Hrajte Floorball online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Florbal je populárna verzia hokeja. Táto hra sa hrá (v rôznych verziách) v Kanade od začiatku dvadsiateho storočia, väčšinou ako rekreačná aktivita ako alternatíva k ľadovému hokeju. Hokejový variant bandy inšpiroval dizajn hokejok, a preto je florbal známy aj pod názvami salibandy (Fínsko), innebandy (Švédsko a Nórsko) a unihokej (Švajčiarsko a Írsko). „salibandy“ a „innebandy“, obe odvodené od slova bandy, znamenajú „hala bandy“ a „indoor bandy“.

Unihockey dostal svoj názov od slov „univerzálny hokej“, keďže ide o zjednodušenú formu hokeja, ktorú možno hrať kdekoľvek.

Hrajte Floorball online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Všetko, čo potrebujete vedieť o florbalovom stávkovaní

Všetko, čo potrebujete vedieť o florbalovom stávkovaní

Päť hráčov v poli a jeden brankár tvoria tím. Florbalová hokejka je vyrobená z plastu a vyzerá ako hokejka. Lopta je tiež perforovaná a vyrobená z plastu. Obe strany hokejky môžu byť použité na prihrávku a vystrelenie lopty po klzisku vo florbale.

Bránky sú široké 160 cm a vysoké 115 cm a klzisko má rozmery 40 x 20 m. Florbal sa začína vhadzovaním v strede ihriska, po ktorom sa jeden z tímov pokúsi streliť loptu do brány opačného tímu.

Môžete hádzať loptu spoluhráčom alebo šprintovať a ovládať loptu oboma stranami hokejky, aby ste loptičku posúvali po ihrisku. Obranná strana sa pokúsi odobrať loptu ľahkým kontaktom s nosičom lopty; pri hre s loptou však hráčom nie je dovolené zdvihnúť čepeľ hokejky nad výšku pása a lopta sa nesmie pohybovať nad výšku kolien.

Brankár vo florbale, rovnako ako v bandy, nemá hokejku a je jediným hráčom v hre, ktorý môže loptu chytiť a vyhodiť, no mimo svojho územia si s ňou nevie poradiť. Po strelení gólu sa lopta vráti do stredu a hra sa odštartuje vhadzovaním.

Všetko, čo potrebujete vedieť o florbalovom stávkovaní
Prečo je florbal populárny na stávkovanie?

Prečo je florbal populárny na stávkovanie?

Nájsť florbalové stávkové stránky už nie je také ťažké ako kedysi. Rastúci počet bežných bookmakerov teraz ponúka kurzy na veľké florbalové turnaje a zápasy.

Florbal má veľkú sledovanosť škandinávska Európaa začína sa presadzovať v Austrálii, na Novom Zélande a v Indii. S takouto rastúcou fanúšikovskou základňou po celom svete sa florbal rýchlo stáva obľúbeným športom na sledovanie a hranie, pričom každý rok pribúdajú nové ligy a pohárové podujatia. Diváci môžu sledovať súťažné florbalové dianie z podujatí ako Champions Cup, EuroFloorball Cup a USA Cup, ktoré sa každoročne konajú pre mužské a ženské tímy.

Ak máte radi florbal, určite vám je známa fínska Salibandyliiga alebo švédska Svenska Superligan. Najvyššia divízia florbalu pozostáva z týchto dvoch líg. V oboch ligách sa používa štruktúra každého kola, pričom najlepšie kluby po sezóne postúpia do play-off, kde rozhodnú o majstrovi. Najhoršie tímy súťažia vo svojej súťaži play-out, pričom porazení zostúpia do nasledujúcej úrovne.

Ako staviť na florbal

Vybrať si, kde staviť na florbal online, je najťažšia časť na začiatku. Keď nájdete spoľahlivú florbalovú stávkovú kanceláriu, prejdete do sekcie florbalových stávok, vyberiete si zápasy a budete uzatvárať stávky.

Prečo je florbal populárny na stávkovanie?
Je online florbalové stávkovanie legálne?

Je online florbalové stávkovanie legálne?

Tipovanie na florbal online je úplne legálne. Ak vás tento šport baví a chcete naň staviť, nemusíte sa obávať, pretože tak môžete urobiť odkiaľkoľvek v krajine online športové stávky ktoré pôsobia v iných krajinách. Ak takíto poskytovatelia online stávok ponúkajú kurzy na florbal, rovnako ako na iné športy, máte povolenie na stávkovanie.

Ak chcete začať, jednoducho si otvorte účet u spoľahlivého a legálneho poskytovateľa športových stávok. Ak žijete v oblasti, kde sú internetové stávkové stávky regulované, môžete alebo nemusíte mať možnosť získať kurzy na tento šport. S najväčšou pravdepodobnosťou o tom rozhodne význam florbalového turnaja.

Je online florbalové stávkovanie legálne?
Najlepšie stávkové kurzy na floorball

Najlepšie stávkové kurzy na floorball

Florbalové stávky sú organizované pomerne jednoduchým spôsobom. Veľká väčšina stávok spadá do jednej z dvoch kategórií: priame stávky na výsledok zápasu a budúce stávky na výsledok nadchádzajúceho turnaja. Pozrieme sa na každý z nich, aby sme videli, ako fungujú.

Stávky na víťaza zápasu

Priama stávka na víťaza zápasu je najobľúbenejším druhom florbalovej stávky. Ak chcete vyhrať, musíte správne uhádnuť víťaza hry. Kurzy pre každú stranu, ako aj možnosť staviť na remízový zápas, sú zobrazené na stránke florbalových stávok pri stávke na víťaza zápasu. Ak je vaša predpoveď správna, florbal stávkové kurzy vám povie, koľko môžete vyhrať.

Zoberme si príklad z nedávneho zápasu, ktorý ponúkla veľká florbalová stávková kancelária. Nasleduje popis zápasu:

  • Tím 1 vyhrá o 3:25
  • Tím 2 vyhrá o 1:47
  • Žreb o 6.75

Číslo vedľa každého výsledku udáva, koľko peňazí môžete vyhrať za každú vsadenú jednotku. Ak je vaša predpoveď pravdivá, všetko, čo musíte urobiť, je vynásobiť požadovanú sumu stávky celou odmenou.

S vkladom 100 USD, napríklad:

  • Ak správne tipnete výhru tímu 1 na 3,25, vaša celková výplata bude 325 eur s čistým ziskom 225 eur.
  • ak správne tipnete výhru tímu 2 na 1,47, vaša celková výplata bude 147 eur s čistým ziskom 47 eur.
  • Ak správne tipnete žreb na 6,75, vaša celková výplata bude 675 €, s čistým ziskom 575 €.
Najlepšie stávkové kurzy na floorball
Floorball futures stávka

Floorball futures stávka

Florbalové stávkovanie online futures je jednoduché, keď pochopíte, ako staviť na stávky na víťaza zápasu. Jediný skutočný rozdiel je v tom, že futures poskytujú komplexný zoznam tímov alebo krajín, od ktorých sa očakáva, že budú súťažiť v a konkrétny turnaj čoskoro. Stávkové kurzy na florbal sú pridelené každému tímu v závislosti od jeho odhadnutej šance na výhru.

Je vašou zodpovednosťou uhádnuť, ktorý tím nastúpi ako prvý. Vyhráš, ak sa ti to podarí. Vaša stávka bude prehra, ak váš vybraný tím neskončí ako prvý. Pretože existuje toľko možností, futures je ťažšie vyhrať, ale výplaty sú v priemere oveľa vyššie.

Celkový počet gólov

Gólové celkové trhy sú na florbalových stávkových stránkach nezvyčajné, aj keď sa s nimi občas môžete stretnúť. Vo florbalovom súčte stávková kancelária predpovedá celkový počet gólov strelených oboma tímami v zápase. Stávková kancelária môže napríklad nastaviť súčet na 11,5 gólu. Vaším cieľom je určiť, či bude celkové skóre vyššie alebo nižšie ako 11,5.

Ak váš prieskum naznačuje, že tento zápas bude mať nízke skóre, mali by ste vziať „pod“ a dúfať v nízke skóre. Stávku vyhráte, ak je celkový počet strelených gólov 11 alebo menej. Podobne, ak veríte, že hra bude mať vysoké skóre, mali by ste zvoliť „over“. Ak je celkový súčet 12 alebo viac gólov, stávku vyhráte.

Floorball futures stávka
Tipy na stávkovanie na florbal

Tipy na stávkovanie na florbal

Vo florbale sú hviezdni hráči ako v iné športy. Výsledkom je, že ak sa šikovný florbalista zraní alebo ochorie, mali by ste to vedieť ako prví, aby ste vedeli správne odhadnúť líniu hry.

Vo švédskej a fínskej divízii existujú výmeny, ktoré je potrebné sledovať počas mimosezónneho obdobia: menší tím posilnený silnými hráčmi sa môže nečakane zmeniť na kandidáta na titul.

Sledovať by sa mal najmä výkon brankára. Brankár vo florbale má trojnásobnú záťaž a je kľúčovým členom tímu. Pretože špičkoví brankári v klube majú málokedy životaschopnú náhradu, náhle zranenie brankára môže mať významný vplyv na šance jedného z tímov.

Ďalšou vecou, ktorú treba zvážiť, je herný štýl klubu, ktorý je najjednoduchšou štatistikou na internete a pomôže vám pri stávkovaní nad/pod. Niektoré tímy majú za cieľ vytvoriť si viac a zaskočiť súperov rýchlymi kombináciami, iné sa spoliehajú na bravúrnosť brankárov a robustnú obranu. Väčšina tímov sa v tretej štvrtine zlepšila, aj keď existuje niekoľko pozoruhodných odľahlých bodov.

Problém únavy nie je pri online florbalovom stávkovaní taký kritický, pretože priemerný interval medzi zápasmi je týždeň. Niektoré tímy však môžu uviaznuť v psychologickej koľaji a sústavne podávať výkony pod očakávaniami, čo môže byť spôsobené problémami s koučovaním, vedením alebo inými neznámymi premennými.

Tipy na stávkovanie na florbal
Zodpovedné hazardné hry

Zodpovedné hazardné hry

Svoje prostriedky by ste mali spravovať opatrne, aby ste sa vyhli neúmyselnej strate veľkej sumy peňazí. Vždy si pamätajte, že by ste nikdy nemali riskovať viac peňazí, ako ste ochotní stratiť pri stávke. Mali by ste rozdeliť svoje zdroje, aby ste predišli plytvaniu všetkými peniazmi naraz.

Ak sa u vás objaví negatívna séria šťastia, nesnažte sa to kompenzovať zvýšením sumy vašej stávky. Stanovte si buď obmedzenia celkovej sumy, ktorú môžete každý mesiac vložiť, alebo obmedzenie sumy, ktorú môžete stratiť v jednej hre.

Musíte byť schopní ovládať svoje emócie a vedieť, kedy sa vzdať. Máte väčšiu tendenciu robiť impulzívne rozhodnutia, keď ste emocionálni, čo je zlé, pokiaľ ide o hazardné hry. Majte vždy čistú hlavu a úplne si premyslite svoj ďalší krok.

Skúste sebavylúčenie, ak sa veci začnú zhoršovať a vy začínate mať pocit, že si osvojujete závislosť. Sebavylúčenie pomáha tým, ktorí bojujú so závislosťou od hazardných hier, oddýchnuť si a zamerať svoj život a peniaze na niečo iné. Mohlo by vám to pomôcť spojiť sa s ďalšími komunitnými programami, ktoré vám pomôžu vyrovnať sa s vaším problémom s hazardnými hrami, a tiež vám poskytnúť podporu, ktorú potrebujete, ak si nie ste istí, ako riadiť ďalšie kroky pri obnove.

Zodpovedné hazardné hry