Hrajte Baseball online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Jeden z najobľúbenejšie športy v USA je bejzbal najznámejší ako americká zábava. Major League Baseball, ktorá bola založená v roku 1903, vytvorila niektoré z najlegendárnejších postáv v krajine, vrátane, ale nie výlučne, Babe Ruth, Jackieho Robinsona a Lou Gehriga.

S nárastom jeho popularity v USA sa odvtedy stal celosvetovým fenomenálnym, pričom krajiny na každom kontinente založili baseballovú ligu. Medzi kamarátstvom, hrou na srdce a hotdogmi je ťažké nestať sa fanúšikom tohto športu.

Vzhľadom na popularitu MLB nie je divu, že sa stala hotspotom pre športových stávkarov všade. Stávkujúci majú nekonečné príležitosti, pričom každý tím má naplánovaných 162 zápasov v riadnej sezóne a potom ešte viac počas jarnej sezóny. V ktorýkoľvek deň počas hlavnej sezóny sa môžu tipujúci zúčastniť mnohých hier.

Ďalším bežným bejzbalovým turnajom, na ktorý sa dá staviť, je Kórejská séria KBO League. Oplatí sa pozrieť si príležitosti na stávkovanie na túto udalosť.

Hrajte Baseball online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Ako staviť na baseball?

Ako staviť na baseball?

Baseball je jedinečný v tom, že existuje nespočetné množstvo možností stávok na každú hru. Keďže hry pozostávajú z deviatich zmien, v každej zmene sú k dispozícii nové stávkové príležitosti. Najbežnejším spôsobom, ako hráči uzatvárajú stávky, je peňažná línia. Hráči môžu tiež staviť na runline, ak chcú ísť na vyššiu výplatu.

Moneyline vs. Runline

Moneyline je termín bežne používaný pre prípad, keď hráči stávkujú na tím, ktorý tím vyhrá. Runline je podobný bodovému rozpätiu, v ktorom sa stávky uzatvárajú s prírastkami -1,5. To znamená, že na veľké víťazstvo musí tím, ktorý vyhrá, dohrať hru o viac ako jeden nájazd proti svojmu súperovi.

Ďalšia stávka môže zvýšiť +1,5, čo znamená, že prehrávajúci tím musí skončiť počas behu pred koncom hry. Prípadne môžu hru vyhrať.

Veľký stávkar by musel staviť 150 dolárov, aby získal zisk 100 dolárov na víťazného favorita. Smoliar má zvyčajne pred sebou „+“ kurz peňažnej línie. Môže to byť napríklad +130, čo znamená, že hráč by musel staviť 100 USD, aby dosiahol zisk 130 USD.

Pre stávkarov, ktorí radšej držia svoje peniaze nízko, nemusíte riskovať 100 dolárov, aby ste dosiahli zisk. Ak sa práve dostávate do bejzbalového stávkovania, zvážte vypustenie núl na koncoch čísel. Napríklad vsaďte 15 USD, aby ste dosiahli zisk 10 USD.

Ako staviť na baseball?
Ďalšie typy stávok na bejzbal

Ďalšie typy stávok na bejzbal

Ak je ťažké získať presný prehľad o tom, ako hra skončí, môžete dokonca skúsiť staviť na celkový počet bodov. Táto stávka celkového počtu behov môže kolísať podľa určujúceho celkového počtu stanoveného pre hru.

Môžete staviť na niekoľko aspektov bejzbalovej hry, vrátane prvej päťkolovej série, špecifických dobehov a víťazného tímu nastavenej smeny. Keď si myslíte, že bejzbal už nemôže byť komplikovanejší, stávkovanie to nejako zvyšuje!

V poslednej dobe sa zvýšila popularita hráčskych opôr. Dostupné takmer vôbec online športové stávky, stavíte na počet úderov nadhadzovača alebo na to, koľko homerunov bude mať.

Prop stávky: Ak si stávkujúci nie je istý víťazom hry, ale má dobrý pocit z konkrétneho hráča, sú vhodné stávky na rekvizity. Tieto stávky môžu zahŕňať, koľko úderov bude mať konkrétny nadhadzovač a koľko RBI bude mať konkrétny hráč.

Celkove: Bejzbalové súčty sú stávky založené na počte skórovaných behov. Hráč môže napríklad staviť na to, či celkový počet behov prekročí alebo klesne pod číslo stanovené stávkarmi. Ak je over/under pre New York a Boston 7, budete potrebovať minimálne 8 skórovaných behov, aby ste vyhrali over a maximálne 6 skórovaných behov, aby ste vyhrali menej.

Povedzme však, že konečné skóre je 3-4 pre titul zo 7 jázd, a ak stavíte viac, vyhráte. Súčty bejzbalu sú často nastavené na číslo ako 7,5, čo znamená, že celkový počet behov by musel byť 7 alebo menej, aby ste vyhrali pod, alebo 8 alebo viac, aby ste vyhrali nad. Táto prestávka pomáha vyhnúť sa problémom, pri ktorých sa konečné zjazdy dostanú do súčtu, čo sa nazýva „tlačenie“. V tomto scenári nejde ani o over ani pod, takže stávka je vrátená.

Futures: Myslíte si, že Cleveland vyhrá Svetovú sériu? Stavte na to! Tieto sa nazývajú futures, pretože ich umiestňujete tak ďaleko dopredu. Ak je bejzbalový kurz +750, vsadíte 100 dolárov a vyhrá Cleveland, prinesiete si domov 750 dolárov. Čím skôr vsadíte, tým viac peňazí máte šancu nakoniec zarobiť. Futures sa ponúkajú včas a podľa toho sa prispôsobujú postupom času.

Ďalšie typy stávok na bejzbal
Všetko, čo potrebujete vedieť o bejzbalových kurzoch

Všetko, čo potrebujete vedieť o bejzbalových kurzoch

Asi nie je prekvapením, že každá bejzbalová hra prichádza rôzne kurzy vyplývajúce z jedinečných okolností. Najpozoruhodnejšie je, že začínajúci nadhadzovači môžu spôsobiť alebo zlomiť spôsob, akým sa hra rozuzlí.

Rozdiely výrazne ovplyvnia šance, aby sa zabezpečilo, že jeden tím bude hrať fair play ako druhý. Základné zostavy sú rovnako dôležité pre určenie podtónu ofenzívnych a defenzívnych filmov oboch tímov, čo ovplyvňuje stávky hráčov.

Ďalším pozoruhodným prvkom bejzbalových hier je, že každá hra sa koná v inom parku a každá dimenzia hracej plochy hrá významnú úlohu pri výpočte celkového počtu behov. Navyše, ak je park vonku, počasie hrá obrovský faktor, pokiaľ ide o úspech v hrateľnosti. Je dôležité si všímať všetky zmeny medzi hrami, pokiaľ ide o stávkovanie, aby ste si udržali svoje stávkové kurzy na bejzbal vysoké a vaše výhry ešte vyššie.

Všetko, čo potrebujete vedieť o bejzbalových kurzoch
Čo by ste mali vedieť predtým, ako začnete stávkovať na bejzbal

Čo by ste mali vedieť predtým, ako začnete stávkovať na bejzbal

Pokiaľ ide o stávkovanie, musíte sa v hre vyznať viac ako len. Aby ste vyhrali vo veľkom, musíte poznať detaily, kto hrá, komu sa darí, komu sa darí, a podobne.

Musíte poznať históriu každého tímu a hráča, na ktorého alebo proti ktorému stavíte, aby ste si boli istí, že si zaistíte tašku. Zatiaľ čo každý má rád podgurážený príbeh, stávkovanie na menej skúsených hráčov môže z dlhodobého hľadiska len ublížiť vašej peňaženke.

Jedným dychom, aj keď je naozaj skvelé podporovať a sledovať svoj obľúbený tím, stávkovanie len na tento tím a jeho hráčov by vám mohlo ublížiť.

Jasné, Yankees môžu mať neuveriteľnú uplynulú sezónu, ale ak vymenili svojich najlepších hráčov za nováčikov, nemôžete sa pozerať na ich novú najhoršiu sezónu. Takže akokoľvek sa budete chcieť staviť, že vyhrajú Svetová séria pretože v minulosti boli neuveriteľné, urobte si najprv prieskum o hráčoch.

Ďalšou skvelou možnosťou, ako začať, by bolo staviť na tímy, ktoré nie sú často obľúbené. To môže udržať stávky nízke - alebo vysoké, v závislosti od toho, aký ste typ hráča - ale tiež vám to dáva viac šancí naučiť sa laná a vidieť, ako stávkovanie v bejzbalovom stávkovaní skutočne funguje z prvej ruky.

Tip, ktorý sa v minulosti osvedčil mnohým hráčom, je stávkovanie proti verejnosti. Faktom je, že verejnosť častejšie prehráva, pretože vsádza na svoje črevá, nie na čísla. Keď vsádzate proti verejnosti, ste to vy, kto hrá s kurzami a robí prieskum, kto vyhrá a akým spôsobom.

Nehovoriac o tom, že verejnosť často tipuje sentimentálnym spôsobom, vrátane svojich obľúbencov, domáceho tímu a hviezdnych hráčov. Stávajú sa tiež obeťou stávkovania na základe záznamov. Ak teda tím vyhral naposledy, stavia sa, že vyhrá znova. Využitie týchto umelo nafúknutých čísel vám pomôže vyhrať.

Je tiež dôležité, aby ste poznali rozhodcov, ich minulé výzvy a ich súčasné tendencie. Ako to môžeš vedieť? Všetky údaje o stávkach rozhodcov od roku 2005 sú zverejnené na Bet Labs. Rozhodcovia sú si vedomí všetkého, čo sa deje na ihrisku, takže cítia energiu publika a môžu byť podľa toho ovplyvnení, čo je v konečnom dôsledku prospešné pre domáci tím.

Nakupujte stávkové rady

Je dôležité staviť na platformu, ktorá vám vyhovuje, nielen preto, že ju používajú všetci vaši priatelia. Stávkovanie je neuveriteľne individuálna akcia, ktorá by sa mala robiť podľa toho, čo je najlepšie pre váš štýl stávkovania. Na konci dňa sú to vaše peniaze a chcete ich späť – a potom ešte nejaké.

Čo by ste mali vedieť predtým, ako začnete stávkovať na bejzbal
Stávka na prvých päť zmien

Stávka na prvých päť zmien

Tímom môže chvíľu trvať, kým nájdu svoju drážku počas základnej časti. Mladí hráči sa môžu pripojiť, noví manažéri učia svoj tím a veterinári môžu mať pomalé štarty. Všetky tieto faktory môžu ovplyvniť konečné skóre a ako stavíš. Ako to teda zvládate? S nástrojom nazývaným stávkovanie prvých piatich zmien.

Tento štýl stávkovania, známy aj ako stávky F5, je podobný stávke na peňažnú líniu, ale hlavný rozdiel je v tom, že vsádzate iba na prvých päť zmien, nie na celú hru. Na uskutočnenie tejto stávky budete musieť iba znevýhodniť začínajúcich nadhadzovačov a pozrieť sa na ich výkon počas piatich smien. Pri stávkach F5 je menšie riziko, pretože nemusíte brať do úvahy celý personál nadhadzovačov, ale iba začiatočníka.

Veľa šťastia na začiatku vašej online bejzbalovej stávkovej cesty.

Tu je niekoľko kľúčových poznatkov:

  1. Zistite, kedy umiestniť stávku Moneyline alebo Runline
  2. Myslite na Prop Wagers
  3. Zvážte súčty
  4. Volajú vás Futures?
  5. Skontrolujte počasie
  6. Zvážte veľkosť štadióna
  7. Poznáte štatistiky rozhodcu?
  8. Čo je to verejné stávkovanie?
  9. Chcete začať so stávkou F5?
  10. Čo pre vás môžu urobiť rôzne stávkové rady?
Stávka na prvých päť zmien