Hrajte Volleyball online – Top 1 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Zápasy sa hrajú na sety, ktoré majú zase určitý počet bodov. Víťazom v halovom volejbale je tím, ktorý ako prvý dosiahne 21 bodov. V prípade plážového volejbalu je toto číslo 25. Body je možné získať, ak sa lopta odrazí do priestoru družstva súperovho družstva alebo ak je zasiahnutá lopta mimo hracej plochy.

Tiež, ak sa člen súperovho družstva dotkne stredovej siete alebo lopta nie je vrátená cez sieť alebo chytená členom súperovho družstva. Nakoniec, ak dôjde k porušeniu pohraničnej čiary zo strany súpera pri podávaní lopty.

Hrajte Volleyball online – Top 1 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Najlepšie stávky na volejbalAko staviť na volejbalStávkové kurzy na volejbal
Najlepšie stávky na volejbal

Najlepšie stávky na volejbal

Športové stávkovanie na volejbal je forma hazardu, ktorá existuje už mnoho rokov. Začiatkom 20. storočia mohli ľudia uzatvárať stávky na všetky druhy športových udalostí vrátane volejbalu. Väčšina ľudí, ktorí vtedy mohli uzatvárať stávky, boli bohatí aristokrati alebo politici. Neexistujú však žiadne záznamy o hrách o peniaze.

Môže to byť spôsobené nižšou intenzitou volejbalu v porovnaní s iné športy, alebo to môže byť preto, že sa stáva čoraz obľúbenejším u mladých ľudí. Je ľahké nájsť rôzne webové stránky, ktoré ponúkajú tento typ stávkovania.

Stávkovanie na volejbal sa v posledných rokoch stáva čoraz obľúbenejším kvôli nižšej intenzite volejbalu v porovnaní s inými športmi, alebo to môže byť tým, že sa stáva čoraz obľúbenejším u mladých ľudí. Je ľahké nájsť rôzne webové stránky, ktoré ponúkajú tento typ stávkovania.

Okrem toho je to cenovo dostupnejšia forma hazardných hier na rozdiel od drahších športov, ako je futbal a futbal.

Najlepšie stávky na volejbal
Ako staviť na volejbal

Ako staviť na volejbal

Ako tipovať športové stávky, ktoré sa týkajú volejbalu?

Stávkovanie na halový aj plážový volejbal je veľmi podobné. Zopár tipy na športové stávky týkajúce sa rôznych typov stávok sú nasledovné:

  1. Najjednoduchší typ stávky je ten, pri ktorom stavíte na tím, ktorý zápas vyhrá. Existujú dva tímy, domáci a vonkajší, označené ako 1 a 2. Stávku môžete uzavrieť zadaním stávky po výbere kurzu.
  2. Zaujímavejšia je stávka, v ktorej je hendikep, ktorý sa používa na zvýšenie kurzu v hre, ktorá je jednostranná voči favoritom.
  3. Tretí typ je ten, kde môžete staviť na body dosiahnuté počas celého trvania hry. Ďalšou jeho variáciou je, že stávková kancelária udáva určitú hodnotu a vy musíte predpovedať, či ju počet celkových setov prekročí alebo bude nižší.
Ako staviť na volejbal
Stávkové kurzy na volejbal

Stávkové kurzy na volejbal

  • Desatinný kurz: Po uzavretí stávky sa očakávaný výnos prejaví v desiatkovom kurze. To vám ukáže váš vklad, ako aj zisk.
  • Zlomkové kurzy: Čiastka, ktorú môžete vyhrať, sa zobrazuje ako zlomok, ktorý zase závisí od toho, koľko vsadíte.
  • Americké kurzy: Číslo bude buď kladné, zobrazujúce očakávaný zisk zo stávky, alebo záporné, ktoré ukazuje, koľko by ste mali staviť, aby ste zarobili určitú sumu.

Hru ovplyvňujú pravdepodobnosti. Tieto sú vyjadrené v percentách, čo znamená, že 50 % pravdepodobnosť je 0,5. Ak je ako pravdepodobnosť uvedená 4/6, znamená to 60% šancu na výhru, teda 6 delené súčtom 4 a 6.

Stávkové kurzy na volejbal