Hrajte Athletics online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Atletické stávky zahŕňajú rôzne športové udalosti. Tieto aktivity sa sústreďujú na šprint, skákanie a hádzanie a mnohé z týchto športov sú spojené do jedného podujatia. Väčšina stávkarov si pravdepodobne uvedomuje, že väčšina týchto udalostí pochádza z letných olympijských hier, ale ako si povieme v našom sprievodcovi stávkovaním v atletike, počas roka sa konajú aj súťaže, na ktoré sa dá tiež tipovať.

Najrozšírenejším druhom stávky je, ktorý pretekár vyhrá preteky alebo ktorý športovec si odnesie domov zlatú medailu. Bude tiež možné staviť na to, či športovec skončí na pódiu alebo prekoná svetový rekord.

Hrajte Athletics online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Prečo je stávkovanie na atletiku obľúbené?

Prečo je stávkovanie na atletiku obľúbené?

Jedným z hlavných dôvodov, prečo profesionálni aj začínajúci stávkujúci radi stávkujú na atletiku, je to, že to môže byť celkom zábavné, pretože sa neobmedzujete len na stávkovanie na jeden šport.

Atletiku tvoria a rôznorodosť športov. Niektoré z týchto športov vytvárajú superhviezdy, ktoré patria medzi najuznávanejších športovcov, zatiaľ čo iné sú zastretejšie a dostávajú len zlomok pozornosti. To neznamená, že tieto udalosti nie sú zábavné na stávkovanie. Športy uvedené nižšie sú súhrnom toho, čo môžete očakávať počas atletického podujatia.

Skákanie

Skoky v atletike možno v ich najzákladnejšej podobe rozdeliť do dvoch kategórií. Na začiatok sú súťaže, v ktorých sa hodnotí, ako ďaleko dokážete skočiť. Skok do diaľky a trojskok sú názvy týchto dvoch podujatí. Obe vyžadujú ponorenie do pieskoviska z vopred určeného východiskového miesta. Podujatie vyhráva športovec, ktorý prekoná najväčšiu vzdialenosť.

Ďalšie udalosti zahŕňajú skákanie cez bar vo vzduchu. Skok do výšky a skok o žrdi sú názvy týchto podujatí. Skok do výšky je udalosť, v ktorej musí športovec preskočiť latku pred ním a pretekár s najväčším odstupom vyhráva. Skok o žrdi je udalosť, v ktorej športovec používa kus náradia, aby sa zdvihol do vzduchu, ale koncepty sú rovnaké.

Beh

Sotva možno povedať, že bežecké podujatia v atletike sa tešia najväčšiemu záujmu širokej verejnosti. Niektoré z mien, ktoré sa stali superhviezdami po celom svete, sú Mo Farah, Usain Bolt a Michael Johnson. Najvýraznejšie sú beh na 100 m, 200 m a 400 m. Prekážky, ako aj beh na stredné trate (do 10 000 metrov).

Hádzanie

Všetky športové podujatia majú rovnaký cieľ. Hod guľou, hod diskom, hod kladivom a hod oštepom sú všetky disciplíny, pri ktorých športovci hádžu svoje predmety tak ďaleko, ako len môžu. Toto podujatie vyhrá športovec, ktorého projektil preletí najväčšiu vzdialenosť.

Atletická dráha

Predstavte si, že ste uprostred športového podujatia. Okolo arény je bežecká dráha, kde sa konajú preteky ako 100 metrov. V centre je veľké ihrisko, kde sa konajú športy, ako napríklad oštep. Kvôli tejto kombinácii sa tieto športy bežne označujú ako atletické podujatia.

Byť diskvalifikovaný

Pretože je to jeden z trhov, ktoré sa dajú ľahko korumpovať, nie každá udalosť alebo stávková kancelária to predstaví ako možnosť k lepšiemu. Aj keď sa v športe pravidelne vyskytuje diskvalifikácia a pri veľkých udalostiach sú takéto ťažkosti oveľa menej znepokojujúce, a preto môžu stávkové kancelárie poskytnúť svojim klientom túto možnosť. Záver tejto stávky je jednoduchý: ak chcete vyhrať, športovec, ktorého ste si vybrali, musí byť diskvalifikovaný z podujatia, ktorého sa zúčastňuje.

Prečo je stávkovanie na atletiku obľúbené?
Ako staviť na atletiku

Ako staviť na atletiku

Na uzavretie stávky, musíte sa najprv zaregistrovať v renomovanej stávkovej kancelárii. Aby ste minimalizovali riziká, musíte si najprv prečítať pokyny stávkovej kancelárie pre stávkovanie na atletiku. Bohužiaľ, pre tento šport nie je veľa možností stávkovania. Môžete však staviť na jeden z dvoch kľúčových výsledkov. Pamätajte, že sa nesmiete zaviazať len k jednej stávkovej stávke. Nie všetci bookmakeri sú si rovní, pokiaľ ide o stávkovanie na atletiku. Niektoré môžu poskytnúť len niekoľko trhov, zatiaľ čo iné môžu poskytnúť väčšiu rozmanitosť.

Najdôležitejšie je, že nie všetci bookmakeri sú takí precízni alebo takí zruční v oceňovaní svojich trhov ako ostatní. Takže predtým, ako vsadíte, zvážte každú možnosť. Možno zistíte, že čoskoro pochopíte, s ktorými stávkovými kanceláriami sa vám najviac oplatí stávkovať.

Ako staviť na atletiku
Je online atletické stávkovanie legálne?

Je online atletické stávkovanie legálne?

Atletické stávky sú legálne v jurisdikciách, kde sú legálne športové stávkové kancelárie. Jednotliví stávkujúci môžu využívať stránky so stávkovaním na preteky lodí na mori v jurisdikciách, kde nie sú online hazardné hry zakázané.

Aj keď je teoreticky nezákonný prístup k offshore atletickým stávkovým stránkam, neexistujú žiadne pravidlá, ktoré by vám to zakazovali. Jediné herné obmedzenia, ktoré môžu ovplyvniť vaše stávky, sú tie, ktoré bránia finančným inštitúciám obchodovať s poskytovateľmi hazardných hier. Tomu sa dá ľahko zabrániť použitím alternatívy spôsoby platby.

Je online atletické stávkovanie legálne?
Všetko o kurzoch stávok na atletiku

Všetko o kurzoch stávok na atletiku

V atletike je k dispozícii množstvo stávkových trhov. Možno si myslíte, že jedinou dostupnou možnosťou pre väčšinu je staviť na celkového víťaza pretekov alebo podujatia. Stávkujúcim sa však ponúkajú aj iné atletické stávkové trhy a táto rozmanitosť bude rásť len vtedy, keď sa udalosť stane významnejšou.

Na kvalifikáciu stávok

Existujú rôzne podujatia, v ktorých musí športovec súťažiť v niekoľkých kvalifikačných podujatiach, kým bude spôsobilý súťažiť vo finálovom podujatí. Napríklad športovec sa jednoducho neocitne vo finále behu na 100 metrov; najprv sa musia kvalifikovať v súťažiach, ktoré tomu predchádzajú. To sa dá dosiahnuť umiestnením v prvej trojke v pretekoch alebo nastavením jedného z najrýchlejších časov. Niektoré stávkové kancelárie nechajú tipujúcich staviť na to, ktorí športovci sa kvalifikujú.

Vyhrať

Toto je najzákladnejší typ atletického stávkovania. Môžete si staviť na to, kto vyhrá dané preteky alebo udalosť. Môžete napríklad staviť na športovca A a vyhrať zlatú medailu v hode oštepom. Individuálne preteky sa môžu uskutočniť aj bez medaily na čiare. Môžete napríklad staviť na pretekára B, aby ste vyhrali preteky.

Byť na pódiu stávky

Ak športovec skončí v pretekoch v prvej trojke, bude na stupni víťazov. Pre niektoré súťaže je to len gesto, ale pre mnohé atletické súťaže na vysokej úrovni to znamená, že športovec získal medailu. Medaily na olympiáda, napríklad budú usporiadané v dobre známej sekvencii zlata, striebra a bronzu. V tomto prípade je snom väčšiny športovcov postaviť sa na pódium.

Na vytvorenie nového rekordu

Niektoré stávkové kancelárie vám umožnia staviť na to, či športovec vytvorí nový rekord alebo nie. Na olympijských hrách je vytváranie svetových rekordov veľkou vecou a mnohé z nich prinášajú veľkú slávu. Špičkoví športovci na svete nie sú len tlačení k zisku zlatých medailí, ale sú tiež výzvou, či dokážu prelomiť konkrétne rekordy. Svetový rekord na 100 m je bezpochyby tým najžiadanejším v atletike. Aktuálne drží rekord Usain Bolt s časom 9,58 sekundy.

Byť diskvalifikovaný

Keďže ide o jeden z najjednoduchších trhov na manipuláciu, nie každá udalosť alebo stávková kancelária to predstaví ako možnosť k lepšiemu. Napriek tomu sa v atletike často vyskytuje diskvalifikácia a pri veľkých podujatiach sú takéto ťažkosti oveľa menej znepokojujúce, preto môžu stávkové kancelárie poskytnúť túto možnosť svojim klientom. Výsledok tejto stávky je jednoduchý: ak chcete vyhrať, športovec, ktorého ste si vybrali, musí byť diskvalifikovaný z podujatia, v ktorom súťaží.

Všetko o kurzoch stávok na atletiku
Tipy na stávkovanie na atletiku

Tipy na stávkovanie na atletiku

Na začiatok je kritická silná atletika stávková stratégia ak chcete byť úspešní so stávkovaním.

Keďže atletika zahŕňa množstvo športov, môže byť lákavé staviť na všetky z nich, aby bol zážitok zo stávkovania príjemnejší. Toto však nie je metóda, ktorá povedie k trvalému zisku. Väčšina dobrých stávkových metód sa spolieha na opakovanie rovnakého procesu a najjednoduchší spôsob, ako to dosiahnuť rýchlo, je staviť na udalosť, ktorú poznáte najlepšie.

Máme tendenciu veriť, že keďže atletiku sledujeme/vsádzame len raz za pár rokov, najpopulárnejší športovci sú stále tí najväčší na svete, ale napríklad medzi olympiádami je veľa času a veľa sa v tom môže zmeniť. čas. Radšej si overte, či si takýto športovec odvtedy udržal formu, alebo či je na scéne niekto nový, kto si pravdepodobne pripíše všetky zásluhy.

Po prvé, zranenia sa môžu stať náhle. V atletike môže aj najmenšie zranenie znížiť šance športovca na víťazstvo. V pretekárskych disciplínach môžu zlomky sekundy znamenať rozdiel medzi prvým a druhým miestom, zatiaľ čo centimetre môžu znamenať rozdiel medzi prvým a druhým miestom v disciplínach hádzania a skokov.

Tipy na stávkovanie na atletiku
Zodpovedné hazardné hry

Zodpovedné hazardné hry

Aby ste predišli strate obrovského množstva peňazí naraz, mali by ste svoje financie starostlivo spravovať.

Majte na pamäti, že by ste nikdy nemali staviť viac prostriedkov, ako ste pripravení stratiť. Rozdeľte svoje zdroje, aby ste neminuli všetky svoje peniaze naraz. Ak prehrávate, nesnažte sa to kompenzovať zvyšovaním veľkosti stávky. Musíte buď obmedziť množstvo peňazí, ktoré môžete vložiť každý mesiac, alebo množstvo peňazí, ktoré môžete stratiť v jednej hre.

Musíte byť schopní zvládnuť svoje emócie a pochopiť, kedy je čas vzdať sa. Keď ste naštvaní, je pravdepodobnejšie, že budete robiť unáhlené úsudky, čo môže viesť ku katastrofe, pokiaľ ide o stávkovanie. Vždy majte čistú hlavu a starostlivo zvážte svoj ďalší postup.

Skúste sebavylúčenie, ak sa vám veci vymykajú spod kontroly a bojíte sa, že si osvojíte závislosť. Sebavylúčenie umožňuje tým, ktorí sú závislí od hazardných hier, oddýchnuť si a zamerať svoj život a peniaze inde. Môže vás prepojiť s inými komunitnými programami, ktoré vám pomôžu vyrovnať sa s vaším problémom s hazardnými hrami, a tiež vám poskytnú pomoc, ktorú potrebujete, ak si nie ste istí, ako zvládnuť ďalšie kroky vo vašej triezvosti.

Zodpovedné hazardné hry