Hrajte Table Tennis online – Top 1 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Stávkovanie na stolný tenis je nedávny vývoj. Pravdepodobne sa to prvýkrát považovalo za reálnu možnosť v deväťdesiatych rokoch, ale až okolo roku 2000 sa stávkovanie na stolný tenis stalo bežnejším a akceptovanejším.

Rast online stávkových kancelárií prispel k tomu, že stávkovanie na stolný tenis sa v súčasnosti stalo tak populárnym. Je to najmä preto, že stránky so športovými stávkami ponúkajú trhy na všetky dôležité turnaje v stolnom tenise a mnohé menšie súťaží.

Ako staviť na stolný tenis: kroky, ktoré treba dodržiavať

Proces stávkovania na stolný tenis je rovnako jednoduchý ako pri akomkoľvek inom športe. Prvým krokom je prihlásiť sa do stávkovej kancelárie a vložiť vklad. Keď sa to stane, tipujúci môže;

  • Vyberte si zápas v stolnom tenise, na ktorý si vsadíte
  • Prezrite si stávkové trhy na stolný tenis a vyberte si stávku, ktorú chcú uzavrieť
  • Rozhodnite sa, koľko peňazí chcú riskovať pri tejto konkrétnej stávke
  • Potvrďte stávku

Aké stávky na stolný tenis sú k dispozícii?

Ponuka stávok na stolný tenis nie je v porovnaní s inými športmi obrovská, no stále je tu niekoľko zaujímavých trhov, ktoré treba preskúmať. Zďaleka najpopulárnejšou stávkou je trh s víťazom zápasu – kto vyhrá zápas? Existujú aj ďalšie stávky, vrátane nasledujúcich:

  • Celkove: Tento stávkový trh je dostupný pre takmer všetky zápasy stolného tenisu. Ide o stávku na celkový počet bodov, ktoré budú dosiahnuté v zápase v stolnom tenise, a môže byť nad alebo pod stanovený súčet.
  • Handicap: Tento typ stávky sa ponúka, keď je jeden hráč považovaný za favorita pred druhým. Stávka na handicap dáva smoliarovi náskok, aby bol zápas pre fanúšikov stolného tenisu vzrušujúcejší a konkurencieschopnejší.
Hrajte Table Tennis online – Top 1 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Stávkové kurzy na stolný tenis
Stávkové kurzy na stolný tenis

Stávkové kurzy na stolný tenis

Ako každý iný šport, stolný tenis stávkové kurzy sú vypočítané stávkovými kanceláriami s cieľom dosiahnuť zisk. Stávkové kancelárie si stanovia svoje vlastné kurzy, ktoré nemusia byť rovnaké ako tie, ktoré ponúkajú iné stránky. Je to preto, že pri stanovovaní svojich kurzov berú do úvahy množstvo faktorov, vrátane nasledujúcich:

Aktuálna forma hráčov

Toto je obzvlášť dôležité pri stávkovaní na stolný tenis, pretože jedna zlá hra môže ľahko znamenať rozdiel medzi výhrou a prehrou stávky.

konkurencia

Súťaž môže zohrávať dôležitú úlohu, pokiaľ ide o stávkové kurzy na stolný tenis. Napríklad, ak sú si dvaja hráči extrémne blízki z hľadiska schopností a schopností, ich zápas môže skončiť s oveľa vyrovnanejšími kurzami, ako by boli za iných okolností.

Povaha turnajov

Niektoré turnaje sú dôležitejšie ako iné, čo sa odráža aj na kurzoch stávok na stolný tenis. Najprestížnejšie turnaje budú mať vyšší kurz, keďže je ťažšie vyhrať. Je to preto, že priťahujú viac talentov na stávkovanie na stolný tenis, vrátane hviezdnych hráčov, ktorí sú zvyčajne považovaní za obľúbených.

Keďže do hry vstupuje veľa faktorov, pokiaľ ide o kurzy, tipujúci by si mali dať záležať na tom, aby na internete hľadali tipy na športové stávky. To im pomôže lepšie porozumieť kurzom, aby mohli robiť informovanejšie rozhodnutia, pokiaľ ide o stávkovanie na stolný tenis.

Stávkové kurzy na stolný tenis