Hrajte Ice Hockey online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Ľadový hokej prináša teplo v zime hráčom a fanúšikom už takmer 130 rokov. Od prvého zápasu hraného v Kanade v roku 1895 si ľadový hokej upevnil svoje miesto ako národný šport v krajine a rozšíril sa do mnohých ďalších častí sveta. A dnes to priťahuje aj ďalšiu skupinu obyvateľstva; stávkari na ľadový hokej.

Povesť sa rozšírila do celého sveta, kde si ľudia užívajú vzrušenie z uzatvárania stávok a čakania na výsledky. Radosť je ešte lepšia s online športovým stávkovaním. Fanúšikovia ľadového hokeja majú odteraz viac platforiem, kde môžu uzatvárať stávky z pohodlia domova.

Hrajte Ice Hockey online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Všetko, čo potrebujete vedieť o stávkovaní na ľadový hokej

Všetko, čo potrebujete vedieť o stávkovaní na ľadový hokej

Ľadový hokej patrí medzi najobľúbenejšie zimné športy, zahrievacie športy medzi snehom. Prvý hokejový zápas, ktorý vznikol takmer pred 130 rokmi, sa odohral v Kanade v roku 1895. Odvtedy sa stal národným a medzinárodným fenoménom. S nárastom popularity hry prichádza aj nárast športových stávok na ňu.

Popri vzrušení zo sledovania tímov, ako tímy bojujú na ľade, si môžu stávkujúci užiť aj vzrušenie z odloženia svojich peňazí o veľkú vlastnú výhru.

Všetko, čo potrebujete vedieť o stávkovaní na ľadový hokej
Čo je stávkovanie na ľadový hokej?

Čo je stávkovanie na ľadový hokej?

Stávkovanie na ľadový hokej sa pôvodne začalo v r Kanada - neformálne. Začalo to zhromažďovaním priateľov a uzatváraním neregulovaných stávok na miestne hry. Potom, na začiatku 20. storočia, bookmakeri začali vstupovať na hracie plochy a vypisovať kurzy.

Vďaka rozvoju online športového stávkovania je možnosť stávkovania na ľadový hokej oveľa rozšírenejšia. Pozorovatelia oceňujú šport, pretože je rýchly a aké násilné môžu byť aj hry.

Mnoho divákov stále fyzicky navštevuje a sleduje zápasy ľadového hokeja, a to aj napriek nárastu online športového stávkovania. Niektoré stávkové kancelárie dokonca vedia, ako to ľudí baví stávkovanie na šport že udalosť vysielajú naživo.

V roku 1923 bola vytvorená liga ľadového hokeja a vtedy vznikla štruktúra pre stávkovanie. Začalo to tým, že vláda regulovala stávkovanie a liga požadovala platby od stávkových kancelárií. Stávkové kancelárie boli v tomto bode skutočné subjekty s fyzickými predajňami. Napriek tomu sa stávkovanie obmedzovalo na lokality.

Ako sa hra vyvíjala a stávala sa rozsiahlou, stávkovanie sa rozšírilo aj do nových oblastí Kanady a po celom svete. Vývoj vysielaných hier umožnil viacerým ľuďom staviť na hry, aj keď v inej krajine.

Čo je stávkovanie na ľadový hokej?
Ako staviť na ľadový hokej

Ako staviť na ľadový hokej

V súčasnej dobe, ľadový hokej je jednou z najobľúbenejších možností športového stávkovania medzi hráčmi. Počas zimy dochádza k prudkým nárastom stávkovania, pretože počet podujatí, vrátane konania zimných olympijských hier, rastie. Na ľadový hokej je však možné tipovať celoročne, keďže hry sa môžu hrať na krytých klziskách.

Online stávkovanie výrazne posilnilo stávkovanie na ľadový hokej. Rozšíril sa do mnohých častí sveta a stal sa tak trochu vstupným bodom pre športových stávkarov. Stĺpce tipov na športové stávky na ľadový hokej navyše lákajú úžasných čitateľov. Okrem toho je dnes hokejová liga v Kanade označená ako „domáca“ liga ľadového hokeja.

Na stávkovanie stačí, ak si hráč nájde internetovú stávkovú stránku, ktorá ponúka ľadový hokej na ich trhu. Potom si hráči môžu otvoriť a načítať stávkový účet a okamžite začať stávkovať.

Tu je rozpis stávok:

 1. Zaregistrujte sa na stávkarskej stránke, ktorá ponúka stávkovanie na ľadový hokej, a vykonajte vklad.
 2. Vyberte si hokejovú udalosť, na ktorú si chcete staviť.
 3. Vyberte si hokejový zápas, na ktorý si chcete staviť.
 4. Vyberte výšku vkladu.
 5. Umiestnite stávku.

Stávkovanie na ľadový hokej je pre tipujúcich skvelý spôsob, ako sa zapojiť do športovej ligy. Ľadový hokej je rýchly s mnohými možnosťami stávok. Tipujúci môžu staviť na víťazný tím, strelcov, skóre, varovania a oveľa viac.

Živé stávkovanie sa rozšírilo najmä na trhy ľadového hokeja online stávkové stránky. Hráči môžu staviť na to, čo momentálne vidia. Kurzy na takéto stávky sa môžu okamžite meniť, vďaka čomu je stávkovanie ešte napínavejšie.

Ako staviť na ľadový hokej
Výpočet stávkových kurzov na ľadový hokej

Výpočet stávkových kurzov na ľadový hokej

Tu je jednoduchý rozpis: Kurzy na stávkovanie sú pravdepodobnosť, že sa udalosť stane. Ak je pravdepodobné, že sa niečo stane (napr. obľúbený tím vyhrá), má nižší kurz a ponúka stávkarom mizivé výnosy.

Šance sú určené mnohými faktormi, ako je forma tímu, nové posily, zranenia, vzájomný zápas, temperament konkrétneho hráča (napr. pri stávke na opatrnosť) a pozícia v ligovej tabuľke.

Kurzy vo všeobecnosti odhadujú a poskytujú stávkové kancelárie. Stávkujúci len dokončia svoj výber na základe vyšetrenia alebo rafinovanej intuície. The kurzy na ľadový hokej pre určitý zápas sa môže zmeniť v rámci týždňa alebo jednotkového obdobia.

Napríklad, ak je pravdepodobné, že tím vyhrá, no jeho hviezdny hráč sa počas tréningu zraní, jeho šance sa upravia. Tí, ktorí chcú uzatvárať stávky, tak urobia po zdieľaní nových kurzov na ľadový hokej online. Tí, ktorí uzavreli stávky skôr, si nechávajú tikety.

Kurzy sa môžu medzi stávkovými stránkami líšiť, takže stávkujúci si musí urobiť prieskum. Rozdiel je však zriedka významný, pokiaľ hráč nevsádza celý majetok.

Kurzy sa zvyčajne zobrazujú ako peňažná hranica (+/-), zlomky (napr. 10/1) alebo desatinné miesta (napr. 5,2).

Faktory pre kurzy v ľadovom hokeji

Existuje veľa faktorov, ktoré ovplyvňujú šance na ľadový hokej. Stávkujúci musia zvážiť minulú výkonnosť jednotlivých hráčov. Fanúšikovia stávkovania na ľadový hokej si môžu pozrieť štatistiky online, aby zistili, či môžu byť úspešní. Chýbala hráčovi v poslednej dobe séria? Ako jeden tím obstojí v konkurencii? Ako sa im darí najmä v poslednej dobe?

Výpočet stávkových kurzov na ľadový hokej
Kurzy na stávky NHL Moneyline

Kurzy na stávky NHL Moneyline

Peňažné stávky sú pre hráčov, ktorí chcú staviť na to, ktorý tím vyhrá hru. Môže mať tri rôzne formáty: plus/mínus, desatinné číslo a zlomok.

Pokiaľ ide o novších hráčov, plus/mínus kurzy môžu byť ťažšie uchopiteľné. Rýchlo sa však stanú obľúbenými u väčšiny tipujúcich. Kladné číslo označuje smoliar a záporné číslo označuje favorita.

Pre slabšieho hráča je číslo, koľko môže hráč vyhrať pri stávke 100 USD. Obľúbené je, koľko musí hráč riskovať, aby vyhral 100 dolárov. Povedzme napríklad, že hráč sleduje zápas medzi Tampa Bay Lightning a Washington Capitals a Tampa má hodnotu -150 a Washington má hodnotu +140.

Tampa je vypočítaná tak, aby vyhrala, takže hráč by musel staviť 150 dolárov, aby vyhral 100 dolárov. Washington je smoliar, takže hráč, ktorý vsadí 100 dolárov, dostane 140 dolárov.

Desatinný kurz je vyjadrený desatinným číslom, napríklad 2,55. To znamená, že čokoľvek, čo hráč vsadí, sa vynásobí 2,55, ktoré dostane, ak jeho stávka vyhrá.

Zlomkové kurzy sú mätúce a vyzerajú ako 11/1 alebo 21/38. Číslo vľavo predstavuje sumu, ktorú môže hráč vyhrať, a číslo vpravo označuje podiel, ktorý musí hráč riskovať. Napríklad kurz 10/1 by zaplatil 100 USD za stávku 10 USD. Tento formát sa zvyčajne používa iba pre významnejšie stávky, ale hráč ho môže z času na čas vidieť na peňažnej línii.

Kurzy na stávky NHL Moneyline
Štýly stávkovania na ľadový hokej

Štýly stávkovania na ľadový hokej

 • Čiara puku: Táto línia je priamočiarejšia, pretože väčšina športových fanúšikov pozná základné princípy. Iné športy môžu tento štýl stávkovania označovať ako spread. Pri hokejových stávkach je línia puku stávkou na to, či favorit porazí druhý tím o dva alebo viac gólov oproti smoliarovi, ktorý ustúpi o jeden gól alebo vyhrá.
 • Celkove (nad/pod): Stávka na podhodnotu sa vzťahuje na počet gólov strelených oboma tímami v hre. V kurze bude uvedené, či je nad alebo pod číslo stávky.
 • Live stávky:Živé stávkovanie znamená, že hráči vsádzajú stávky počas živej hry. Aktualizujú svoje stávky a zmeny v reálnom čase a podľa toho sa upravujú kurzy. Môže sa to nazývať aj stávkovanie v hre.
 • Stávkovanie na obdobie: Toto je stávkový štýl, keď hráč vsadí stávku na výsledok každého obdobia.
 • rekvizity: Stávkovanie rekvizít sa sústreďuje na konkrétne udalosti v hre, nie na výsledok hry. Stávkujúci môže napríklad staviť, že určitý hráč strelí gól alebo že iný môže zastaviť viac ako 20 striel.
 • Parlay: To je, keď stávkujúci môže zaokrúhliť viacero udalostí do jednej stávky.
 • Futures: Futures vyžadujú, aby hráči stavili na to, čo sa môže stať v budúcnosti, nie na súčasnú hru. Väčšina stávok na futures sa týka víťazov Stanley Cupu, finále konferencií, škrtov v play-off alebo zisku určitých trofejí.

Urobte si prieskum

Všetky nadchádzajúce zápasy NHL a medzinárodnej hokejovej ligy už môžu mať výber. Každý tipujúci by si mal preskúmať, čo to môže byť. Fanúšikovia ľadového hokeja vedia, že toto je dobré miesto, kde môžete začať.

Štýly stávkovania na ľadový hokej
Nevsádzajte na Hype

Nevsádzajte na Hype

Keďže je ľadový hokej obľúbeným stávkovacím športom, pre stávkujúceho je ľahké staviť na iného lepšieho v domnienke, že ak tipuje na tento šport, musí poznať všetky výhody a nevýhody. Nie je to však vždy tak.

Je dôležité, aby stávkujúci získali vlastné znalosti o hre a aktuálnom zápase a nesledovali to, čo špekuluje publikum. Len preto, že publikum môže povzbudzovať jedno meno, neznamená, že to je ten, kto vyhrá zápas.

Kľúčové informácie

 • S vedomím, že úplný víťaz je jedným z jediných štýlov stávkovania, urobte si prieskum
 • Nevsádzajte na smoliar; držať sa šampiónov
 • Ak sa preteky konajú vonku, zvážte, ako môže počasie zohrávať úlohu pri výkone psa
Nevsádzajte na Hype