Hrajte Tennis online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Tenis je od konca 19. storočia obľúbeným športom hráčov, divákov a športových stávkarov na celom svete. Rýchla akčná hra je vhodná na kardio cvičenie, zábavné sledovanie a vzrušujúci šport, na ktorý sa dá staviť naživo aj pred zápasom. Je to populárna hra medzi stávkarmi aj stávkarmi. Na stávkovanie je toľko tenisových turnajov, vďaka čomu je to ešte lepšie.

Tento článok obsahuje užitočné informácie o stávkovaní na tenis pre nováčikov aj skúsených stávkarov.

Hrajte Tennis online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Základy stávkovania na tenis

Základy stávkovania na tenis

Tenis je celosvetovo populárny medzi hráčmi, divákmi a športovými stávkarmi už od 19. storočia. Rýchla hra je vhodná na kardio cvičenie, zábavné pozorovanie a vzrušujúci šport na hranie naživo a pred zápasom.

Je to obľúbená hra medzi stávkarmi a stávkovými kanceláriami a je tu množstvo tenisových zápasov, na ktoré sa dá staviť.

Tenisové stávky môžu byť finančne veľmi výhodné, keďže sú jedným z najobľúbenejšie športové stávkové disciplíny. Dôkladná znalosť hry a spoľahlivá stávková stratégia sú len dva prvky, ktoré môžu prispieť k vašej úspešnosti, pokiaľ ide o získanie výplaty.

Úspech z dlhodobého hľadiska nie je jednoduchý, ale je nepochybne dosiahnuteľný, ak sa správne uplatňujete.

V tejto príručke vám načrtneme, čo zahŕňa stávkovanie na tenis. Bude tiež ponúkať tipy a stratégie, čo by malo pomôcť formovať vašu stávkovú hru.

Základy stávkovania na tenis
Čo je stávkovanie na tenis?

Čo je stávkovanie na tenis?

Tenis je tu už dlho, súčasná štruktúra začína okolo roku 1859. V súčasnosti existujú neformálne stávky na výsledky zápasov. Keď sa oficiálne športové stávkovanie stalo hlavným prúdom, tenis patril medzi primárne športy, ktoré bookmakeri prijali.

Tenis je mimoriadne rýchly a obsahuje niektoré z nich najväčšie svetové športové hviezdy. Keďže ide o hru s vysokým skóre, prevláda v online stávkovaní.

Stávkovanie na tenis naďalej rastie v popularite, o čom svedčí počet medzinárodných turnajov a rast stávok. V súčasnosti je to celosvetovo mimoriadne populárny šport, pričom ľudia môžu uzatvárať stávky na čoraz väčšom počte webových stávok na tenis.

Ľudia sú tiež viac oboznámení s touto hrou, čo viedlo k tomu, že hazardné hry sa v nej častejšie hrajú. Popularita stávkovania na tenis sa zvyšuje vďaka dostupnosti väčšieho počtu online kasín, televíznych prenosov a iných mediálnych informácií o tomto športe.

Čo je stávkovanie na tenis?
Najlepšie tenisové turnaje a najlepší hráči

Najlepšie tenisové turnaje a najlepší hráči

Tenisové stávkovanie od začiatku neustále rastie. Veľké turnaje a hviezdni hráči dnes húfne lákajú tipujúcich, aby vsadili na výsledky zápasov. Pre mnohých stávkarov sú mená ako Maria Šarapovová, Roger Federer, Venus Williamsová a Serena Williamsová často neomylnými stávkami.

Hlavné turnaje ako Opens (Wimbledon, austrálsky a francúzsky) a olympijské hry u stávkarov vždy prevládajú.

Niektoré ďalšie virálne tenisové súťaže zahŕňajú Davisov pohár a turné ATP.

V súčasnosti sa online športové stávkovanie ešte viac rozšírilo. Jednotlivci môžu riskovať v zámorských stávkových podnikoch a získať svoje výhry okamžite. Stávkové spoločnosti tiež rozšírili trhy tým, že ponúkajú živé stávky v hre, cash-outy a virtuálne tenisové hry a ligy.

Najlepšie tenisové turnaje a najlepší hráči
Ako staviť na tenis

Ako staviť na tenis

Tenisové zápasy sa hrajú ako dvojhra alebo štvorhra. Najdôležitejším krokom je vybrať si stávkovú stránku, ktorá umožňuje stávkujúcim zúčastniť sa na veľkých trhoch (tj veľa hier na stávkovanie), je užívateľsky prívetivá, má prijateľnú podporu a je rýchla v platbách.

Akonáhle sa to stane, každý môže hrať tenis rýchlo a dúfajme, že úspešne. Populárne stávky zahŕňajú peňažnú hranicu, herný spread, set spread, over/under, futures a rekvizity.

Tu je rozpis:

Moneyline

Najjednoduchší typ stávkovania je ten, pri ktorom stávkujúci vsadí na to, ktorý tím vyhrá. Môžu tiež staviť na to, ktorý tím veria, že vyhrá každú polovicu zápasu.

Rozšírenie hry

To je, keď tipujúci môže staviť na hráča/tím, ktorý vyhrá viac zápasov za určité obdobie (napr. turnaj alebo séria).

Nastavte Rozloženie

Vtedy tipujúci vsadí, koľko setov vyhrá v jednom zápase. Vyhrá hráč dva sety po sebe? Vyhrajú prvý a prehrajú druhý?

Nad/Pod stávku

Stávka na over znamená, že hráč verí, že tím/hráč strelí viac gólov, bodov alebo nájazdov, ako je uvedený celkový počet. Naopak, stávka pod cenu je, keď stávkujúci verí, že tím/hráč skóruje menej, ako je uvedený celkový počet.

Futures

Futures stávka je veľmi jednoduchá: je to vtedy, keď chce hráč staviť na niečo, čo sa stane v budúcnosti. Môžu sa staviť, že Serena vyhrá Wimbledon alebo že Mária vyhrá Opens.

Stávky na tenis

Táto je o niečo menej priamočiara, pretože existuje veľa prop stávok, na ktoré môže stávkujúci staviť!

Tu sú niektoré z najpopulárnejších možností:

 1. Víťaz prvého setu: Presne takto to znie a je to jednoduchá stávka pre niekoho, kto si práve namočí prsty na nohách do sveta stávkovania.
 2. Stávkovanie setov: Keď tipujúci vsádza na set, vsádza na presný počet setov, ktoré každý hráč/tím vyhrá alebo prehrá počas zápasu.
 3. Celkové esá: Výraznejšie v mužskom tenise v porovnaní so ženskými sú celkové esá, keď stávkujúci stávkuje na to, či bude celkový počet es vyšší alebo nižší ako suma zaslaná stávkovou kanceláriou.

Nastavenie týchto stávok vyžaduje, aby hráč vložil vklad na svoj stávkový účet. Potom stávková stránka poskytne kurzy pre každý výsledok.

Tu je rozpis stávok:

 1. Zaregistrujte sa na stávkovej stránke, ktorá ponúka stávkovanie na tenis a vykonajte vklad.
 2. Vyberte si tenisovú udalosť, na ktorú si chcete staviť.
 3. Vyberte si tím, na ktorý chcete staviť.
 4. Vyberte výšku vkladu.
 5. Umiestnite stávku.
Ako staviť na tenis
Výpočet stávkových kurzov na tenis

Výpočet stávkových kurzov na tenis

Pre jednoduché rozdelenie, tenisové stávkové kurzy sú čísla v percentách vyzývateľa. Ak má hráč napríklad kurz jedna (obľúbený), hra je pre neho jednoduchšia ako pre hráča s kurzom 10.

To znamená, že pre tipujúcich platí, že čím väčší kurz, tým viac vyhrajú. Takže stávkovanie na smoliar je vysoko rizikové; preto sú výnosy lepšie.

Tenisové stávky sú ekvivalentné s iné športy, ale stávky sú v rôznych častiach sveta identifikované odlišne. Existujú britské / zlomkové kurzy, európske / desatinné kurzy a americké / peňažné kurzy.

V prípade zlomkových kurzov je prvé číslo výhra, ktorú stávkujúci získa zo stávkovania, označené druhým číslom. Napríklad kurz 7/1 znamená, že tipujúci vyhrá sedem dolárov za každý vsadený dolár.

Desatinný kurz označuje číslo, ktorým sa vynásobí vklad, aby ste získali konečnú výhru. Napríklad kurz 3,0 znamená, že osoba, ktorá vsadí 10 USD, dostane 30 USD, ak vyhrá, vrátane svojho vkladu.

Kurzy peňažnej línie majú pred číslami znamienko „+“ alebo „-“. Fanúšikovia majú kurz „-:“, zatiaľ čo podhratí majú kurz „+“. Víťaz získa svoj vklad plus množstvo uvedené na peňažná linka.

Výpočet stávkových kurzov na tenis
Nevsádzajte na Hype

Nevsádzajte na Hype

Keďže tenis je veľmi populárny stávkovací šport, pre stávkujúceho je ľahké staviť na iného lepšieho v domnienke, že ak tipuje na tento šport, musí poznať detaily. Nie je to však vždy tak.

Je dôležité, aby stávkujúci získali vlastné znalosti o hre a aktuálnom zápase a nesledovali to, čo špekuluje publikum. Len preto, že publikum môže povzbudzovať jedno meno, neznamená, že to je ten, kto vyhrá zápas.

Je tiež dôležité si uvedomiť, že hoci sú štatistiky a herné štýly dôležité, každý hráč má svoje silné a slabé stránky. To znamená, že hoci jeden hráč mohol vyhrať posledných 10 zápasov, ak proti nemu stojí iný hráč, ktorý má iný herný štýl ako oni, môže prehrať.

Keď sa stávkujúci pozerajú na svoje kurzy, musia brať do úvahy rôzne herné štýly a to, či sa dvaja hráči v minulosti stretli priamo proti sebe.

Nevsádzajte na Hype
Tenisové štatistiky na zváženie

Tenisové štatistiky na zváženie

Pokiaľ ide o stávkovanie na tenis, je potrebné zvážiť štyri špecifické faktory.

Konverzácia v bode zlomu

Tenis sa vo veľkej miere spolieha na veľké momenty; teoreticky sa každý bod počíta rovnako, ale niektoré môžu výrazne ovplyvniť zápas, zatiaľ čo niektoré sú primárne nedôležité.

Najvýznamnejším ukazovateľom veľkého problému sú body zlomu, kde sú servery na pokraji straty hry, pri ktorej sa takmer vždy očakáva, že vyhrajú.

Tento aspekt je premenlivý na základe kontextu hry a toho, ktorý hráč tam je, ale rozpoznanie hráčov, ktorí v týchto bodoch fungujú dobre, môže viesť k výraznejším ziskom. Stávkujúci sa môže napríklad čudovať, prečo má jeden tenista víťazné rekordy proti druhému.

Kritickým prvkom je prevládajúci väčší počet bodov prerušenia, ich ukladanie pri vlastnom podaní a ich konverzia pri návrate.

Únava/Cestovanie

Zápasy sa konajú po celom svete, čo znamená, že z nich letia najlepší z najlepších z krajiny do krajiny. Aj keď môže byť veľmi vzrušujúce vidieť amerického favorita v Anglicku, stávkujúci musí zvážiť rozdiely v časových pásmach a ako môžu ovplyvniť výkon hráča.

Navyše, ak hráč vystupuje v zápasoch typu back-to-back celé týždne, nakoniec vyhorí. Prvý týždeň môžu podávať neuveriteľné výkony a potom druhý týždeň môžu byť na vrchole svojej hry. Ale keď sa dostanú do štvrtého týždňa, začnú fyzicky aj psychicky spomaľovať.

Povrch

Niečím, čomu veľa nových stávkarov nerozumie, je, že niektorí hráči dosahujú na niektorých povrchoch lepší výkon ako na iných. Napríklad niektorí hráči podávajú najlepšie výkony na tráve ako vo Wimbledone, ale na Roland-Garros, ktoré má antukový povrch, nemusia podávať také dobré výkony. Každý povrch má iné trakcie, dopady, klady a zápory.

Kľúčové informácie

 • Zvážte typ stávky, ktorý vám najviac vyhovuje
 • Uistite sa, že pri vašom stávkovaní zohrávajú úlohu cestovanie, výkon a povrch
 • Pozrite si rôzne stávky na prop pre každý zápas
Tenisové štatistiky na zváženie