Hrajte Ice Hockey online – Top 1 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Ľadový hokej prináša teplo v zime hráčom a fanúšikom už takmer 130 rokov. Od prvého zápasu hraného v Kanade v roku 1895 si ľadový hokej upevnil svoje miesto ako národný šport v krajine a rozšíril sa do mnohých ďalších častí sveta. A dnes to priťahuje aj ďalšiu skupinu obyvateľstva; stávkari na ľadový hokej.

Povesť sa rozšírila do celého sveta, kde si ľudia užívajú vzrušenie z uzatvárania stávok a čakania na výsledky. Radosť je ešte lepšia s online športovým stávkovaním. Fanúšikovia ľadového hokeja majú odteraz viac platforiem, kde môžu uzatvárať stávky z pohodlia domova.

Hrajte Ice Hockey online – Top 1 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Najlepšie stávky na ľadový hokejAko staviť na ľadový hokejStávkové kurzy na ľadový hokej
Najlepšie stávky na ľadový hokej

Najlepšie stávky na ľadový hokej

Stávkovanie na ľadový hokej sa začalo neformálne v Kanade. Priatelia uzatvárali neregulované stávky, keď navštevovali miestne hry. Na začiatku 20. storočia začali stávkové kancelárie prenikať na hracie plochy a vypisovať kurzy.

Keď sa v roku 1923 začala liga ľadového hokeja, stávkovanie na tento šport sa stalo štruktúrovanejším. Vláda regulovala stávkovanie a samotná liga hľadala kompenzáciu od bookmakerov, ktorí boli teraz skutočnými subjektmi s fyzickými predajňami. Vtedy sa stávkovanie ešte obmedzovalo na lokality.

Ako hra rástla a rozširovala sa, stávkovanie sa rozptýlilo aj do nových oblastí. Vysielanie hier umožnilo väčšiemu počtu ľudí staviť na hry ďaleko od miesta, kde boli.

Dnešné stávkovanie na ľadový hokej

Dnes je ľadový hokej jedným z najviac obľúbené športové stávkovanie možnosti na mnohých platformách. Stávkovanie stúpa počas zimy a významných udalostí, ako sú zimné olympijské hry. Stále je však možné staviť na ľadový hokej po celý rok, pretože niektoré zápasy sa hrajú na kontrolovaných vnútorných ľadových plochách.

Online stávkovanie bolo veľkou posilou pre hokejový stávkový priemysel. Rozšírilo sa to do mnohých častí sveta natoľko, že stávky teraz uzatvárajú aj ľudia, ktorí sa to len učia staviť na šport. Stĺpce tipov na športové stávkovanie o ľadovom hokeji priťahujú výbornú čitateľskú obec. Aby sme tomu zabránili, hokejová liga v Kanade je dnes označená ako „domáca“ liga ľadového hokeja.

Najlepšie stávky na ľadový hokej
Ako staviť na ľadový hokej

Ako staviť na ľadový hokej

Tipovať na ľadový hokej môže každý, kto vie odpovedať na otázku „čo sú športové stávky“. Je to také jednoduché! Ľadový hokej je rýchla hra s množstvom možností stávok. Stávkujúci môžu staviť na víťazný tím, strelcov, skóre, upozornenia a oveľa viac.

Živé stávkovanie v priebehu hier rozšírilo trhy so stávkami na ľadový hokej na internetových stávkových stránkach. Hráči môžu staviť na nasledujúcu akciu na základe toho, čo momentálne vidia. Kurzy na takéto stávky sú veľmi tekuté; môžu sa zmeniť v okamihu. Vďaka tomu je stávkovanie veľmi vzrušujúce.

Ako staviť na ľadový hokej
Stávkové kurzy na ľadový hokej

Stávkové kurzy na ľadový hokej

Šanca je pravdepodobnosť, že sa niečo stane. Ak je veľmi pravdepodobné, že sa niečo stane, napr. obľúbený tím vyhrá, má nízke kurzy a dáva stávkarom nízke výnosy a naopak. Kurzy sú určené faktormi, ako je forma tímu, nové posily, zranenia, vzájomný zápas, temperament konkrétneho hráča (napr. pri stávke na opatrnosť) a pozícia v ligovej tabuľke.

Kurzy zvyčajne vypočítavajú a poskytujú stávkové kancelárie. Hráči si vyberajú iba na základe hodnotenia alebo čistého inštinktu. Kurzy na konkrétnu hru sa môžu v priebehu týždňa alebo jednotky zmeniť.

Napríklad, ak má tím vysokú pravdepodobnosť výhry a jeho hviezdny hráč sa na tréningu zraní, jeho šance sa zmenia. Hráči uzatvárajúci stávky po zranení tak robia podľa nových kurzov. Avšak tí, ktorí uzavreli stávky skôr, si ponechávajú svoje stávkové tikety.

Kurzy sú vyjadrené buď ako peňažná línia (+/-), zlomky, napr. 10/1, alebo desatinné miesta, napr. 5,2.

Stávkové kurzy na ľadový hokej