Všetko, čo potrebujete vedieť o: Betting Strategy

Stratégia športového stávkovania je súbor systémov alebo tipov skúmaných s cieľom vytvoriť ziskový scenár. Inými slovami, vhodne vytvorený stávkový systém prenáša výhodu, ktorú má stávková kancelária, na hráča. Je to možné, pretože športové stávkovanie zahŕňa skutočné ľudské aktivity, takže neexistuje žiadna výhoda, ktorá by zabezpečila, že bookmaker vždy vyhrá.

Ako sa dalo očakávať, online stávkové kancelárie zohľadňujú množstvo štatistík predtým vytváranie ich šancí. Aj keď to samozrejme sťažuje predpovedanie výsledkov, stávkovanie sa stáva výnosnejším s náležitou štatistickou analýzou. Jednoducho povedané, stratégie okrem minimalizácie základných chýb zvyšujú hráčove šance na výhru.

Vezmite si napríklad správu peňazí. Ide o to, že väčšina nováčikov v športových stávkach zlyháva, pretože nevedia, ako ochrániť svoj kapitál. Vždy je vynikajúcou stratégiou vedieť, koľko staviť a na ktoré konkrétne hry.

Správa peňazí tiež pomáha zeleným ručičkám minimalizovať ďalšie straty riadením ich herného času. Celkovo sa teda naučte základné systémy športového stávkovania a prispôsobte ich, aby ste zvýšili efektivitu.

Všetko, čo potrebujete vedieť o: Betting Strategy
Stratégia stávkovania na futbal

Stratégia stávkovania na futbal

Stratégia stávkovania na futbal nie je len takou inou stratégiou športového stávkovania. Je to preto, že vyhrať peniaze zo stávkovania na futbal môže byť náročné aj napriek tomu, že ide o najobľúbenejší stávkový trh. Vo futbalovej stratégii musia byť stávkujúci ochotní obetovať značné množstvo času, zručností a odhodlania, aby boli úspešní.

Musia hodnotiť hry zo všetkých možných uhlov, vrátane individuálnych hráčskych štatistík, vzájomných zápasov, nedávnej formy, chýbajúcich hráčov, domácej výhody a ďalších. Nižšie je uvedený postup, ako prísť s víťaznou stratégiou stávkovania na futbal.

Stratégia stávkovania na futbal
Ako vytvoriť stratégiu futbalového stávkovania?

Ako vytvoriť stratégiu futbalového stávkovania?

V prvom rade, aby ste dlhodobo profitovali zo stávok na futbal, noste podnikateľský klobúk. Ako už bolo povedané, stávkovanie na futbal si vyžaduje obrovské množstvo úsilia a času na výskum. Preto je prvoradé zostať organizovaný a zostaviť si jasný plán úspechu. Pamätajte si, že bookmaker skúma desiatky tímových faktorov predtým, ako príde s kurzami.

Teraz, keď ste napumpovaní a vychovaní, je čas sadnúť si a vylepšiť stratégiu. V tomto prípade vyhodnoťte všetky možné výsledky konkrétneho futbalového zápasu a zozbierajte čo najviac informácií.

Vždy začnite čistými číslami a podrobnými hernými štatistikami, ako sú priemerné inkasované a strelené góly každého tímu. Pozrite si aj technické štatistiky, napríklad hráč, ktorý s najväčšou pravdepodobnosťou skóruje alebo dostane kartu a výhodu domáceho ihriska. Nikdy nie je na škodu uprednostniť futbalový tím v dobrej forme, ktorý hrá doma.

Ak chcete uzavrieť víťaznú futbalovú stratégiu, zvážte, čo o konkrétnej hre hovoria profesionálni hráči. Toto je pravdepodobne jediný spôsob, ako získať surové, priame informácie o hre. Existujú stovky blogov o zápasových dňoch a televíznych relácií venovaných diskusii o štatistikách zápasov a predpovediach. Upozorňujeme však, že nie všetky názory sa v tomto prípade počítajú.

Ako vytvoriť stratégiu futbalového stávkovania?
Najlepšie tipy na futbalové stávky

Najlepšie tipy na futbalové stávky

Samostatné robenie domácich úloh vám na šmykľavke nepomôže futbalové stávkovanie sveta. Je to preto, že pri stávkovaní na futbal je potrebné mať na pamäti niekoľko zrejmých, ale dôležitých rád. Nižšie sú tie najzreteľnejšie:

  • Bankroll/manažment peňazí: Či už ide o stávkovanie na futbal, golf, bejzbal, tenis alebo akúkoľvek inú hru, odkladanie peňazí na hazard je prvoradé. V prípade straty by ste mali byť spokojní so životom bez týchto peňazí. Optimálna stratégia riadenia bankrollu pri športových stávkach je použiť iba 1 % až 5 % z celkového bankrollu na jednu stávku.
  • Vyberte si dobrého bookmakera: Tu je ďalší dôležitý, ale často prehliadaný bod pri stávkovaní na šport. Zatiaľ čo je ich veľa stránky s hazardnými hrami tam vonku nie sú všetci rovnakí. Najlepšie stávkové stávky zvyčajne ponúkajú hráčom lepšie kurzy, viac trhov a bezpečný všestranný zážitok. Urobte si preto dostatok prieskumu.
  • Stávkové trhy: Pochopenie dostupných trhov so stávkami na futbal je rovnako dôležité ako vytvorenie optimálnej stratégie. Futbal pozostáva zo stávkových trhov, ako je dvojitá šanca, viac/menej, konečný výsledok, polčas/konečný hrací čas, prvý tím, ktorý skóruje a ďalšie. Preto si urobte prieskum, aby ste zistili, ktorý stávkový trh je vhodný pre danú udalosť.
  • Nárokujte si bonus: Všetci tipujúci sú prirodzení víťazi. A keďže stávkové kancelárie túto skutočnosť veľmi dobre poznajú, často lákajú hráčov na viaceré bonusy a akcie. Ako múdry si vyžiadajte bonus a použite ho na zvýšenie bankrollu. Len neignorujte bonusové podmienky.
Najlepšie tipy na futbalové stávky
Stratégia stávkovania na baseball

Stratégia stávkovania na baseball

Pre začiatočníkov nie je veľký rozdiel medzi futbalovou a bejzbalovou stávkovou stratégiou. Ale v skutočnosti je rozdiel ako deň a noc. Na rozdiel od futbalu, kde vládne bodové rozpätie, bejzbal je väčšinou o peňažná linka. Stručne povedané, tipujúcim stačí predpovedať víťazný tím a nie to, kto kryje.

Hoci to nie je bežné, hráči môžu staviť aj na „spready“ a trhy, ako je over/under. Tak či onak, byť úspešným bejzbalovým stávkarom potrebuje jasný plán.

Stratégia stávkovania na baseball
Ako vytvoriť stratégiu bejzbalového stávkovania

Ako vytvoriť stratégiu bejzbalového stávkovania

Najprv si pozrite rozpisy tímov. Bejzbalové tímy často každé leto odohrajú približne 162 zápasov za približne šesť mesiacov. Teraz to znamená, že väčšina tímov má denné zápasy, pričom niektorí cestujú na dlhé vzdialenosti. Je zrejmé, že hosťujúci tím bude trpieť unavenými nohami. Aj tím, ktorý hrá po dni voľna, si užíva sviežejšie nohy.

Po druhé, prieskum o štatistikách jednotlivých hráčov. Teraz by ste mali vedieť, že bejzbal je súboj medzi útočníkmi a nadhadzovačmi. Napríklad, ak tím s príkladnými pravorukými nadhadzovačmi stojí proti tímu s „priemernými“ nadhadzovačmi pravou rukou, ten prvý bude mať pravdepodobne kratší čas baseballové šance. Takže zvážte tieto štatistiky.

Nakoniec, aké je počasie počas dňa zápasu? Hry hrané v chladnom počasí majú zvyčajne menšie skóre ako hry hrané v teplom počasí. Je to preto, že studený vzduch znamená väčšiu hustotu vzduchu, čo vedie k menšiemu treniu lopty a menšiemu pohybu. Menej ošúchaná loptička preto prejde kratšie vzdialenosti. Navyše, silný vietor spôsobí, že život útočiacich bude náročnejší.

Ako vytvoriť stratégiu bejzbalového stávkovania
Najlepšie tipy na stávkovanie na baseball

Najlepšie tipy na stávkovanie na baseball

Teraz, keď je po ruke vražedná baseballová stratégia, je čas ju posilniť pomocou týchto osvedčených a overených bejzbalové stávkovanie tipy:

Vyhnite sa horúcim obľúbeným: Najlepší online bookmakeri vedia, že „priemerní Joes“ milujú krátke kurzy. Ale ako už možno viete, šance môžu byť klamlivé. Vezmite si napríklad EPL, kde dobre formovaná Chelsea vždy určite porazí Brighton. Ale v MLB najlepšie tímy ako Yankees, Dodgers a Cubs vyhrávajú počas sezóny iba 65% z celkového počtu zápasov. Využite teda slabých.

Postupujte podľa spätného pohybu čiary (RLM): Stávkovanie na bejzbal nie je len o uprednostňovaní smoliarov. Športoví tipujúci musia sledovať RLM bookmakera, aby vedeli, ako sa stávková línia pohybuje. Napríklad Yankees môžu mať -150 oproti Cubs pri +120. Potom sa príslušné kurzy upravia na -135 a +110. V tom prípade sa línia posunula v prospech Cubs. Pamätajte, že v bejzbale neexistujú žiadne jasné obľúbené.

Zamerajte sa na spodky: Pri stávkovaní na súčty bejzbaloví hráči vždy uprednostňujú overs. Vo všeobecnosti sú hry s vysokým skóre príťažlivejšie ako nudné snooze. Ale ak patríte medzi ostrých hráčov, hry plné dvojitých hier, stávok a zmien 1-2-3 sú lákavé. Stručne povedané, stávkové kancelárie vedia, že väčšina sa rozhodne pre overenia. Takže dôvtipní múdri chlapi ponúkajú viac peňazí na spodku.

Nenaháňajte prednosti a upútavky: Myšlienka premeny 10 $ na 100 $ jedinou stávkou môže byť neodolateľná. Prednosti a upútavky však ponúkajú nespravodlivé kurzy napriek tomu, že sú maskované veľkými kurzami. Držte sa teda stávok jednotlivých hier a vždy používajte bankroll management.

Najlepšie tipy na stávkovanie na baseball
Stratégia stávkovania na golf

Stratégia stávkovania na golf

Stávkovanie na golf môže byť pre začiatočníkov trochu zložitejšie ako stávkovanie na futbal alebo bejzbal. Golf je totiž väčšinou o tipovaní víťaza celého turnaja. Vyberanie veľkých mien v golfovom stávkovaní môže byť tiež „nešťastnou“ stávkou, pretože veľké majstrovstvá a turnaje zvyčajne vyhrávajú hráči, o ktorých tlač nehovorí.

Okrem stávkovania na prípadného víťaza turnaja môžu tipujúci na golf staviť aj na výkon jednotlivého golfistu. Okrem toho existujú trhy, na ktoré sa dá staviť na lídra v prvom kole, skupinové zápasy, národnosť, priamy súboj a ďalšie. Napriek tomu stávkovanie na úplných víťazov turnajov ako The Masters, US Open a Šampionát PGA je najpohodlnejší spôsob.

Stratégia stávkovania na golf
Ako vytvoriť stratégiu golfového stávkovania

Ako vytvoriť stratégiu golfového stávkovania

Pri položení základov pre špičkový golfový stávkový systém je prvoradé poznať dostupné trhy. Jednoducho, stavte na úplného víťaza alebo víťaza turnaja, aj keď to môže byť náročné.

Pre istotu teda počkajte, kým turnaj nezačne, a v závislosti od štatistík umiestnite presnejšiu stávku. Zvážte aj trhy ako 5 najlepších, 10 najlepších, líder prvého kola a ďalšie populárne trhy.

Medzitým by pomohlo vedieť niečo o golfovom ihrisku. Vďaka tomu nie je potrebné poznať všetky poháre na ihrisku, ale len rozloženie a umiestnenie ihriska. Napríklad golfové ihriská West Coast Swing sú tradične hrboľaté, čo znamená, že hráči z juhovýchodu môžu mať problémy. Celkovo sa pozrite na to, aký pohodlný môže byť hráč na hracej ploche, než ho podporíte.

Nakoniec sa pozrite na predpoveď počasia, rovnako ako v bejzbale. Ako už bolo povedané, studený vzduch je oveľa hustejší ako teplý. Takže, keď studená palica zasiahne studenú golfovú loptičku, ťah je istá vec. Jednoducho povedané, chladnejšia energia znižuje dojazdovú vzdialenosť o 1 alebo 2 yardy na každých 100 yardov. Medzi ďalšie faktory počasia, ktoré je potrebné zvážiť, patrí dážď, vietor a sneh.

Ako vytvoriť stratégiu golfového stávkovania
Najlepšie tipy na stávkovanie na golf

Najlepšie tipy na stávkovanie na golf

Nižšie uvádzame niekoľko užitočných tipov, ktoré vám pomôžu maximalizovať stratégiu golfového stávkovania:

Nevracajte sa vždy k obľúbeným: Golfu nechýbajú šoky ako pri iných športových podujatiach. Niekedy sa smoliar môže rozčúliť, aby získal trofej. Príkladom je Tiger Woods, ktorý má vždy krátke kurzy na víťazstvo v turnaji, keď je v top forme. Podporiť ho namiesto vyspelého domáceho hráča s dlhými kurzami však môže byť drahá chyba. Neovereným golfistom stávkar vždy rád ponúkne dlhší kurz.

Neignorujte formálneho golfistu: Stávka na golfistu v dobrej forme je pravdepodobne najlepší spôsob, ako tu niečo vyhrať. Napríklad bookmaker môže ponúknuť +200 pre Abrahama Ancera, aby skončil v top 10. Predpokladajme, že hráč skončil v piatich po sebe idúcich top 20, potom sú šance príliš dobré na to, aby sa minuli. Nikdy nevieš; Abrahám môže skončiť dokonca medzi 10 najlepšími.

Najlepší hráči na veľkých turnajoch: Ak sa štatistiky nemýlia, nedávnym veľkým šampionátom dominovali známe mená. Napríklad Koepka bol na celosvetovom štvrtom mieste, keď v roku 2018 vyhral PGA. Na druhej strane Patrick Reed, víťaz Masters z roku 2018, bol pred turnajom na 24. mieste. Teraz to znamená, že šance golfistu svetovej triedy (Top 25) vyhrať veľké podujatie sú vysoké.

História kurzu: Je nerozumné umiestňovať peniaze na hlavu konkrétneho golfistu bez toho, aby sa zohľadnil jeho rekord na príslušnom ihrisku. Jednoducho povedané, vždy sa pozrite na to, ako sa golfistovi darí na konkrétnom ihrisku. Okrem toho by sa nikdy nemala prehliadať regionálna znalosť, pretože domáci golfista pravdepodobne podáva dobré výkony na miestnom golfovom ihrisku.

Najlepšie tipy na stávkovanie na golf