Hrajte Baseball online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Jeden z najobľúbenejšie športy v USA je bejzbal najznámejší ako americká zábava. Major League Baseball, ktorá bola založená v roku 1903, vytvorila niektoré z najlegendárnejších postáv v krajine, vrátane, ale nie výlučne, Babe Ruth, Jackieho Robinsona a Lou Gehriga.

S nárastom jeho popularity v USA sa odvtedy stal celosvetovým fenomenálnym, pričom krajiny na každom kontinente založili baseballovú ligu. Medzi kamarátstvom, hrou na srdce a hotdogmi je ťažké nestať sa fanúšikom tohto športu.

Vzhľadom na popularitu MLB nie je divu, že sa stala hotspotom pre športových stávkarov všade. Každý tím má nekonečné príležitosti pre stávkujúcich, ktorí majú naplánovaných 162 zápasov v riadnej sezóne a potom ešte viac počas jarnej sezóny. V ktorýkoľvek deň počas hlavnej sezóny sa môžu tipujúci zúčastniť mnohých hier.

Hrajte Baseball online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Stávkovanie na bejzbal: ako na toKurzy stávok na bejzbalČo by ste mali vedieť predtým, ako začneteStávka na prvých päť zmien
Stávkovanie na bejzbal: ako na to

Stávkovanie na bejzbal: ako na to

Baseball je jedinečný v tom, že existuje nespočetné množstvo možností stávok na každú hru. Keďže hry pozostávajú z deviatich zmien, v každej zmene sú k dispozícii nové stávkové príležitosti. Najbežnejším spôsobom, ako hráči uzatvárajú stávky, je peňažná línia. Hráči môžu tiež staviť na runline, ak chcú dosiahnuť vyššiu výplatu.

Moneyline vs. Runline

Moneyline je termín bežne používaný pre prípad, keď hráči stávkujú na tím, ktorý tím vyhrá. Runline je podobný bodovému rozpätiu, v ktorom sa stávky uzatvárajú s prírastkami -1,5. To znamená, že ak chcete vyhrať veľké víťazstvo, tím, ktorý vyhrá, to musí urobiť tak, že dokončí hru o viac ako jeden nájazd proti svojmu súperovi. Ďalšia stávka môže zvýšiť +1,5, čo znamená, že prehrávajúci tím musí skončiť v rámci behu pred koncom hry. Prípadne môžu hru vyhrať.

Veľký stávkar by musel staviť 150 dolárov, aby zarobil 100 dolárov na víťazného favorita. Smoliari majú zvyčajne pred kurzom na peňažnej línii „+“. Môže to byť napríklad +130, čo znamená, že hráč by musel staviť 100 USD, aby dosiahol zisk 130 USD.

Pre stávkarov, ktorí radšej držia svoje peniaze nízko, nemusíte riskovať 100 dolárov, aby ste dosiahli zisk. Ak sa práve dostávate do bejzbalového stávkovania, zvážte vypustenie núl na koncoch čísel. Napríklad vsaďte 15 USD, aby ste dosiahli zisk 10 USD.

Ostatné stávky

Ak je ťažké získať presný prehľad o tom, ako hra skončí, môžete dokonca skúsiť staviť na celkový počet bodov. Táto stávka celkového počtu behov môže kolísať podľa určujúceho celkového počtu stanoveného pre hru.

Môžete staviť na niekoľko aspektov bejzbalovej hry, vrátane prvej päťkolovej série, špecifických dobehov a víťazného tímu nastavenej smeny. Keď si myslíte, že bejzbal už nemôže byť komplikovanejší, stávkovanie to nejako zvyšuje!

V poslednej dobe sa zvýšila popularita hráčskych opôr. Dostupné takmer vôbec online športové stávky, stavíte na počet úderov nadhadzovača alebo na počet homerunov.

 • Prop stávky: Ak si stávkujúci nie je istý víťazom hry, ale má dobrý pocit z konkrétneho hráča, sú vhodné stávky na rekvizity. Tieto stávky môžu zahŕňať, koľko úderov bude mať konkrétny nadhadzovač a koľko RBI bude mať konkrétny hráč.

 • Celkove: Bejzbalové súčty sú stávky založené na počte skórovaných behov. Hráč môže napríklad staviť na to, či celkový počet behov prekročí alebo klesne pod číslo stanovené stávkarmi. Ak je over/under pre New York a Boston 7, budete potrebovať minimálne 8 skórovaných behov, aby ste vyhrali over a maximálne 6 skórovaných behov, aby ste vyhrali menej. Povedzme však, že konečné skóre je 3-4 pre titul zo 7 jázd, a ak stavíte viac, vyhráte. Bejzbalové súčty sú často nastavené na číslo ako 7,5, čo znamená, že celkový počet behov by musel byť 7 alebo menej, aby ste vyhrali pod, alebo 8 alebo viac, aby ste vyhrali nad. Táto prestávka pomáha vyhnúť sa problémom, pri ktorých sa konečný počet prejde do súčtu, čo sa nazýva „tlačenie“. V tomto scenári nejde ani o over ani pod, takže stávka je vrátená.

 • Futures: Myslíte si, že Cleveland vyhrá Svetovú sériu? Stavte na to! Tieto sa nazývajú futures, pretože ich umiestňujete tak ďaleko vopred. Ak je kurz +750, vsadíte 100 $ a vyhrá Cleveland, prinesiete si domov 750 $. Čím skôr vsadíte, tým viac peňazí máte šancu nakoniec zarobiť. Futures sa ponúkajú včas a podľa toho sa prispôsobujú postupom času.

Stávkovanie na bejzbal: ako na to
Kurzy stávok na bejzbal

Kurzy stávok na bejzbal

Pravdepodobne nie je prekvapením, že každá bejzbalová hra prichádza s rôznymi šancami vyplývajúcimi z jedinečných okolností. Najpozoruhodnejšie je, že začínajúci nadhadzovači môžu spôsobiť alebo zlomiť, ako sa hra rozuzlí.

Rozdiely výrazne ovplyvnia šance, aby sa zabezpečilo, že jeden tím bude hrať fair play ako druhý. Základné zostavy sú rovnako dôležité pre určenie podtónu ofenzívnych a defenzívnych filmov oboch tímov, čo ovplyvňuje stávky hráčov.

Ďalším pozoruhodným prvkom bejzbalových hier je, že každá hra sa koná v inom parku a každá dimenzia hracej plochy hrá významnú úlohu pri výpočte celkového počtu odbehov. Navyše, ak je park vonku, počasie hrá obrovský faktor, pokiaľ ide o úspech v hrateľnosti. Je dôležité všímať si všetky zmeny medzi hrami, pokiaľ ide o stávkovanie, aby ste udržali svoje kurzy vysoké a vaše výhry ešte vyššie.

Kurzy stávok na bejzbal
Čo by ste mali vedieť predtým, ako začnete

Čo by ste mali vedieť predtým, ako začnete

Čo sa týka stávkovania, musíte sa v hre nielen vyznať. Aby ste vyhrali vo veľkom, musíte poznať detaily, kto hrá, komu sa darí, komu sa darí, a podobne. Musíte poznať históriu každého tímu a hráča, na ktorého alebo proti ktorému tipujete, aby ste si boli istí, že si zaistíte tašku. Hoci každý má rád príbeh s nedočkavcami, stávkovanie na menej skúsených hráčov môže z dlhodobého hľadiska len ublížiť vašej peňaženke.

Jedným dychom, aj keď je naozaj skvelé podporovať a sledovať svoj obľúbený tím, stávkovanie len na tento tím a jeho hráčov by vám mohlo ublížiť. Jasné, Yankees môžu mať neuveriteľnú uplynulú sezónu, ale ak vymenili svojich najlepších hráčov za nováčikov, nemôžete sa pozerať na ich novú najhoršiu sezónu. Takže akokoľvek sa chcete staviť, že vyhrajú Svetová séria pretože v minulosti boli neuveriteľné, urobte si najskôr prieskum o hráčoch.

Ďalšou skvelou možnosťou, ako začať, by bolo staviť na tímy, ktoré nie sú často obľúbené. To môže udržať stávky nízke - alebo vysoké, v závislosti od toho, aký ste typ hráča - ale tiež vám to dáva viac šancí naučiť sa laná a vidieť, ako stávkovanie v bejzbale skutočne funguje, z prvej ruky.

Tip, ktorý sa v minulosti osvedčil mnohým hráčom, je stávkovanie proti verejnosti. Faktom je, že verejnosť častejšie prehráva, pretože vsádza na svoje črevá, nie na čísla. Keď vsádzate proti verejnosti, ste to vy, kto hrá s kurzami a robí prieskum, kto vyhrá a akým spôsobom. Nehovoriac o tom, že verejnosť často tipuje sentimentálnym spôsobom, vrátane svojich obľúbencov, domáceho tímu a hviezdnych hráčov. Stávajú sa tiež obeťou stávkovania na základe záznamov. Ak teda tím vyhral naposledy, stavia sa, že vyhrá znova. Využitie týchto umelo nafúknutých čísel vám pomôže vyhrať.

Je tiež dôležité, aby ste poznali rozhodcov, ich minulé výzvy a ich súčasné tendencie. Ako to môžeš vedieť? Všetky údaje o stávkach rozhodcov od roku 2005 sú zverejnené na Bet Labs. Rozhodcovia sú si vedomí všetkého, čo sa deje na ihrisku, takže cítia energiu publika a môžu byť podľa toho ovplyvnení, čo je v konečnom dôsledku prospešné pre domáci tím.

Nakupujte stávkové rady

Je dôležité staviť na platformu, ktorá vám vyhovuje, nielen preto, že ju používajú všetci vaši priatelia. Stávkovanie je neuveriteľne individuálna akcia, ktorá by sa mala vykonávať podľa toho, čo je najlepšie pre váš štýl stávkovania. Na konci dňa sú to vaše peniaze a chcete ich späť – a ešte nejaké.

Čo by ste mali vedieť predtým, ako začnete
Stávka na prvých päť zmien

Stávka na prvých päť zmien

Tímom môže chvíľu trvať, kým nájdu svoju drážku počas základnej časti. Môžu sa zapojiť mladí hráči, noví manažéri sa učia svoj tím a veterinári môžu mať pomalé štarty. Všetky tieto faktory môžu ovplyvniť konečné skóre a ako stavíš. Ako to teda zvládate? Pomocou nástroja s názvom stávkovanie prvých piatich zmien.

Tento štýl stávkovania, známy aj ako stávky F5, je podobný stávke na peňažnú hranicu, ale hlavný rozdiel je v tom, že vsádzate iba na prvých päť zmien, nie na celú hru. Na uskutočnenie tejto stávky budete musieť iba znevýhodniť začínajúcich nadhadzovačov a pozrieť sa na ich výkon počas piatich smien. Pri stávkach F5 je menšie riziko, pretože nemusíte brať do úvahy celý personál nadhadzovačov, ale iba začiatočníka.

Veľa šťastia na začiatku vašej cesty so stávkovaním v baseballe.

Tu je niekoľko kľúčových poznatkov:

 1. Zistite, kedy umiestniť stávku Moneyline alebo Runline
 2. Myslite na Prop Wagers
 3. Zvážte súčty
 4. Volajú Futures vaše meno?
 5. Skontrolujte počasie
 6. Zvážte veľkosť štadióna
 7. Poznáte štatistiky rozhodcu?
 8. Čo je to verejné stávkovanie?
 9. Chcete začať so stávkou F5?
 10. Čo pre vás môžu urobiť rôzne stávkové rady?
Stávka na prvých päť zmien