Hrajte Boxing online – Top 1 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Box je jednou z najstarších foriem súťaženia, ktorá sa datuje už od 3. storočia pred naším letopočtom. V istom momente bol box najpopulárnejším športom na svete, na ktorý sa dalo stávkovať, a bol známy tým, že v odvetví športových stávok boli stávky jedny z najväčších. Box pozostáva z dvoch bojovníkov v štvorcovom kruhu, z ktorých každý má na vopred stanovený čas ochranné rukavice.

Profesionálne boxerské zápasy vo všeobecnosti trvajú až dvanásť kôl po tri minúty pre mužov a dve minúty pre ženy. Ako pravdepodobne viete, otvára sa tým svet príležitostí na uzatváranie stávok na boxerské zápasy.

Hrajte Boxing online – Top 1 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Základy stávkovania v boxe

Základy stávkovania v boxe

Jedným z najstarších typov súťaží je box. Pochádza už z 3. storočia pred Kristom. Zistilo sa, že box bol celosvetovo najpopulárnejším športom, pokiaľ ide o stávkovanie. Bolo tiež dobre známe pre niektoré z najväčších stávok vo všetkých športových stávkach.

čo je box? Je to šport, kde sú dvaja hráči umiestnení v štvorcovom kruhu. Na ochranu počas boja nosia vystužené rukavice.

Rozdelenie je celkom jednoduché. Každý zápas v profesionálnom boxe zvyčajne trvá do 12 kôl a každé kolo trvá u mužov približne 3 minúty. U žien to pristane okolo 2 minút. Vzhľadom na to, koľko kôl má každý zápas, existuje veľa príležitostí pre stávkarov, aby stavili svoje stávky.

Základy stávkovania v boxe
Čo je stávkovanie na box?

Čo je stávkovanie na box?

Box sa datuje už od starovekých civilizácií, takže nie je prekvapením, že ľudia uzatvárali stávky na tento šport od jeho začiatku. Box bol v minulosti najobľúbenejším športom na stávkovanie, v posledných rokoch ho však v popularite hazardných hier zatienili športy ako napr Zmiešané bojové umenia propagácia.

Predtým, ako sa športové stávkovanie začalo intenzívne sledovať, mal box stále spravodlivý podiel na stávkach. Dokonca to prilákalo niektorých z najbohatších mužov, aby uzatvárali vysoké stávky. Aj keď to už nemusí byť najobľúbenejší šport pre stávkovanie, stále zostáva pomerne populárny pre stávkarov na celom svete.

Stávkovanie na box je úplne iné zviera, čo znamená, že si nemôžete len tak vybrať štýl stávkovania z iného športu a aplikovať ho na box. Musíte si vybrať stratégie, ktoré sú exkluzívne pre tento šport. Ak sa pokúsite ukradnúť stratégiu, ktorú ste možno použili, keď stávkovanie na basketbal, proste to nevyjde ani nebude mat zmysel. Stávky na box majú tendenciu merať rôzne zložky v boxe, ako sú kolá alebo výhry.

Čo je stávkovanie na box?
Návody na stávkovanie na box

Návody na stávkovanie na box

Podobne ako vo väčšine súťažných športov jeden na jedného, štandardnou metódou stávkovania na box je stávkovanie na výsledok zápasu. Je to podobné ako stávkovanie na peňažnej hranici pre tímové športy. Je to tiež rovnaké, ako keď stávkujúci uzatvárajú stávky na úplného víťaza v UFC a tenis. Formát boxerského zápasu poskytuje aj ďalšie typy stávok, o ktorých sa dá rozhodnúť v rámci zápasu.

To isté ako s UFC, stávkujúci si môžu staviť, koľko kôl bude mať podľa nich súboj, a tiež si môžu staviť, kto podľa nich vyhrá.

Vo všeobecnosti možno staviť na zápas, ktorý sa skončí knokautom, technickým knokautom alebo diskvalifikáciou. Alebo stávkujúci môžu staviť na rozhodnutie alebo technické rozhodnutie, ak boj skutočne trvá ďaleko. Ak máte chuť skutočne zariskovať, môžete staviť aj na ojedinelý koniec, že zápas skončí remízou alebo technickou remízou.

Okrem toho môžete staviť aj na prekročenie celkového počtu kôl, v ktorých bude boj trvať. Môžete tiež umiestniť typ stávky nazývaný skupinové stávkovanie na kolo; to vám umožňuje staviť na boj končiaci v 1. alebo 2. kole alebo v 3. alebo 4. kole alebo tak ďalej. Aby ste to posunuli ešte o krok ďalej, na tej istej karte môžete použiť aj samostatné výsledky z iného boja. Výplata bude podstatne väčšia; ale s tým je aj riziko oveľa väčšie.

Pokiaľ ide o stávkovanie, je tiež dôležité vybrať si stránku so stávkovými kanceláriami, ktorá vám najlepšie vyhovuje. Len sa uistite, že stránka je spoľahlivá, zodpovedná a že skutočne dostanete svoje peniaze späť s výhrami, ak vsadíte správne. Existuje veľa podvodných stránok, takže sa uistite, že svoje peniaze vkladáte na správne miesto a do správnych rúk.

Návody na stávkovanie na box
Pravdepodobnosť stávkovania na box

Pravdepodobnosť stávkovania na box

Boxovanie stávkové kurzy sú vytvorené pomocou rôznych faktorov a pravdepodobných scenárov. Ak prví dvaja bojovníci išli predtým proti tomu druhému, hrá to významnú úlohu pri stanovovaní šancí. Stávkové stávky a hráči použijú tieto výsledky na určenie ich najlepšej stratégie pre blížiaci sa boj a na to, ako veria, že bude prebiehať.

Ak ešte predtým nešli proti sebe, štatistiky každého hráča sa budú analyzovať. Ako často vyhrávajú? Aký je ich štýl boja? Ako sa bránia a útočia na súpera? Stávková kancelária tiež zmeria, kto si verejnosť myslí, že v boji vyhrá, a podľa toho upraví kurzy.

Podobne ako opäť v UFC, boxer môže vyhrať kedykoľvek. Je dôležité nebrať favoritov a očakávať, že vyhrajú.

Sústreďte sa na zápas

Ak chcete urobiť najlepšie stávky na box, nemôžete len vedieť, ktorý boxer je lepší alebo horší. Musíte poznať všetky silné a slabé stránky, najmä ak sa s týmto súperom už stretli. Analyzujte ich výdrž, regeneráciu, rýchlosť a dĺžku ich dosahu.

Pokiaľ ide o stávkovanie na box, možno budete musieť viac študovať štatistiky, ako keby ste tipovali iný šport. Pozerať sa na rekordy a rebríčky nestačí. Musíte byť oboznámení s každým boxerom a vedieť, ako si stojí v konkurencii. Práve tento typ vedomostí vám pomôže dostať sa hore a vyhrať veľké úspechy. Je tiež veľmi dôležité, aby ste venovali pozornosť hmotnostným triedam a tomu, ako si každý bojovník vedie proti svojim súperom.

Nevsádzajte na humbuk

Iste, dav môže strácať rozum nad konkrétnym hráčom, ale to, že je tam humbuk, ešte neznamená, že vyhrajú. Nespoliehajte sa na to, ako ľudia cítia alebo myslia. Riaďte sa štatistikami a výskumami, ktoré ste si sami urobili, pretože oveľa lepšie viete, ako sa môžu výsledky dostaviť, ak ste si prieskum urobili.

Mnohí fanúšikovia boxu majú tendenciu jednoducho odfláknuť svoje presvedčenie od iného fanúšika. Toto je často slepé a s dobrým úmyslom, ale keď príde k lepšiemu, môžete jednoducho ísť s náladou. Chcete z toho vyjsť ako víťaz alebo porazený? Svoje stávky musíte založiť na tom, kto bude podľa vás víťaz – alebo porazený.

Pravdepodobnosť stávkovania na box
Live stávky na box

Live stávky na box

Aj keď sa to môže zdať trochu zaostalé, môžete staviť na zápas, kým zápas stále prebieha. Je to vlastne jeden z najpopulárnejších spôsobov stávkovania, pokiaľ ide konkrétne o box. Z tohto dôvodu sú live stávky dostupné u väčšiny online športové stávky.

Existuje veľa rozumných dôvodov, prečo staviť na box, kým je všetko v plnom prúde. Niektoré príklady:

  1. Dajte si veľa práce so stávkovaním, najmä na vzácne zápasy a všetko, čo sa dá
  2. Všimnite si, že pre každú stávku je viac kurzov
  3. Postavte sa proti najlepším stávkarom a otestujte svoje schopnosti
  4. Otestujte si, ako sú ovplyvnené šance v priebehu každého zápasu

Ak plánujete stávkovať naživo, budete mať veľa možností, ako stávkovať. Dobrou správou pre vás je, že takmer každá stávka je dostupná v stávkových kanceláriách počas celej hry. Takže, bez ohľadu na vaše pohodlie alebo znalosti, môžete nájsť typ stávkovania, ktorý vám najlepšie vyhovuje, pokiaľ ide o box.

Live stávky na box
Základy stávkových línií

Základy stávkových línií

Máte dostatok času na to, aby ste mohli využiť svoje znalosti a staviť. Markízové súboje však budú stanovené mesiace vopred, následne aj jeho stávkové rady. Dokonca sa vyskytli prípady, keď sa šušká o veľkom boji (myslím: Floyd Mayweather Jr. a Conor McGregor), stávkové kancelárie prijmú stávky ešte pred začatím rokovaní. Dobrou správou je, že ak k boju skutočne nedôjde vo vybranom časovom rámci, stávky budú vrátené.

Svoju stávku môžete hendikepovať aj konzultáciou s odborníkom na box. Spárovanie vám tiež pomáha udržiavať aktuálne informácie o stávkach a dianí vo svete stávkovania. Budete tiež vedieť, kde sú šance - vždy.

Čo by ste mali vedieť o neplatných stávkach

Pri akejkoľvek hre skutočne potrebujete, aby váš hráč začal hrať, aby bola vaša stávka platná. Takže, ak z akéhokoľvek dôvodu váš boxer odstúpi a nahradí ho iný bojovník, vaša stávka vám bude vrátená. Nemôžete staviť na hráča, ak v skutočnosti nehrá.

Základy stávkových línií
Prednostné stávkovanie na box

Prednostné stávkovanie na box

Ak chcete získať veľkú výplatu, existuje dobrý spôsob, ako zvýšiť svoju stávku: Prednostná stávka. Hráči môžu použiť pár výsledkov z rovnakej karty, aby zvýšili stávky. Môžete použiť akúkoľvek peňažnú líniu, kolo alebo spôsob víťazstva do udalosti inej. Je potrebné poznamenať, že v skutočnosti nemôžete spájať dve udalosti z tej istej udalosti. Napríklad: Nemôžete staviť na peňažnú hranicu McGregora (-600) a výhru McGregora v treťom kole (+1200). Čo môžete urobiť, je uzatvárať jednotlivé stávky na tieto udalosti v tej istej stávkovej stávke – nemôžete ich len tak spojiť.

Stávky na spôsob víťazstva

Jeden z najviac obľúbené spôsoby uzatvárania stávok je „metóda víťazstva“. Špecifickosť toho, ako sa súboj skončí, môže doplatiť a je užitočná najmä pri zápase, ktorý je riadený skôr jednostranne. Môžete sa teda staviť, že boxer s KO ich súperom alebo naopak. Môžete sa tiež staviť, že zápas skončí remízou. Každého boxera, ktorý vyhrá, môžete vybrať KO/TKO alebo rozhodnutím v boxe. Môžete tiež staviť na ojedinelý výskyt remízy.

Kľúčové veci

  • Stretli sa už hráči predtým?
  • Aký bol výkon jednotlivých hráčov?
  • Aký je štýl boja každého hráča?
  • Zvažovali ste, aký typ stávky by ste chceli uzavrieť?
  • Existujú konkrétne stávky live, ktoré potrebujete mať pod kontrolou?
Prednostné stávkovanie na box