Hrajte Cycling online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022

Cyklistické stávkovanie je forma online stávkovania, ktorá umožňuje tipujúcim uzatvárať stávky na cyklistické preteky. Ide o relatívne novú formu online stávkovania. Prvými cyklistickými pretekmi v online stávkovej stávke bola Tour de France v roku 2000. V začiatkoch cyklistického stávkovania mala väčšina tipujúcich len možnosť staviť na to, kto vyhrá preteky.

Cyklistické stávkovanie sa však stalo sofistikovanejším, keďže cyklistika sa stala populárnou. Teraz môžu tipujúci stávkovať na rôzne výsledky vrátane počtu kôl dokončených konkrétnym cyklistom a víťaza konkrétnych etáp v pretekoch.

Druhy cyklistických stávok

Stávkujúci môžu uzatvárať rôzne typy stávok na bicykli. Tu sú najbežnejšie typy cyklistických stávok, ktoré ponúka väčšina bookmakerov:

 • Víťaz individuálnych pretekov: Táto cyklistická stávka umožňuje tipujúcim staviť na to, kto verí, že vyhrá jednotlivé preteky.
 • Dokončenie troch najlepších: Táto cyklistická stávka umožňuje tipujúcim uzavrieť stávku, na ktorú traja cyklisti, o ktorých si myslia, že skončia na prvých troch miestach.
 • Víťaz šprintu: Stávkujúci môžu uzatvárať cyklistické stávky na to, kto verí, že vyhrá cyklistický šprint.
 • Najlepší horolezec: Stávkujúci môžu uzatvárať cyklistické stávky na to, kto bude podľa nich najlepším vrchárom v cyklistických pretekoch.

Cyklické stávkové kroky

Ak chcú tipujúci staviť na cyklistiku, mali by:

 • Otvorte si účet u a renomovaný online športový bookmaker
 • Pozrite sa na cyklistické preteky, ktoré sa čoskoro konajú
 • Prečítajte si o cyklistoch, ktorí sa zúčastnia pretekov
 • Vyberte si vhodný typ stávky, napríklad ktorý cyklista verí, že vyhrá preteky
 • Zadajte sumu peňazí, ktorú chcete staviť, a dokončite stávku
Hrajte Cycling online – Top 10 najlepšie platiacich Sports Betting 2022
Cyklistické stávkové kurzy
Cyklistické stávkové kurzy

Cyklistické stávkové kurzy

Kurzy sa pri cyklickom stávkovaní zvyčajne vyjadrujú v desatinnej alebo zlomkovej forme. Kurz odzrkadľuje, koľko peňazí tipujúci vyhrá, ak vsadí 100 dolárov. Napríklad, ak je kurz na konkrétneho cyklistu uvedený ako 11/20, tipujúci, ktorý stavil na tohto cyklistu 100 USD, vyhrá 110 USD, ak preteky vyhrá jeho preferovaný cyklista.

Stávkujúci by mali hľadať čo najvyššie cyklistické kurzy a prečítať si o nich tipy na športové stávky, takže pri stávkovaní môžu maximalizovať svoje výnosy.

Čo môže ovplyvniť kurzy v stávkovaní na bicykli?

Cyklické stávkové kurzy môžu byť ovplyvnené niekoľkými rôznymi faktormi. Tie obsahujú:

 • Vzdialenosť cyklistických pretekov. Cyklistické preteky, ktoré sú dlhé iba jeden kilometer, budú mať nižšie šance ako cyklistické preteky, ktoré sú dlhé 100 míľ, pretože v dlhších pretekoch je viac potenciálnych výsledkov.
 • Skúsenosti a história cyklistov: Cyklistické preteky, ktoré zahŕňajú známych a skúsených cyklistov, budú mať vyššie šance ako cyklistické preteky s menej prominentnými cyklistami, pretože prvá skupina má väčšiu šancu vyhrať.
 • Poveternostné podmienky: Poveternostné podmienky môžu ovplyvniť pravdepodobnosť cyklistických pretekov. Ak napríklad v deň cyklistických pretekov husto prší, šanca na cyklistov, ktorí budú dobrí vo vlhkých podmienkach, bude vyššia ako zvyčajne.
Cyklistické stávkové kurzy