Hrajte Volleyball online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Volejbal je celosvetovo populárny medzi hráčmi, divákmi a športovými stávkarmi. Rýchla hra je vhodná na kardio cvičenie, zábavné pozorovanie a vzrušujúci šport na hranie naživo a pred zápasom.

V tomto športe sa stávky vo všeobecnosti uzatvárajú na výsledok hry, nie na výkon jedného hráča. To kladie dôraz na predpovedanie víťazného tímu, pretože skóre vo všeobecnosti neovplyvňuje väčšinu udalostí.

Existujú dva rôzne druhy volejbalu: plážový volejbal a halový volejbal. Pri hre hrá každý tím na inú stranu siete a od hráčov sa vyžaduje, aby loptičku odpálili cez sieť a nikdy ju nenechali dotknúť sa zeme. Tím získa bod, keď ten druhý urobí chybu alebo vlastnou hrou.

Solídna znalosť hry a a spoľahlivú stratégiu stávkovania sú len dva prvky, ktoré môžu prispieť k vašej úspešnosti, pokiaľ ide o získanie výplaty. Úspech z dlhodobého hľadiska nie je jednoduchý, ale je nepochybne dosiahnuteľný, ak sa správne uplatňujete.

V tomto návode vám načrtneme, čo všetko so sebou prináša stávkovanie na volejbal. Bude tiež ponúkať tipy a stratégie, čo by malo pomôcť formovať vašu stávkovú hru.

Hrajte Volleyball online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Čo je stávkovanie na volejbal?

Čo je stávkovanie na volejbal?

Zápasy sa hrajú na sety, ktoré majú presne stanovený počet bodov. Prvý tím, ktorý získal 21 bodov, je majster v halovom volejbale. V plážovom volejbale musí tím dosiahnuť 25. Body je možné získať, ak sa lopta odrazí od zeme v priestore súpera alebo ak je lopta zasiahnutá mimo ihriska.

Ak člen opačnej skupiny zasiahne stredovú sieť, volejbalová lopta sa nepošle späť cez sieť, alebo ak loptu chytí protihráč z tímu, získavajú sa body. Navyše, ak dôjde k porušeniu pohraničnej čiary zo strany súpera pri podávaní lopty, získa bod.

Stávkovanie na volejbal neustále rastie v popularite, čo sa prejavuje počtom medzinárodných turnajov a rastom stávok. Teraz je to an celosvetovo mimoriadne populárny šport, so zvýšeným počtom stávkových webových stránok na volejbal, ktoré môžu ľudia uzatvárať.

Ľudia sú tiež viac oboznámení s touto hrou, čo viedlo k tomu, že hazardné hry sa v nej častejšie hrajú. Popularita stávkovania na volejbal sa zvyšuje vďaka dostupnosti väčšieho počtu online kasín, televíznych prenosov a iných mediálnych informácií o tomto športe.

V súčasnosti sa online športové stávkovanie ešte viac rozšírilo o hazardné hry vo volejbale. Jednotlivci môžu riskovať v zámorských stávkových podnikoch a získať svoje výhry okamžite. Stávkové spoločnosti tiež rozšírili trhy ponukou živé stávkovanie v hre, cash-outy a virtuálne volejbalové hry a ligy.

Čo je stávkovanie na volejbal?
Ako staviť na volejbal

Ako staviť na volejbal

O hazardných hrách vo volejbale sa hovorí od začiatku 20. storočia, keď stávkujúci mohli staviť na športové udalosti vrátane volejbalu. Väčšina stávkarov, ktorí vtedy možno uzatvárali stávky, boli zámožní aristokrati alebo politici; neexistujú však žiadne záznamy o hrách hraných o peniaze.

Prečo je to tak? Môže to byť preto, že to nie je také intenzívne ako športy ako basketbal alebo bejzbal. V súčasnosti si však stále získava na popularite, najmä u mladých ľudí. Je ľahké ho nájsť rôzne webové stránky ponúkajúce stávkovanie na volejbal.

Navyše je to lacnejšia forma hazardu ako drahšie športy vrátane futbalu a futbalu.

Tu je rozpis stávok:

 1. Zaregistrujte sa na stávkarskej stránke, ktorá ponúka stávkovanie na volejbal a vykonajte vklad.
 2. Vyberte si volejbalovú udalosť, na ktorú si chcete staviť.
 3. Vyberte si tím, na ktorý chcete staviť.
 4. Vyberte výšku vkladu.
 5. Umiestnite stávku.

Stávkovanie na halový alebo plážový volejbal je veľmi podobné. Zopár tipy na športové stávky pre rôzne typy stávok zahŕňajú:

 • Najjednoduchší typ stávky je, keď hráč vsadí na tím, o ktorom si myslí, že vyhrá zápas. Na zápas sú dva tímy: doma a vonku, označené ako 1 a 2. Po výbere kurzu môže tipujúci vložiť stávku.
 • Napínavejšia stávka je taká, v ktorej je hendikep, ktorý sa používa na zvýšenie kurzu v zápase, ktorý uprednostňuje jeden tím.
 • Tretím typom je stav, v ktorom môže stávkujúci staviť na body dosiahnuté počas celého hracieho obdobia. Ďalšou variáciou je, že volejbalová stávková kancelária udáva konkrétne číslo a hráč musí predvídať, či počet kompletných setov prekročí alebo bude menší.
Ako staviť na volejbal
Výpočet stávkových kurzov na volejbal

Výpočet stávkových kurzov na volejbal

Peňažné stávky sú pre hráčov, ktorí chcú staviť na to, ktorý tím vyhrá hru. Môže mať tri rôzne formáty: plus/mínus, desatinné číslo a zlomok.

Pokiaľ ide o novších hráčov, plus/mínus kurzy môžu byť ťažšie uchopiteľné. Rýchlo sa však stanú obľúbenými u väčšiny tipujúcich. Kladné číslo označuje smoliar a záporné číslo označuje favorita.

Pre slabšieho hráča je číslo, koľko môže hráč vyhrať pri stávke 100 USD. Obľúbené je, koľko musí hráč riskovať, aby vyhral 100 dolárov. Povedzme napríklad, že hráč sleduje zápas medzi Chicago Icemen a Phoenix Ascension a Chicago má hodnotu -150 a Phoenix +140.

Chicago je vypočítané tak, aby vyhralo, takže hráč by musel staviť 150 dolárov, aby vyhral 100 dolárov. Phoenix je smoliar, takže hráč, ktorý vsadí 100 dolárov, dostane 140 dolárov.

Desatinný kurz je vyjadrený desatinným číslom, napríklad 2,55. To znamená, že čokoľvek, čo hráč vsadí, sa vynásobí 2,55, ktoré dostane, ak jeho stávka vyhrá.

Zlomkové kurzy sú mätúce a vyzerajú ako 11/1 alebo 21/38. Číslo vľavo predstavuje sumu, ktorú môže hráč vyhrať, a číslo vpravo označuje podiel, ktorý musí hráč riskovať. Napríklad kurz 10/1 by zaplatil 100 USD za stávku 10 USD. Tento formát sa zvyčajne používa iba pre významnejšie stávky, ale hráč ho môže z času na čas vidieť na peňažnej línii.

Pre jednoduché rozdelenie, stávkové kurzy sú čísla v percentách vyzývateľa. Ak má hráč napríklad kurz jedna (obľúbený), hra je pre neho jednoduchšia ako pre hráča s kurzom 10.

To znamená, že pre tipujúcich platí, že čím väčší kurz, tým viac vyhrajú. Takže stávkovanie na smoliar je vysoko rizikové; preto sú výnosy lepšie.

Kurzy peňažnej línie majú pred číslami znamienko „+“ alebo „-“. Fanúšikovia majú kurz „-“, zatiaľ čo podradní hráči majú kurz „+“. Víťaz získa svoj vklad plus množstvo uvedené na peňažnej hranici.

Výpočet stávkových kurzov na volejbal
Typy stávok na volejbal

Typy stávok na volejbal

Existuje niekoľko rôznych stávok, na ktoré môže hráč staviť vo volejbale. Čítajte ďalej a dozviete sa o nich viac.

Zápasová stávka

Stávka na zápas je stávka na to, ktorý tím podľa vás vyhrá zápas. Ak chcete podať stávku na zápas, musíte najskôr prejsť do stávkovej stávky a identifikovať volejbalovú súťaž, na ktorú chcete staviť. Potom nájdite hru, ktorú chcete sledovať. Tu môžete vidieť „domáci“ tím vľavo a „hosťujúci“ tím vpravo.

Volejbal nemá remízy, takže môžete staviť len na jeden tím. Keď ste pripravení, kliknite na kurz, zadajte výšku stávky, na ktorú chcete staviť, a potom kliknite na „Podať stávku“. Ak vyhrá váš tím, vyhráte!

Handicapové stávkovanie

Hendikep je stávka v rámci zápasu, ktorá pomáha urobiť hru pútavejšou. Hendikep sa používa v športových stávkach na zvýšenie kurzu na jednostrannú hru. Takže stávková stávka vytvorí handicap, keď tím bude musieť vyhrať s vybraným deficitom. Na Icemen môžete staviť na výhru s hendikepom -2,5, čo znamená, že musia vyhrať zápas 3:0 na sety, aby vaša stávka vyhrala!

Celkový počet bodov

Môžete tiež staviť na celkový počet bodov v halovom a plážovom volejbale, kde tipujete, koľko bodov získate počas celej hry. Pamätajte, že halové volejbalové zápasy majú päť setov, zatiaľ čo v plážovom volejbale sa hrajú iba tri.

Existujú aj tieto typy stávok:

 • Konečné skóre
 • Nastavte stávkovanie
 • Turnajové stávky
Typy stávok na volejbal
Pochopenie stávkových kurzov na volejbal

Pochopenie stávkových kurzov na volejbal

 • Desatinný kurz: Po uzavretí stávky sa očakávaný výnos prejaví v desiatkovom kurze. To vám ukáže váš vklad, ako aj zisk.
 • Zlomkové kurzy: Čiastka, ktorú môžete vyhrať, sa zobrazuje ako zlomok, ktorý zase závisí od toho, koľko vsadíte.
 • Americké kurzy: Číslo bude buď kladné, zobrazujúce očakávaný zisk zo stávky, alebo záporné, ktoré ukazuje, koľko by ste mali staviť, aby ste zarobili určitú sumu.

Hru ovplyvňujú pravdepodobnosti. Tie sú vyjadrené v percentách, čo znamená, že 50% pravdepodobnosť je 0,5. Ak je ako pravdepodobnosť uvedená 4/6, znamená to 60% šancu na výhru, teda 6 delené súčtom 4 a 6.

Pochopenie stávkových kurzov na volejbal
Nevsádzajte na Hype

Nevsádzajte na Hype

Keďže volejbal je veľmi populárny stávkovací šport, pre stávkujúceho je ľahké staviť na iného lepšieho v domnienke, že ak vsádza na tento šport, musí poznať všetky výhody a nevýhody. Nie je to však vždy tak.

Je dôležité, aby stávkujúci získali vlastné znalosti o hre a aktuálnom zápase a nesledovali to, čo špekuluje publikum. Len preto, že publikum môže povzbudzovať jedno meno, neznamená, že to je ten, kto vyhrá zápas.

Je tiež dôležité si uvedomiť, že hoci sú štatistiky a herné štýly dôležité, každý tím má svoje silné a slabé stránky. To znamená, že hoci jeden tím mohol vyhrať posledných 10 zápasov, ak nastúpi proti inému tímu s iným štýlom hry, ako má, môže prehrať.

Keď sa stávkujúci pozerajú na svoje kurzy, musia zvážiť rôzne herné štýly a to, či v minulosti nešli dva tímy proti sebe.

Kľúčové informácie

 • Oprášte volejbalové tímy a ich štatistiky
 • Nezabudnite poznať rôzne stávkové kurzy
 • Zvážte halové aj plážové volejbalové zápasy, na ktoré môžete staviť
Nevsádzajte na Hype