstva; stávkari na ľadový hokej.

Zobraziť viac...

Archery

Čo je športové stávkovanie?

Čo je športové stávkovanie?

Športové stávkovanie je činnosť, pri ktorej tipujúci uzatvárajú stávky na kurz významné športové podujatia. Stávková kancelária pripravuje kurzy na futbal, nohejbal, tenis, basketbal a ďalšie legálne športové podujatia po celom svete.

Stávkujúci si musí ako výsledok zápasu vybrať výhru, remízu alebo prehru. Okrem týchto trhov vedia predpovedať aj počet strelených gólov, počet kariet, trvanie politickej debaty a pod.

História športového stávkovania

Kedy sa športové stávkovanie začalo a aká bola jeho motivácia? A kto to vymyslel? Športové hazardné hry boli rozšírenou zábavou tak dlho, ako existovala civilizácia.

Najstaršie záznamy však poukazujú na to, že všetko sa začalo v Grécku pred viac ako 2 000 rokmi po zavedení tzv olympiády. Potom sa udalosť rozšírila do Ríma, kde bola legalizovaná a neskôr sa dostala do Anglicka. Anglickí osadníci potom rozšírili činnosť do Ameriky a iných častí sveta.

Aj keď je riziko straty peňazí zjavné, stávkovanie na šport je v súčasnosti také populárne. V skutočnosti bol trh stávkových kancelárií od roku 2019 ocenený na ohromujúcich 85 miliárd USD.

Od roku 2018 do roku 2022 sa tiež očakávalo, že toto odvetvie porastie o 7 % ročne. Ale ako sa veci majú, sú to len projekcie, vďaka COVID-hitu 2020.

Čo je športové stávkovanie?
Prečo staviť na šport?

Prečo staviť na šport?

Hoci sú vyššie uvedené čísla pôsobivé, zanechávajú za sebou dôležitú otázku na zamyslenie; prečo je športové stávkovanie také rozšírené?

Aj keď na túto otázku existuje viacero odpovedí, tá hlavná spočíva v jednoduchosti. Uzavretie stávky na šport je pomerne jednoduché, či už ste nový alebo skúsený hráč. Ako už bolo povedané, stávkujúci si len musia vybrať výsledok udalosti, vložiť stávku a modliť sa za to najlepšie.

Tieto trhy však idú hlbšie ako predpovedanie výhier, remíz a strát. Aj to je ďalší dôvod, prečo sa športové stávkovanie teší obrovskej obľube. Okrem výhier a peňažných stávok si stávkujúci užívajú aj trhy ako over/under, ázijské handicapy, dvojitá šanca a stávky na polčas/konečný úväzok.

Bez zabudnutia live stávkovanie alebo stávkovanie v hre, ktoré umožňuje tipujúcim stávkovať na živé zápasy.

Je tiež samozrejmé, že športové stávkovanie je zábavná aktivita vhodná pre vreckové. V súčasnosti tisíce legitímnych bookmakerov umožňujú stávkujúcim stávky už od 0,50 dolára alebo až 50 000 dolárov. To znamená, že aj tí, čo majú, aj tí, čo nemajú, sa môžu pohodlne podieľať na činnosti bez toho, aby museli vyradiť svoje bankové účty. Celkovo možno povedať, že odvetvie športových stávok sa ešte len začína.

Prečo staviť na šport?
Ako tipovať šport?

Ako tipovať šport?

Za predpokladu, že ste teraz pripravený staviť na šport, čo ďalej? Najprv, nájsť najlepšieho bookmakera a vytvorte si účet. Pred aktiváciou účtu môže bookmaker vyžadovať dôležité informácie, ako sú skutočné mená, adresa bydliska, telefónne číslo, identifikačné číslo a ďalšie. Potom pokračujte v uplatnení uvítacieho bonusu. V niektorých stávkových kanceláriách môže byť na spustenie odmeny potrebný propagačný kód.

Ale predtým, ako sa ponoríte do stávkových vôd, je dôležité naučiť sa rôzne typy šancí a ako ich vypočítať. Kurz určuje sumu, ktorú môžu stávkujúci vyhrať pri konkrétnej stávke. Zvyčajne sa kurzy uvádzajú v desiatkovom, zlomkovom alebo americkom formáte. Zistite, ako tieto šance fungujú.

Okrem toho sa naučte rôzne typy stávok a osvojte si ich. Napríklad poznať rozdiel medzi stávkami na rozloženie bodov a peňažné stávky. Naučte sa tiež niečo o súčtoch a prednostiach, ako aj o upútavkach a potešeniach. Upozorňujeme, že niektoré stávky môžu byť trochu zložité na pochopenie.

Ako tipovať šport?
Je online športové stávkovanie legálne?

Je online športové stávkovanie legálne?

Dobrá otázka! Áno, uzatváranie športových stávok je v závislosti od krajiny absolútne legálne. Inými slovami, stávkovanie môže byť legálne, nelegálne alebo neregulované.

Legálny trh športových stávok je prostredím, kde vláda reguluje stávkovanie. Dobrým príkladom je Spojené kráľovstvo, kde Komisia pre hazardné hry dohliada na všetky stávkové aktivity. Medzinárodní operátori môžu požiadať o licencie na takýchto trhoch za predpokladu, že budú dodržiavať stanovené pravidlá.

Ako už názov napovedá, nelegálny stávkový trh je miesto, kde štát alebo úrad zakazuje akúkoľvek formu online stávkovania. V Singapure je napríklad zakázané uzatváranie športových stávok u kamenných alebo online bookmakerov. Ďalšou krajinou sú SAE (Spojené arabské emiráty), kde na každého, koho uznajú vinným z účasti na akejkoľvek forme hazardu, čaká tvrdý trest.

Napokon, neregulované stávkové trhy sú krajiny, ktoré ponechávajú online športové stávky v šedej zóne. Napríklad Japonsko a India majú prísne zákony o hazardných hrách, ale nikde sa nedotýkajú športu. Takéto krajiny sú zvyčajne rajom pre väčšinu offshore alebo medzinárodných stávkových stránok.

Na týchto trhoch je ešte lepšie hrať, pretože si môžete vybrať z veľkého množstva špičkových online stávkových kancelárií.

Je online športové stávkovanie legálne?
Legálne online športové stávkovanie

Legálne online športové stávkovanie

Je dôležité staviť na licencovanú stávkovú kanceláriu, či už ide o stávkovanie v regulovanom alebo neregulovanom prostredí. Ale ako viete, že stávková kancelária je spoľahlivá? Nižšie sú uvedené niektoré značky začiarknutia:

  • Licenčné informácie: Toto je nepochybne najpriamejšia cesta k získaniu spoľahlivého bookmakera. Legitímny miestny alebo medzinárodný orgán schvaľuje najlepšie stránky s hazardnými hrami. Pre offshore bookmakera by mal mať licenciu od UKGC, MGA, švédskeho úradu pre hazardné hry atď. Informácie by mali byť dostupné v spodnej časti domovskej stránky.
  • Bezpečnostný protokol: Bezpečnosť online zahŕňa viac než len hru v licencovanej stávkovej kancelárii. Je to preto, že online podvodníci neustále pracujú na ťažbe osobných a finančných údajov. Preto musia byť najlepšie stávkové platformy šifrované SSL (Secure Socket Layer). Ak to chcete potvrdiť, skontrolujte, či má URL odkaz stávkovej stránky znak visiaceho zámku.
  • Spôsob platby: Nemá zmysel uspokojiť sa s bookmakerom niekoľko bankových metód. Dnes existujú desiatky možností internetového bankovníctva a dokonca aj kryptomien, ktoré môže bookmaker ponúknuť. Nie všetky bankové metódy sú však rovnaké. Hrajte iba na stránkach, ktoré poskytujú spoľahlivé možnosti, ako sú PayPal, Neteller, Skrill, Visa, MasterCard atď.
  • Zákaznícka podpora: Legálne stávkové webové stránky zvyčajne nemajú čo skrývať. Preto je ich tím podpory vždy k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a vo viacerých kanáloch. Ponúkajú podporu prostredníctvom živého chatu, sociálnych médií, e-mailu a telefónu. Ak je to možné, podpora by mala byť dostupná vo väčšine medzinárodných jazykov, aby vyhovovala offshore hráčom.
  • Užívateľské recenzie: Športová stávková kancelária môže zaškrtnúť všetky políčka vyššie, ale v jednom zlyhá; povesť hráča. Preto je dôležité získať informácie z prvej ruky od ľudí, ktorí už stávkové stávky používali. Vtedy budete poznať základné funkcie, ako sú dostupné kurzy, trhy, trvanie transakcie, kvalita služieb a ďalšie.
Legálne online športové stávkovanie
Tipy a triky na športové stávkovanie

Tipy a triky na športové stávkovanie

Učenie šance a výber regulovanej stávkovej stávky je dobrý začiatok. Ak však chcete byť úspešným športovým stávkarom, musíte urobiť niekoľko vecí.

Po prvé, hlboké výskumné zručnosti sú potrebné v odvetví, kde bookmakeri skúmajú mnoho faktorov pred stanovením šancí. Za predpokladu, že ste golfový fanúšik, pozrite sa na faktory, ako je rozloženie ihriska, počasie, forma hráča a ďalšie štatistiky. Vidíte, stávkovanie nie je len o šťastí.

Medzitým sa pri skúmaní vyhnite akejkoľvek osobnej zaujatosti. Je pochopiteľné, že máte osobné spojenie s konkrétnym hráčom alebo tímom. Ale pretože online stávkovanie je o vyhrávaní peňazí, nespoliehajte na emócie. Aké sú napríklad šance, že Lewis Hamilton, ktorý nie je vo forme, skončí prvý vo Veľkej cene F1? Očividne žiadne, aj keď možné je všetko.

Čo je najdôležitejšie, vytvoriť pracovný rozpočet na hazardné hry. prečo? Vytvorenie bankrollu zaisťuje, že stávky sú v rámci vašich limitov. Vezmime si napríklad stávkara, ktorý zarába 3000 dolárov mesačne.

Vtedy si môžu z tejto sumy vyčleniť 10 % na hazardné aktivity. Teraz rozdeľte 300 dolárov na menšie jednotky na denné alebo týždenné použitie. Pamätajte, že je zlý nápad riskovať celý bankroll na jednu stávku.

Tipy a triky na športové stávkovanie
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Aby som to zhrnul, je životne dôležité naučiť sa niečo o zodpovednom hraní. Ako už bolo povedané, vytvorenie herného bankrollu bude znamenať dlhú cestu k ochrane stávkarov pred finančným neporiadkom. Vždy je zlý nápad hazardovať s peniazmi určenými na prenájom domu, školné, účty za dom a ďalšie náležitosti. Stavte teda iba s peniazmi, ktoré prehráte.

Okrem toho sa naučte načasovať si hru a odísť, keď je ten správny čas. Stávkovanie môže byť občas zábavné a stávkujúci sa pristihnú, že trávia hodiny u bookmakera. Prenasledovanie prehier je tiež celkom bežné, najmä pre hráčov s veľkými očakávaniami. Preto si nastavte časovač a odíďte hneď, ako vyhráte slušnú sumu alebo zažijete prehru, aby ste sa týmto scenárom vyhli.

Nakoniec rýchlo vyhľadajte pomoc v prípade akýchkoľvek príznakov závislosti na stávkovaní. Stávkovanie môže byť také návykové do tej miery, že niektorí hráči nedokážu tráviť čas so svojimi rodinami. Iní dokonca dali výpoveď úplne. Našťastie si stávkujúci stále môžu užívať stávkovanie a ďalšie aspekty svojho života, keď považujú hazardné hry za zábavnú aktivitu. Pamätajte, že výhry môžu byť ďaleko od seba. Stavte teda pre zábavu.

Zodpovedné hranie