Cashback bonus

Stávkové stávky poskytujú mnoho foriem bonusov za športové stávkovanie. Niektoré online stávkové kancelárie často poskytujú svojim hráčom zľavy v nádeji, že ich prilákajú, aby s nimi pokračovali v hazardných hrách, alebo aby sa im poďakovali za ich vernosť. Tieto refundácie sa nazývajú rôznymi názvami, z ktorých najvýznamnejší je cashback bonus za športové stávky.

Zatiaľ čo niektoré z najlepších ponúk cashbacku sú k dispozícii novým hráčom, niektoré sú vyhradené pre veľkých hráčov alebo nadšencov VIP športových stávok. Je tu však niečo pre každého, a preto je dôležité preskúmať, ktorá z najlepších športových stávkových stránok, ktoré cashback ponúka, najviac vyhovuje vašim potrebám.

Cashback bonus

Na rozdiel od uvítací bonus, ktorý vás má lákať na hranie, predstavte si cashback bonus skôr ako obrovský banner „ďakujem, že ste tu“. Tiež dodáva: "Je mi ľúto, že ste tentoraz nevyhrali, ale nevzdávajte sa. Sme radi, že vás máme."

Tieto bonusy nepochybne dosiahnu svoj cieľ. Budete sa cítiť povzbudení a budete to považovať za znamenie, že všetko bude v poriadku, čo vás bude motivovať pokračovať v hre. Bonusy sa budú líšiť od jednej stávkovej stávky k druhej na základe použitého softvéru, cieľového publika a špecifických techník stávkovej stávky na prilákanie hráčov.

Section icon
Ako využiť cashback bonus

Ako využiť cashback bonus

Cashback bonus je presne to, čo znie: peniaze vrátené na váš účet online stávkovej stávky – alebo herné kredity. Keď vsadíte peniaze a počas určeného obdobia nič nevyhráte, online stávkové kancelárie vám zvyčajne vyplatia cashback vo forme percenta z toho, čo ste minuli.

Rôzne online športové stávky pristupujú k stimulom cashback odlišne, takže si robte domácu úlohu na stránke, o ktorej uvažujete. Môžete to dosiahnuť tak, že prejdete na stránky Akcie alebo Novinky.

Ako využiť cashback bonus
Premeňte cashback bonus na skutočné peniaze

Premeňte cashback bonus na skutočné peniaze

Keď hráči dokončia špecifické aktivity alebo splnia špecifické štandardy, získajú nárok na cashback zo stránok so športovými stávkami. Najpopulárnejší druh cashbacku sa označuje ako bonus. Stávkujúci ho môžu použiť na vklad do online stávkovej stávky.

Existujú dva spôsoby, ako získať cashback za stávkové kancelárie prostredníctvom online akcií.

Niektoré stávkové kancelárie pripisujú bonus na hráčsky účet automaticky. Cashback bonus je možné získať aj zaslaním špecifického kódu. Bonusy proti vkladom sú často bezhotovostné. Len počiatočný vklad a zárobky je možné vyplatiť, keď hráč vsadil vklad a bonus stanovený počet krát.

Cashbacky sa poskytujú aj za určité sumy hrané na stránkach so športovými stávkami online, ako aj za straty, ktoré používateľ utrpel. Hráč môže zvyčajne, ale nie vždy, vybrať tieto cash back bez toho, aby musel splniť akékoľvek stávkové podmienky.

Premeňte cashback bonus na skutočné peniaze
Na čo si dať pozor pri cashback bonuse

Na čo si dať pozor pri cashback bonuse

Predtým, ako využijete akýkoľvek cashback stimul alebo sa zapojíte do systému odmeňovania, ktorý vypláca cashback, vyhodnotí, či vám táto akcia prinesie úžitok, alebo naopak, ovplyvní vašu kvalifikáciu na extra bonusy v online stávkovej kancelárii podľa vášho výberu.

Prvá vec, ktorú by ste si mali skontrolovať, je, či máte nárok na cashback. Zatiaľ čo niektoré môžu byť ponúknuté novým stávkarom, mnohé cashback stimuly sú súčasťou vernostných alebo VIP odmeňovacích programov. Pre nich vám vyrovnanie účtu umožní zarobiť väčšie percentá cashbacku. Napríklad stávková kancelária môže poskytnúť 5 % cashback na úrovni jedna, ale 20 % cashback na úrovni 10.

Ďalej sa pozrite, či existujú nejaké minimálne alebo maximálne hodnoty cashbacku. Väčšina cashback stimulov vyžaduje, aby hráč minul konkrétnu sumu, aby ich získal, a väčšina z nich má obmedzenie týkajúce sa výšky cashbacku.

Musíte si tiež uvedomiť, ako bude váš cashback rozdelený. V ideálnom prípade chcete, aby boli vaše stimuly na vrátenie peňazí vyplácané v hotovosti, aby ste si ich mohli vybrať alebo použiť, ako uznáte za vhodné. Nie všetky cashback odmeny sú okamžite dostupné na výber, ale najlepšie stávkové stávky online ich vyplácajú v hotovosti.

Nakoniec si prejdite zmluvné podmienky. Pred poberaním výhod cashback sa uistite, že ste si prečítali a dôkladne porozumeli zmluvným podmienkam. Takto máte istotu, že dostanete celú výšku bonusu a neprídete o nič.

Choďte do toho, čo sa vám zdá vhodné, vašim špecifickým požiadavkám a hernému štýlu. Cashbacky v kasíne sú odmenou za míňanie peňazí v kasíne. Je to vynikajúca technika na zotavenie sa zo strát a na to, aby váš bankroll neklesol na úplné dno.

Na čo si dať pozor pri cashback bonuse
Pochopenie podmienok cashback bonusu

Pochopenie podmienok cashback bonusu

Pri výpočte výhod cashbacku sa často berú do úvahy vklady. Vrátenie peňazí v hotovosti sa neposkytuje, ak je zisk hráča vždy väčší ako doplnenie zostatku.

Existuje minimálna kvalifikačná úroveň pre takýto bonus, aby sa zabránilo hráčom zneužívať výhody. Koniec koncov, pre stávkové kancelárie je nerentabilné vracať peniaze návštevníkom, ktorí vsadili pár drobných. Zákazníci so špecifickým statusom vernostného programu môžu mať nárok na cashback vo viacerých podnikoch.

Ďalšie obmedzenia a charakteristiky získania bonusu môžu zahŕňať špecifikované minimálne a maximálne percento návratnosti v rozmedzí 5-30 %, stanovený stávkový kurz, obmedzené športy, v ktorých sa straty nezapočítavajú pri výpočte bonusov, alebo konečný sumárny limit. Zmluvné podmienky každého kasína obsahujú podrobné informácie o cashback propagačných ponukách. Mali by ste si ho prečítať pozorne, aby ste netvrdili, že zákazník bol podvedený.

Pamätajte, že všetky najlepšie stránky s hazardnými hrami sa riadia rovnakým pravidlom: čím častejšie hráte, tým lukratívnejšie získate bonus. V dôsledku toho sa zapojte do aktívnej hry a bavte sa – a množstvo odmien vás nenechá čakať. Vyberte si hru, ktorá vás osloví, zaregistrujte sa, obnovte svoj účet a spustite bonusy – a užite si vzrušujúcu a ziskovú hru medzi vašimi obľúbenými športmi.

Pochopenie podmienok cashback bonusu
Ktoré športy ponúkajú cashback bonus?

Ktoré športy ponúkajú cashback bonus?

Vo všeobecnosti môžete staviť na akýkoľvek šport alebo na trhu a získajte výnos zo svojich strát prostredníctvom cashback bonusu. To znamená, že môžete staviť okrem iného na športy ako futbal, konské dostihy a kriket.

Ak nie je uvedené inak, cashback bonusy sa počítajú na všetky stávky, vrátane trhov pred zápasom a počas hry. Je dôležité si zapamätať, že stávkovanie na ante-post trhoch by, samozrejme, oddialilo návratnosť cashbacku, pretože pred vypočítaním cashbacku musíte počkať na vyrovnanie stávky.

Tu sú niektoré z najtypickejších foriem cashbacku, s ktorými sa môžete stretnúť pri stávkovaní na šport:

Cashback bonus na konské dostihy

Najlepšie športové stávky ponúkajú rôzne konské dostihy cashback bonusy. Napríklad vám často povedia, že ak váš kôň skončí druhý, môžete získať svoj vklad späť. Aby ste sa však kvalifikovali na tieto cashback akcie, musíte najskôr podať kvalifikačnú stávku. To znamená splnenie niektorých bonusových podmienok, ako sú obmedzenia stávkovania alebo požiadavky na kvalifikované vklady.

ACCA cashback akcie

Niektoré stávkové kancelárie poskytujú "poistenie" cash back na akumulačné stávky. Keď tipujúci vsadí na akumulátor (ACCA stávka) s piatimi alebo viacerými výbermi, dostane náhradu, ak akumulátor zlyhá len kvôli jednému nesprávnemu výberu.

Dôvodom je povzbudiť hráčov, aby vsadili na stávky Acca s čo najväčším počtom hráčov, keďže majú oproti hráčom značnú výhodu.

Pokyny sú jednoduché. Vytvorte päťzápasový futbalový akumulátor s kurzom minimálne 1,50. Ak správne tipnete všetkých päť hier, vyhrávate peniaze. Ak však prehráte o jednu hru, dostanete stávku zadarmo vo výške počiatočného vkladu až do výšky 50 €, čo je štandard na trhu. Ak prehráte o dva alebo viac zápasov, nedostanete žiadny cashback.

Ktoré športy ponúkajú cashback bonus?
Cashback ako bezplatné stávky

Cashback ako bezplatné stávky

Väčšina cashback akcií na stávkových stránkach spláca váš vklad formou bezplatných stávok. To je výhodné pre stránku cashback, pretože to núti stávkarov, aby s nimi radšej hazardovali, než aby utekali so svojimi peniazmi.

Na druhej strane získanie bezplatných stávkových kreditov je pre hráčov výhodné. Stávkujúci, ktorí využívajú bezplatné stávky, dostanú svoje prehraté stávky vrátené a môžu tieto cashback akcie využiť aj na zložitejšie stávkové stratégie ako sú uzavreté stávky alebo spätné a ležiace stávky.

Cashback ako bezplatné stávky
Denný/týždenný/mesačný cashback za online hazardné hry

Denný/týždenný/mesačný cashback za online hazardné hry

Stránky so športovými stávkami snažte sa vrátiť svoje peniaze hneď, ako budú vaše prehraté stávky vyriešené. Niektoré stávkové kancelárie však majú jedinečné hráčske programy, v ktorých tipujúci dostanú časť svojich strát nie po vyrovnaní stávky, ale po určitom dni, týždni alebo mesiaci.

Tieto propagačné akcie sú porovnateľné s kasínovými cashback schémami, v ktorých hráči dostanú časť peňazí, o ktoré prišli na konci stanoveného obdobia. Napríklad stránky kasín alebo binga po každom mesiaci často vrátia 1 až 5 % svojich mesačných strát.

V stávkových kanceláriách nie je veľa takýchto cashback akcií v štýle kasína. Na druhej strane, najväčšie stránky so športovými stávkami majú špecifické schémy mesačnej návratnosti pre svoju klientelu s vysokými výdavkami. Takže, ak podáte svoj spravodlivý podiel na stávkach, bookmakeri vás môžu čoskoro kontaktovať, aby vám poskytli túto jedinečnú akciu.

Denný/týždenný/mesačný cashback za online hazardné hry
Bezrizikové stávkové akcie

Bezrizikové stávkové akcie

Bezrizikové stávky sú zvratom v štandardných akciách cashback pri stávkach zadarmo. Zvyčajne sú navrhnuté s ohľadom na nových klientov, ale sú tiež mimoriadne ziskové pre skúseného hráča. Napríklad noví tipujúci, ktorí vložia a vsádzajú konkrétnu minimálnu sumu, môžu dostať svoje vklady späť, ak ich stávky nestihnú. Rovnako ako pri iných akciách však musia tipujúci splniť určité požiadavky a podmienky, aby mohli využiť stimul pre nového zákazníka.

Najdôležitejšou podmienkou je požiadavka na stávkovanie, ktorá určuje, koľkokrát musíte prehrať bonusové sumy, aby ste si mohli vybrať svoje zisky ako skutočné peniaze.

Ako sa dalo očakávať, čím nižšie sú požiadavky na stávkovanie, tým lepšia je cashback akcia. Výška cashbacku, ktorý dostanete, je často určená podmienkami bonusového stávkovania. Tieto sa však často spomínajú drobným písmom, preto si vždy dôkladne prečítajte podmienky bonusu.

Bezrizikové stávkové akcie
Bore draw cashbacky

Bore draw cashbacky

Ďalším vzrušujúcim typom cashback bonusu je to, čo sa nazýva „Bore Draw Insurance“, v ktorom hráč, ktorý vsadí na presné skóre, dostane peniaze, ak sa hra skončí bezbodovou remízou.

Táto akcia platí len pre predzápasové stávky a nevzťahuje sa na live stávky. Ide o cashback ako hotovostnú stávku, čo znamená, že svoje peniaze môžete použiť iba na uzatváranie nových stávok a nemôžete ich vybrať. Ak teda vložíte 50 USD na tím A, aby ste porazili tím B o skóre 3:1 a výsledok je 0:0, pripíše sa vám jedna bezplatná stávka 50 USD.

Bore draw cashbacky
Zodpovedné hazardné hry

Zodpovedné hazardné hry

Hazardné hry sú príjemným zdrojom zábavy, no je dôležité brať to ako kúpu lístka do kina. Je to vzrušujúce počas celého zážitku a ak sa vám podarí vyhrať niečo navyše, je to ešte lepšie. Základom je však užiť si zážitok.

Je dôležité vytvoriť a dodržiavať rozpočet na hazardné hry, ktorý vám umožní pokryť vaše bežné výdavky a zároveň vám umožní hrať hazardné hry. Stanovte si časový limit pre športové stávkovanie a urobte si čas na iné aktivity.

Musíte sa vyhýbať uzatváraniu stávok v nádeji, že získate späť stratené prostriedky. Toto je naháňanie strát a môže to viesť k problémom s hazardom. Pamätajte, že je to všetko o náhode a šťastí a žiadna povera nemôže zmeniť výsledok. Keď už stávkovanie nie je príjemné a už nie je vo vašej správe, je čas podniknúť kroky na jeho ukončenie. Priznanie, že máte problém, je prvým krokom k uzdraveniu.

Musíte sa spoľahnúť na niekoho, s kým sa pri komunikácii cítite dobre a kto vám môže ponúknuť pomoc a podporu. Odinštalujte všetky aplikácie na hazardné hry, zablokujte všetky webové stránky s hazardnými hrami a odstráňte sa zo všetkých fór s tipmi, kde sa obávate, že by ste sa mohli vrátiť.

Zodpovedné hazardné hry