Hrajte Tennis online – Top 1 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Tenis je od konca 19. storočia obľúbeným športom hráčov, divákov a športových stávkarov na celom svete. Rýchla akčná hra je vhodná na kardio cvičenie, zábavné sledovanie a vzrušujúci šport, na ktorý sa dá staviť naživo aj pred zápasom. Je to populárna hra medzi stávkarmi aj stávkarmi. Na stávkovanie je toľko tenisových turnajov, vďaka čomu je to ešte lepšie.

Tento článok obsahuje užitočné informácie o stávkovaní na tenis pre nováčikov aj skúsených stávkarov.

Hrajte Tennis online – Top 1 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Najlepšie stávkovanie na tenisAko staviť na tenisTenisové stávkové kurzy
Najlepšie stávkovanie na tenis

Najlepšie stávkovanie na tenis

Tenis je tu už dlhé roky, jeho moderná podoba sa odohráva okolo roku 1859. Odvtedy sa neformálne stávky na výsledky hier. Keď sa oficiálne športové stávkovanie stalo bežnou aktivitou, tenis patril medzi prvé športy, ktoré si bookmakeri osvojili popri vtedy bežných stávkach na dostihy.

Popularita tenisových stávok od svojho vzniku neustále rastie. Dnes existujú veľké turnaje a hviezdni hráči, ktorí húfne lákajú tipujúcich, aby stavili na výsledky hry. Mená ako Maria Šarapovová, Roger Federer a Serena Williamsová sú pre mnohých tipujúcich často „stávkami na istotu“. Veľké turnaje ako Opens (Wimbledon, austrálsky a francúzsky) a olympijské hry sú u stávkarov vždy obľúbené.

dnes online športové stávkovanie sa stávkovanie na tenis stal ešte populárnejším. Ľudia môžu vkladať stávky v zámorských stávkových spoločnostiach a získať svoje výhry okamžite. Stávkové spoločnosti tiež rozšírili trhy zavedením stávok naživo, cash-outov a virtuálnych tenisových hier a líg.

Najlepšie stávkovanie na tenis
Ako staviť na tenis

Ako staviť na tenis

Tenisové hry sa hrajú ako dvojhra alebo štvorhra. Prvým krokom je vybrať si stávkovú stránku, ktorá ponúka veľké trhy (veľa vecí na stávkovanie), je užívateľsky prívetivá, má dobrú podporu a je efektívna pri platbách. Akonáhle to urobíte, každý môže ľahko staviť na tenis. Medzi obľúbené stávky patria:

  • Money Line: Úplný víťaz tenisového zápasu.
  • Game Spread: Stávka na hráča/tím, ktorý vyhrá viac zápasov za určité obdobie, napr. turnaj alebo séria.
  • Rozpätie setov: Stávka na to, ako sa vyhrajú sety v zápase. Napríklad, či hráč vyhrá dva sety po sebe, vyhrá prvý a prehrá ďalšie dva atď.
  • Ďalšie stávky zahŕňajú nad/pod, futures a rekvizity.

Uzatváranie týchto stávok vyžaduje, aby tipujúci vložil vklad na svoj stávkový účet. Na stávkovej stránke sú uvedené kurzy pre každý výsledok. (O kurzoch sa hovorí v ďalšej časti tohto článku).

Hráč skontroluje svoj predpokladaný výsledok, zadá sumu, ktorú chce vsadiť, a potom klikne na „Potvrdiť“. Vklad sa potom odpočíta z hráčovho stávkového účtu, keď čaká na výsledky. Výherné stávky sa zvyčajne vyplácajú okamžite spôsobom podľa výberu hráča.

Ako staviť na tenis
Tenisové stávkové kurzy

Tenisové stávkové kurzy

Šance sú veľkosťou výzvy, ktorú musí hráč prekonať, aby vyhral hru. Ak má hráč kurz jedna (obľúbený), hra je pre neho jednoduchšia ako pre hráča s kurzom 10.

Pre stávkujúcich preto vyšší kurz znamená, že vyhrajú viac, tj stávka na slabšieho hráča je vysoko riziková stávka, ale má lepšie výnosy. Často sú vysvetlené vo všeobecných článkoch o tom, ako stávkovať na športy, a v článkoch, ktoré ponúkajú tipy na športové stávkovanie.

Tenisové stávky sú podobné ako v iných športoch. Rovnaké stávky sa však v rôznych častiach sveta vyjadrujú odlišne. Existujú zlomkové/britské kurzy, európske/decimálne kurzy a americké/peňažné kurzy.

V zlomkovom kurze je prvé číslo výhra, ktorú získate zo stávky označenej druhým číslom. Kurz 5/1 znamená, že za jeden vsadený dolár vyhráte päť dolárov. Desatinný kurz označuje číslo, ktorým sa má vynásobiť vklad, aby ste získali konečnú výhru. Kurz 2,5 znamená, že osoba, ktorá vsadí 10 USD, dostane 25 USD, ak vyhrá, vrátane svojho vkladu.

Kurzy peňažnej línie majú pred číslami znamienko + alebo -. Fanúšikovia majú kurz -ve, zatiaľ čo podradní hráči majú kurz +ve. Víťaz dostane svoju stávku plus sumu uvedenú na peňažnej línii.

Tenisové stávkové kurzy